22062018

Подрібнювач гілок виготовлення і технологічні питання

7 повідомлень у цій темі

Хто як робить і з чого які шестерні, які матеріали, підшипники, яка краща зварна рама чи розборна 

І як воно працює максемальну товщину яку рубає .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если ветки мелкие , то можно с металоприемки забрать уже готовую соломорезку. Их там обычно часто крестьяне сдают. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То треба для мтз 82 і для виликих гілок

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

8-9 см. Ножі з 65-ї, можна від трактора пластину (лопа чи ківш, як там аравильно). Квадрат на осі в ломі попадають. Шестерні -  залежить від ножів. Один шків на конусній втулці. На ютубі валом відосів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, newengine сказал:

Если ветки мелкие , то можно с металоприемки забрать уже готовую соломорезку. Их там обычно часто крестьяне сдают

Повна дурня. По перше зовсім інший принцип подрібнення. Гілки навіть товщиною з солому січкарня рубати не буде. По друге ніколи не бачив черг з селян на металоприйомці які привезли здавати свої січкарні. Ця річ на селі користується досить високим попитом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, V.S.O.P. сказал:

Ця річ на селі користується досить високим попитом.

Возможно это зависит от географии. В моих краях такой механизм в металоломе не редкость. Я даже себе вал ножевой с большой шестерней домой притащил  (на всякий случай), сичкарню целиком не смог )))

А почему ветки не может рубить? Стволы кукурузы- же рубит?

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мои измельчители! рама сталь 3 лист 500х180х20 мм 2 шт/ валы сталь 40х 70кругляк из него протачиваем с 2х сторон посадки под подшипник на 50+0.01мм между посадками не трогаем оставляем для фрезеровки квадрата 50х50 ширину вала сами под себя выбераете мои размеры между посадками 150мм + с одной стороны место под шлиц шестерни 20мм общая длинна 212 мм 2 мм поясок между квадратом и пошипником  ! ножи ст65г в состоянии поставки после фрезеровки на термообработку (обязательно по технологии) мои розмеры 150х106мм! шестерни с трактора т 25 на z42 2 шт z11 1 шт только брать нужно цельнокаленные! подшипники 90х50х20 4 шт и 80х40х18 2 шт!!! соеденяю плиты шпильками 20 пруток сталь 45 мои размеры 212 мм общая + посадочные места на 16 мм и резьба м 16 шаг 2!

 

рубит 80 ветку на ура я изготавливал под трактор т 25 и под бензо мотор 6,5 кв все гуд работает уже 3 года только ножи мне привозят перезатачивать!!! если будет интерестно тел скину в личку!

Змінено користувачем Gosha 086
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку