korak

Фрезер 676

13 повідомлень у цій темі

Предлагают 676 (производство Литва) в нормальном состоянии, за 35 тис. но нету фрезерной головки. Есть у меня 675 ПФ1 ереванский взборе , а также к нему делительная головка, долбежная, немножно инструмента, запасная фрезеная головка. Стоит продать 675 а взять некомлектный 676 ? Смотрю по форуму головки на 676  в спросе, думаю тяжело будет найти.

Змінено користувачем korak
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та сама проблема , за адекватну суму головку до 676 знайти не можу , бачив народ від 675 ставлять

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, korak сказал:

Предлагают 676 (производство Литва) в нормальном состоянии, за 35 тис. но нету фрезерной головки. Есть у меня 675 ПФ1 ереванский взборе , а также к нему делительная головка, долбежная, немножно инструмента, запасная фрезеная головка. Стоит продать 675 а взять некомлектный 676 ? Смотрю по форуму головки на 676  в спросе, думаю тяжело будет найти.

якщо фрезер в роботі потрібний не терміново і стан 676 хороший то вартує однозначно, і необовязково 675 продавати з ділильною і запасною фрезерною головкою.. ЇЇ доречі при нагоді можна виміняти на голову 676..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, vitalik сказал:

Та сама проблема , за адекватну суму головку до 676 знайти не можу , бачив народ від 675 ставлять

надо изуть етот вопрос 

2 минуты назад, kolish сказал:

якщо фрезер в роботі потрібний не терміново і стан 676 хороший то вартує однозначно, і необовязково 675 продавати з ділильною і запасною фрезерною головкою.. ЇЇ доречі при нагоді можна виміняти на голову 676..

то не для работы а для гаражного хоби :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для гаражного хоббі можна не за морачуватись перемтановкою станків.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, korak сказал:

Стоит продать 675 а взять некомлектный 676 ? Смотрю по форуму головки на 676  в спросе, думаю тяжело будет найти.

Смысл? Что вы выиграете? Два практически одинаковых станка. И башку нужно гдето взять.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Vit73 сказал:

Смысл? Что вы выиграете? Два практически одинаковых станка. И башку нужно гдето взять.....

Да ну ладно, 676 очень даже получше будет 675. Темболее что 676 прибалт, а 675 ереванец то их вообще нельзя сравнивать... это ягодки разных полей...

Мое мнение если комплектный но нету головы и состояние напрвляющих и механике в норме то берите 676 прибалта!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

35 тис . За некомплектний 676 думаю трохи багато , а ше плюс годовка 10 тис. якшо повезе і того получмться досить таки кругла сума, я за свій некомплектний без голови в нормальному стані заплатив 6 тис . 

Додам шо голову до нього вже рік як найти не може

 

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, vitalik сказал:

35 тис . За некомплектний 676 думаю трохи багато

тоже так думаю ..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Dzhus сказал:

Да ну ладно, 676 очень даже получше будет 675. Темболее что 676 прибалт, а 675 ереванец.

Чем? Только тем шо не армяшка.

Я понимаю обмен на фрезер с ходом стола 800-1000.

А тут практически шило на мыло. У меня 675 Одесса. С долбежкой серьгой и чемоданом оснастки..... я б не поменял на некомплектного 676. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vit73 сказал:

Чем? Только тем шо не армяшка.

Я понимаю обмен на фрезер с ходом стола 800-1000.

А тут практически шило на мыло. У меня 675 Одесса. С долбежкой серьгой и чемоданом оснастки..... я б не поменял на некомплектного 676. 

жесткость, габарит, точность, ход больше, и ещё большущая куча плюсов по сравнению с 675

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

то ви напевно не працювали на армяшках і на 676.

маю досвід роботи на неушатаному 675 єреванського розливу і сф676. небо і земля на користь 676.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Vit73 сказал:

Чем? Только тем шо не армяшка.

Я понимаю обмен на фрезер с ходом стола 800-1000.

А тут практически шило на мыло. У меня 675 Одесса. С долбежкой серьгой и чемоданом оснастки..... я б не поменял на некомплектного 676. 

Вертикальных ход и ход стола больше!

качество изготовления ереванцев...

4 часа назад, korak сказал:

тоже так думаю ..

За 35 то занадто дорого без головы

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

+

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку