Максим

посоветуйте tig аппарат

99 повідомлень у цій темі

Ребята, привет. С Новым Годом! 

Трудные роды. Решил немного расширить сферу деятельности. Освоить люминь. Сам варю потихоньку. Пиролизники, всяко-разно. Есть два аппарата. ССВА 160 однофазник. ММА ТИГ
ССВА 270 3-фазник +ТИГ
Тперь ломаю голову. Техусловия: ввод 3х25 А в дом.  То есть кВт по 5( ну 6) на фазу. Имеем - или 200амперник  1 ф  или 320 амперник 3ф. 250 потребляет 7.5 а. Значит однофазный не подходит. Аппарат будет или WD или Jasic. Только эти. У меня там друзя работают . с сервисом не будет проблем. Все хорошо, Но прайс... 320 вдвое дороже. А я не уверен в рентабельности.... 
Мыслю. Что я буду делать?Не знаю точно. Прикинем. Или что то маленькое, или что то большое. Логично? Типа диски, станины... Покупая 200 амперник( дай Бог, что бы там были реальные 200)  я исключаю все массивные работы. Но будут ли они... ХЗ. Но, с другой стороны, 200 а потом не сдашь. И оч важный вопрос - фазность. Если варит тот же диск, нужно бежать и все выключасть с фазы в доме. Типа бойлеров, нососов и тп. А с трехфазником ты не паришься. Я иногда 270й ПА на всю катушку катушку  выкручиваю и не парюсь. Ну и 320 имеет запас МЯСА. А 200й будет работать на пределе. 
Как я красиво уговариваю себя проделать дыру в семейном бюджете))))
Смысл в чем? Или жалеть, что  пожлобился на норм аппарат, или жалеть , что выкинул кучу денег?)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

если есть возможность брать трех фазьник то я лучше его взял. Меньше проблем с соседями особенно когда сеть слабая, да и не ясно что в будущем варить придется. Как говорится: запас в ж..... ну вы поняли. У самого спика 315, варить можно днем и ночью, что не скажеш про мой однофазный полуавтомат на который все соседи сбегаются

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Максим написав:

если есть возможность брать трех фазьник то я лучше его взял. Меньше проблем с соседями особенно когда сеть слабая, да и не ясно что в будущем варить придется. Как говорится: запас в ж..... ну вы поняли. У самого спика 315, варить можно днем и ночью, что не скажеш про мой однофазный полуавтомат на который все соседи сбегаются

Спасибо) прайс, канеш, смущает.. 38 килогривен. Но я его(Welding Dragon 320 3ф) вчера поюзал и у меня аж  эррекция случилась))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Барни написав:

Мыслю. Что я буду делать?Не знаю точно. Прикинем. Или что то маленькое, или что то большое. Логично? Типа диски, станины..

Для ремонта автодисків вистачає і однофазника на 200А, причому з запасом. Які алюмінієві станини ви збираєтесь варити? Як правило станини виготовляються з чавуну і варити їх ТІГ методом не по феншую. Для цих цілей купуєте 2кг. (катушку) дроту ПАНЧ-11 і варите своїм ССВА-270Р (якщо я правильно зрозумів, що ССВА у вас напвавтомат)

Не знаю, чи в майбутньому вам буде потрібен запас потужності  трьохфазного аргонника, але точно знаю, що вам буде досить часто бракувати мінімальних струмів для зварювання дрібних деталей. У більшості апаратів на 3 фази вони починаються від 30А, що не скажеш за однофазник.

 Для зварювання на високих струмах  любим з апаратів вам також знадобиться блок водяного охолодження, який не йде в комплекті (хіба лише в дорогих моделях) бо протягом короткого часу спалите пальник.

 

8 годин назад, Барни написав:

Я иногда 270й ПА на всю катушку катушку  выкручиваю и не парюсь.

Цікаво запитати що саме ви зварюєте "викручуючи на всю катушку". Це я до того, що також маю подібний апарат і знаю його можливості.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Для ремонта автодисків вистачає і однофазника на 200А, причому з запасом. Які алюмінієві станини ви збираєтесь варити? Як правило станини виготовляються з чавуну і варити їх ТІГ методом не по феншую. Для цих цілей купуєте 2кг. (катушку) дроту ПАНЧ-11 і варите своїм ССВА-270Р (якщо я правильно зрозумів, що ССВА у вас напвавтомат)

Не знаю, чи в майбутньому вам буде потрібен запас потужності  трьохфазного аргонника, але точно знаю, що вам буде досить часто бракувати мінімальних струмів для зварювання дрібних деталей. У більшості апаратів на 3 фази вони починаються від 30А, що не скажеш за однофазник.

 Для зварювання на високих струмах  любим з апаратів вам також знадобиться блок водяного охолодження, який не йде в комплекті (хіба лише в дорогих моделях) бо протягом короткого часу спалите пальник.

 

Цікаво запитати що саме ви зварюєте "викручуючи на всю катушку". Це я до того, що також маю подібний апарат і знаю його можливості.

По-перше.Ви перший, хто каже , що 200 А це з ЗАПАСОМ. Ну так, багато хто каже , що вістачае, але хотіли б побільше.

По-друге. Нещодавно, мене питали щодо ремонту якоїсь станіни з аллюмінію.
По-третеє. Стартуе с 10А( я сподіваюсь)

Четверте. Пальнік йде під воду. А ,,Холодільник" зробити взагали нема проблеми. Десь пару насосів з опалення є у господарстві.

П,яте. На всю катушку. Дуже рідко. Але було. 90 вшдсотків работі, це листова сталь 4-5 мм.  вот тут цікаво. Я не планую шкварити постійно на 320. Але я хочу пв 100 % на 200-250 А. І так, щоб не паритися на рахунок навантаження на мережу. 
Дуже дякую за пораду стосовно мінімального пронту. Після НР буду тестувати на фірмі ці аппарати  та робіті остаточні вісновки щодо моделі. Обов.язково возму  тоненьких трубок. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Барни написав:

По-перше.Ви перший, хто каже , що 200 А це з ЗАПАСОМ. Ну так, багато хто каже , що вістачае, але хотіли б побільше.

Ці речі варились однофазним апаратом:


 

 

IMG_20171021_114735.jpg

IMG_20171212_171341.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, IMP написав:

Ці речі варились однофазним апаратом:

Мені важко це комментувати, бо не копенгаген, а тільки хчу) Який  струм був?
 

 

IMG_20171021_114735.jpg

IMG_20171212_171341.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Барни написав:

Який  струм був?

Варилось Джейсіком, 200 амперним, однофазним. Головка варилась на струмах близьких до максимальних. Стосовно диску, то спеціально виставив фото з маркуванням (т.з. 20-й радіус, від БМВ Х-5) струмів вже конкретно до цього диска не пам'ятаю, але як правило вони варяться ампер на 120 — 140. 

 Тепер стосовно потужного апарата. Недавно звертався за порадою чоловік  з Кілії, Одеської області (принаймні так він сказав) стосовно вибору апарата. Питання в нього стояло покупки однофазного Джейсіка або потужного нонейм апарата. Порадив приблизно те, що й вам. Купив 3х фазний Верона ??? Спробував, варить на струмах від 30А. Тепер цікавиться, чи можливо підключити який баластник..., щоб була можливість варити на малих струмах.Звістно, якщо маєте роботу і плануєте використовувати апарат для зварки масивних деталей, то тоді краще купувати потужний апарат. В іншому разі це лише дурно викинені гроші. Якось останнім часом не чув щоб був попит на зварку грубих, масивних деталей, хіба ремонт алюмінієвих зерновозів. Але й для таких робіт краще використовувати брендові апарати, або на біду, щось хоть подібне до цього:

 

IMG_20171005_122827.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, IMP сказал:

Варилось Джейсіком, 200 амперним, однофазним. Головка варилась на струмах близьких до максимальних. Стосовно диску, то спеціально виставив фото з маркуванням (т.з. 20-й радіус, від БМВ Х-5) струмів вже конкретно до цього диска не пам'ятаю, але як правило вони варяться ампер на 120 — 140. 

 Тепер стосовно потужного апарата. Недавно звертався за порадою чоловік  з Кілії, Одеської області (принаймні так він сказав) стосовно вибору апарата. Питання в нього стояло покупки однофазного Джейсіка або потужного нонейм апарата. Порадив приблизно те, що й вам. Купив 3х фазний Верона ??? Спробував, варить на струмах від 30А. Тепер цікавиться, чи можливо підключити який баластник..., щоб була можливість варити на малих струмах.Звістно, якщо маєте роботу і плануєте використовувати апарат для зварки масивних деталей, то тоді краще купувати потужний апарат. В іншому разі це лише дурно викинені гроші. Якось останнім часом не чув щоб був попит на зварку грубих, масивних деталей, хіба ремонт алюмінієвих зерновозів. Але й для таких робіт краще використовувати брендові апарати, або на біду, щось хоть подібне до цього:

 

IMG_20171005_122827.jpg

На скільки годин сварки вистачає такого балона? Та скільки коштує його  заправка аргоном? Якщо не секрет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

На скільки годин сварки вистачає такого балона? Та скільки коштує його  заправка аргоном? Якщо не секрет.

В нас зараз заправка балона чистого аргона коштує 260 грн. Ціни можуть відрізнятись територіально, але думаю що не суттєво.  На який час вистачає заправки балона сказати затрудняюсь. Все залежить від інтенсивності зварки, товщини зварюваного металу, виду зварки (ТІГ/МІГ), виду редуктора.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, IMP сказал:

В нас зараз заправка балона чистого аргона коштує 260 грн. Ціни можуть відрізнятись територіально, але думаю що не суттєво.  На який час вистачає заправки балона сказати затрудняюсь. Все залежить від інтенсивності зварки, товщини зварюваного металу, виду зварки (ТІГ/МІГ), виду редуктора.....

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привет всех любителей сварних  процесов ТИГ  и с наступающим Н Годом   хочу затронуть вопрос расценок по сварным работам и ценообразованию хто по чем работу оценивает ???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, хороший вопрос. Наверное, должна быть отдельная тема- Принципы формирования цены. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, IMP написав:

Варилось Джейсіком, 200 амперним, однофазним. Головка варилась на струмах близьких до максимальних. Стосовно диску, то спеціально виставив фото з маркуванням (т.з. 20-й радіус, від БМВ Х-5) струмів вже конкретно до цього диска не пам'ятаю, але як правило вони варяться ампер на 120 — 140. 

 Тепер стосовно потужного апарата. Недавно звертався за порадою чоловік  з Кілії, Одеської області (принаймні так він сказав) стосовно вибору апарата. Питання в нього стояло покупки однофазного Джейсіка або потужного нонейм апарата. Порадив приблизно те, що й вам. Купив 3х фазний Верона ??? Спробував, варить на струмах від 30А. Тепер цікавиться, чи можливо підключити який баластник..., щоб була можливість варити на малих струмах.Звістно, якщо маєте роботу і плануєте використовувати апарат для зварки масивних деталей, то тоді краще купувати потужний апарат. В іншому разі це лише дурно викинені гроші. Якось останнім часом не чув щоб був попит на зварку грубих, масивних деталей, хіба ремонт алюмінієвих зерновозів. Але й для таких робіт краще використовувати брендові апарати, або на біду, щось хоть подібне до цього:

 

IMG_20171005_122827.jpg

Ну так, звісно, я погоняю на мінімумє. Вказаний струм-10А. Побачимо..... Але, еще суттевій ньюанс. Я маю можливість взяти аппарат у розстрочку від фірми, без банку. Так, різниця вдвое, але , я без проблем можу віплачувати 320, навіть якщо він в мене буде просто стояти. А я сподіваюсь на якийсь прибуток.
Та я вже вирішів усе)))))  Якщо є можливість, трє брати с запасом. Гроші як вода. Навіть як повітря!) 
Ок, Ви часто свій ССВА270 вікористовуєте на 100%? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Барни написав:

Ок, Ви часто свій ССВА270 вікористовуєте на 100%? 

Якщо мається на увазі зварювання на максимальних струмах, то — ні. Я тому й запитав у вас про це знаючи скільки дурі в апараті і розуміючи його можливості. Як правило він заряджений дротом 1,2 мм і використовується для зварювання масивних деталей, хоча немає проблем при необхідності кинути  бухту одинички, перекинути протяжні ролики і варити одиничкою. Для делікатної зварки та ремонту автомобільної техніки маю "дєтський" інвертоний апарат ЕСТВА-180, де використовую дріт 0,8мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Якщо мається на увазі зварювання на максимальних струмах, то — ні.

Тоді для чого брали?   
Запас. Надійність. Безкомпромісність) Зараз важливо з"ясувати його работу на 10А. Зачекаємо на 3-5 сшчня. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Барни написав:

Тоді для чого брали?   

Для роботи. Але це не означає використовувати його лише на максимально граничних можливостях.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Для роботи. Але це не означає використовувати його лише на максимально граничних можливостях.

О чем я и пою)))

В будьякому разі, дякую за пораду! З Новим Роком!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Барни написав:

З Новим Роком!

Взаємно!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я два года выбирал какой тиг брать взял 315 и не жалею на максимум не часто приходится работать сварка диска идет на 200-240 амп иначе мусор не выгониш и не провариш бак даф 2 мм 130-140 амп . для нормальной работы нада блок охлаждения горелки даже 140-160 амп. горелка и кабель греются как утюг, головку иногда и на 280 амп. приходится погреть. мой совет брать с запасом и 3ф лутше работает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Анатолий ооо написав:

сварка диска идет на 200-240 амп иначе мусор не выгониш и не провариш бак даф 2 мм 130-140 амп

Ви це серйозно???? В яких системах виміру означені дані показники ? Щоб менше було сміття потрібно нормально підготовляти деталь перед зварюванням.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Повышенный ток наоборот создает перегрев и ухудшается очистка.

Себе На сто взял jasic 200 dc/ac, третий год уже пошел, работает каждый день без вопросов.

Купил только хороший рукав, т.к основная работа На тока До 60-70А, и заводской большой горелкой и тяжелыми шлангами устаешь сильно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IMP сказал:

В яких системах виміру означені дані показники ?

апарат тиг 315 селма ампераж по табло диск на 140 А не прогрееш а по горелке у меня был бензель гонял его без охлаждения и в один прекрасный момент в рукаве поплавилась оплетка и ток осцилятора пошол на плату управления хорошо в Киеве нашол мастера апарат спасли и теперь только с охлаждением по алюминию работаю больше 5 лет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Анатолий ооо написав:

диск на 140 А не прогрееш

Я як правило прогріваю перед зварюванням диск пропановим пальничком Topex, а вже варю аргоновим. 140А вистачає для зварки диска з головою (коли не навалювати шви по вже зварених і не зачищених). Часом навіть приходиться скидати струм нижче. Як правильно вже підмітили, що сміття може утворюватись від перегріву металу, тому не варто перегрівати диск.

 Не хочу нікого повчати, просто сам так звик працювати. Присадки вибираю також відповідно до матеріалу самого диска.Ремонт автодисків не є чимось складним, бувають і більш проблемні роботи, де перегрів самого металу негативно впливає на сам процес зварювання.

, Анатолий ооо написав:

а по горелке у меня был бензель гонял его без охлаждения и в один прекрасный момент в рукаве поплавилась оплетка и ток осцилятора пошол на плату управления хорошо в Киеве нашол мастера апарат спасли и теперь только с охлаждением по алюминию работаю больше 5 лет

Про блок охолодження, вже зовсім інша тема. Маю два рукави  один бінцель 26 флекс, інший бінцель 18СЦ. Взяв для себе за правило до 100А варити 26-м рукавом, а вище —18-им, який постійно підключений до блоку охолодження. При необхідності просто підключаю живлення, подачу газу і управління до апарату того рукава, яким збираюсь зварювати. Іноді, при потребі підключаю педаль управління (для делікатних робіт), часом просто лише цмикаю кнопкою пальника.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто що може сказати про Кайзер ТІГ 250? Маю Кайзер комінований (напівавтомат\мма), вроді ним задоволений. Хочу собі прикупити ще аргончик по чорному металу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку