Bruiser

Чи варто забрати кучу шестернів М2

9 повідомлень у цій темі

Доброго дня Ось такий варіант шестернім пропонують забрати Всі М2 різні діаметри і різні посадочні 

Їх багато Кг під 60-70 навіть з відки і куди вони йдуть не знаю майже на кожній шестерні вибити скільки зубів і який модуль. Всі вони сирі тірмічку не проходили 

Питання ось таке чи варто їх прикупити І чи взагалі модуль М2 ходивий 

Я думав забрати їх як заготовки 40х можливо кудись підуть, чи є якісь ще варіанти ?

20190319_155802.jpg

20190319_155808.jpg

20190319_155812.jpg

20190319_155817.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на последнем фото (справа), скорее всего, от гитары 16к20

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все зависит от цены. Это так называемый связанный капитал. Может продадутся относительно быстро, а может будут долго лежать. Занимать место. Неоднократно наблюдал как подобные вещи покупают продавцы на рынке. Приносят ему, например, прихват. Он говорит 5 грн. Ему возражают, что мол де он стоит гривень 60. Он отвечает иди и сам продавай.

 

И продавец, думаю, прав. В любом случае, что бы продать нужно потрудиться. Промерять и описать каждую. Модуль ходовой, часто встречается.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чесно скажучи навіть не знаю від чого вони В складі на полках лежать можливо і рем комплекти 

Буду питати щоб по 40 грн за Кг забрати всі Якщо нікуди не підуть буде як матеріал 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будете выкладывать в барахолку дайте знать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если как материал - то при цене лома умноженной на 8 возможно есть смысл поторговаться. Либо выбирать те, где металла побольше. Из тех что с отверстиями можно либо втулку. либо шкив выточить. Часто Вам такие специфические заготовки нужны? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Киевлянин сказал:

Если как материал - то при цене лома умноженной на 8 возможно есть смысл поторговаться. Либо выбирать те, где металла побольше. Из тех что с отверстиями можно либо втулку. либо шкив выточить. Часто Вам такие специфические заготовки нужны? 

Да роботу беру настільки різну що можуть роками лежати без діла, а може вже і завтра треба буде!

Буду домовлятись по ціні матеріалу 40х якщо скажуть більше навіть не буду брати !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С четырьмя шлицами от Хеккерта. Из комплекта ДГ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да можливо станок стоїть в цеху такий

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку