vitalik

токарний 220 чи 380 вольт

33 повідомлення у цій темі

28 минут назад, Перебор сказал:

Чотири роки пропрацював з частотником 220в 3,3Квт,зараз ттягну три фази,але від частотника не відмовлюсь ніколи.Можливо поставлю трьохфазний,або залишу цей.

 Частотник дає кучу переваг і удобств.А на економії електроенергії себе відибє за рік півтора.

але також дійшли до того, що я і вів :), а на трьох фазах і економію побачете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, freewolf сказал:

Я також, як по формулі прщитав вперше

Ну это не по формуле, это так по народному. Напругу есесно нужно учитывать, но самое главное нужно учитывать это нагрузку и на какие обороты движок. Чем более оборотистый тем легче стартует.

"Конденсаторы. Необходимая емкость рабочих конденсаторов для работы трехфазного двигателя в однофазной сети зависит от схемы подключения обмоток двигателя и других параметров. Для соединения "звездой" емкость рассчитывается по формуле:

Cр = 2800•I/U

Для соединения "треугольником":

Cр = 4800•I/U

Где Ср - емкость рабочего конденсатора в мкФ, I - ток в А, U - напряжение сети в В. Ток рассчитывается по формуле:

I = P/(1.73•U•n•cosф)

Где Р - мощность электродвигателя кВт; n - КПД двигателя; cosф - коэффициент мощности, 1.73 - коэффициент, характеризующий соотношение между линейным и фазным токами. КПД и коэффициент мощности указаны в паспорте и на табличке двигателя. Обычно их значение находится в диапазоне 0,8-0,9.

На практике величину емкости рабочего конденсатора при подсоединении "треугольником" можно посчитать по упрощенной формуле C = 70•Pн, где Pн - номинальная мощность электродвигателя в кВт. Согласно этой формуле на каждые 100 Вт мощности электродвигателя необходимо около 7 мкФ емкости рабочего конденсатора.

Правильность подбора емкости конденсатора проверяется результатами"

И

"Отметим, что у двигателя подключенного к однофазной сети через конденсатор, работающего без нагрузки, по обмотке, питаемой через конденсатор, идет ток на 20-30% превышающий номинальный. Поэтому, если двигатель используется в недогруженном режиме, то емкость рабочего конденсатора следует уменьшить. Но тогда, если двигатель запускался без пускового конденсатора, последний может потребоваться.

Лучше использовать не один большой конденсатор, а несколько поменьше, отчасти из-за возможности подбора оптимальной емкости, подсоединяя дополнительные или отключая ненужные, последние можно использовать в качестве пусковых. Необходимое количество микрофарад набирается параллельным соединением нескольких конденсаторов, исходя из того, что суммарная емкость при параллельном соединении подсчитывается по формуле: Cобщ = C1 + C1 + ... + Сn." взято от сюда http://tool-land.ru/podklyuchenie-trekhfaznogo-dvigatelya.php

Уже писал на этом сайте о необходимости магазина емкостей

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, freewolf сказал:

але також дійшли до того, що я і вів

Та я до цього дійшов давно ще в дитинстві коли шворкою запускав свій токарний по дереву і наждак.

Примішення було не своє,а тепер своє:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Saska сказал:

А скажіть будь ласка, як частотник може відбити себе на економії електроенергії? Я в електриці нуб, тому питаю. Як я розумію, частотник є додатковим споживачем.

Одне діло рзкрутити двигун різко до номінальних обертів з багаторазовим перевищенням його номінальних показників,а друге плавно до 20-30Гц і на них працювать.

Пропадає необхідність зупинки-старта дя перключання на іншу швидкість.

До того ж викинув коробку,тим самим позбавився необхідності крутить кучу непотрібних валів і шестерень,а також дерела шуму і підтікання масла.

І ще багато чого,але я теж не електрик,якщо цікаво погугліть про це написано дуже багато.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, Перебор сказал:

Одне діло рзкрутити двигун різко до номінальних обертів з багаторазовим перевищенням його номінальних показників,а друге плавно до 20-30Гц і на них працювать.

Пропадає необхідність зупинки-старта дя перключання на іншу швидкість.

До того ж викинув коробку,тим самим позбавився необхідності крутить кучу непотрібних валів і шестерень,а також дерела шуму і підтікання масла.

І ще багато чого,але я теж не електрик,якщо цікаво погугліть про це написано дуже багато.

Щодо спрощень в механічній частині, зрозуміло і згоден, але якщо я викидаю коробку (в моєму випадку контрпривод) мені треба забезпечити момент на валу, тобто збільшити потужність двигуна, причому як я підозрюю, значно. Я правильно мислю?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Saska В вашому випадку так.А в мене на станку в передный бабці тройний перебор 1:1 1:4 і 1:16 що цілком перекриває весь діапазон швидкостей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Saska сказал:

, частотник є додатковим споживачем.

І споживае він при 3 квт нагрузки аж цілих 50 Вт.  10 вт на свої потреби ( драйвери , вентилятор , індикація) 40 Вт розсіюють діоди і транзюки. 

Двингун 3кВт  при роботі на конденсаторах  споживае  на холостому ходу близько 300 Вт, не рахуючи реактивної потужності , яку він викидае при цьому в мережу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивіться може допоможе!!!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку