rivnegrama

Новини України на підтримку майстрів і підприємців

24 повідомлення у цій темі

Новини Рівного та області. Самі резонансні події! :17kisa:

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Навіщо? Щоб все скотилося до політики? Дайте хоч тут відпочити від негативу.

15

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Дядько Максим сказал:

Навіщо? Щоб все скотилося до політики? Дайте хоч тут відпочити від негативу.

Администрация, как Дядьке поставить десяток плюсов за пост?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Stebium1 сказал:

Администрация, как Дядьке поставить десяток плюсов за пост?

И от меня ещё один, но Жирнючий!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П 1.2 - есть желающие?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну да, сегодня зарегистрировался на форуме и тут же нужно новости обсудить. Ведь именно для этого нужен этот ресурс...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

предлагаю тогда на основной стр. в левом углу влепить прямую трансляцию "Фактов " или "ТСН" :0b339520896a34f9618d7aa7aa561c99:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Он по теліку політику дивитись треба та на Цензорі обсуждать. А тут давайте про жилізяки..

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:D:DТака новина: на форуме http://chipmaker.com.ua зверски забанен користувач "Rivnegtama".

Змінено користувачем MaxVerblud
5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я пропоную поступити з даною темою по-господарські. Трохі змінити назву і залишити.

Наприклад: "Новини України на підтримку майстрів і підприємців".

Просто у мене є така новина, але не знаю де викласти.

Або вкажіть, може вже є тема про це?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коротше кажучі, десь після бунтів євробляхерів я так на них розлютився, що вирішив що і мені треба щось мутити з цією "безхребетною" нашою державою. Ну і почав рити інтернет на предмет субсидій. Як виявилося мутити нічого не треба, все вже приготовано.

Отже , вже "бородата" новина про те , що підприємцям 1 групи держава бачить лише дохід в сумі мінімальної зарплати.

Це означає, що незалежно від того скількі ви написали доходу в в декларації держава вважає його рівним до мінімальної зарплати - 3 тис., з чимось гривень.

І по закону, якщо ваші комунальні платежі перевищюють 15% вашого доходу то ви маєте право на субсидію. 

Я тим скористався, подав документи і отримав файну субсидію. Відтепер комірне не є таким гнитючим для нашого родинного бюджету.

Ми з дружиною обидва піприємці, сплачуємо державі податків десь на 2200 в місяць, а держава повертає нам 1672 гривні в субсидії.

Тепер субсидія стала монетизованою- перераховують кошти прямо на картку.

Все ж такі трохі стали турбаватися за нас.

 

 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, softm сказал:

ok

Так а де новина?

Про Рівні новини мені здаеться це не те, а про те що Саша пропонуе мені цікаво.

Хоча більшість тут в чорну пре, і їм воно бай дуже, що там їм "поліпшили" , та як їх "підтримали" в Україні. Їх у ній нема зовсім.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О вже й новинв зьявилася. 

4 минуты назад, Саша сказал:

підприємцям 1 групи держава бачить лише дохід в сумі мінімальної зарплати

А ви що на першій групі надаете послуги з виготовлення металловиробів? Наскільки я розумію тутушні приписи, які законодавством назвати язик не повертаеться, то перша група, це ті що на базарі торгують, та сплачують містове. Поправте якщо щось утнув не те, бо мені вони бачать зарплати аж 10000гр 

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

О вже й новинв зьявилася. 

А ви що на першій групі надаете послуги з виготовлення металловиробів? Наскільки я розумію тутушні приписи, які законодавством назвати язик не повертаеться, то перша група, це ті що на базарі торгують, та сплачують містове. Поправте якщо щось утнув не те.

 

Так, торгівля на ринках непродовольчими товарами. Останні 15 років заробляю на життя тим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Саша сказал:

про те , що підприємцям 1 групи держава бачить лише дохід в сумі мінімальної зарплати.

Це означає, що незалежно від того скількі ви написали доходу в в декларації держава вважає його рівним до мінімальної зарплати - 3 тис., з чимось гривень.

 

Ровно на столько на сколько Вы заплатили налогов. Очень удобная форма отмывать деньги. К примеру на всех кассиров в супермаркете оформить ФОП и пропускать свои доходы через них.

26 минут назад, Саша сказал:

І по закону, якщо ваші комунальні платежі перевищюють 15% вашого доходу то ви маєте право на субсидію

Мало того, что не оплачиваются налоги в полном объёме именно торгующими на рынках и прочими "бизнессменами", так теперь они ещё залезли и в субсидии. А кто то должен обеспечивать зарплаты врачей, учителей, военных и тд.  и  субсидии ворам.

Классная схема воровства у своих сограждан, не чуть не хуже чем у бляхарей.

Змінено користувачем Stebium1
5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я вже 23 рокі сплачую податкі, і лише тепер скористався з того.

До того ж все за законом.

Держава спеціально прийняла ту норму для 1 групи, бо хоче підтримати тих людей.

І завдякі євробляхерам я дізнався про те.

А прикольно розвела держава евробляхерів. Спочатку зробили вигляд, що типа можна. 

А потім коли вони навезли більше 2-3 млн., накрили іх розмитненням.

 

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы про врачей и учителей серьезно?

При не плохой оф зарплате+ надбавки,они стрегут необлагаемые ни какими налогами суммы наличкой.

Или вам не приходилось столкнуться с ценообразованием в этих сферах?

Ещё надо не забыть обманутых судей и милиционеров)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Саша сказал:

А прикольно розвела держава евробляхерів. Спочатку зробили вигляд, що типа можна. 

А потім коли вони навезли більше 2-3 млн., накрили іх розмитненням.

Прикольно будет когда субсидии заставят вернуть!

А ведь заставят.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, щодо лікарів. Ви Стебіум до якіх ходите? До безкоштовних чи платних?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Vladstroy74 сказал:

Вы про врачей и учителей серьезно?

Совершенно серьёзно

2 часа назад, Vladstroy74 сказал:

При не плохой оф зарплате+ надбавки

Эта какая не плохая если не секрет?

Если учесть, что тут присутствующие на форуме расценивают свой труд от 200гр час.

2 часа назад, Vladstroy74 сказал:

они стрегут необлагаемые ни какими налогами суммы наличкой

Вымогают? Вперёд, подавайте на них во всевозможные имеющиеся буро.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Саша сказал:

Так, щодо лікарів. Ви Стебіум до якіх ходите? До безкоштовних чи платних?

Знаете прямо на против дома прекрасная сельская больница вот туда и хожу.

Пару лет назад оперировался в городе, зашёл с ноги в в Десятую на Малиновского, естественно все медикаменты оплатил, а вот операция бесплатно. Лет шесть - семь назад оперировали жену, потом её сестру в мединституте, аналогично.

То что есть ворюги и вымагатели и среди учителей, и среди врачей я не спорю и не отрицаю, но и зарплаты у них простите нищенские для их квалификации.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Stebium1 сказал:

Знаете прямо на против дома прекрасная сельская больница вот туда и хожу.

Пару лет назад оперировался в городе, зашёл с ноги в в Десятую на Малиновского, естественно все медикаменты оплатил, а вот операция бесплатно. Лет шесть - семь назад оперировали жену, потом её сестру в мединституте, аналогично.

То что есть ворюги и вымагатели и среди учителей, и среди врачей я не спорю и не отрицаю, но и зарплаты у них простите нищенские для их квалификации.

Перед новым годом порвал сухожилие-разгибатель на пальце. Дело было ночью, обратился в дежурку, где мне наложили шину. На утро сразу к травмотологу пошел. Показываю неразгибающийся палец, прошу проконсультировать по операции. А он мне выдает - "а зачем тебе тот палец, и так можно жить". Пожелал ему того-же,  поехал в частную - они операции делать не могут, но дали полную консультацию и посоветовали главного городского травматолога, денег не взяли. Нахожу главного травматолога, тот без направления не принимает. Иду к первому, которому палец не нужен, прошу направление к главному - мат-перемат, но направление дал. Иду к главному - мат-перемат, едь в областной центр. Чтоб вы понимали - с той бюрократией, с теми добровольными взносами, без которых не примут, я потратил уже дня 4 и денег не мало. Узнаю наконец, что главный работает в другой частной по вечерам, записываюсь к нему, плачу 250грн и за три минуты приёма узнаю - прооперировать он может, но уже поздно и бесполезно, да и палец то не нужен... К слову, сухожилие в итоге само срослось и палец на 98% восстановил функциональность. Пример другой - сын кашлял, наш педиатр говорила что всё хорошо и разрешала посещать садик, в итоге если бы не посетили частного, то лежал бы с воспалением. С тех пор, сколько бы не стоило - только частные клиники. То же и относится к прививкам - да, дорого, но только иностранные. Школа - тоже хочу в частную отправить. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, громадяне! Хто будет "жечь" вне пределов ограниченных "пятничой темой" - получит по-самое "это-самое"...
См. Правила ("пятничные темы": такой себе "выпуск пара". Но без фанатизма).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку