Harmix

ТВ-6 довгий.

97 повідомлень у цій темі

Трохи новенького. Гвинт коли повністью зібрав як зазвичай потребуе ручної обробки. Ну цього не боюсь тому займався притиранням. 4 години зробили свою справу ходить трохи жорстко але без люфту під час праці приробиться за звичай це один -два місяці після капітального ремонту. Ну трохи світлин.PIC_0655.JPGPIC_0657.JPG

вчора та сьогодні свердлив підкладку Може у когось виходить зразу розмітити та посвердлити Але я якось скільки не намався так робити ніколи нічого не виходило тому усе по місцю із постановою болтів потім розмітка наступного отвору і так усі вісім отворів. PIC_0658.JPGPIC_0659.JPGPIC_0660.JPGPIC_0661.JPG

Так як станіна (добвня))) мае бути із двух частин то потрібна тонка метрічна настройка частин станіни. поки зробив горизонтальну регуліровку. PIC_0662.JPGPIC_0663.JPGPIC_0664.JPGPIC_0665.JPGPIC_0666.JPGPIC_0667.JPGPIC_0668.JPGPIC_0669.JPGPIC_0670.JPG

попередньо погрався трохи чудово виставляє на торсіровку та висоти усіх опор станіни.треба поміркувати як фіксувати настройку.Ну і на останок )))))))))) давно міркую про підняття передної бабки на 50 мм ось сьогодні примірявся як воно може бути. взагалом реально але треба буде зробити грамотну доставку.PIC_0671.JPGPIC_0672.JPGPIC_0674.JPGPIC_0675.JPG

над поперечною подачею проходить 200 мм а 200мм довжиною 950 мм це дуже важка и велика заготовка. ))) тому ця модернізація буде трохи далі. Зараз перша черга це запуск того що маю за для того щоб він почав собі робити необхідне для наступної черги модернізації. Намагаюсь якомога більше робити саме у своїх майстернях.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давно нічого не писав у темі то дах після сильного вітру ремонтував то варив арки під виноград та огірки. Але потроху робив і верстат. Зібрав коробку подач (така собі кама сутра вийшла то там люфт то там гремить. Давно хотів зробити на змазку насоса колись у Кота підгледів на ручіні. Зробив по своему. ось фотозвіт.

PIC_0677.JPG

PIC_0678.JPG

PIC_0679.JPG

PIC_0680.JPG

PIC_0682.JPG

PIC_0683.JPG

PIC_0684.JPG

PIC_0686.JPG

PIC_0687.JPG

PIC_0689.JPG

PIC_0690.JPG

PIC_0691.JPG

PIC_0693.JPG

PIC_0695.JPG

PIC_0699.JPG

PIC_0700.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сьогодні ставив кришку але ж треба було у трохи ручки до ладу привести)))

PIC_0705.JPG

PIC_0704.JPG

PIC_0703.JPG

PIC_0702.JPG

PIC_0706.JPG

PIC_0707.JPG

PIC_0708.JPG

PIC_0709.JPG

PIC_0710.JPG

PIC_0711.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Циркуляція мастила в коробці подач буде без фільтрації?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

такий собі фільтр щільовий зробив щоб насос не забивався. а так буду собі заводити журнал ППР стара звичка нікуди.не ділась. А там заміна мастила раз у три місяца.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Роблю кріплення під двигун.

PIC_0736.JPG

PIC_0737.JPG

PIC_0738.JPG

PIC_0739.JPG

PIC_0740.JPG

PIC_0741.JPG

PIC_0746.JPG

PIC_0743.JPG

PIC_0745.JPG

PIC_0747.JPG

PIC_0748.JPG

PIC_0749.JPG

PIC_0750.JPG

PIC_0751.JPG

PIC_0752.JPG

PIC_0755.JPG

PIC_0756.JPG

PIC_0759.JPG

PIC_0758.JPG

PIC_0760.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

займаюсь підмоторним простіром поки ці фото аттестаційна неділя скінчилась камера знову вертается до майстерні.)))

PIC_0761.JPG

PIC_0762.JPG

PIC_0763.JPG

PIC_0764.JPG

PIC_0765.JPG

PIC_0766.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Багато часу зараз займае город (роблю наново воду) коли почав робити залізну колію вона показала що треба повне перепланування города що і зробив восені. в проміжках між атестаціями та городом робив вимикач ТГ-6. Ось трохи світлин.

PIC_0772.JPG

PIC_0773.JPG

PIC_0774.JPG

PIC_0775.JPG

PIC_0776.JPG

PIC_0781.JPG

PIC_0784.JPG

PIC_0785.JPG

PIC_0786.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні робив кондесатори. усе розібрав наново попаяв по сім штук зібрав скочем щоб не рухались (бо ізоленти було мало) Потім зробив сриню усе зібрав під час монтажу трохи порушив контакти ще раз розпаяв.усе переклав картоном шоб вони поміж собою не рухались забив скриню ось що с того вийшло. PIC_0787.JPGPIC_0788.JPGPIC_0794.JPGТакож раніше обіцяв фото двинуна на місці ось додаюPIC_0793.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робив елшафу. Ось так вийшло.

PIC_0795.JPG

PIC_0796.JPG

PIC_0797.JPG

PIC_0798.JPG

PIC_0799.JPG

PIC_0800.JPG

PIC_0801.JPG

PIC_0802.JPG

PIC_0804.JPG

PIC_0805.JPG

PIC_0812.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю питання до всих хто має ТВ6М . Які діаметри ведучого і веденого шківа приводу ПБ. У мене ведений (той що на ПБ ) діаметром 80 мм. Але я тепер не знаю який повинен бути на ел.моторі . Якщо вірити то на чіпмейкері ру  писали . 

Цитата

Так у дубновского ТВ обороты 120, 160, 230, 375, 500, 710 стоят шкивы 125х70 двигатель 1440 об/мин

Але в мене  180 мінімальні обороти. мотор 1410. А на ПБ стоїть шків 80 хоча наскільки я зрозумів повинен бути більший...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.07.2017 в 19:40, Freddy сказал:

Маю питання до всих хто має ТВ6М

На моїй М-ці  :

шків на двигуні - D-80мм

шків на ПБ  - D-105мм

 Заявлені в таблиці шв. обертання:    180....250....355....500....710....1000 об/хв.

Двигун - 1410об/хв.

:)

Змінено користувачем Д.Роман
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замовив шків на мотор  60 . Частотніком зіграю більш точно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивимось мануал у розділ схема кінематична верстата один мануал 125-70 1440 об/хв інший 120-63 1410 об/хв. Починаем рахувать 125:70=1.78 1440:1.78=808 об/хв при вході на передню бабку. 120:63=1.9 1410:1.9=742 об/хв. шків можна ставити який ваша воля забажае  у мене зараз 250мм стоїть піднімав крутовий момент. Але незручність перекривае шпіндель на вихід. маю намір зробити найбільш близько до отвору шпінделя але не перекривати потім будут подальші переробки але все в чергу. Зараз проточили гвинта на 1300мм а також вал чекаю а поки що підготовлюю усе для сборки станини. За накола пальця трохи випав з процессу але по троху рухав майстерні крутити боляче ще тому біля верстатів хожу але сильно за них не стаю. 

Змінено користувачем Harmix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось мені привезли сьогодні заготовки для зубчатої рейки тепер буду на своему 150008 різати зуби Lenovo_A1000_IMG_20170901_165057.jpgLenovo_A1000_IMG_20170901_165130.jpgLenovo_A1000_IMG_20170901_165251.jpg

загальна довжина виходить 1210мм. тепер ще треба дочекатись гвинт та вал. Поки роблю оснастку на 150008 для торцування доставки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виришів про свій косяк написати бо ми усі чипмекейска братва по різному щось вигадуемо та переробляемо на своїх верстатах. От і я за звичкою великих верстатів іноді прокалуюсь на свому ТГ-6м  ось останій такий випадок саме чому зараз вирішив зробити зубчату рейку. Зробив років так три тому ось таку оснастку. PIC_0585.JPG

Вона у мене іноді блукае на 150008 як от тут на світлинах. так от робив отвори на 20мм переход був десмь не більше 6мм але навантаження велике все одно ну і десь трохи зуби на рейці зносились. І тепер відчутно що трохи він призупеняется а при частковому виході зучатого валу і взагалі проскакуе. Висновок який роблю для себе для таких робіт потрібно важільні подачі робити за для того щоб не травмувати гайки та зубчаті рейкі які на цьому верстаті мають не великий крок. Ось гарний приклад вирішення ціеї проблеми на на німецьких верстатах img99.gif

Змінено користувачем Harmix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хто  точно перевіряв скажіть , зб від тв4 підходить на тв6м дубно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Випав майже на дві місяця з майстерні до верстата не було часу підходити. На початку вересня вирішив дві дошки на кухні у хаті поміняти. Закінчилось тим що міняв лаги робив по новому всю підлогу ну а потім новий лінолеум а до нього підкладку фольгіізол а там обої жінка каже давай міняти ну і стелю давай нову зробимо в цілом переробив всю кухню ще трохи треба там підмазать там підшаманить ну то таке головне до морозів переїхали із літьної кухні. Та от на день народження мені підвезли вал та гвинт на всю довжину. Не було часу от пофоткаю світлини з мене. На валу треба буде робити шпоночний паз це робота для 150008. Стало прохолодно буду тепер більше в майстернях. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і як світлини завантажити? Вікно завантаження не бачу

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

як пройшло зрощення?

чим обробив перепади, спочатку сумнівався але вкінці бачу що таки доведеш почате +

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.11.2017 в 01:11, Harmix сказал:

Ну і як світлини завантажити? Вікно завантаження не бачу

як йдуть справи?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз роблю додаткову стойку. Там маю намір поставити фаркоп щоб притянути додаткову станину до головної. Я так вважаю що ХР яку я поставив за для сканера та обробки відео на канал Ютуб не дае можливості світлини завантажувати. Ось син вже дома то мабуть буду 7-ку завантажувати. То і світлини можна буде завантажити. Бо багато світлин і по Хоммелю вже маю з ебея дуже цікаві рішення. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну ось тепер знову можу завантажувати світлини (чистив ліміт вкладень) трохи із того що зараз у мене вийшло.

Було питання як буду стягувати. Ось вирішив робити це так

Тв-6мД (1).jpgТв-6мД (2).jpg

це проміжна опора верхні нижні та бокові гвинти регулювання

Тв-6мД (4).jpg

як це вигладае зверху (планую ще підтянути болтом М-8)Тв-6мД (5).jpg

Така ж система координат і на задній опорі.Тв-6мД (6).jpg 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Сьогодні день присвятив підгонці станини-доставки.ТГ-6мд (4).jpg

переміряв різниця 0.85мм була задньої поверхна також призма супорта трохи повніша головне завдання щоб почало заходити на ту частину станини тож взяв Шліфувалку-"танчик"и почав знімати ТГ-6мд (6).jpg

зняв 0.6мм. А потім в ручну спочатку напилком лічним триграним а потім на пятно шабером. Загнав до самого краю. ТГ-6мд (3).jpg

Потім ще треба гометрію доводити. Кинув які розміри у довжину робочої зони будуть. Ну от що виходить. від краю кулачків патрону.ТГ-6мд (5).jpg

до переднього торця супорта

ТГ-6мд (2).jpg

ось загальний вигляд ТГ-6мд

ТГ-6мд (1).jpg 

Змінено користувачем Harmix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Задовбав мене мій двигун на ТВ-6мд проблема гріеться через 10 хвилин праці ну як можна так працювати? я міняв кондери сам у минулому слюсар-ремонтник маю багато друзів електрікв перепробував багато і двигунів і кондеров і таке інше. нарешті наважився купити двигун однофазний 220, також особисто для мене принципово щоб українське. Ну ось купив такий двигун. Можливо комусь будуть користні наступні світлини.

Ось така упаковка

тг-6мд двигун новий (7).jpg

сам двигун

тг-6мд двигун новий (6).jpg

його шильда

тг-6мд двигун новий (5).jpg

в барно документи на двигун тг-6мд двигун новий (4).jpg

на кришці барно схема підключення як правих так і лівих обертів

тг-6мд двигун новий (3).jpg

ось світлини самої інструкції дивися на моніторі прочитати можна

тг-6мд двигун новий (2).jpgтг-6мд двигун новий (1).jpgтг-6мд двигун новий (8).jpg

ось що вони ще пропонують

тг-6мд двигун новий (10).jpg

двигун брав 1,1 кВт 1500 об/хв. хочу його паспортну потужність зробити.

 

тг-6мд двигун новий (9).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку