yakolacaynik

патон стш252 гавкнула плата сгд

7 повідомлень у цій темі

всім привіт маю апарат зварювальний патон стш 252 у ньому є плата для стабілізатора горіння дуги.я піключив до нього осцилятор і скоріш за все щось пробило у платі , прошу допомоги ,може хтось стикався з таким чудом або знає як приблизно воно працює.я дзвонив на патон вони загнули за ту платку 900 гривень , але ще й нема в наявності,прошу електронщиків допомогти.

20190322_094751.jpg

20190322_094737.jpg

Змінено користувачем yakolacaynik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Омметр в руки і поїхали перевіряти всі доступні  напівпровідникі. Оптодрайвер( в білому корпусі )і силовий транзюк швидше за все під заміну. 

Відсотків на 70 несправність в них. Решту 30 відсотків поділять між собою конденсатори і резистори. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вроде на плате виднеется выгоревшая дорожка как раз возле оптопары.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ИМХО дорожка сгорела до выпрямителя, там два значка переменки, и + -.  Скорее всего пробито то что  в корпусе ТО220, с ушком.

Сначала бы заменил и восстановил эти элементы, и пробовал.

А как проявлялась неисправность этой платы? Вообще не работало, или работало криво? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, yakolacaynik сказал:

або знає як приблизно воно працює.

Ну я знаю и что вам даст мое знание? Вам же нужно знать- почему сгорело? Так вы сами его спалили неправильным подключением осцылятора. Думаю что там пробито все от моста до полевика или тиристора  с управляющей оптопарой заодно

Отнесите в мастерскую там починят и позовите толкового спеца что-бы правильно подключил осцылятор  А то платку почините и опять угробите

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сама плата оказывается была в то ли в ремонте то ли такая заводская переделка не знаю но кто то там лазил (на фото видно)по этому и засада, не знаю дорожка выгорела у меня или так было.

в какую мастерскую?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Валентин В.В. написав:

ИМХО дорожка сгорела до выпрямителя, там два значка переменки, и + -.  Скорее всего пробито то что  в корпусе ТО220, с ушком.

Сначала бы заменил и восстановил эти элементы, и пробовал.

А как проявлялась неисправность этой платы? Вообще не работало, или работало криво? 

при работе аппарата был слышен шум от работы сгд этот шум пропал и аппарат стал варить хуже

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку