Harmix

ТВ-6 довгий.

97 повідомлень у цій темі

Розумію що тема буде довгою треба робити кардинальну модіфікацію. Але мене ця думка не полишає вже більше року. А займаючись і викладая Хапкідо розумію що це "дірка" через яку втрачается концентрація. Тому дірку треба закривати))) або по іншому прийшов час починати втілювати задумане. Тв-6 невлаштовуе мене тільки зараз единою характеристикою це міжцетрова відстань 350мм. Дуже не подобаеться в устрої верстатною майстерні  великий ніяк не задіяний простір поміж тумбами і навколо. Тому хочу змінити тумби на верстак.  Саме тому виникла думка купити другу добню-постіль і зробити з неї продовження добні. 11.02.2017 завдяки дружній допомозі нашего чіпмейкера Jeckripper. На металлобрухті їм була знайденна така довбня-постіль. Я хутко зібрався приїхав та її купив обішлась вона у 600 грн. Він допоміг мені її вигрузити та трошки побув у гостях у мене в мастерні. Як захоче то сам напише. Був трохи хворий а біганина на морозі не дуже допомогає лікуватися після цього треба було ударно лікуватися. А сьогодні вже все переміряю обнову. Виходить із ціеї довбні із призмами доставка довжиною 600 мм. Окрім цього вивчаючи паралельно у доповненнях до верстату Хоммель задню спеціальну бабку за принципом якої хочу на цей верстат міжцентрову довжину довести до 1000 мм. Попереньо вже маю домовленість на виготовлення гвинта приблизно  тр22х4х1000. Більш точно розміри будуть вже по ходу модернізації. Також якщо на 350 мм продольна подача пришвидчена непотрібна то на 950 мм вже треба буде розробляти. Маю певні думки яле треба на місці буде все приміряти коли дойде час.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тоже думал такое..а потом нашел готовые станины с рмц 500..750..и 1000.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Олег, а Вы уверены, что начав подобный проект с изначально ущербным ТВ-6 вы "дырку" заткнёте, а не расширите?
Я лично - нет. Сдаётся мне, что вы только усугубите проблемы исходного станка...
Подкиньте "картинок". Пока не очень понятно, как вы собрались обеспечить общую жёсткость (и крутильную в т.ч.) удлинённой станины.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Жаль что в хапкидо нет понятия что "лучше один раз увидеть"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня на ИТ-1м тоже межцентровое 1м,и на нем нет ускоренной продольной подачи,Работаю уже 3 года пока не напрягает может и вам она не нужна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Гараж 512 сказал:

тоже думал такое..а потом нашел готовые станины с рмц 500..750..и 1000.

а поделитесь источником станин??  реально чем-то дело закончилось??

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є такі верстати, на ОЛХ  бачив  http://krainamaystriv.com/attachments/147999/

Станіна не кустарна, скорше заводська, може Дубенського заводу. Бо де ще могли таку відлити?

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vorrus тут на форуме есть kent xxx у него спросите. он делал их.

 

10 минут назад, vorrus сказал:

реально чем-то дело закончилось??

у меня нету такого еще..да и наверное не будет.

много минусов оказалось перед плюсами. проще купить больший станок.

а у других стоят,работают вроде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 минут назад, Одессит сказал:

Олег, а Вы уверены, что начав подобный проект с изначально ущербным ТВ-6 вы "дырку" заткнёте, а не расширите?
Я лично - нет. Сдаётся мне, что вы только усугубите проблемы исходного станка...
Подкиньте "картинок". Пока не очень понятно, как вы собрались обеспечить общую жёсткость (и крутильную в т.ч.) удлинённой станины.

Я отлично отдаю себе отчёт во всех сложностях данного проекта. От торсировочных нагрузок с самой направляющей необходимо снимать статические  нагрузки которые есть в станине при установке на тумбах. Поэтому нужна грамотно проваренная подложка, или грамотно про армированный железом деревянный верстак, я склоняюсь ко второму, потому что дерево здорово глушит шумы, и вибрации, и правильном подборе толщины для тв имхо превосходит тумбы. Поэтому верстак с вмонированной полосой под станину толщиной 10мм. Верстак будет раскрепляться в стены и в пол для избежания смещений также бужу армировать ножки верстака уголками. Чуть позже скину фото верстака подстаночного кажись риветта ну найду в компе кину. 

 

51 минуту назад, Острозуб сказал:

 

У меня на ИТ-1м тоже межцентровое 1м,и на нем нет ускоренной продольной подачи,Работаю уже 3 года пока не напрягает может и вам она не нужна.

 

очень даже может быть я думаю что по ходу работы оно само покажет .

 

1 час назад, Cracker сказал:

Жаль что в хапкидо нет понятия что "лучше один раз увидеть"

могу скинуть фото задней бабки хоммеля (в этой папке уже полный порядок)) это базовая и специальная.Hommel UWG Reitstock 1.jpgRechtsausladener Reitstock 690b Hommel UWG1 UWG2 Hommel Drehbank.jpg

 

44 минуты назад, Гараж 512 сказал:

много минусов оказалось перед плюсами. проще купить больший станок.

Не вижу в чём плюсы большего станка. Станок имеет больше возможностей если имеет больше оснастки. сравните сколько железа вам нужно на кассетный резцедержатель на 1к62 и Тв-6 именно поэтому на обоих чипах много можно увидеть кассетники на тв и очень мало на больших станках. А теперь простой вопрос как часто вы точите детали в домашней мастерской больше 80 мм в диаметре? это к тому что Тв при проточке деталей 60 мм работает на 3/4 своих возможностей, быстро не вспомню на кашке сколько над супортом но визуально помню это 1/4. И главное сейчас это мощности главного привода больших станков и ТВ. ТВ классный станок  но требует модернизации.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Harmix

2 минуты назад, Harmix сказал:

Не вижу в чём плюсы большего станка

не не..я не так выразился- в том случае ,нам было выгоднее так,купить больший.

а для себя я хотел так же как вы удлинять тв-шку...

ну и конечно процесс ради процесса ))))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заставляет думать железная дорога у меня на колее 300мм, колпары 500мм. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Загалом проблема нестачі ВМЦ дошкуляє багатьом. Подібно дорощувавли в даному випадку:

 

 

 

 

158123631_1_1000x700_tokarniy-stanok-tv-4-ktsman_rev001.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую Олександр оце користна інформація. Тільки планую зубчату рейку, гвинт та вал на всю довжину робити. Гвинти довгі на тонкі тому мабуть треба бути робити як на 1Н65  підтримку гвинта та вала Но це буде зрозуміло коли вони будуть вже стояти. Адресу можете ціеї обьяви скинути?8041173_1%D0%9C65%20%20.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Harmix сказал:

Чуть позже скину фото верстака подстаночного кажись риветта ну найду в компе кину. 

 

y_4d84ff37.jpg

z_0f229eea.jpg

z_8d41154c.jpg

z_2846835c.jpg

z_a69a09b8.jpg

z_c939bd55.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну от намалював як я бачу у майбутному цей верстат

Новый рисунок.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На ручипе, Ясь Капец из ТВ16 подобное делал. Видел я этот станок живьем, если полуоси от грузовиков на нем не точить, то под определенные задачи вполне рабочая конструкция.

f_20222806.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Саша сказал:

Є такі верстати, на ОЛХ  бачив  http://krainamaystriv.com/attachments/147999/

Станіна не кустарна, скорше заводська, може Дубенського заводу. Бо де ще могли таку відлити?

перенесу це фото сюди для усіх форумчан. 

351437534_1_1000x700_tokarnyy-stanok-zagotovka-1-metr-dubno (1).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Tramp сказал:

На ручипе, Ясь Капец из ТВ16 подобное делал.

адресу теми можете скинути?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

саме ту тему не знайшов, але ось декілька схожих

http://www.chipmaker.ru/topic/18262/

http://www.chipmaker.ru/topic/149046/page__st__60

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

починаю роботу сьогодні витянув добню PIC_0301.JPG

сзаду видно що призми на вістать 70мм видно порушення профілю PIC_0302.JPGPIC_0303.JPG

ну то таке потім буду на місці двитись. Порізав добню доставка у чорному розмірі 620мм с запасом на обробку.PIC_0304.JPG

за для планування та зняття розмірів доставив доставку виходит ось так.

PIC_0305.JPG

треба буде в майстерні робити кардинальну перестановку верстат і верстак треба міняти поміж собою.PIC_0306.JPG

імплант у підверстатний стіл виходить треба не меньше 1450х160 мм. витягнув лист 10мм проміряв ширина 400х670мм як раз один різ.PIC_0307.JPGPIC_0308.JPG

ще треба було доставку 100х200мм зробив 150х200мм ось що вийшло по чорному.PIC_0310.JPGPIC_0311.JPGPIC_0312.JPG

приміряв на заготовку кришки столуPIC_0315.JPG

Ну от виходить ще бонус в майстерню заготовка на строгальний верстатPIC_0313.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Идея интересная! А как соединять планируете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Fadey сказал:

А как соединять планируете?

компенсаторная пластина чтобы выйти на уровень прилива площадки заднего мостика

кубик во внутрь и стойку-шпильку в кубик и в подложку (лист 10 мм)

по бокам стянуть 10мм пластинами расстояние от станины до маточной гайки позволяет проставить такую толщину. скорей всего  в процессе продвижения проекта будут изменения.

PIC_0304.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хорошая идея! Буду следить с удовольствием, сам часто задумываюсь над удлинением своего тв16))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думал она потолще будет)

 

11 час назад, Fadey сказал:

хорошая идея! Буду следить с удовольствием, сам часто задумываюсь над удлинением своего тв16))))))

Тв16 ещё проще удленить таким же макаром 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку