Dr_Hammer

Токарний ЛТ-11 (Дубно)

71 повідомлення у цій темі

Доброго дня!

Мало мені стало мого ТВ-4 і я зайнявся пошуком станка побільше, десь місяць їздив дивитися по різноманітних оголошеннях 1К62, 16К20 і поняв - все шо ціле вже давно розібране і продаються одні "трупи", на направляйках така виробітка, що можна не те що ніготь, - палець зламати, а ціна не менше як 1700...

Ну коротше підвернувся ЛТ-11, станина після ремонту, без слідів зносу, хоча поперечку ніби і не зачіпали, просто накладки поприкручували..., ну я на радостях що станина гладенька його і купив, з поперечкою розберусь, подумав я, не так вже й страшно, от загальний вигляд:

 

IMGP6962.jpg

 

IMGP6964.jpg

 

Потрохи почав розбирати

 

IMGP6965.jpg

 

IMGP6963.jpg

 

Ну, до кінця дня майже розібрав.

Але я проігнорував один ньюанс, зношений ходовий гвинт в одному місці ближче до патрона (не сумніваюсь що і маточній гайці теж гаплик), воно і не дивно, на всю довжину різьбу ж не різали, а якщо і різали то рідко.

Я подумав що без проблем куплю гвинт і гайку, станок же не рідкісний, але коли почав "гуглити", то зрозумів що з ходовим гвинтом я "попав", а він ще й дюймовий...

Спочатку захотілось "убіцца ап стєну", але ніби вже заспокоївся)))))

 

Ось незношена частина:

 

IMGP6966.jpg

 

А от і він, капєц:

 

IMGP6968.jpg

 

Ну все одно роботи хватає, чистка, покраска, установка, потім поперечка, може щось і випливе.

Далі буде

Змінено користувачем Dr_Hammer
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рік тому я купив лт 10 у недуже гарному стані поперечок направляйок, цікаво скіки ви оддали за ваш станок?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1200 ЮСД за 11-ий, а Ви за 10-ий?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20 грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене теж був тв4 и я продав його і купив лтху, але поробив зним,  патрон поставив 160 мм!! Але бачу що в вас нема малоі продольноі??

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Корс написав:

Але бачу що в вас нема малоі продольноі??

Все є, я ж його вже розкурочив, треба ще зняти редуктор і тумби, добре що пофарбували неякісно, фарба злазить від нігтя)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То добре що комплектний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А який є спосіб зняти планшайбу нпа ЛТ?

Заклинювати зуби в ПБ - стрьомно.

Змінено користувачем Dr_Hammer
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

для отворачивания патронов ставят пенек на станину и лупят об него ключом,проворачивая патрон вручную,некоторые зомби делали это на мин.оборотах но на станке с фрикционами,я бы не стал.Видел и сзади покоцаные хвосты,чем то вроде газового ключа народ игрался.Повбывав бы.Зубы гитары сломаются точно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Dr_Hammer написав:

Я подумав що без проблем куплю гвинт і гайку, станок же не рідкісний, але коли почав "гуглити", то зрозумів що з ходовим гвинтом я "попав", а він ще й дюймовий...

Спочатку захотілось "убіцца ап стєну

Перевернути гвинт на 180*( все одно в дальньому кінці станини різьби не ріжуть)  а гайку виготовити з капролону. 

....

А який є спосіб зняти планшайбу нпа ЛТ?....Паяльна лампа на допомогу. Підігріти градусів до 200, і відкрутиться,як миленька ( тобто як ""з милом"")

 

Змінено користувачем Куляста Блискавка
доповнення
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

чем в данном случае капролон предпочтительнее бронзы?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доступністю(  клянчимо в путійців ламану накладку від ізостику),легкістю обробки, ціною і зносостійкістю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста Блискавка написав:

Перевернути гвинт на 180*( все одно в дальньому кінці станини різьби не ріжуть)  а гайку виготовити з капролону. 

....

А який є спосіб зняти планшайбу нпа ЛТ?....Паяльна лампа на допомогу. Підігріти градусів до 200, і відкрутиться,як миленька ( тобто як ""з милом"")

Перевернути гвинт я вже думав і мабуть так і буде, але гайку буду робити все-таки з бронзи.

 

Про підігрів це ідея! А шпіндель не має часом якоїсь термообробки?

Бо ніяких варварських методів не визнаю.

Змінено користувачем Dr_Hammer
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Dr_Hammer написав:

Про підігрів це ідея!

Належить дідусю Аль-Капоне. Він любив використовувати паяльну лампу при :2f164c0206b157c4801fa0cd63210da5:роботі з клієнтами.

180...200*С її не пошкодять. Там відпуск на заводі робиться  десь близько  400*С. 

Капролонова гайка поперечки з рейкової накладки ізостику, третій рік без люфта. 

P2170391.JPG

Змінено користувачем Куляста Блискавка
доповнення, граматика
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, в мене доречі є шмат капролону ше "совєцкого", з якогось шківа, може з нього шось вийде, але в ЛТ маточна гайка якась хитра, ше не розбирав, повністю не бачив, але бронзові півгайки стоять в чавунному корпусі з ластохвостом...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є варіант придбання лт 10, без ЗБ і гітари, як люди більш в темі, підкажіть чи можливо зкомплектувати?

Буду вдячний за відповідь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скільки просять?

Без гітари то ще куди не йшло, а от без ЗБ...

 

А взагалі, для таких питань є спеціалізована тема, ага ;)

Змінено користувачем Dr_Hammer
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, WarriornaZ написав:

Є варіант придбання лт 10, без ЗБ і гітари, як люди більш в темі, підкажіть чи можливо зкомплектувати?

Буду вдячний за відповідь.

В мене не було гітари, різцетримача, коробки швидкостей із мотором...

Все знайшов окрім рідних шестшестерні гітари і то тому що ще добре не шукав! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Конечно с лт11 не сталкивался, а не получится ли винт перевернуть выработкой к зб?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Богдан 1987 написав:

Все знайшов окрім рідних шестшестерні гітари

Якщо крок ходового гвинта 6мм, то шестерні можна підібрати по моїм таблицям, вирахуваним для 1615. Рідних шестерень теж не було,купив які були і під них перерахував.

гитара мм.jpg

гитара дюйм.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, WarriornaZ сказал:

Є варіант придбання лт 10, без ЗБ і гітари, як люди більш в темі, підкажіть чи можливо зкомплектувати?

Буду вдячний за відповідь.

Заднюю бабку,  по нормальной цене, искал пол года. Нашел случайно, использовали на самодельном токарном по дереву, человек распродавал наследство. Предыдущий хозяин станка, по его словам, искал год её. В нэте сейчас висит, якобы, новая за 7000 грн., гугл находит. Сейчас тоже стоит вопрос с маточной гайкой, автор темы, решением поделитесь, если чё...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Прикупив недавно люнети на лохі.уа

 

https://i.postimg.cc/YC5cmg5C/IMGP7013.jpg

 

Також вже отримав з фрезеровки супорт з поперечкою, і побачив шо нема отворів для кріплення рухомого люнета..., ну якби і не проблема, але якшо хто знає про якісь "підводні камені" такої доработки, то дайте знати пліз:

 

https://i.postimg.cc/Bb44PD1K/IMGP7007.jpg

 

https://i.postimg.cc/X724XrNr/IMGP7005.jpg

 

https://i.postimg.cc/T10GVwrH/IMGP7008.jpg

 

Після установки станини буду вираховувати товщину зедексу.

 

https://i.postimg.cc/wxQ68WSc/IMGP7012.jpg

 

Шкала майже зійшла, прийдеться перебивати, хочу шоб 90 град. було.

 

Також прикупив тут патрон 250-ку за дешево, закислий, ржавий, але як зняв задню кришку, зрадів, бо зуби на планетарці і сателітах в стані нових, ще й кулачки з виточкою лишній комплект)

Не фоткав, бо кисне у відрі з керосином.

 

Ходовий гвинт переверну, а от проблема з маточною гайкою залишається актуальною...

Змінено користувачем Dr_Hammer
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є таке питання до знавців - оскільки по любому буду ставити частотник, то виникла ідея коробку швидкостей Викинути зовсім (Упразнить как класс!))

З практики роботи на ТВ-4 з ЧП, такий номер має пройти.

А з інших плюсів - це в двоє менше шуму, та і шестерні з неї кудись підійдуть))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене теж частотник 2,2 кВт, коробку викинув и поставив КПП копейки, шум наполовину пропав, 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну а я кажу зовсім не ставити нічого, як казав Ленін "Упразднить как класс!"

На тв-4 працюю на одній передачі, тільки резистором накручую оберти, його незнаю чим можна зупинити.

Хіба при обробці максимальних для ЛТ-хи діаметрів, тих же 540, ну так все-одно ж не будеш по 5 мм дерти...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку