Grif

Не подмажешь - не поедешь, или у кого какая масленка

7 повідомлень у цій темі

Давайте собирать в одну тему информацию по масленкам. У меня в хозяйстве две масленки

IMG_3501.JPG IMG_3502.JPG

Черная, с тоненьким носиком, очень удобная, где надо утопить шарик и псыкнуть. У красной гибкий носик - тоже удобно в плане куда-нибудь подлезть. Обе проблемные по протечкам масла. У красной подтекает где-то посередине стыка балончика. У черной, там где завальцовано донышко. Борюсь, но успехи скромные. А так в работе удобные. Красная имеет металлические потрошки. Такая же с пластиковыми внутренностями у меня прожила не долго.

 

Масло И20 покупаю на разлив. Значительно удобней и дешевле, чем на рынке. Там же беру и концентрат СОЖ. В Харькове это в самом начале на Большой Гончаровской, недалеко с перекрестком Конева. Не сочтите за рекламу, просто полезная информация. Народ часто спрашивает.

Гончаровская.jpg

В мастерских часто вижу винтажные масленки. Это как старый надежный друг. У кого есть поделитесь фото.

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользуюсь Yato, только с прозрачной бутылкой. 

 

По панораме из стартпоста: нужно заехать/зайти на территорию, зайти в магазинчик с левой стороны двухэтажного здания, оплатить покупку, там же можно взять и пластиковую канистру, взять чек, с этим чеком пройти вдоль этой же стены и войти в ворота склада, дать первому попавшемуся на глаза рабочему этот чек, с ним дойти до цистерны с маслом, И12-И50 как раз в противоположном складу углу, подождать пол минуты, пока будет наливаться масло.

 

r.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

BeXpMTLRimTB3pYw9WOjUQ.jpg

Є така фарба для волосся. Loreal.

Там баночка цікава. Орієнтовно на 150 мл.

Поліетилен.

Безплатно. 

Не бачу змісту шось за гроші купувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну і я підкину.9.jpg

viber image8.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мої маслянки: червона зліва - Groz, Індія (куплена в Україні), чорна поцентру і прозора зправа - китайські (куплені на AliExpress).
Плюси / мінуси:
1) Червона (Groz) - плавно подається масло, подачу можна легко контролювати (нажмеш трішки - капне трішки, нажмеш сильно - бризне сильно) і саме масло видно через прозору трубку. Маслянка трохи протікає на нізьбі і в місці зєднання трубки але в неї є ручка. По габаритам вона більша ніж дві інші. Для мене це сама найкраща.
2) Прозора маслянка (зправа) високого тиску і її неможливо контролювати. Вона дуже сильно бризкає. Під час роботи не протікає, але коли стоїть без роботи з неї постійно капає масло з трубки із-за надмірного тиску. По габаритам вона найменша. Мені вона абсолюто не подобається. 
3) Чорна маслянка (посередині) щось середнє між двома вище описаними. Подачу масла контролювати важкувато, при нажиманні сильно бризкає. Під час роботи протікає на різьбі і в місці зєднання трубки. Не дуже зручний як для мене спусковий гачок. 

Фото-0504.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Немного дополню эту тему....

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

просили фото - мой раритет (досталась  по случаю - не пользуюсь )

фото те что в работе  не выкладываю - китай высокого давления -  выше подобные 

IMG_0767[1].JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку