Quercus

Зварювання "для чайників"

27 повідомлень у цій темі

Ой, вибачаюсь, я проґавив момент коли моя тема "ожила" :)

 

Так, це буде підпорка, але не для даху, а для винограду, тобто снігове навантаження їй не загрожує.

Ця штука буде закріплена з двох сторін. Я прикинув таку конструкцію з погляду того щоб вона була якнайлегша і якнайменше матеріалу витратити.

Орієнтовне навантаження - 50-70 кіло у центрі (це я з запасом беру)

Але знайшовши у мережі якийсь калькулятор, так виглядає що ця штука працювати не буде, хоч-не-хоч доведеться дати грубший кутник.

Я маю "наколінне" уявлення про опір матеріалів, схоже там основна проблема у ребрах котрі працюють на стиск, вони відмовляються "працювати", доки не дасиш солідну товщину.

У той час розтягнені ребра працюють з великим запасом.

 

Але цей калькулятор https://prostobuild.ru/onlainraschet/255-kalkulyator-fermy.html

все одно дає дивні результати.

Він стверджує, що при фіксованій геометрії ферми існує мінімальний переріз профілю незалежно від навантаження.

Тобто, скажімо, якщо ребро довжиною метр працює на стиск, то воно мусить бути мінімум 45х45х3 незалежно від сили яка його стискає

Ось це мене дивує :1210pk00001:

Це може бути правдою?

 

 

Наразі все більше схиляють до того, щоб дати верхній кутник 40х40х3 і зробити це у вигляді рівноберденого трикутника лише з однією розпіркою, вершиною донизу і висотою десь 250мм. І скрутити це ... БОЛТАМИ!

Змінено користувачем Quercus
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

считайте ФЕРМУ-так называется конструкция что Вы нарисовали,там работают все элементы,из школьной программы напомню-самая жесткая фигура-замкнутый треугольник,самое слабое место у Вас-верхнее крепление к стене,оно и самое нагруженное.И боковой нагрузки такая конструкция не выдержит никакой.Пару килограмм на конец стрелы и все,вырвало.А чем это все соединять-нет разницы.болтами.заклепками,сваркой.Если Вы сделаете связку всех ферм двумя или даже одной диагональной и одной продольной планкой,угольником,будет боковая жесткость,для вертикальной нужно как можно более мощное верхнее крепление,при возможности-сквозное,нижнее любое,тот-же М-8 винт выдержит.

Если трудно понять,как все работает,сделайте макет,из палочек от мороженого.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку