aegis

мій саморобний токарний ЧПК

32 повідомлення у цій темі

ой, забув тут розказати про свій саморобний токарний ЧПК. робився давно, відносно недавно переробив досить ретельно усе (або майже усе), зняв трохи відео про роботу і конструкцію. Колись ще буду модернізувати шпіндель (про це по факту вийде відео), зараз поки так

 

17

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Расскажите, какие двигателя использовались, какую плату брали для управления, драйвера какие?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені твій токарний все покою не дає. Ніби і просто на перший погляд, але продумано, що дає на виході гарні детальки. Собі теж хочу токарничок з чпк, особливо коли приносять хитру мілкоту. На днях буду виводити напівсферу Д80мм, добре хоч там вона чисто для краси і ніяких допусків, заказчику аби блистіло)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

лиття власне чи на базі чогось робився, відео бачив раніше але так і незрозумів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю не знаю... Може підшипник тепер і вальниця, але CNC все-таки скоріш ЧПУ, а не ЧПК

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, proekt сказал:

але CNC все-таки скоріш ЧПУ, а не ЧПК

CNC-computer numerical control .
ЧПУ-числовое программное управление.
ЧПК-числове програмне керування .

 

Ве сокр.  тождественные.  Каждый  выберете что  ему ближе!

Змінено користувачем Николай Владимирович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Persh двіжки крокові 1,8Нм на поперечці 3Нм на продольній. ставив що під руки попалося, раніше на продольній стояв на 1.8 наче вистачало свердлити дюраль ф13,5 за раз. драйвери 2MA860H взяв у кума покататися. сподобалися. раніше були саморобні pic+irfz44 то як небо і земля.

@voronin_10 донор 16т04а. достався без шпінделя, там була велика історія з будування. там є фотки http://www.cncmasterkit.ru/viewtopic.php?f=23&t=1732

@proekt ну то як на мене правильніше ЧПК. я на українську мову віщування канал перевів недавно, тому ще інколи зустрічаються ляпи. Але я вдосконалююсь і це нормально

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Михайле , на Вашому ЧПК , спочатку стояли дві напрямні зроблені з двох валів на опорах , а у теперешній версії , стоїть широка монорельса .

Які недоліки були у валів на опорах !?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вали на опорі дуже сильно програють в жорсткості. там між ними прірва

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт, який привід шпінделя. Якщо нарізали різьби то який зворотній зв'язок зі шпінделя. Які швп, яких точностей. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

частотнік, передача 1:2.33. мотор певно 750 ватт на 1500, в результаті кручу до 1000 обертів. підшипники не дають більше. гвинти 1604 на продольний та 1404 поперечку. б/в японські з преднатягом. ставив що було. на шпінделя енкодер 100 імпульсів і окремо мітка. взагалі тут дуже багато неправильних моментів, але верстат відпрацював багато...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20190408_133701.jpgIMG_20190408_133652.jpgIMG_20190408_133708.jpgIMG_20190408_133714.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

викладаючи такі фотки я очікую, що в мене полетять помідори і тапки :) 

одразу скажу. верстат будувався дууууже давно наколінними методами. Він з того часу досить плідно попрацював, незважаючи на певні "компроміси" нормально виконував роботу переважно з дюралями і зовсім трохи стальними детальками. це був перший мій верстат, що надихнув на подальше вдосконалення.

минулої осені відбулося 3 народження і зараз він виглядає так. я перебрав/освіжив направляйки, добавив ШГП, трохи оновив електроніку. шпіндель не чіпав, досить багато чого пофрезерував/пошабрив бо на цей час були можливості і певні знання. зараз в мене склалась думка, що одним із наступних верстатів буде новий невеликий токарний ЧПК, бо є певні задумки і хочеться більшого від токарного. Наразі не забігаю уперед, коли буду готовий розпочну про це усе знімати і показувати. Натхнення та емоції, що я отримую під час створення чогось нового вони багато важать, тому просто набирайтеся терпіння і слідкуйте за форумом і ютуб каналом

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, aegis сказал:

буде новий невеликий токарний ЧПК,

Если это тот проект что видел в солиде то зачетный намечается компактный чугунный станок для приозводства на балконе :) с нормальным проходным, на рельсах, швп, с продуманой защитой и т.п. плюшками.

Давай быстрей :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

@proekt ну то як на мене правильніше ЧПК. я на українську мову віщування канал перевів недавно, тому ще інколи зустрічаються ляпи. Але я вдосконалююсь і це нормально

ми в трохи важкому періоді з українською термінологією) тут згоден, а як на рахунок 

6 годин назад, aegis написав:

добавив ШГП

шарик українською буде "кулька" - КГП :), хто впізнає одразу? Треба писати в дужках повну назву. Ні, треба в міністерство освіти телефонувати

А мені подобаються ці технічні рішення :) все ж працює?

Змінено користувачем Наливайко
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Класс. А мой стоит проект))

Screenshot_20190410-191144_Photos.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, aegis написав:

мене полетять помідори і тапки :)

Які? Працює, гроші заробляє? Знач все ок. А досконалості немає меж).  Я недавно заліз на горище подивився на свій перший чпк, чуть не просльозився)))) від сміху))). 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

на горище подивився на свій перший чпк

Как паятник его хранишь?

чего на горище, если уже не нужен не актуален продать....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sergeyf2c ну то буде час і натхнення - доробите. це просто питання пріоритетів.

@olkogr дякую за теплі спогади.

15 часов назад, Денис Береговой сказал:

если уже не нужен не актуален продать....

були часи, коли я виставляв на продаж свого токарного. і сума була смішна. за місяць він це заробляв. ніхто не купив, думаю через зовнішність.

@Наливайко ой дійсно невірно я пишу і кажу. все працює. криволінійка красива, різьби ріжуться...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин назад, Денис Береговой написав:

Как паятник его хранишь?

чего на горище, если уже не нужен не актуален продать....

Та він вже розбарахолений... 

2 години назад, aegis написав:

різьби

Це теж не по українськи. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr а як правильніше?9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

@olkogr а як правильніше?9_9

"Різь"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ого, не знав

Змінено користувачем aegis
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr Ну, так, різь (у множині - різи). Але "різьба" вже ввійшла в українську мову як синонім. Навіть в українській вікіпедії присутня. А от якщо вже чіплятися, то не "по-українськи", а "українською" :-)

Але то - лірика.

А по суті теми, чи то я просто не досить уважний, чи тут таки не було сказано, що саме є "мозком" даного ЧПК, і який софт використовується?

До речі, знайомий оптичний датчик. Використовую такий самий для вимірювання обертів шпинделя. "Дрібничка, а приємно" (С) ;-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@lyo linuxcnc . токарний мач з різьбою дуже погано працює, бо не підтримує енкодера на шпінделі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку