DrDima77

Z.Lab.77. або моя "секретна" лабораторія

31 повідомлення у цій темі

Вітаю Шановне товариство.

давно хотів відкрити темку але весь час зволікав

але ось нарешті вирішив додати свій скромний вклад в розвиток і збагачення контенту сайту 

а також темка в якій я мабуть буду задавати питання та шукати відповідей

але спорчатку про головне

відкриття теми хочу приурочити моєму крайньому придбанню

це те що давно хотів і про що мріяв

отже зустрічайте

 

i_03575674.jpg

 

це те що я купував, купував по фото, не їздив не мацав не пробував що крутиться і як воно крутиться

купував на відомому останнім часом і тут сайті аукцонів  Surplex

Поставив ставку і вона зіграла, буває

отже трішки фото

i_03575675.jpg

i_03575676.jpgi_03575678.jpgi_03575679.jpgi_03575680.jpgi_03575681.jpgi_03575684.jpgi_03575685.jpgi_03575691.jpgi_03575690.jpg

 

поки що станок стоїть на роботі замотаний в упаковку і чекає свого часу і виділеного місця, але найближчим часом думаю перевеземо та встановимо

про ціни писати не буду але якщо кому цікаво відповім в приваті що де і по чому.

як видно по фото фрезер йшов з приданим тому для першої стружки думаю вистачить а потім будемо потроху обростати оснасткою

зараз вільний час відновлюю фрезерні лещата, зробив такелажні візки для комфортного пересування в потрібне місце і прикидаю схемотехніку аби позбутися отої шафи в якій рівним чином нічого і немає. 

скоріш за все буде встановлено частотник але лише для плавного пуску 

може ще є які тонкощі щодо підключення головного приводу?

доречі для чого можуть служити 2 хоботи? один з сірьгою  видно працюва бо в комплекті ще маю 4 оправки в горизонтальний шпіндель для різного діаметру посадки фрез. 

ну якось так, для початку вистачить, час від часу буду доповнювати тему новими світлинами та новинами

 

16

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Однозначно плюс! Успехов в развитии. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поздравляю с приобретением!Интересно-чем стол ремонтировался.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

поздравляю !!!

хорошее приобретение

ждем продолжения

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, Дмитре !

Нарешті вже ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Дякую всім. 

Справді "нарешті". Бо то не є першим станом який я купував але з "попередніками" якось не склалося. Потім опишу всі приколи які були були. 

Тепер постає питання куди його поставити і що з ним робити. Розбирати все до останнього нвинтика і перебирати перефарбовувати чи залишити поки що як є і поганяти повчитися у ти такому стані як зараз. 

І зразу запитання про змазку вузлів. Залишити як є чи заморочитись і організувати автоматичне змащування. Оскільки в нас на виробництві багато вузлів та механізмів переведено на автоматичне змащення і застосовується ось такі ти масльонки IMG_20190513_104810.jpgIMG_20190513_104758.jpgот і питання чи варто їх ставити чи залишити як є і час від часу змащувати шприцом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, мои поздравления. Интересно по ценам, но приватными сообщениями напрягать не люблю).

Второй хобот, возможно, от удг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кляті фріци передрали з нашого 675. Це підтвердження перемоги камунізма над капіталісмом. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю з придбанням, шикарна річ, як на мене.

Особливо цікаво, як доставляти, якщо пощастить купити (але це точно тема для привату). Мені поки що не актуально, тому не буду відволікати топікстартера - але мрію, що колись зможу там щось купити, бо такі цікаві речі продаються - умом тронутись :-).

 

А що хотілось би почути - то як оплатити покупку на тому аукціоні? Мастер-кард укр. банку  з можливістю інет-платежів покатить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, DrDima77 сказал:

Розбирати все до останнього нвинтика і перебирати перефарбовувати чи залишити поки що як є і поганяти повчитися у ти такому стані як зараз. 

Я бы рекомендовал именно "до винтика". Т.к. зачастую внешне хорошо выглядящие станки имеют скрытые нюансы-дефекты. Часть этих нюансов носят естественный характер (износ-загрязнение), часть - привнесённый извне.
Сегодня доразобрал на молекулы и почти домыл бабку привода изделия на своём "Шипман-1300": матерюсь так, шо птицы на крышу не садятся...
Не! В общем-то всё исправно. Но загажено так, шо "мама не горюй".

 

16 часов назад, DrDima77 сказал:

доречі для чого можуть служити 2 хоботи?

Второй хобот, скорее всего, от отсутствующего делительного приспособления (делительной головки).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, KOLIAN75 сказал:

Интересно-чем стол ремонтировался.

 

Да так как и у нас,электрод рутиловый обмотанный медной проволочкой и варили наверно еще трансформаторной сваркой. да еще и без выпрямителя.:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Одессит сказал:

Я бы рекомендовал именно "до винтика". Т.к. зачастую внешне хорошо выглядящие станки имеют скрытые нюансы-дефекты. Часть этих нюансов носят естественный характер (износ-загрязнение), часть - привнесённый извне.

На примере своего токарного ИЖа,фрезерного 6в75,и наждака,я понял,что именно так и нужно поступать-полный разбор,мойка-чистка-дефектовка-замена всех подшипников,крепежа,и тд,и тп....Зато потом оборудование работает и не доставляет проблем в виде разных нежданчиков.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вечір добрий

насам перед відповім у темі а то багато хто питає як була організована доставка

тих то мене не знає і зі мною не мав справи зозказую,

я живу та працюю не в Україні, я знаходжуся в Італії і це набагато спрощує участь в різного роду авантюрах типу аукціонів ебеїв та амазонів

хоча багато чого купую і поза межами євросоюзу зокрема на Алі

одже по фрезеру

доставка мені була організована тим самим аукціоном через перевізників які з ними співпрацюють

я просканував своїх перевізників і їх ціни мене не порадували тому підтвердив послугу доставки перевізником Сурплекс. вони мені виставили ще один рахунок який я проплатив і після того пішла процедура відвантаження і перевезення без ніякої моєї участі, мені зателефонували коли станок був на складі поряд зі мною аби обговорити дату відвантаження

по розмові з менеджером Сурплекса я дізнався що вони організовують відвантаження поза зоною євросоюзу і їм немає різниці куди  везти обладнання, головне щоб сплатили послуги

вониж займаються оформленням митних документів

це знаю точно тому перед тим я купував Ачеру 3С зі Швейцарії і по ній я оформляв митні документи. 

трішки відступлю і розповім як саме купувався попередній станок і чому з ним не зрослося

виграв я зі своєю ставкою лот в вигляді Acera 3S_ який знаходився у швейцарії, поки думав чи платити чи не платити прийшла ще одна пропозиція від німецького продавця на чий станок я теж поставив ставку але не дійшов до мінімальної ціни яка була на нього встановлена, отже німець мені запропонував забрати фрезер за мінімальною ціною яка його влаштовувала

зваживши всі за та проти комплектацію станків і їх вік я схилився всетаки на швейцара, котрий хоч і був менший але більш вкомплектований і позиціювався як високоточний, я ще багато чого не знав тому вибрав саме його і вівдмовився від німця,

проплатив, запитав скільки буде коштувати доставка, просканував по італії скільки коштуватиме в нас доставка і вибрав послугу сурплекса

заплатив, і почав чекати, через пару днів зі мною звязався спочатку менеджер, російскомовний, ми з ним обговорили всі питання і ще через пару днів спочатку вислав мені бланки на митне оформлення  та запрос на видачу якогось там номера який обовязковий для експорту зі швейцарії

згодом перевізник звязався зі мною і вислав ще один бланк про експорт зі швейцарії як неюридична особа а як турист, тому що виникли проблеми з вивозом станка

точніше з його ввозов в єврозону

поскільки він був не сертифікованим маркою СЄ

зрештою той самий менеджер запропонував мені повернути кошти, я нічого не втратив окрім часу

якби той станок вивозили до України то і проблем ніяких не було б

це саме стосувалося того ІЖа який продавався на тому самому аукціоні, реально його ввезти в єврозону нереально, тим більше що у Швейцарії кордони для перетину товарів не "прозорі" і в кращому випадку відправилиб назад а в гіршому  конфіскували станок  а потім або робиш сертифікацію СЄ або утилізація причому за твоїж кошти

ось так я купував АЧЕРу 3С

перед тим я також виграв 2 ставки на ті самі ачери але без вертикальної голови,

всі ті станки є в темі яку я розпочав в гілці вибору обладнання, там і фото все інше

ось так з якогось разу докотився ось до такого:D

особливих торгів на цей станок не було, напевно зіграло роль невдалі фото і легенький наліт який помітно на неробочих поверхнях

ну якось так, багато написав, думаю все розяснив

будуть питання відповім

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, hopscotch написав:

Кляті фріци передрали з нашого 675. Це підтвердження перемоги камунізма над капіталісмом. 

Але чомусь копія вийшла краща ніж оригінал!!!?☺

То хто з кого "передрал"?!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@KOLIAN75 @Одессит я з вами згоден

розбирати треба

але щоб розбирати треба мати уяву що де як і коли, я початківець у фрезерах і тому розбирати аби лише покрасити мене не влаштовує, так помити відчистити треба, але коли ти попрацюєш з верстатом і з розумієш що йому бракує напевно буде краще і руки докласти тре буде саме туди куди треба

я токарний МН80 коли отримав першим ділом розібрав помив і почав доводити до ума так як я на той час вважав за правильно, а от зараз я б багато чого не так зробив

ні не досить читати форуми і дивитися відео в ютубі, до того самому треба дійти.

 

також залишається відкрите питання щодо модернізації системи змащення, варто заморочуватися і всетаки залишити поки що як є

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, DrDima77 сказал:

але щоб розбирати треба мати уяву що де як і коли, я початківець у фрезерах

Я фрезеры тоже ни разу не разбирал.Но до того,я полностью перебрал ИЖа.Ну и полжизни токарем работаю.И по сравнению с токарным,фрезер мне показался чуть попроще,правда со своими заморочками.Что бы не было сомнений-делать побольше фото с минимальными описаниями.Ну и еще-разбирать и делать по узлам,что бы меньше путаться и не забыть что и куда.

 

13 минуты назад, DrDima77 сказал:

також залишається відкрите питання щодо модернізації системи змащення, варто заморочуватися і всетаки залишити поки що як є

Я тоже думал переделать систему смазки.Но потом понял,что для меня это не нужно.Кое где пришлось доработать-несовпадение каналов,отсутствие отверстий под смазку,извлечение всех старых масленок(новые едут уже).Для меня это как ритуал-пройтись по всем точкам смазки с масленкой.Люблю,чтобы избыток смазки был на направляющих-так же при нагнетании смазки вымывается возможная грязь и мусор из под направляек.И когда показывается чистое масло оттуда-я спокоен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, Богдан 1987 написав:

Але чомусь копія вийшла краща ніж оригінал!!!?☺

То хто з кого "передрал"?!

Сарказм, сер!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, hopscotch написав:

Сарказм, сер!

До чого тут сарказм! Просто факти самі говорять про себе!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

День добрий Шановне панство

ось така невеличка робота 

було у мене пару роликів у не дуже гарному стані з заблокованими підшипниками і трішечки вільного часу

ось що получилося

IMG_20190515_121830.jpg

IMG_20190515_121903.jpgIMG_20190522_163318.jpg

IMG_20190522_163431.jpg

IMG_20190522_163417.jpg

 

получився невеличкий набор молодого гріндерестроітеля

може ще до вечору і з третім роліком розберуся той що бочкою має бути у натяжному вузлі

якось так проводжу свій вільний час

металообробка то хоббі на яке не вистачає часу. але інколи всетаки вдається викроїти годинку

 

ПС.  виявилося що у моїх запасах відсутня лєрка М14 крок 2мм якщо в когось є така вільна готовий на щось виміняти

 

 

 

IMG_20190522_163321.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вечір добрий всім хто заглядає у цю тему

доробив третього ролика той що бочкою

IMG_20190523_221155.jpg

IMG_20190523_221142.jpg

 

виставив у темі обміну може комусь цікаво

а також питання з плашкою М14 теж вирішилося

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мої вітання

ось дві таких вставки дісталися

як їх називають по научному і у які різці (фрези) вони стають і що означають циферки на звороті

IMG_20190524_194151.jpg

IMG_20190524_194203.jpg

 

IMG_20190524_194232.jpg

 

 

 

 

IMG_20190524_194242.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20190524_211516.jpg

20190524_211543.jpg

20190524_211530.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Буду знати

Шкода що державок під цю пластину маленьких не роблять, для моєї МНки навіть 20х20 завелика, хібащо зішліфувати трішки знизу та збоку щоб у різцетримач увійшла, хтось тим займався? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.05.2019 в 23:50, DrDima77 сказал:

 

доречі для чого можуть служити 2 хоботи? один з сірьгою  видно працюва бо в комплекті ще маю 4 оправки в горизонтальний шпіндель для різного діаметру посадки фрез. 

 

 

http://www.lathes.co.uk/deckel/page4.html Раджу передивитись світлини там вижодить що їх трохи більше а ніж три.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за посилання. 

В мануалі який я роздрукував не було стільки різних шпінделів. .  

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку