Turbobusa

Сварочный инвертор - муки выбора.

53 повідомлення у цій темі

, IMP написав:

А ось тут я б не став переплачувати за лишні ампери. Це — моя особиста думка.

На той момент як я купував знайшов патона 200А по ціні як за 160А. 

По памяті чи то була акція чи то магазин закривався. 

Так що переплата за лишні ампери на було. 

Змінено користувачем лейтенант
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

есть хорошая примета-мощности много не бывает,отсюда и запас надежности.Все работающее на полную долго не живет.Убавить можно всегда.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, Одессит сказал:

Шутки-шутками, але "Дніпро" нижнчого цінового діапазону просто "ниоч'ом".
З іншого боку: "SSVA" теж не зовсім гарний варіант (сам такий)...
Десь всередені знаходиться EDON. Його і купляйте. Дешево, та сердито...

Вот это уже по делу)

47 минут назад, IMP сказал:

Я перепрошую, але на повному серйозі хочу запитати для чого для домашньої майстерні зварювальний інвертор потужністю в 200 - 250А? Для півавтомата, чи аргонника ще зрозуміло, а от для ММА інвертора ????   Чи може хто варить вставляючи по 2-3 електроди одночасно, як часом на базарах розхвалюють свої апарати...

На тот момент,разница в цене была 300-400 грн вроде,решили брать мощнее,50 А грубо говоря за эти деньги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Одессит написав:

Десь всередені знаходиться EDON. Його і купляйте. Дешево, та сердито...

Чувствуется "тлетворное влияние" видосиков от вашего знаменитого земляка.:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Barth написав:

есть хорошая примета-мощности много не бывает,

.....якщо б ще й не приходилось платити за додатковий запас потужності, як одноразово різницю в ціні, так і щоденно за різницю споживаної потужності. Я от не полінувався і зайшов на сайт виробника та порівняв характеристики 160-ти та 200А  інверторів )))))

 По великому рахунку, як я люблю висловлюватись — "колгосп справа добровільна..":D, але чи варто переплачувати  за реально не зовсім потрібний запас?

 В принципі можна і "Кіровця К - 701" купити для поїздок в магазин, особливо мешканцям сільської місцевості....але слідуючи здоровому глузду люди купують для цього малолітражки. Навіть примітив тенденцію, що останнім часом молодь почала вибирати автомобілі не з розрахунку потужності. а з розрахунку ціни обслуговування.))))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

платити за додатковий запас потужності, як одноразово різницю в ціні, так і щоденно за різницю споживаної потужності.

За одноразову переплату це правда, а з приводу щоденної є сумніви, хоча може і помиляюсь.

Здається що він буде споживати в залежності від режиму в якому працює, а не від його максимально допустимої можливості.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sserge написав:

За одноразову переплату це правда, а з приводу щоденної є сумніви, хоча може і помиляюсь.

Здається що він буде споживати в залежності від режиму в якому працює, а не від його максимально допустимої можливості.

Та  і я трохи далекий від цього, тому сперечатись не буду, але впевнений, що потужніший інвертор в крайньому разі менше від слабшого споживати не буде.

 

Хто там нагадає які струми потрібно для зварювання електродом  діаметром 3мм, або й навіть 4мм?

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Хто там нагадає які струми потрібно для зварювання електродом  діаметром 3мм, або й навіть 4мм?

Поділіться, будь ласка, якщо в курсі як ці інвертори варять нержавійку?

Цікавиить електродом 3,4 ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Sserge сказал:

Поділіться, будь ласка, якщо в курсі як ці інвертори варять нержавійку?

Цікавиить електродом 3,4 ?

В мене GYSmi 165й 4ку тягне більш ніж достатньо (але зрозуміло що не для різки нею). На 3ку чесних 120А більш ніж достатньо. На нержавійку - грубо, мінус 20%, обумовлено низькою теплопровідністю (відбір тепла на деталь - а значить тепловкладення необхідно менше), плюс до того значно більший опір електрода (тому іх не роблять довгими хоть і 4ка.) При 120А 3ка цл11 буде нагріваться до красна і внаслідок опадатиме обмазка)). То й кажу, що для суто домашнього вжитку до 160А цілком достатньо.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Sserge сказал:

Чувствуется "тлетворное влияние" видосиков от вашего знаменитого земляка.:D

Ніт. В мене сусід "кузовщик". 280-й тягае вже років... Не пам`ятаю. Багато.
Без уселякого обслуговування. А той працює, та працює.
До того ж варить краще за ССВА.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я 20 березня на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) взяв Бригадир ММА250. Апарат зовсім новий, не разу не вмикався, коли побачив оголошення думав кидалово, але повезло продавець виявився реальним і надіслав наложкою. Гарантійний талон заповнений в 13 році. Так весь цей час простояв у гаражі. За конструкцією цей апарат «трьохетажка», в нас продаються за тм «бригадир», варить дуже добре. Серед недоліків слід зазначити: велика вага – до 12кг, короткі зварювальні дроти.  В 2013 році взяли собі на роботу в майстерні, працюють і тепер, вже спалили не одну сотню кг електродів і це без ремонту. В 2014 ці апарати зникли з продажу, а зараз знову з’являються на ринку на 160А, 180А і 250А. Маю ще Патон ВДИ-200E. Апарати працюють однаково, але він важить 4 кг і якщо треба працювати на висоті, або багато швів в різних місцях то ним зручніше, 12 кг тягати важче.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Одессит сказал:

Ніт. В мене сусід "кузовщик". 280-й тягае вже років... Не пам`ятаю. Багато.
Без уселякого обслуговування. А той працює, та працює.
До того ж варить краще за ССВА.

тех ас а-00-006,это то что мне с твоей подачи впарила дама с базарчика.Оно режет 4-кой сколько надо,не боится просадок и даже варит.Причем контролируемо.что важно для "сварщика" вроде меня.Чей это аналог не знаю.не вникал.За все время продувал его компрессором несколько раз,хотя оно всегда чистое,длины кабелей хватает чтоб подальше от пакостей держать.В основном варю полуавтоматом.это вспомогательный но реально помогательный аппарат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ось зварювальний інвертор, як джерело живлення, де люди ще використовують окрім як за прямим призначенням?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Sserge сказал:

А ось зварювальний інвертор, як джерело живлення, де люди ще використовують окрім як за прямим призначенням?

Я использовал сварочный инвертор в качестве блока питания для чистки всякой-всячины с помощью електролиза. Работает без проблем.

 

P.S

Имхо.

Я б если и покупал ММА сварку, то выбирал что-то из семейства Патонов. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.03.2020 в 09:31, IMP сказал:

.....якщо б ще й не приходилось платити за додатковий запас потужності, як одноразово різницю в ціні, так і щоденно за різницю споживаної потужності. Я от не полінувався і зайшов на сайт виробника та порівняв характеристики 160-ти та 200А  інверторів )))))

 По великому рахунку, як я люблю висловлюватись — "колгосп справа добровільна..":D, але чи варто переплачувати  за реально не зовсім потрібний запас?

 В принципі можна і "Кіровця К - 701" купити для поїздок в магазин, особливо мешканцям сільської місцевості....але слідуючи здоровому глузду люди купують для цього малолітражки. Навіть примітив тенденцію, що останнім часом молодь почала вибирати автомобілі не з розрахунку потужності. а з розрахунку ціни обслуговування.))))

 

 

За той додатковий запас переплата кілька сотень гривень, еле коли він є і попадеться якась робота яка потребуе більше ніж 200А, то став і зварив,

Ну а так в більшості на потужному 250А апараті працюючи на 160-180А  маєте ПВ 100% а не 60 як на 160амперному, 

Він працює вхолосту майже не перегріваючись, бо має більш потужні вихідні транзистори, діодні мости та інше, звідси і надійність вцілому.

Я собі як вибирав півавтомат то брав якомога потужніший. Це тільки плюс

P.S. Про Кіровця. Розумні люди вибирають машини на яких можна і в магазин зїздити і вантаж перезти, і взяти пасажирів попутньо. Тобто універсальні

Змінено користувачем Seregan35
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, BOG_DAN_007 написав:

P.S

Имхо.

Я б если и покупал ММА сварку, то выбирал что-то из семейства Патонов. 

А полуавтомат выбрали EDON:D?!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Seregan35 написав:

Ну а так в більшості на потужному 250А апараті працюючи на 160-180А  маєте ПВ 100% а не 60 як на 160амперному, 

Перепрошую, що ви все-таки варите інвертором в побуті на 160-180А і якими електродами? Я вище згадував, що обговорення не стосується півавтоматичної та ТІГ зварки, а йде суто про вибір інвертора для ММА зварювання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Sserge сказал:

А полуавтомат выбрали EDON:D?!

Так я, здесь, про электродную сварку писал (ММА). 

Полуавтомат то отдельная тема)

 

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, BOG_DAN_007 написав:

Так я, здесь, про электродную сварку писал (ММА). 

Полуавтомат то отдельная тема)

 

Вот. Как раз тут и возникает интересный вопрос.

На данный момент в первую очередь стоит вопрос о ММА инверторе (согласен с Патоном), но с перспективой в будующем прикупить например ту же патоновскую протяжку.

Так сейчас я выбираю полуавтомат или просто ММА инвертор?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Sserge сказал:

Вот. Как раз тут и возникает интересный вопрос.

На данный момент в первую очередь стоит вопрос о ММА инверторе (согласен с Патоном), но с перспективой в будущем прикупить например ту же патоновскую протяжку.

Так сейчас я выбираю полуавтомат или просто ММА инвертор?

Так может лучше тогда взять один сварочник чтоб был 2 в 1 (полуавтомат и сварка штучным электродом).

Выйдет дешевле чем по отдельности и компактней.

Мне важна компактность сварочного аппарата, из этого я и выбрал 2 в 1.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На даний момент, практично всі інверторні півавтомати мають можливість зварювати в режимі ММА, включно з китайщиною. Правда при купівлі такого (півавтомата) варто звернути увагу на можливість зміни полярності та конструкцію корпуса з з'єднанням KZ-2, для можливості від'єднання/підключення  зварювального рукава

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, IMP написав:

варто звернути увагу на можливість зміни полярності

Маєте на увазі програмно і коли воно потрібно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Sserge сказал:

Маєте на увазі програмно і коли воно потрібно?

При сварки флюсовой проволокой ( по словам пользователей вещь практически бесполезная, качество сварочного шва плохое )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Sserge сказал:

Маєте на увазі програмно і коли воно потрібно?

Физически, для сварки флюсовой проволокой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, BOG_DAN_007 сказал:

 

Выйдет дешевле чем по отдельности и компактней.

Мне важна компактность сварочного аппарата, из этого я и выбрал 2 в 1.

Дешевле - да, практичней - нет. Если надо забор-калитку-шпалеру для винограда и т.д., проще взять инвертор, который весит 3-5 кг. Если варим а стационаре, то 2в1 рулит. Все зависит от вариантов использования. Свой дом, мастерская или работа на выездах - диктует разные варианты.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку