Yorri

16у04п розбір варіатора, потрібна допомога

59 повідомлень у цій темі

Доброго всім. 

Може хто розбирав такий варіатор. Підкажіть як відкрутити  позначене на малюнку. Бо просто ступор в мене. Дякую. 

919E947E-CDF3-4D72-B6ED-146B2F8EA281.jpeg

C610B999-EFD6-4717-BAE4-25A6469FB21B.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если не ошибаюсь, это направляющие штифты. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yorri написав:

Доброго всім. 

Може хто розбирав такий варіатор. Підкажіть як відкрутити  позначене на малюнку. Бо просто ступор в мене. Дякую. 

919E947E-CDF3-4D72-B6ED-146B2F8EA281.jpeg

C610B999-EFD6-4717-BAE4-25A6469FB21B.jpeg

 

Це конічні штіфти для жорсткого і точного взаємного розташування деталей. Витягаються зворотнім молотком або різьбовою шпилькою.

В середині штіфта є різьба м4, м5, м6.

Ії бажано прогнати відповідним мітчиком.

Потім вкрутити в штіфт зворотній молоток і вибивати.

Якщо зв.молотка немає то витягати натягуючи гайкою за вкручену шпильку через втулку більшого діаметра.

Перед витяганням бажано приснути ВДшкою.

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

 

Це конічні штіфти для жорсткого і точного взаємного розташування деталей. Витягаються зворотнім молотком або різьбовою шпилькою.

В середині штіфта є різьба м4, м5, м6.

Ії бажано прогнати відповідним мітчиком.

Потім вкрутити в штіфт зворотній молоток і вибивати.

Якщо зв.молотка немає то витягати натягуючи гайкою за вкручену шпильку через втулку більшого діаметра.

Перед витяганням бажано приснути ВДшкою.

 

 

 

Зворотнього нема. А через втулку зриває різьбу в шпильці... а вибити не вийде? Бо страшно лупити. 

3CBADF91-88CF-45E1-8524-D6E914904932.jpeg

Змінено користувачем Yorri
Редагування
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, Yorri сказал:

А через втулку зриває різьбу в шпильці... а вибити не вийде? Бо страшно лупити. 

 

Так, как показано на фото, делать неправильно. Необходимо вкручивать в резьбовое отверстие шпильку, а не болт, чтобы использовалась сразу вся длина резьбы, которая есть в штифте. И тянуть высокой гайкой. Естественно, шпилька с гайкой должны быть прочными.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Georgy написав:

 

Так, как показано на фото, делать неправильно. Необходимо вкручивать в резьбовое отверстие шпильку, а не болт, чтобы использовалась сразу вся длина резьбы, которая есть в штифте. И тянуть высокой гайкой. Естественно, шпилька с гайкой должны быть прочными.

Сидить мертво. Пробував от таким «зворотнім молотком» - приварив чорний болт 8.8, теж не помогло. 

08EAD0C4-F8E4-4603-BD51-1A16891EAEB4.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нельзя ли обрезать изогнутую часть и приварить болт так, чтобы он оказался по центру?

Наверняка S-образный изгиб пружинит и гасит удары.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Georgy написав:

Нельзя ли обрезать изогнутую часть и приварить болт так, чтобы он оказался по центру?

Наверняка S-образный изгиб пружинит и гасит удары.

Варіант. але цей "молоток" ) не мій. щось придумаю. Хоча "дьоргав" з усієї сили, і навіть мототком знизу бив. Підказали прогріти навколо кілька раз і пробувати так, але закінчились болтики )

 

В принципі, якщо та верхня деталь не заважатиме подальшій розборці то можу залишити так.

Тут у мене інші питання виникли. Даруйте моє незнання.

Не хочу все підряд відкручувати, тому:

1. Чи може хтось навести загальний порядок розбору варіатора.

2. Як добратись до цього вузла? Тобто, мабуть, як витягти вал/штир №1. (мал А).

3. Існує люфт. (мал.Б). Чи то так має бути, чи ні? Якщо ні, яке правильне положення - крайнє праве, крайнє ліве?

(відео)

4. Існує люфт. (мал.В). Теж люфтить. Тобто та частинка №1 з різьбою люфтить відносно решти деталі. Я так зрозумів, там де №2 є опорний підшипник, і він "клацає" при тому люфті. Як того позбутись?

(відео)

 

IMG-9432.JPG

IMG-9435.JPG

IMG-9431.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Насчёт маленькой коробки с шестернями, там похоже на прослабленную посадку подшипников.

Люфт натяжного винта на работу узла не влияет,

тарелка выжимается ремнём в любых положениях, поэтому винт будет при работе смещён

всегда на одну сторону.

Надо учитывать, что вариаторы не могут менять своё передаточное число, будучи неподвижными.

Тянуть и ослаблять этот винт получается только во время вращения тарелок, тогда ремень легко переходит

по конусам с одного диаметра на другой.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Yorri написав:

Варіант. але цей "молоток" ) не мій. щось придумаю. Хоча "дьоргав" з усієї сили, і навіть мототком знизу бив. Підказали прогріти навколо кілька раз і пробувати так, але закінчились болтики )

 

В принципі, якщо та верхня деталь не заважатиме подальшій розборці то можу залишити так.

Тут у мене інші питання виникли. Даруйте моє незнання.

Не хочу все підряд відкручувати, тому:

1. Чи може хтось навести загальний порядок розбору варіатора.

2. Як добратись до цього вузла? Тобто, мабуть, як витягти вал/штир №1. (мал А).

3. Існує люфт. (мал.Б). Чи то так має бути, чи ні? Якщо ні, яке правильне положення - крайнє праве, крайнє ліве?

(відео)

4. Існує люфт. (мал.В). Теж люфтить. Тобто та частинка №1 з різьбою люфтить відносно решти деталі. Я так зрозумів, там де №2 є опорний підшипник, і він "клацає" при тому люфті. Як того позбутись?

(відео)

 

 

 

 

 

Мають бути ще штіфти дрібніщі, що вибиваються виколотками. Також гужони можуть бути.

 

Тягнути різьбові штіфти треба попередньо поглибивши в ньому різьбу:

 

IMG_0113_thumb.jpg

 

І шпильку вкрутити найглибше, тягнути високою гайкою:

 

IMG_0115_thumb.jpg

 

Прогрів тугого штіфта незавжди допомагає.

Є інший спосіб:

Нанести молотком чи виколоткою поруч зі штіфтом чи збоку удари. Мета - нанести мікродеформації конуса в якому він сидить.

Тоді легше піде.

Якщо взагали не йде, то висвердлювати.

Змінено користувачем Саша
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Georgy написав:

Насчёт маленькой коробки с шестернями, там похоже на прослабленную посадку подшипников.

Так, справді там ті два підшипники "гуляють". Звідси питання: як з цим боротись, куди їх змістити - в ліво чи вправо (як на мене, ніби вправо до упора), і як зняти той вал взагалі?

 

нда... не думав шо то буде така проблем з варіатором.o.O

Змінено користувачем Yorri
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Yorri сказал:

нда... не думав шо то буде така проблем з варіатором.

Выкинь его, поставь прямой привод, это советский атавизм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Вуйко написав:

Выкинь его, поставь прямой привод, это советский атавизм.

Ні, не хочу прямий привід. Це мій перший токарний. Хочу попробувати з варіатором. Хочу всі кола пекла/раю пройти. )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Yorri Я поддерживаю частотник, сэкономите на нервах, уйдет почти весь шум, да и удобства, не сравнить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yorri написав:

Ні, не хочу прямий привід. Це мій перший токарний. Хочу попробувати з варіатором. Хочу всі кола пекла/раю пройти. )))

 

Вуйко має рацію. Варіатор краде велику долю крутного моменту від двигуна. Ви отримаєте плавне регулювання обертів, але шпіндель буде зупинятися коли зніматимете різцем грубшу стружку.

Я свій також перебрав, замінив підшипникі і мастило. Попробував 5 хв. і одразу зняв. Продав і дякую дотепер тому хлопцеві.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продай вариатор на металлолом, ему там самое место.

1 минуту назад, Саша сказал:

шпіндель буде зупинятися

Движок надо брать с запасом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, але хочу спробувати з варіатором. Допоможіть розібрати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ar4 написав:

Продай вариатор на металлолом, ему там самое место.

Движок надо брать с запасом.

 

Так, але елекроенергія росте в ціні.

У мене в гаражі по 2,50 за кВт. А в інщій майстерні по 3,30 гр. за кВт

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Yorri сказал:

Так, справді там ті два підшипники "гуляють". Звідси питання: як з цим боротись, куди їх змістити - в ліво чи вправо (як на мене, ніби вправо до упора), і як зняти той вал взагалі?

 

Сначала распрессовывается шкив, под ним крышка подшипника, если зазор некритичный (скользящая посадка),

можно на это дело наплевать и просто добавить высоту уступа на крышке, чтобы убрать осевой люфт,

подрезав фланец или положив на подшипник колечко.

При смещении надо учитывать положение венцов зубчатых колёс в зацеплении, чтобы они совпадали,

выработка на большом колесе показывает на то, что таки вправо.

Но ответная шестерня подвижная, а вторая пара в зацеплении постоянно, а подвижная шестерня

как полумуфта и всё это хозяйство должно между собой совпасть.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Georgy написав:

 

Сначала распрессовывается шкив, под ним крышка подшипника, если зазор некритичный (скользящая посадка),

можно на это дело наплевать и просто добавить высоту уступа на крышке, чтобы убрать осевой люфт,

подрезав фланец или положив на подшипник колечко.

При смещении надо учитывать положение венцов зубчатых колёс в зацеплении, чтобы они совпадали,

выработка на большом колесе показывает на то, что таки вправо.

Но ответная шестерня подвижная, а вторая пара в зацеплении постоянно, а подвижная шестерня

как полумуфта и всё это хозяйство должно между собой совпасть.

 

Тут ніби зрозумів. 

 

А як розібрати те, що на малюнку А? Чи туди можна добратись, розібравши варіатор справа (згідно малюнку)?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Yorri сказал:

А як розібрати те, що на малюнку А? Чи туди можна добратись, розібравши варіатор справа (згідно малюнку)?

 

Если надо перебрать тарелки, тогда надо снимать крышки со стороны тарелок, окна в корпусе по размеру больше, чтобы их оттуда вынуть.

ОСТОРОЖНО! Пружина на нижних тарелках очень жёсткая, чтобы поставить её на место, понадобится приспособление, сжимающее витки. Рукой просто так придавить, чтобы попасть в резьбу регулировочной гайкой тяжело.

 

Валик, несущий вилки, можно извлечь только сняв верхнюю крышку с "трудными" штифтами.

Верхняя вилка держится тоже штифтом (на фото уже извлечён).

Каждая половина нижней составной вилки фиксируется болтами.

 

Я такой вариатор ковырял всего один раз и он был настолько убит, что хозяин, только что купивший станок,

почти сразу сварил кронштейн и поставил двигатель со шкивом, напрямую связанный ремнём с передней бабкой.

 

Лучше поискать людей с опытом успешного восстановления этих вариаторов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Yorri сказал:

Ні, не хочу прямий привід. Це мій перший токарний. Хочу попробувати з варіатором. Хочу всі кола пекла/раю пройти. )))

Если Вам нравиться есть суп вилкой, я не против,

Если по теме  вариатора, в совке не было другой возможности регулировать обороты, вот и ставили, Сейчас частотников валом, смысла заниматься  с ним сексом нет,  Двигателя 3Кв вам хватим за глаза, у меня на 16б05 стоит 2,5Кв недавно уменьшал диаметр четырёх кулачкового патрона со 180мм до 170мм патрон стальной, миллиметр на сторону без вопросов снимает,   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Выбросить вариатор советуют те, у кого не получилось его побороть)) 

У прямого привода и частотника тоже есть свои недостатки, двигатель охлаждается от крыльчатки на валу и поток она создает на номинальных оборотах. На пониженных двигатель будет перегреваться и может сгореть.

Вал можно снять вместе с корпусом. Нужно выбить штифты и выкрутить гужоны под шлицевую отвертку. Корпус можно "сорвать" с мертвой точки заложив монтировку в окно (отметил стрелкой) и да, на корпусе отбито одно ухо второго ограничительного болта.

Относительно вала с шестернями, осевой люфт там выбирается дистанционными кольцами. Необходимо снять шкив и открутить крышку, возможно эти кольца не поставили при сборке.

7 часов назад, Georgy сказал:

Пружина на нижних тарелках очень жёсткая, чтобы поставить её на место, понадобится приспособление, сжимающее витки. Рукой просто так придавить, чтобы попасть в резьбу регулировочной гайкой тяжело.

Да нормально она ставиться. Не скажу что легко, но каких-то спец приспособлений не нужно. Я прижимал плашкодержателем под полдюймовую плашку, там провернуть то на пол оборота чтобы держалось. К стати в гайке есть стопорный винт, необходимо ослабить его что бы не запороть резьбу.

 

919E947E-CDF3-4D72-B6ED-146B2F8EA281.jpeg.8ad85fac06ca4a0100667911a03d60ab.jpeg

IMG-9435.JPG.3867dc78903849a218098fd914298148.JPG

QQ.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Tramp сказал:

Выбросить вариатор советуют те, у кого не получилось его побороть)) 

Та, да Дон Кихот тоже боролся с ветряными мельницами, правда результат не очень, зато на боролся вдоволь.

 

8 часов назад, Tramp сказал:

У прямого привода и частотника тоже есть свои недостатки, двигатель охлаждается от крыльчатки на валу и поток она создает на номинальных оборотах. На пониженных двигатель будет перегреваться и может сгореть.

Вы даете совет который не пробовали сами?  Или высказываете предположение?

Я как человек эксплуатирующий такой станок с прямым приводом утверждаю что двигатель не греться даже в самую жаркую погоду, даже без крыльчатки на валу, на любых режимах, это первое,  второе, добавить вентилятор на мотор куда проще чем чем восстанавливать вариатор с непредсказуемым результатом,

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почему же не пробовал, пробовал потому и предостерегаю: если планируется длительное использование с частотником на малых оборотах - то мотору на задницу желательно кулер прикрутить. А по поводу "ветряных мельниц", то нет в нем космических технологий. И если варик комплектный - то почему бы его не довести до ума? Там всего-то нужно перевтулить блины да колечек дистанционных наточить куда следует. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку