20 повідомлень у цій темі

Ну дуже помало відновлю ТВ-320. На днях вийшов на людей що лиють чугун, хочу щоб вилили мені рухомий і нерухомий люнет, а також повірочні плити(630*400 або 400*400) і лінійку. Хто має дуже прошу зфотогафувати і зняти розміри, буду робити 3д моделі(з чого? цемент, гіпс)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечера leotom1,

Скажите пожалуйста, возможно к вам присоединиться по части люнетов ТВ-320. Тоже очень хочется заиметь данные девайсы.

К сожалению плит и линейки не имею.

Заранее спасибо за ответ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, leotom1 сказал:

Ну дуже помало відновлю ТВ-320. На днях вийшов на людей що лиють чугун, хочу щоб вилили мені рухомий і нерухомий люнет, а також повірочні плити(630*400 або 400*400) і лінійку. Хто має дуже прошу зфотогафувати і зняти розміри, буду робити 3д моделі(з чого? цемент, гіпс)

а в чем прикол лить поверочные плиты? Их же гораздо проще и дешевле купить. Это не редкость на сегодняшний день. 600х400 можно достать в районе 100 долларов

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, A_leksandr написав:

Доброго вечера leotom1,

Скажите пожалуйста, возможно к вам присоединиться по части люнетов ТВ-320. Тоже очень хочется заиметь данные девайсы.

К сожалению плит и линейки не имею.

Заранее спасибо за ответ.

Можна звичайно.

 

, igor-jan написав:

а в чем прикол лить поверочные плиты? Их же гораздо проще и дешевле купить. Это не редкость на сегодняшний день. 600х400 можно достать в районе 100 долларов

 

Лиють по 15 грн кг. Плита 400*400 важить 37кг 37*15=555 нова скільки? 7000? Вона точно рівна?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

також зацікавлений в рухомому люнеті на тв 320

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, leotom1 сказал:

Ну дуже помало відновлю ТВ-320. На днях вийшов на людей що лиють чугун, хочу щоб вилили мені рухомий і нерухомий люнет, а також повірочні плити(630*400 або 400*400) і лінійку. Хто має дуже прошу зфотогафувати і зняти розміри, буду робити 3д моделі(з чого? цемент, гіпс)

Подвижный люнет есть если надо размеры то в пятницю сделаю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, leotom1 сказал:

Можна звичайно

Вас понял, тогда на меня расчитывайте.

Ваши условия, можно в личку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, серега83 написав:

Подвижный люнет есть если надо размеры то в пятницю сделаю

Надо.

А ще потрібно нерухомий і товщину повірочні плити 400*400 і товщину і висоту перемичок

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, leotom1 сказал:

Надо.

А ще потрібно нерухомий і товщину повірочні плити 400*400 і товщину і висоту перемичок

Есть только подвижный . неподвижный еще не купил 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, leotom1 сказал:

Можна звичайно.

 

Лиють по 15 грн кг. Плита 400*400 важить 37кг 37*15=555 нова скільки? 7000? Вона точно рівна?

а состаривать как будете,или шабрить каждые полгода ее будете,учтите еще что фрезеровка и шлифовка даже 400на 400 будет стоить в два бюджета старой плиты

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По 15 грн. за кг, "чистовий чавун", без перепалів, формувального піску у відповідальних частинах та інших дефектів і при нормальній геометрії кінцевого продукту? Дуже цікаво, навіть незважаючи на нерозуміння автора суті процесу виготовлення подібних речей...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зістарювати думаю  буду просити там де і лити, в крайнім разі піду там де купляв ТВ-320. В мене в місті було більше 30 заводів, зараз працює лише кілька, молоді за 200 грн в день працювати не хочуть а старі не мають сили. Розуміння трошки є, хоч сам не токар, а швидше бугалтер, але той стаок що я купляв продали бо діди зуміли відламати підошву (дно, кріплення) в ЗБ а приварити не змогли а я який ніколи нічого не точив бо в школі вчився в девяностих коли металу не було від слова зовсім а станки хоч і були але ми на них нічого не робили зумів зробити ЗБ (зробив полочку на ню поставив ексцентрик і ручку). А станок купляв бо треба було виточити вал, пішов до токаря він оцінив цей вал в 250$ а я плюнув і замовив станок з китаю який обійшовся з доставкою в 1000$(станок не пометалу і не по дереву, навскидку має метр кубічний). Той цех де я брав свій станок ще трохи працює є кілька токарних (мій самий найменший а найбільший має десь метрів 5-6) є пічка та така що мій тв-320 туда влізе, рав в тиждень її включають (щось закалюють) так що може там зістарювати буду. До речі коли чистив свій ТВ-320 на тумбах бачив бачив кілька вкраплень жовто-червоного металу розміром з коробку сірників, зацікавився що це, знайшов діда що працював на ЕЛМЗ(експериментально-ливарний механічний завод) і він пояснив що при виливанні бувають каверни недоливи і в таких випадка вони на невідповідальних деталях просто запаювали це латунню. Китайці навіть  на відповідальних не запаюють. Так що проблеми з литтям були завжди, і я не казав що лиття буде ідеальне буду лити плити а там дивитись, бо ще треба штурвали, люнети. А навіщо там нормальна геометрія? І нормальна ці скільки мікрон? Зараз трохи пробують ентузіасти лити тому і ціна така. Десь рік тому хотів купити фрезер ціна була 100 000грн. Цього року його перетопили бо помінявся директор а там чугун файний. Дуже хочу вчитись металооброці, на металоломах відкладають книжки по металообробці, читаю, дивлюсь ютуб, хочу потрапити на ще один завод, який чути десь за півкілометра(підозрюю що там десь барабан розміром з ЖД вагон повільно крутиться і великі жилізні заготовки перевалюються) Казали що там є станок монстр не то стругальний не то фрезер, але включають його рідко і виключно вночі бо світло просідає в цілому місті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ходжу по металоприйомках їх повідкривалось страх скільки знайшов цього року два патрони 250 один в консерві 4-кулачковий, в цей понеділок бачив шпіндель десь під два метри виламаний зі станка кусок корпуса був присутній судячи по шестернях, підшипниках, і кулачкових муфтах в роботі не був Шукаю гідроциліндр на прес, один в понеділок бачив але то трохи завеликий, мабуть від крана ;-) Прийомщики знахабніли мають інтернет і якщо приносять нові вузли шукають по фотці і продають як в інтернеті, попадають мотори електрошафи нові. Був випадок  на ці свята зламали квартину ноутбук не взяли а цілу кладовку вимірювального інструменту забралиі і здали в металолом за 30 км. Власник обїздив і знайшов і викупив. Інший знайомий відкрив СТО на гаражах взяв дорослий токарний, фрезерний по смішній ціні (менше 1000$ за кожний) і продав бо лінія не тягнула, а в електромережі сказали що треба міняти трасформатор  за 4000$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Навіть після штучного зістарювання(яке ще треба зробити грамотно...) вам доведеться, як писали вище, кожні пів року перешабрювати, не займайтесь дурницями, купіть вбиті плити, що вже вистояні, природньо зістарені, по трьох плитах відшабріть, зайві продайте вже як нормальні і затрати будуть не більші від запланованих, але результат на порядок кращий. Стосовно виливок люнетів, або й іншої оснастки, то я тільки за, повністю вас підтримую - пробуйте, робіть, так чи інакше щось з цього вийде. 

Доповнено.

Або як варіант, купіть одну плиту, її використайте як зразок для відливок, виплавте ще дві, щоб було для методу трьох плит, куплену потім використовуйте, а новодєли відкладіть і робіть повірку щопівроку.

Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 06.03.2019 в 21:41, leotom1 сказал:

Можна звичайно.

 

Лиють по 15 грн кг. Плита 400*400 важить 37кг 37*15=555 нова скільки? 7000? Вона точно рівна?

Де ви бачили такі ціни? Хіба що з вашого чавуну. У нас 40грн\кг. Це перше.

Тепер друге, і саме головне. Те, що вам виплавлять, важко буде назвати заготовкою для плити. Там буде куча дірок і всілякого бракоділля. 

Третє. У нас на ринку дуже часто бувають такі плити далеко не по 7, а максимум 3000

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І до чого усі ці букви? Мому батькові коли він в 18 років в 59році втратив дві ноги теж казали що то все...А він навчився ходити кинув наркотики(які йому кололи як обезболююче) одружився, виростив трьох дітей, пропрацав більше 40 років(хоч мав пенсію по інвалідності) минулого року копав город,косив город, сьогодні прийїхав з церкви(так віу свої 78років ще їздить на машині хоч ми і дуже переживаєм) і каже купи мені ноутбук хочу вчитись. А так мете теж постійно "заземлюють" ,кажуть - навіщо тобі той ТВ-320 то мотлох, то металолом, мати станок не означає бути токарем. А знаєте хто перший прибі щось виточити? Той що найбільше відмовляв купляти.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, igor-jan сказал:

Там буде куча дірок і всілякого бракоділля. 

Дірки то не проблєма, їх можна салом затерти.

А от як ТС буде шабрувати поверхню з піском та твердими включеннями.

 

В 07.03.2019 в 10:15, leotom1 сказал:

буду лити плити а там 

Цікаво, от скільки ще людей мають благати Автора не робити дурницю, величезну дурницю.

Не зовсім геть дурних людей, деякі трохи розуміються на тому.

 

Не думаєте про себе, свої сили, гроші,  час ?  То таке ...

Витратіть ці ресурси на своїх близьких.

 

ПС.

Зрештою, купить Татові ноута.

 

Змінено користувачем технократ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрештою, купить Татові ноута.

Вже замовив ;-)

Цікаво в когось є плита, хтось дасьть розміри, чи усі теоретики

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну  Вы значит Практик - который плиты будет лить и прислушаться к советам людей не хотите!, 

Почему так усложнять себе же? 

под восстановление плоскости заводских плит валом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, leotom1 сказал:

Цікаво в когось є плита, хтось дасьть розміри, чи усі теоретики

Якщо дасте у приват свого тіліпона, витрачу годину-другу, скільки потрібно буде.

Щоби тільки спробувати донести до Вас раціональне зерно.

 

Іноді, теоретиком теж непогано бути, ... дешевше виходить.

----------------------

Пліти є,  різні і багато.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку