Yorri

16У04п. Питання

116 повідомлень у цій темі

, Yorri написав:

@Tramp @sergo40

Дякую. Зрозумів. 

Буду пробувати знімати той підшипник. І забирати кільце. (Окрема подяка @sergo40) Див.фото. 

 

Заберу кільце. Спробую без нього. 

Якщо не поможе - буду сумувати. Дуже. Глянув ціну в неті нового підшипника (найвищий клас точності, супер-пупер прецензійний, згідно документації) - 1000 гривень...

 

Пошукай польскій новий зі зберігання. Чи в Чернігові чи в Черкасах я знаходив по 220 гривень.

Він і по зовнішній обоймі щільно вставав у мене в посадочне місце. А радянські Гост-івські болталися...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Або ставити менший клас точності...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шукай по міжнародному позначенню -  NN 3010

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

Шукай по міжнародному позначенню -  NN 3010

Це я знайшов. Але ж вони є різного класу точності. Незнаю чи варто аж так заморочуватись. Обіцяли в понеділок в одному місці. Ніби ще совіцькі із зберігання. І ціна 350₴. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yorri написав:

Це я знайшов. Але ж вони є різного класу точності. Незнаю чи варто аж так заморочуватись. Обіцяли в понеділок в одному місці. Ніби ще совіцькі із зберігання. І ціна 350₴. 

 

Так, гнатися за високім класом точності покі не варто. А зовнішня обойма підшипника має щільно сідати в своє місце на ПБ, інакше клас точності підшипника не матиме значення. Совітськи я би не радив брати, іх для плану робили свого часу. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене поставленний точно не советский. Чи то чехословацький чи польський вже не памятаю а не записав номер(на жаль). Ну всеж таки ніби чехословацький.

Точно памятаю що обойма сідала з натягом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

В мене поставленний точно не советский. Чи то чехословацький чи польський вже не памятаю а не записав номер(на жаль). Ну всеж таки ніби чехословацький.

Точно памятаю що обойма сідала з натягом. 

А як щодо класу точності?

 

До речі. Як зняв то кільце. 

Пів дня шукав трубку з відповідним внутрішнім діаметром, щоб гарно акуратно зняти то кільце. Не знайшов. Вийшов з положення так. Мав обрізок трубки меншого діаметру, трошки розігнув. Тільки щоб торець був рівний. 22A052C5-5C02-4EDA-91E5-E7AFA0397F37.jpegЗнялось за два легких удари молотком плашмя. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:-)

Поправте мене якщо помиляюсь. По паспорту цей підшипник має мати клас точності С. «Сверхпрецензионный».

B8DCCFEA-EE30-483B-8CB5-F9B6626A6D99.jpeg

Тобто максимум що є. 

24E1D903-8EB5-4A52-AE82-A55FB620860A.jpeg

Дивимось по факту. 

165E736E-2607-453E-8AE7-F109838479B1.jpeg

Якщо ця літера «П» означає клас - то він просто підвищеної точності. 

Тобто мабуть не варто аж так заморочуватись з тим класом.  Краще таки справді звернути увагу на посадку самого підшипника в ПБ. 

/не думаю, що хтось його міняв до мене, хіба би.../

Старий певно ставити не буду. Не думаю, що я без кільця так його посаджу, щоб він не люфтив. Придбаю новий, принаймі порівняю з новим коли буду купувати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Согласно паспортов на 16у0416у04.png

на 16у03 16у03.png

как видим согласно паспортов класс точности между 16у04 и 16у03 имеет отличие.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це Гостівській (совітській) підшипник - позначка ГПЗ про те свідчить. Подивись чи щільно сідає зовнішня обойма в ПБ. На майбутне це важливо, щоби порівняти з новим. 

Щодо 2 класу, я би не переймався.  5 і навіть 6 класи теж будуть гарно працювати, при умові щільної посадкі зовнішньої обойми.

Текстолітова шестерня в середіні  ПБ жива? Бо вона забезпечує цей підшипник мастилом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

Согласно паспортов на 16у0416у04.png

на 16у03 16у03.png

как видим согласно паспортов класс точности между 16у04 и 16у03 имеет отличие.

Я мав на увазі що в мене стоїть по факту. Звичайно постараюсь поставити клас точності не менший ніж є. А думаю більший. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

Це Гостівській (совітській) підшипник - позначка ГПЗ про те свідчить. Подивись чи щільно сідає зовнішня обойма в ПБ. На майбутне це важливо, щоби порівняти з новим. 

Щодо 2 класу, я би не переймався.  5 і навіть 6 класи теж будуть гарно працювати, при умові щільної посадкі зовнішньої обойми.

Текстолітова шестерня в середіні  ПБ жива? Бо вона забезпечує цей підшипник мастилом.

Сідає досить щільно. Принаймі старий. Шестерня жива. Спеціально заглядав. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yorri написав:

Сідає досить щільно. Принаймі старий. Шестерня жива. Спеціально заглядав. 

 

Це вже добре. Якщо новий буде ще щільніше, то його перед інсталяцією в ПБ можна охолодити в морозилці, щоби обойма стиснулася і легше зайшла в ПБ. Далі вона нагріється і ущильниться до максимума.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, Саша сказал:

 

Текстолітова шестерня в середіні  ПБ жива? Бо вона забезпечує цей підшипник мастилом.

Я не могу найти текстолитовую шестерню, как-будто ее нет. Есть ли фото, где видно место ее установки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PersonaUA написав:

Я не могу найти текстолитовую шестерню, как-будто ее нет. Есть ли фото, где видно место ее установки?

якщо підгадаєте з понеділка, то сфотаю. Постараюсь не забути.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зняв відео, яка в мене посадка того підшипника.

Чи достатній натяг?

Відео посадки підшипника

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PersonaUA написав:

Я не могу найти текстолитовую шестерню, как-будто ее нет. Есть ли фото, где видно место ее установки?

Ось. Там в куточку. Чорненька. 

BEBD6C5C-974A-45E5-A522-0629D5BCD94E.jpeg

Змінено користувачем Yorri
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! Поищу сегодня). У меня масла много в ПБ, но с шестеренкой спокойнее. Моторное масло для автомобилей в ПБ допустимая замена И20?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, PersonaUA сказал:

Спасибо! Поищу сегодня). У меня масла много в ПБ, но с шестеренкой спокойнее. Моторное масло для автомобилей в ПБ допустимая замена И20?

Моторное не подходит. Близкое по характеристикам АТF для автоматических КПП авто.Да и по качеству будет получше.Себе залил в бабку , в вариатор и фартук все ОК.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, PersonaUA сказал:

Спасибо! Поищу сегодня). У меня масла много в ПБ, но с шестеренкой спокойнее. Моторное масло для автомобилей в ПБ допустимая замена И20?

У меня шестерня для разбрызгивания масла стоит бронзовая(по любому не родная сделанная на заказ)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Yorri написав:

Зняв відео, яка в мене посадка того підшипника.

Чи достатній натяг?

Відео посадки підшипника

 

З вигляду здається достатньо щільною.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алексей посмотрите на дне ПБ может она там валяется.Она стоит на тоненьком валике который входит в другой вал и стопорится тоооненьким штифтиком,который могло срезать если подклинил подшипник.У себя так ее и нашел и то не сразу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Саша сказал:

 

З вигляду здається достатньо щільною.

Как по мне нормальная посадка.Когда у себя ставил обратил внимание что посадка не очень с сильным натягом но не от руки а пресовал,зашла обойма довольно легко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если делать все как положено,нужно сделать замеры нутромером( в трех точках по диаметру,тем самым выверяя овальность) внутренний диаметр  под посадку.Затем микрометром замерить диаметр наружной обоймы.И только после этого можно с большей достоверностью судить о натяге посадки подшипника.Само собой разумееться что микрометр и нутромер откалиброваны,занесены  в помещение где стоит станок заблаговременно чтобы и измерительный инструмент и измеряемые детали имели одинаковую температуру. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Yorri сказал:

Ось. Там в куточку. Чорненька. 

BEBD6C5C-974A-45E5-A522-0629D5BCD94E.jpeg

На фото просматривается забоина под посадку подшипника.Подшлифовать(подшабрить) однозначно(на краях вмятин метал приподнят)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку