Frezchik

покраска станка
Выбор краски для станков

30 повідомлень у цій темі

Приветствую всіх, хто читає дану тему)) виникло питання по покрасці свого фрезерного, хотів би просвітлитись тут в знающих людей, хто  якою краскою красить свої станки, і наскільки практично? яка більш стійка до хім... та механічних пошкоджень? розглядаються всі типи красок)) 

бажано з фото станка прикріпити привітствується тої чи іншої краски))B|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Використовую дешеві емалі для металу. Конкретно фарбу емалеву для іржавих поверхонь ( три компоненти в одній банці - 3 в 1) чернівецького хімзаводу. Спочатку випробував ії на брамі гаража і на фрезерному нгф. Фарба стійка до ЗОР і мастила. Але не дуже переносить удари - сколюється. Але це лікую фарбуванням пензликом.

Проблема цієї фарби це малий асортимент кольорів. Але можна вирішити змішуванням кольорів + барвник для емалевих фарб Snezka. Так , для себе можна отримати бажаний колір.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Холівар, холівар ???????

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо чесно, мені теж цікаво. Вже читав щось тут. Кожен радить своє. Хтось каже, що достатньо емалі 3в1, хтось каже що найкраще ти автомобільна фарба - лак, хтось каже що найкраще фарба на основі епоксидки.

Запитував в будівельному магазині, сказали "з того, що є в нас - найкраще підійшла б епоксидна"

От і хочу зрозуміти, що ж обрати?

Я не женусь за ідеалом, а шукаю оптимальний варіант ціна/якість

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Єпоксідна може піднімати попердні шари фарби, тобто треба зачищати до металу.

Автоємаль нестіка до ЗОР.

До того ж ті фарби дорожчі.

А ємалева 3 в 1 розводиться добре для нанесення фарбопультом і пензликом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А мене іще цікавить "правильна" кольорова гамма.

 

Мені подобаються зелені відтінки.

 

Цікаво чому раніше верстати фарбували в основному в зелений колір, а зараз в білий/бежевий. З чим це пов'язанр?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

А мене іще цікавить "правильна" кольорова гамма.

 

Мені подобаються зелені відтінки.

 

Цікаво чому раніше верстати фарбували в основному в зелений колір, а зараз в білий/бежевий. З чим це пов'язанр?

Почитайте радянські ГОСТи. Зелений був визнаний самим "корисним" для очей. Тому верстати були зелені.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зелений (салатовий) має здатніть не дратувати, заспокоювати. Коли за верстатом проходять години праці це важливо. До того ж він також легко сприймається переферійним очним зором, щоби вчасно помічати верстат і не натикатися на нього.

Бежеві або блакітні з пастельними тонами теж красиво виглядатимуть на верстаті. 

Білий має свої перевагі. На ньому бруд стає помітнішим, отже стимулює до частішого прибирання верстату.

Змінено користувачем Саша
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Reiter сказал:

А мене іще цікавить "правильна" кольорова гамма.

 

Мені подобаються зелені відтінки.

 

Насчет "правильных" цветов:

Декели красили в зеленый 6011 и в серый 7005, Шаублины - также 6011 и серый 7031

http://mdmetric.com/tech/RALcolorchart.htm - палитра RAL

по советским краскам вся информация в ГОСТ 22133-86

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Titanius сказал:

 

Насчет "правильных" цветов:

Декели красили в зеленый 6011 и в серый 7005, Шаублины - также 6011 и серый 7031

Так я з вами згоден, дякую за инфу.. в них дуже вдалі кольори получилися! а от цікаво якого типу ці краски? вониж стійкіші врази від автомобільних до сколів!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свой красил 6011. Эмаль химостойкая хв 124. Результат. Почитайте - будет полезно. https://mash-xxl.info/info/512961/

IMG_20181013_181336.jpg

Змінено користувачем olegons
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я знаю, что станки красят порошковой краской. И мы, когда надо, перекрашиваем тоже порошковой краской. Пользуемся краской Лаковер. Она, по-моему, сейчас самая качественная.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, taniap сказал:

Я знаю, что станки красят порошковой краской. И мы, когда надо, перекрашиваем тоже порошковой краской. Пользуемся краской Лаковер. Она, по-моему, сейчас самая качественная

при якій температурі запікаєте фарбу? :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

при якій температурі запікаєте фарбу? :)

Навколишнього середовища, напевно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну а я цим фарбував і фарбую 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я уже многократно убедился, что лучше и экономней, чем автомобильная краска ничего нет.  Показанная@aegis краска очень хорошая, но фиксированный объем. И как правило, или остается лишней или не хватает. Автомобильную можно заказывать от 50 мл. Отвердитель и растворитель беру в фирменной упаковке, так они лучше хранятся. Очень маленький расход, довольно стойкая к царапинам и истиранию. Можно всегда дозаказать, поэтому нет необходимости хранить. Единственный минус - очень жидкая и красить кисточкой не получается. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якраз займаюсь фарбуванням свого 16к20, фарба 3 в 1 (банка на верстаті), колір світло-сірий 0,9 кг. 150грн. При світлодіодному освітленні в темному гаражі віддає білим. Фарбую валиком, фарба досить густа...

IMG_20191026_210825.jpg

IMG_20191026_210809.jpg

IMG_20191026_210833.jpg

IMG_20191029_091723.jpg

IMG_20191029_091735.jpg

IMG_20191029_091728.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а перший токарний я фарбував фарбою по іржі... норм тримається, але під шаром фарби іржа залишається і з часом здалося що виросла. все трималося, але місцями виглядало не дуже. правда це в 11 році пофарбовано було ще

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Начал красить автомобильной краской мобихел №325 зеленная.

Пересмотрел несколько вариантов: , емаль ЭП-1294 , RAL 6011, RAL 6010, RAL6019, RAL 6021, RAL 6018

Пока покрасил только електроящик , можно посмотреть тут  : 

 

 

Фото-01686.jpg

Змінено користувачем korak
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Grif сказал:

Я уже многократно убедился, что лучше и экономней, чем автомобильная краска ничего нет.  

На рахунок доступності автомобільної фарби,  так проблем немає, стійка до масла та СОЖ  але до сколів не стойкая!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Grif сказал:

Я уже многократно убедился, что лучше и экономней, чем автомобильная краска ничего нет.  Показанная@aegis краска очень хорошая, но фиксированный объем. И как правило, или остается лишней или не хватает. Автомобильную можно заказывать от 50 мл. Отвердитель и растворитель беру в фирменной упаковке, так они лучше хранятся. Очень маленький расход, довольно стойкая к царапинам и истиранию. Можно всегда дозаказать, поэтому нет необходимости хранить. Единственный минус - очень жидкая и красить кисточкой не получается. 

Если красить тв16, то я с Вами соглашусь. Но когда я красил свой круглошлиф, то краски и грунта ушло более 10килограм каждого. Мне дешевле было купить 30кг. Химс тойкой эмали и грунта к ней чем автоэмали .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, korak сказал:

Начал красить автомобильной краской мобихел №325 зеленная.

Довго неміг рішитись якою краскою і в який колір красити, з самих таких по доступності, і по ціні,  рішив покрасити свій фрезер в орігінальні  два кольори)) Автомобільною двох компонентною

WP_20190318_23_12_44_Pro.jpgWP_20190318_23_14_13_Pro.jpgWP_20190529_22_45_35_Pro.jpgWP_20190529_22_53_42_Pro.jpg

WP_20190312_13_50_08_Pro.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Великий свердлильний верстат покривав з пістолета, антигравійною  фарбою, продається в автомагазинах, ніби АРР. В два кольори, сірий і чорний. Треба спеціальний пістолет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добра. Вот, как раз, полчаса, как покрасил). Я использую 2к полиуретан. Сегодня брал на разлив по 100грн-100гр.

В 18.03.2019 в 15:11, Titanius сказал:

 

Насчет "правильных" цветов:

Декели красили в зеленый 6011 и в серый 7005, Шаублины - также 6011 и серый 7031

http://mdmetric.com/tech/RALcolorchart.htm - палитра RAL

по советским краскам вся информация в ГОСТ 22133-86

Точно. Так-же озадачивался этим вопосом. На импортнячих сайтах, народ, так-же склоняется к 6011 по RAL. Но это не совсем точная система. В цвет можно не попасть. По NCS должно быть точнее. В этой системе, точно есть веер у Sadolin.

IMG_20191029_205236.jpg

IMG_20191029_205247.jpg

IMG_20191019_194804.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.03.2019 в 11:45, Саша сказал:

Єпоксідна може піднімати попердні шари фарби, тобто треба зачищати до металу.

Автоємаль нестіка до ЗОР.

До того ж ті фарби дорожчі.

А ємалева 3 в 1 розводиться добре для нанесення фарбопультом і пензликом. 

У меня не из дешевых 3в1 молотковую, на плоскошлифе подняло СОЖ, аж на ура.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку