knife_life

Орієнтовна ціна такої роботи (Київ, зварювання)

9 повідомлень у цій темі

Доброго всім дня.

Роблю собі зараз корпус термопічки (зварений з кутника, обварений 1мм сталевим листом), з дверцятами із тих же матеріалів.

Через те, що не маю ні майстерні, ні власного транспорту, і варити не вмію - всі матеріали брав у роздріб (звичайно, з пристойними націнками), всі роботи замовляв на стороні, та ще й у різних людей. І виходить дуже багато мороки, надзвичайно довго по часу, і важко по тяганню всякого негабаритного залізяччя.

Імовірно, це не остання річ подібного плану, яку мені потрібно буде зробити. Цей корпус вже майже готовий, закінчу вже тим методом, що й починав. Але далі хотілося б якось раціональніше все зробити.

Тому дуже цікавить, скільки б орієнтовно могло мені обійтись виготовлення такого корпусу, в Києві, з матеріалу виконавця.

Це не замовлення, тому тема в даному розділі. Просто хочу зрозуміти, чи має сенс наступного разу знову бігати по магазинах, бігати по гаражах за тими, хто може продати третину листа сталі, за тими, хто може порізати в розмір, за тими, хто зварить - чи краще замовити всі роботи і матеріали в однієї людини?

 

Корпус - прямокутний паралелепіпед, має розміри приблизно 330х350х550 мм, із звичайного кутника 32х32мм.

Бокові стінки обшиті листом 1мм.

Передня і задня стінки відкриті.

На двох верхніх гранях корпусу - будуть ручки довільної форми, для переноски пічки. Їх робити не треба, просто врахувати, що за ці грані буде тягатись вся конструкція, а в корпус буде вставлятись не більше 30 кг термоізоляції.

 

Дверцята  - рамка з такого ж кутника, приблизно 250х200 мм, передній торець закритий листом, на всі 4 боки приварений лист шириною 100 мм, задній торець відкритий.

 

Дверцята на завісах довільної конструкції, завіси надає виконавець.

Метал зачищений від явної іржі.

На залишки окалини наплювати, фарбувати не треба.

Шви зачищати не треба, хіба шлак відбити.

 

 

Скільки може коштувати таке щастя, на який діапазон орієнтуватись 500 - 1000 - 2000 грн, більше?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"В гаражах" озвучили ціну в 1600 грн, маю тепер хоч якийсь орієнтир.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

за Киев не знаю, но у нас за такую работу, с материалом, взяли-бы 700-800 грн. точнее можно сказать глянув эскиз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Astrotur написав:

за Киев не знаю, но у нас за такую работу, с материалом, взяли-бы 700-800 грн. точнее можно сказать глянув эскиз.

Дякую за інформацію.

 

, NIgor написав:

Что будет в качестве утеплителя? Вата или плиты, муфельная или с открытыми спиралями?

Пічка - аналог тієї, що робив "Тоха", "КБ Плуг", камера 100х100х300. Спіралі відкриті.

Утеплювач - ШПГТ, 100мм товщини. Поверх нього міліметрів 15-20 МКРФ (треба більше, як виявилось, але рама вже була готова.

Рама з кутника, не з профтруби. Маса ШПГТ + МКРФ + спіралі + клей + шурупи, + трохи обмазки на дно камери + лещадка  ~= 30 кг, тому листа 2 мм, боюсь, не вистачить. Навіть не так - міцності у корпусу з 2мм листа вистачить на ці 30 кг, а жорсткості - хз. При тому, що ШПГТ дуже крихкий та ніжний, деформація корпусу при переміщенні пічки - пошкодить камеру.

Я на 95% впевнений, що кутника 32мм - забагато, але не мав можливості експериментувати, і не вмію порахувати - тому взяв такий матеріал.

За пропозицію дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

жаль ви раніше тему не зробили, була пічка на ломі  десь правда трохи більше ніж 100х100х300 правда електрична, я ще глянув, трохи ізоляція обсипаласа але ціла. а я за маленьке газове горно думав та думаю нащо така велика пічка мені, не взяв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та я якось слабко уявляв складнощі в ділі виготовлення корпусу)))

Саму камеру зробити виявилось на диво просто (по схемі Тохи), з електрикою тут пояснили деякі важливі нюанси, спіраль гарно розраховується по сайту гончарів, і спосіб намотки від них же, з каналу "Руколепие". Контролер дуже детально обговорений на форумі самогонщиків.

Всьо так досить швидко вийшло - а корпус уже четвертий місяць не можу закінчити.

Наступного разу краще замовлю виготовлення корпусу на форумі, бо без своєї майстерні ця частина роботи виявилась надзвичайно довгою.

Ну, це хобі, тому затримки не критичні.

 

А маленьке газове горно - чудова річ, сам в процесі виготовлення.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробіть корпус із листового металу 2мм, і не мучтеся з кутниками.

55.JPG

розгортка.JPG

дно.JPG

Part9.JPG

Assem4.JPG

1.JPG

2.JPG

4.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, david.k написав:

Зробіть корпус із листового металу 2мм, і не мучтеся з кутниками.

Дякую, наглядно.

 

, NIgor написав:

Вариант Давида считаю достойным для воплощения, даже с 1,5мм стали.

 

Цікава ідея. Із 2 мм сталі - десь 15 кг вагою вийде, приблизно стільки ж, як і той варіант, що виготовлений зараз. Тобто, з листа - ніяк не важчий. Якщо навіть в радянських печах все з тонкого листового матеріалу - то, виходить, і мені вистачило б такого.

Але гнути з листа - це вже точно замовлення для нормальної майстерні, ну, досить "високотехнологічне", як для гаражніх умов. Я думав, що це досить дороге задоволення.

Мабуть, щоб не гадати - наступного разу просто створю тему, з замовленням на виготовлення.

Треба було одразу замовляти на форумі, просто я не уявляв, скільки мороки буде.

 

Щодо "зачем расчитывать на то что печка будет регулярно "перемещатся"" - нажаль, я не маю власного кутка, і, в кращому випадку розраховував ставити пічку у знайомих, в гаражі. Але там працюють з деревом, тому термічити планувалось на вулиці, поруч з гаражем. А заносити піч всередину лише після її охолодження. Тобто носити потрібно було б кожного разу, звідси і вимоги до жорсткості конструкції.

 

, NIgor написав:

оклеить изнутри слюдяными (миконитовыми) листами

Ніколи не стикався з міканітом - там є різні сорти, чи байдуже, підійде який завгодно? І яку товщину вибирати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

При таких габаритах можно изготовить без сварки- от слова "совсем" (естественно имея материал) и элементарный слесарный

и электроинструмент, что у автора насколько я понимаю есть, 

как и неплохие слесарные навыки.

Вариантов вижу несколько- в зависимости от материала, который есть в открытом доступе.

Ну или с минимумом сварки- допустим, элементы каркаса.

Я имею ввиду каркасную конструкцию.

Гнутую же , как предложил david.k, не имея навыков гибки, изготовить в домашнегаражных условиях не так- то просто.

Если надо- могу описать подробнее , и/или  прорисовать варианты, но только не сейчас.

Змінено користувачем Al.P
дописал текст
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку