Володимир_Фещук

Яким повинен бути поворотний стіл?

25 повідомлень у цій темі

Вітаю всіх.

Запитання доволі просте. Маю фрезерувальний верстат зі столом 1000*250. Намагаюся підібрати поворотний стіл.

Чи допустимо, щоб підошва поворотного столу була більша за ширину столу? Наприклад, якщо підошва 320мм, а стіл 250. Чи можна брати поворотний стіл максимум 250мм?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Вітаю всіх.

Запитання доволі просте. Маю фрезерувальний верстат зі столом 1000*250. Намагаюся підібрати поворотний стіл.

Чи допустимо, щоб підошва поворотного столу була більша за ширину столу? Наприклад, якщо підошва 320мм, а стіл 250. Чи можна брати поворотний стіл максимум 250мм?

Так подошва,или все таки диаметр самой планшайбы?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Так подошва,или все таки диаметр самой планшайбы?

І підошва і планшайба мають діаметр 320мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

250мм стол еще переносимый руками но и то это мало приятная затея. 

Я бы еще вес стола взял как фактор влияющий на выбор.

Предпочел бы 200-250мм  не более.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, Володимир Фещук сказал:

І підошва і планшайба мають діаметр 320мм

По весу уже высказались,я так же поддерживаю в этом вопросе.Теоретически-стол на 320мм будет нужен очень редко,гораздо реже,чем 250мм или 200мм столы.Я хоть на своем Малыше еще стружку не пускал,но прибарахлился двумя столами-горизонтальный на 250мм,и горизонтально-вертикальный на 200мм.И что то мне подсказывает,что стол на 200 мне больше нравится,и по весу,и по функционалу.Скажу так,хоть и не всегда пользуюсь этим принципом-В запас,чтоб лежали, такие вещи брать не нужно.Хотя если по приятной цене то можно и взять.Если Вы уверены,что он вам будет нужен в работе,то брать,а если раз в год принесут такую работу,что именно только на нем можено сделать,то можно и отказаться от нее.Не,ну если стоящий заказ-тогда под него и брать....В общем,не буду запутывать,решайте окончательно сами....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

можно сделать так - открываете паспорт на Ваш фрезер и в перечне "доп. оборудования поставляемого за отдельную плату" смотрите каким именно столом планировал комплектовать станок производитель. Вот его и берете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

По весу уже высказались,я так же поддерживаю в этом вопросе.Теоретически-стол на 320мм будет нужен очень редко,гораздо реже,чем 250мм или 200мм столы.Я хоть на своем Малыше еще стружку не пускал,но прибарахлился двумя столами-горизонтальный на 250мм,и горизонтально-вертикальный на 200мм.И что то мне подсказывает,что стол на 200 мне больше нравится,и по весу,и по функционалу.Скажу так,хоть и не всегда пользуюсь этим принципом-В запас,чтоб лежали, такие вещи брать не нужно.Хотя если по приятной цене то можно и взять.Если Вы уверены,что он вам будет нужен в работе,то брать,а если раз в год принесут такую работу,что именно только на нем можено сделать,то можно и отказаться от нее.Не,ну если стоящий заказ-тогда под него и брать....В общем,не буду запутывать,решайте окончательно сами....

Не заплутали, все логічно.

Ні, ще жодного разу не зустрічався варіант по "хорошій" ціні

, 1Vlad1 написав:

можно сделать так - открываете паспорт на Ваш фрезер и в перечне "доп. оборудования поставляемого за отдельную плату" смотрите каким именно столом планировал комплектовать станок производитель. Вот его и берете.

Логічно. Обов'язково зверну увагу, як дочитаю до того розділу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Володя, шукай стіл мінімальний по висоті. Найчастіше проблеми з тим що кілька см для зміни інструменту не вистачає.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Tarasyk сказал:

Володя, шукай стіл мінімальний по висоті. Найчастіше проблеми з тим що кілька см для зміни інструменту не вистачає.

+1

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На 6720 ставлю 250й, если по вертикали -все очень тоскливо, в горизонте более менее

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

конус стола можно еще учитывать.  К примеру у 250го КМ4, у 200го вроде КМ3 но не уверен. Удобно когда по возможности вся оснастка на одинаковом конусе при условии что на фрезере КМ а не ИСО, это избавляет в излишнем собирательстве цанговых патронов, оправок и т.п. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Диаметр планшайбы вовсе не означает, что стол неподъемный будет. К примеру на очень небольшой ФУС-22 по паспорту, насколько помню, 380мм стол идет, и скорее всего он вполне подъемный, раз к такому маленькому станку. Большой диаметр планшайбы очень удобен, если надо прижимать деталь прижимами. На мелких 200-250мм столах зачастую не хватает места подставить лесенку/домкратик. По высоте минимальный искать, который найдете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Mikhail сказал:

К примеру на очень небольшой ФУС-22 по паспорту, насколько помню, 380мм стол идет, и скорее всего он вполне подъемный, раз к такому маленькому станку

там дуже багата оснастка. тож думаю стіл міг бути зменшенної ваги. сам бачив німецький 320 стіл, що значно легший за наш 250

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Менше 250 то не робота. Я на 250тий потсійно змушений ліпити усп плиту 360мм. БО нема куди прихвати поставити + домкратики. Чим більший діаметр планшайби тим краще. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питання цікаве!? Багато факторів залежить... на який станок буде встановлено поворотний стіл? Які деталі на ньому будуть виготовлятися?  (Це 2 базових питання)

Я маю зараз 250 задоволений, колись мав 120 (яким і обмінявся   на сьогоднішній) він мене не влаштовував! Хоча людина мала 250 а шукала менший! (На НГФ)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Денис Береговой написав:

конус стола можно еще учитывать.  К примеру у 250го КМ4, у 200го вроде КМ3 но не уверен. Удобно когда по возможности вся оснастка на одинаковом конусе при условии что на фрезере КМ а не ИСО, это избавляет в излишнем собирательстве цанговых патронов, оправок и т.п. 

в верстаті ІСО-40

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Mikhail написав:

Диаметр планшайбы вовсе не означает, что стол неподъемный будет. К примеру на очень небольшой ФУС-22 по паспорту, насколько помню, 380мм стол идет, и скорее всего он вполне подъемный, раз к такому маленькому станку. Большой диаметр планшайбы очень удобен, если надо прижимать деталь прижимами. На мелких 200-250мм столах зачастую не хватает места подставить лесенку/домкратик. По высоте минимальный искать, который найдете.

 

, Дядько Максим написав:

Менше 250 то не робота. Я на 250тий потсійно змушений ліпити усп плиту 360мм. БО нема куди прихвати поставити + домкратики. Чим більший діаметр планшайби тим краще. 

з вами обома згоден. все, що ви кажете - вірно. але все ж питання лишається відкритим. ширина столу 250 мм. чи можна на такий стіл ставити повортний стіл, в якого підошва більша, ніж 250мм?

, Богдан 1987 написав:

Питання цікаве!? Багато факторів залежить... на який станок буде встановлено поворотний стіл? Які деталі на ньому будуть виготовлятися?  (Це 2 базових питання)

Я маю зараз 250 задоволений, колись мав 120 (яким і обмінявся   на сьогоднішній) він мене не влаштовував! Хоча людина мала 250 а шукала менший! (На НГФ)

верстат 6Р81Ш. деталі виготовлятися поки-що "все що принесуть"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Богдан 1987 сказал:

Я маю зараз 250 задоволений, колись мав 120 (яким і обмінявся   на сьогоднішній) він мене не влаштовував! Хоча людина мала 250 а шукала менший! (На НГФ)

Тогда выходит хорошо иметь два :)

Малыша для работ в цангах,  оправках, 125ом токарном патроне, или не габаритных деталях на планшайбе стола.

И что то побольше если предвидится "тяжмаш"

 

Т.к. нет супермаркета с хорошими железяками и приятными ценами, то ИМХО есть смысл иметь в виду оба варианта, искать и брать сначала то что стрельнет первей....

Змінено користувачем Денис Береговой
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

ширина столу 250 мм. чи можна на такий стіл ставити повортний стіл, в якого підошва більша, ніж 250мм?

стіл звисатине з столу - нічого страшного, базування не постраждає. Кріпите на центральний паз. У станка є максимальна вага яку можна ставити на стіл - на це орієнтуйтеся. Як на мене станкам 676 серії вище 150 кг напевно не варто ставити на стіл...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Володимир Фещук сказал:

в верстаті ІСО-40

Тогда Хотя бы к делилке привязаться.

УДГ от 675-676 фрезеров КМ4 (полегче чем УДГ 200)

УДГ 200 Км3 (около 50кг)

УДГ 160 КМ2, полегче . но она значительно дороже 

УДГ 250 КМ4. Сколько весит не знаю.

 

Но опять же если мы вяжемся к конусу это значит обработка "мелочевки" или в цангах или на оправках. т.е. большая планшайба не нужна. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

У станка є максимальна вага яку можна ставити на стіл - на це орієнтуйтеся. Як на мене станкам 676 серії вище 150 кг напевно не варто ставити на стіл...

 

у мене верстат 6Р81Ш

стіл там 1000*250

верстат типорозміру №1

маса верстату - 2300-2500кг

максимальну масу навантаження на стіл щось не можу знайти в паспорті

, Дядько Максим написав:

стіл звисатине з столу - нічого страшного, базування не постраждає. Кріпите на центральний паз.

я вас почув. дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Денис Береговой написав:

Тогда Хотя бы к делилке привязаться.

УДГ от 675-676 фрезеров КМ4 (полегче чем УДГ 200)

УДГ 200 Км3 (около 50кг)

УДГ 160 КМ2, полегче . но она значительно дороже 

УДГ 250 КМ4. Сколько весит не знаю.

 

Но опять же если мы вяжемся к конусу это значит обработка "мелочевки" или в цангах или на оправках. т.е. большая планшайба не нужна. 

 

доречі, маю удг від 675-676 фрезерів. триматиму її для невеликих робіт.

а з часом можливо докуплю глобусну 200-250

коли будуть гроші...

 

та я згоден з вами, що добре було б мати два столи. як і два верстати:crazy_mini:

але поки планую придбати один. і мабуть таки краще потерплю завеликого стола на початку, ніж не матиму змоги щось зробити, бо стіл замалий) а по факту - вірно кажете, який підвернеться - такий і варто брати. тільки от нічого не підвертається останнім часом. доведеться обирати з того, що є тут, та на лохаіксі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дуже корисно на майбутнє знайти або німецький або його копію японский, там планшайба 380мм а підошва десь 200 на 200.  Дуже якісно виготовлено, сам маю японський ''рікен'', тільки ціна досить висока але він того вартий. В барахолці періодично проскакують.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, o_topchiy написав:

дуже корисно на майбутнє знайти або німецький або його копію японский, там планшайба 380мм а підошва десь 200 на 200.  Дуже якісно виготовлено, сам маю японський ''рікен'', тільки ціна досить висока але він того вартий. В барахолці періодично проскакують.

Бувало проскакували, але я не настільки добре обізнаний в іноземних виробниках, щоб об'єктивно зробити висновок, чи вартували ті варіанти тих грошей

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Володимир Фещук сказал:

але я не настільки добре обізнаний в іноземних виробниках

Вы я так понимаю только начинаете, щупаете?... Я думаю на данном этапе не стоит забивать себе головоу излишним перфекционизмом, этим можно заняться позже.

ИМХО раз ищите значит в ситуацию на рынке +- видите, думаю правильно брать все что может пригодится в работе по ценам значительно ниже рыночых. Затем в результате селекции, сможете оставить то что больше нравится/подходит, а остально продать в небольшой плюс. Тут главное не спешить, оно кажется что ничего нет, а нет бывает :)

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку