Володимир_Фещук

В Києві відкрився Decathlon ((Пользователь настолько умный, что экспертно может утверждать что его информация не является рекламой))

50 повідомлень у цій темі

, olkogr написав:

Всі фірми полегшують свої вироби. Зараз не прийнято як колись носити по два рюкзаки, ще один штурмовий. Рюкзак на 80л важить 2,5-3кг. Воно вже без сенсу. Тканини міцні але тонкі. Порвати легше, але зносити так само важко як колишні. Просто відноситись до спорядження треба полюцьки. В мене зараз оспрей, рюкзак зе бест на мою думку. Але зявилось нова модель ще ергономічніша. Вже облизуююсь.))) 

 

Я розумію. Просто привів Deuter для прикладу, бо різниця між старішими та новими моделями справді вразила

А Osprey... Що тут скажеш, один з лідерів зараз. Доречі, вони здебільшого роблять ultralight.

З приводу терри мій 90літрів - 2,7 кг. І він 30кг ваги несе запросто.

Я теж облизуюсь на Osprey, Deuter, Tatonka, Patagonia, і тд, але 200-300€, і 100 - все ж різниця. Звісно наступний рюбзак буду брати кращий, але поки терра - хороший бюджетний варіант

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Володимир Фещук написав:

терра - хороший бюджетний варіант

Ми два роки тому ходили у похід .І наш знайомий який не мав ніякого спорядження але мав багато грошей захотів піти з нами . на 3 дні. Він поїхав і купив все тера. Рюкзак на 85л, спальник і  т.д.

 За один похід він порвав той рюкзак причому своїми ж руками (затягував так під клапаном мішок). Також трісло по шву біля одної лямки і один замок здох. Я був вражений. Звичайно він там тягнув не дуже думав як що. Але як так, воно все як з пластиліну...А от у мого кума стара тера побувала і на Ельбрусі, і досих пір ходить. І хоч би що їй.

9 годин назад, Володимир Фещук написав:

ultralight.

Вони роблять все, в магазинах просто здебільшого возять такі, чомусь дуже популярні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Ми два роки тому ходили у похід .І наш знайомий який не мав ніякого спорядження але мав багато грошей захотів піти з нами . на 3 дні. Він поїхав і купив все тера. Рюкзак на 85л, спальник і  т.д.

 За один похід він порвав той рюкзак причому своїми ж руками (затягував так під клапаном мішок). Також трісло по шву біля одної лямки і один замок здох. Я був вражений. Звичайно він там тягнув не дуже думав як що. Але як так, воно все як з пластиліну...А от у мого кума стара тера побувала і на Ельбрусі, і досих пір ходить. І хоч би що їй.

Навіть зараз існує наприклад vertex за 100€ з копійками,  vertex pro за 150€, і, здається mountain за 70€.

То до останнього я серйозно не відношусь. І повірю, що він міг рватися.

, olkogr написав:

 

Вони роблять все, в магазинах просто здебільшого возять такі, чомусь дуже популярні.

Я й не казав, що роблять лише ультралайт

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ходжу 20 років, Крим (до 13р.), Карпати. Перший рюкзак і спальник - Едвенчер (пре-Терра). Досі живий. Ніс в ньому 35кг заліза позаторік з пл. Перемоги на Сирець пішки. Ну, під'їхав на метро, звісно. Але забракло місця, коли став ходити з дружиною і дитиною разом. Купив Терру знов. Нове покоління хлипкувате, ремонтував пару разів, але зручне для мене. І дружині Терру купив. Бо альтернативи не гіршої якості були дуже дорогі. Розмови про Оспрі цікаві, але враження таке, ніби тут форум нафто-газоменеджерів чи програмістів. Хоча, для серйозних категорійних походів, можливо, теж шукав би щось надійніше...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, NIgor написав:

А как бергхауз? Эргономика в моделей 15-20 летней давности такая, что в многих производителей и ныне не сыскать. Цены тогда были немногим выше только зарождающегося терраинкогнита на схожие по назначению и обьему рюКзаки.

Berghaus чудова фірма. Визнана всім світом. В полярні експедиції беруть спорядження цього виробника. Ціни чималі...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vadym написав:

Ходжу 20 років, Крим (до 13р.), Карпати. Перший рюкзак і спальник - Едвенчер (пре-Терра). Досі живий. Ніс в ньому 35кг заліза позаторік з пл. Перемоги на Сирець пішки. Ну, під'їхав на метро, звісно. Але забракло місця, коли став ходити з дружиною і дитиною разом. Купив Терру знов. Нове покоління хлипкувате, ремонтував пару разів, але зручне для мене. І дружині Терру купив. Бо альтернативи не гіршої якості були дуже дорогі. Розмови про Оспрі цікаві, але враження таке, ніби тут форум нафто-газоменеджерів чи програмістів. Хоча, для серйозних категорійних походів, можливо, теж шукав би щось надійніше...

Та я не мажор. Лише на терру наскріб))) але потроху намагаюся купувати спорядження високого класу, як палатка мармот. Бо в планах з часом серйозні походи закордоном.

Але, це не заважає мені досі ходити в секонд-хенди, чи купити складні баклашки для води на аліекспресс, і тд

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Та я не мажор. Лише на терру наскріб))) але потроху намагаюся купувати спорядження високого класу, як палатка мармот. Бо в планах з часом серйозні походи закордоном.

Але, це не заважає мені досі ходити в секонд-хенди, чи купити складні баклашки для води на аліекспресс, і тд

Я жартував ;) Тим більше, що ціни змінюються, Терра та сама ринок завоювала - і подорожчала. А дорогі бренди хочуть великих продажів, і дешевшають. Я малому купив дитячий Дойтер 40л колись за 700грн. Ураган.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vadym написав:

Я жартував ;) Тим більше, що ціни змінюються, Терра та сама ринок завоювала - і подорожчала. А дорогі бренди хочуть великих продажів, і дешевшають. Я малому купив дитячий Дойтер 40л колись за 700грн. Ураган.  

Справді? Так дешево? А де брали?)))

Та вірю, що ураган

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Навіть зараз існує наприклад vertex за 100€ з копійками,  vertex pro за 150€, і, здається mountain за 70€.

То до останнього я серйозно не відношусь. І повірю, що він міг рватися.

Я й не казав, що роблять лише ультралайт

Тема интересная и за наводку большое спасибо. Насчет современной терры - полностью согласен - у меня mountain 50 для 3-6 дневных походов хватает полностью (палатка цепляется снаружи) - так ему сносу нет уже 8-10 лет как. А знакомый купил вертех 90 л., полез по швам на второй поход (20-25 кг грузу отсилы было, просто неаккуратно сложенные шмотки) и одна молния ушла с концами.

Раньше в горы ходил часто, но с этими работами не получается вырваться больше чем на 2 дня. А два дня как вы знаете, это только дорога и марш-бросок по Черногорскому нон-стоп. Сейчас с покупкой мото, руки чуток развязались, можно в течении полу-дня дня быть уже с мотыком на Пип-Иване и раскладывать палаточку на ночь)) или в колыбах под Хомяком чаек с печеньками хрумать.

Буду сейчас смотреть сайт (декатлона), подбирать себе палатку полегче, скоро большие снега сойдут, можно будет выбираться. Всем хороших путешествий и не сидите сиднем дома...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Справді? Так дешево? А де брали?)))

Та вірю, що ураган

У нас рынок есть гуманитарный, так там тоже еще год назад дейтер рюкзаки 30-50 л. можно было до 1000 грн. взять, но шара обломилась, торгаши просекли тему (в интернет наверное залезли и ахнули). Успел себе сумочку напоясную взять - для мелочи и под бутылку алюминиевую подходить идеально за 200 грн. новую, остался доволен)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vadym написав:

Розмови про Оспрі цікаві, але враження таке, ніби тут форум нафто-газоменеджерів чи програмістів. Хоча, для серйозних категорійних походів, можливо, теж шукав би щось надійніше...

Так не справа в категорійності. Ну порветься чуть рюкзак, чи якийсь замок накриється в поході, то не смертельно. Питання в зручності віжповідно в затраті сил на сходження. Для карпат взагалі маю REDO 60л - військовий австрійської армії. Можна купити На деяких вфорумах за 500-1000 грн залежно від стану. Не вбиваємий у всіх значеннях рюкзак. Вся форнітура YKK , застібки витримують по 400кг)). Важить сам 5 кг. Ергономіка досить не погана, навіть після оспрей. Правда на таку вагу 60л це мало, і взагалі мало 60л для походу. Але він має систему MOLE - тобто на нього вішається купа підсумків та іншого. Воно для туристів дивно, по чайніковськи. Але реально дуже зручно. Не треба постійно в рюкзак лазити. Розвантажувальний ремінь реально крутіший за оспрей. Але він важить сам 700 грам)). Маю ще штурмовий від Редо , 20л, класний, теж не вбиваємий.

Але як йти вщие 5000 то на тих 4 кг лишньої ваги можна хавчика набрати на 6 днів.... Тому треба думати.

Взагалі всі хоббі дуже дорогі, в тому числі залізо)).

П.С,

Коли йшов на Монблан в лагері на 3800 французи були біля нас в палатці. То в них взуття ляспортіва за 4к євро, про інше навіть не хочу казати)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Владимир Металл написав:

Тема интересная и за наводку большое спасибо. Насчет современной терры - полностью согласен - у меня mountain 50 для 3-6 дневных походов хватает полностью (палатка цепляется снаружи) - так ему сносу нет уже 8-10 лет как. А знакомый купил вертех 90 л., полез по швам на второй поход (20-25 кг грузу отсилы было, просто неаккуратно сложенные шмотки) и одна молния ушла с концами.

Раньше в горы ходил часто, но с этими работами не получается вырваться больше чем на 2 дня. А два дня как вы знаете, это только дорога и марш-бросок по Черногорскому нон-стоп. Сейчас с покупкой мото, руки чуток развязались, можно в течении полу-дня дня быть уже с мотыком на Пип-Иване и раскладывать палаточку на ночь)) или в колыбах под Хомяком чаек с печеньками хрумать.

Буду сейчас смотреть сайт (декатлона), подбирать себе палатку полегче, скоро большие снега сойдут, можно будет выбираться. Всем хороших путешествий и не сидите сиднем дома...

Здається в них всього один полегшений варіант. Двомісна палатка 2,7 кг 3100грн. А 1,96кг десь 5000

Але я би радив краще тоді взяти Marmot Tungsten 2P . 2,2кг 5500грн приблизно, але там два тамбури, чудова якість, і багато внутрішнього корисного об'єму за рахунок предформованих дуг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Здається в них всього один полегшений варіант. Двомісна палатка 2,7 кг 3100грн. А 1,96кг десь 5000

Але я би радив краще тоді взяти Marmot Tungsten 2P . 2,2кг 5500грн приблизно, але там два тамбури, чудова якість, і багато внутрішнього корисного об'єму за рахунок предформованих дуг.

Спасибо, буду смотреть в этом направлении, есть Cavery 3+1 но даже для 2-х человек тяжеловата. А ходить уже стало не с кем, все друзья-походники разъехались по свету,а те что остались - матрасники, с ними не интересно возле каждого столба привалы делать)

Фонарики у декатлона не дорогие - с виду норм, по фоткам собраны качественно (аля Пецл) мощные и функциональные. Может кто купит, отпишитесь здесь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну та сучки, боюся сучків :)

Фактично що виходить - на боці класичної пінки - ціна, надійність, швидше готові до "роботи"

На боці надувних - краща ізоляція (у теплий період року - не суттєво), менший об'єм, більший комфорт

Для мене не достатньо переконливо.

Яка реальна товщина надувного (у надутому стані) ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Владимир Металл написав:

Спасибо, буду смотреть в этом направлении, есть Cavery 3+1 но даже для 2-х человек тяжеловата. А ходить уже стало не с кем, все друзья-походники разъехались по свету,а те что остались - матрасники, с ними не интересно возле каждого столба привалы делать)

Фонарики у декатлона не дорогие - с виду норм, по фоткам собраны качественно (аля Пецл) мощные и функциональные. Может кто купит, отпишитесь здесь.

Бачив їх в живу. В руки не брав, але справді виглядають а ля Petzl, чи Black Diamond. Доречі в епіцентрі налобний ліхтар коштує 100 грн, а в декатлоні 150. І на вигляд він суттєво кращий. Тому думаю можна брати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Quercus написав:

більший комфорт

Для мене не достатньо переконливо.

Яка реальна товщина надувного (у надутому стані) ?

То не просто більший. То як в дома на дивані). Про те що тепло навіть мови нема. Товщина в мого в районі 70мм

От знайшов старі фото РЕДО

DSC_1006.JPG

DSC_1117.JPG

DSC_0176.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Quercus написав:

Ну та сучки, боюся сучків :)

Фактично що виходить - на боці класичної пінки - ціна, надійність, швидше готові до "роботи"

На боці надувних - краща ізоляція (у теплий період року - не суттєво), менший об'єм, більший комфорт

Для мене не достатньо переконливо.

Яка реальна товщина надувного (у надутому стані) ?

 

Самонадувний який я взяв - 25мм. Реально. І не просідає. А надувні є різні, від 30 до 100мм.

Я би сучків не боявся. Я в будь-якому разі на місці розкладання намету прибираю гострі предмети, бо я не хочу протикнути дно в наметі.

Тому насправді шансів проколоти килимок - мало. Це ж не гумова кулька все ж.

Ситуація проста: надувний коврик - для намету, а не для валяння на землі біля вогнища)))

Багато людей беруть пінку 3-5мм, і надувний матрац, і кладуть його на пінку. Вуаля!

 

А з самонадувними трохи інакше. Там тканина ззовні набагато цупкіша. Хотів би я побачити, як його хтось проткне)))

 

П.С. я вас не агітую. Хочете пінку - носіть пінку, як вам більше подобається. (Але тоді радив би спробувати ті що як лоток для яєць, мають бути дуже зручними).

Я он сам в кожен похід беру тент, і ніхто мене не переконає, що це погана ідея))) зараз в мене є придбаний в Німеччині на барахолці тент з декатлону. Взяв за 3€, а коштує він 35€. Майже новий. А до цього знаєте що я носив? Агроволокно купував на ринку, 3*5 метри. І нічого, зате при зливах в Карпатах я не сидів в наметі, а сидів перед наметом, під навісом (тент), і палив вогнище

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

То не просто більший. То як в дома на дивані). Про те що тепло навіть мови нема. Товщина в мого в районі 70мм

От знайшов старі фото РЕДО

DSC_1006.JPG

DSC_1117.JPG

DSC_0176.JPG

Такі килимки я бачив на барахолках. Не брав, бо подумав, що занадто здоровенні ?

І важкі. І це у вас не надувний, а самонадувний з утеплювачем всередині

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Такі килимки я бачив на барахолках. Не брав, бо подумав, що занадто здоровенні ?

І важкі. І це у вас не надувний, а самонадувний з утеплювачем всередині

Тут килимок простий, то пінка. Я ще тоді надувного не мав. То реклама рюкзака))

От який він)

4981783.jpg

23944943.jpg

1012150729_w640_h640_ekspeditsionnyj-stankovyj-ryukzak.jpg

images.jpg

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Quercus написав:

 :)

 

Якщо хочете - скину кілька ссилок для прикладів, щоб ви зрозуміли про що ми хоч розмовляємо.

Додам фото свого нового килимка:

IMG_20190323_150421.jpg

IMG_20190323_150426.jpg

IMG_20190324_222623.jpg

Ще раз наголошую: це НЕ надувний килимок, а "САМОНАДУВНИЙ". Він коли надутий - доволі жорсткий. По відчуттях - як товстезна пінка, тільки м'якше трохи

По фото не видно, але в складеному вигляді коврик десь 4-5 літрів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Тут килимок простий, то пінка. Я ще тоді надувного не мав.

 

 

 

А, то це мабуть намет у вас зверху

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

А, то це мабуть намет у вас зверху

О ні. Це в мене звірячий спальник такий. Теж військовий. Важкий великий і теплий))) Для нього килимок то і не дуже потрібен. Знизу має якийсь матеріал такий що хрин йому щось зробиш. І не промакає. Зразу скручується і все. Немає компресійного мішка. При тому ходжу з ним часто під дощами, не промакає в такому стані без додаткових мішків.

Карімат в мене Експед. в складеному вигляді 200мм довжини 65мм діаметр. Потрбує ще мішок щоб надути. Мішок класний. 15л. Сам важить 100 грам. Можна воду в ньому носити. Можна як душ використовувати. Коротше класний комплект.

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут на фото видно його. Кращого фото нема нажаль. 

DSC_3044.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Тут на фото видно його. Кращого фото нема нажаль. 

DSC_3044.JPG

Класний килимок! І дно в вашій палатці якесь цікаве

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

дно в вашій палатці якесь цікаве

То в нас ще пінка є. Ми коли групою ходимо то один беремо такий. В прохід стелимо. Можна пальник поставити та інше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку