Reiter

Лещата для свердлильного верстату

14 повідомлень у цій темі

Чергова моя тема з вибору лещат. З фрезерними розібрався, купив. 

 

Тепер дійшла черга до свердлильного. І ось тут я думаю чи потрібні йому станочні лещата як на фрезерному? 

 

Чи достатньо і, можливо, краще звичайні свердлильні лещата? Звісно не китай, а виготовити самому, щоб були нлрмальної якості, а не пластилінові.

 

В другому варіанті бачу 3 плюси в порівнянні з фрезерними. Дешевше, сталь, а не чугун і продольні прорізи в основі і як результат можливість закріплення лещат в необхідному місці.

 

Фрезерні ж чугунні, дорожчі і мають всього 2 вуха для кріплення. Тобто рідко можна буде закріплювати лещата на столі так щоб це підходило для свердління. В основному лещата будуть просто "лежати" на столі....

 

Поправте якщо в чомусь не правий. Ну і все ж хотілося б дізнатись який варіант краще в тих, хто має більше досвіду....

prodam-tiski-stanochnye-povorotnye-160-mm-photo-3f30.jpg

bf157375ead52ee8fc02965cf854e602.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сверлю,тримаючи лещата рукою.Поки що ніяких проблем не було.У мене не серійне виробництво.Китайські теж є але це зовсім не то.

 

IMG_0537.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивлячись для яких справ. В мене стоять 80 мм 2-х координатні, для певних робіт дуже зручно. 

тиски2.jpg

Змінено користувачем 33vic
картинка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю обидва варіанти - свердлильні та станочні, ще й маленькі слюсарні. На 2н118 користуюсь переважно Барановицськими 160мм. Якщо їх вуха не співпадають з пазами стола, то притискаю прихватами, коли це потрібно.

 

Змінено користувачем sasha_kosak
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Особливо коли гонеш серію деталей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видалив, бо щось не вийшло з редагуванням...

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  Китайские, как на втором фото, с губками 63 мм  шли вместе со сверлилкой. Я их даже на фрезприставку к токарному приспособил. Но изначально на них надо смотреть как на полуфабрикат. Отшабрил все поверхности, к пластинке, пожимающей подвижную губку добавил 6 мм накладку, снял накладку на неподвижной губке и прошел фрезой для геометрии. Зажимают без проблем, для мелких сверлильных работ вполне, имхо.

 Но с лекальными стальными 5конечно не сравнить, по конструкции это коробка со стенкой 5...6 мм.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, 33vic сказал:

Дивлячись для яких справ. В мене стоять 80 мм 2-х координатні, для певних робіт дуже зручно.

 

Точні свердлильні роботи плану на фрезерному проводити. Там голова з автрподачею. Тому, думаю, 2х координатні мені ні до чого.

 

36 минут назад, sasha_kosak сказал:

На 2н118 користуюсь переважно Барановицськими 160мм.

 

В мене свердлильний приблизно иих же габаритів. Принаймні стіл, тільки круглий. Ставив на нього 160ті лещата - не гармонічно виглядає. Дуже великі для нього.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Reiter сказал:

В мене свердлильний приблизно иих же габаритів. Принаймні стіл, тільки круглий. Ставив на нього 160ті лещата - не гармонічно виглядає. Дуже великі для нього.

Що було з недорогих у відносно приємному стані - то й купив. Ціна переважила решту :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Точні свердлильні роботи плану на фрезерному проводити.

Ну то вже зовсім точні, а я мав на увазі трохи точні +- 0,5 мм9_9.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все ж поки що не розумію які переваги мають станочні (фрезерні) лещата перед якісними свердлильними саме на СВЕРДЛИЛЬНОМУ верстаті, а не загалом чи в принципі ?:/

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Все ж поки що не розумію які переваги мають станочні (фрезерні) лещата перед якісними свердлильними саме на СВЕРДЛИЛЬНОМУ верстаті, а не загалом чи в принципі ?:/

Теж підтримаю таке питання.Як на мене швидше підсунути рукою лещата для центровки майбутнього отвору із свердлом ніж ловити підкручуючи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Если сверлильные тиски имеют правильную геометрию, то никаких, имхо.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене вже кілька років на сверлилці стоять чугунні станочні як на першому фото. Прекрасно себе зарекомендували. Певні недоліки є. Періодично треба чистити з них стружку, на свердлильних то робити простіше.Також вони вищі за сведлилні і ручку треба переробити для зручності. Ловити центр - не є проблема, з часом приспособлюєшся. Майже ніколи не прикручую їх до столу, за рахунок масси їх не крутить. Але зауважу, що у мене поверх столу прикручена панель з ДСП яка більша за сам стіл сверлилкі  , що в свою чергу збільшує тертя і площу дотику. До речі, часто в таких чугунних тісках відколоті частини чугунного корпусу біля направляючих, і це зменшує їх ціну як мінімум вдвоє. Для фрезерування вже не годяться, а для свердління - піде аж бігом( перевірено роками)).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку