Henek

Решил сделать ЧПУ портальный фрезерный станок

201 повідомлення у цій темі

П.П.С

Коли проектують портал , то стараються щоб габарит деталі по висоті обмежувався практично тільки балкою У. У вас же шпиндель в верхній точці з існтрументом виступає за балку на величезну відстань. Отже у вас конструктивний недолік при такій високій балці (а це зменшення жорскості) деталь високу не поставиш.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

 чому не піднесете ті направляючі взагалі вверх щоб забрати боковини порталу повністю?     

Так я запропонув так зробити вище. Чомусь не сподобалось. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

Не хотів сюди влазити, бо бачу вже радників набралось багато, але все ж вирішив написати свою думку.

По конструктиву. Потрібно спочатку вирішити просторову конструкцію, далі підходити до вибору матеріалів і їх товщини.

1. У вас направляючі осі Х підняті вище стола, я думаю ви керувались тим що таким чином буде більша жорсткість так як направляючі блище до точки різу. В пром станках так не роблять знаєте чому? Тому що це ускладнює доступ до зони різу. Завантажити лист ви зможете тільки з однієї сторони. Тай потім кріпити і т.д. будуть мішати ці бокові стінки. Тому вони рельси ставлять під столом, втрачаючи деяку жосткість.   У вас же якась півміра. Раз ви всерівно ускладнили собі життя з достпом до зони різу то чому не піднесете ті направляючі взагалі вверх щоб забрати боковини порталу повністю? Це спростить контрукцію, зменшить кількість точних деталей. А доступ що так що так буде поганий....

2. Балка У , чому гвинт привідний аж зверху, по нормальному його потрібно ставити або внизу, або на край, ближче до нижньої рельси. З таким розміщенням при зусиллях різання у вас буде крутний момент на перехідну плиту який збільшить навантаження на каретки в рази. 

3. Плита по Зет. Це жах. Плита такої товщини буде важити як пів станка. Для чого таке робити? Зробіть зварну коробчасту конструкцію. Вона навелика буде, можна потім відпалити і обробити на невеликому станку. Повірте просторова конструкція з товщиною в 8 мм стінки буде на порядок жорсткіша тої вашої товстенної плити, а маса в рази менша.

П.С. це чисто моя думка.

Да, чем выше соединение осей Y, тем меньше жесткости. Я сделал не "П" портал, а "О" портал. В разы лучше при тех же размерах.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, mikhail80 сказал:

Кстати, подумайте еще про защиту направляющих и винтов, это очень немаловажный момент. 

Если честно то не одной умной мысли пока нет. Тчнее идеи есть но мне не нравятся. Есть та что нравится но требует сжатый воздух. Поэтому тоже не нравится.

2 часа назад, mikhail80 сказал:

потому что масса подвижных частей, если она будет большой, потянет за собой ещё большие вибрации при перемещениях.

Это еще вдруг почему? Пожалуйста можно развернуть более детально.

2 часа назад, mikhail80 сказал:

У Вас задача не просто сделать станок, а ещё и работать на нем ДОЛГО и без изменения параметров,

Да конечно хотелось бы, хотелось бы переплюнуть HASS, DMG MORI, DATRON и по цене китайцев опустить под плинтус. Только не получится в этой жизни.

2 часа назад, mikhail80 сказал:

так вот и делайте его не по хоббийным стандартам, а по промышленным

Не будет никаких промышленных стандартов. Потому что станок по промышленным стандартам это задача не для одного человека и для бюджета с шестью нулями в американских гривнах, только на НИОКР.

То что я вижу подобного на Украинском (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) и подобных торговых площадках сделать удастся, может и лучше, а ценники там за $6000 и далее, китайские чудеса из алюминевого профиля не рассматриваем, поделки местных производителей из гнутого железа 3мм нарезанного на лазере тоже не рассматриваем. А взрослые станки с промышленными стандартами это для взрослых фирм. Я открою маленькую тайну. За 12000 я могу купить какой нибудь MORI или HASS бу. весом тон в 5-7 из германии. Мне это не нужно. Хотя бы было надежно и железно бетонно, чугун, литой чугун, все на сервоприводах, со всеми кренделями.

1 час назад, olkogr сказал:

1. У вас направляючі осі Х підняті вище стола, я думаю ви керувались тим що таким чином буде більша жорсткість так як направляючі блище до точки різу. В пром станках так не роблять знаєте чому? Тому що це ускладнює доступ до зони різу. Завантажити лист ви зможете тільки з однієї сторони. Тай потім кріпити і т.д. будуть мішати ці бокові стінки.

Тут конструктора видимо дебилы
https://www.google.com/search?q=datron+cnc&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj99NLFhsbiAhXJlYsKHUtiCKQQ_AUIDigB&biw=1536&bih=701

Тут тоже видимо выходцы из психбольницы проектировали
https://www.cnctimes.com/surplus/company_surplus_profile/2013-mori-seiki-nmv5000-dcg-5-axis-cnc-vertical-machining-center

2 часа назад, olkogr сказал:

2. Балка У , чому гвинт привідний аж зверху, по нормальному його потрібно ставити або внизу, або на край, ближче до нижньої рельси. З таким розміщенням при зусиллях різання у вас буде крутний момент на перехідну плиту який збільшить навантаження на каретки в рази. 

Для этого каретки 25е. Шоб не оторвало с дуру.

2 часа назад, olkogr сказал:

3. Плита по Зет. Це жах. Плита такої товщини буде важити як пів станка.

57кг без веса шпинделя и шагового двигателя.
Пойду прыгну со скалы. Реки подходящей нет, утопится не смогу, горы есть, буду прыгать.

2 часа назад, olkogr сказал:

Зробіть зварну коробчасту конструкцію.

Пример такой конструкции не подскажете?

 

2 часа назад, aegis сказал:

ви промоделювали деформації якщо прикладати навантаження на фрезу?

Да пробовал. В любом случае расчеты не коректны. Потому что статические нагрузки это одно, динамические это совершенно другое.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, olkogr сказал:

П.П.С

Коли проектують портал , то стараються щоб габарит деталі по висоті обмежувався практично тільки балкою У

Габарит детали ограничивается высотой балки

2 часа назад, olkogr сказал:

У вас же шпиндель в верхній точці з існтрументом виступає за балку на величезну відстань.

Ну да, ну да. Открутить 2 болта и поднять шпиндель это на Южмаш  звонить придется. А открутить аж четЫре болта и переставить кронштейн шпинделя то вообще катастфа. Буду звонить Илону Маску, может он разрулит.

Змінено користувачем Henek
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Henek написав:

Пожалуйста можно развернуть более детально.

я уже писал об этом. При обработке будет относительно высокочастотные вибрации, они гасятся массой и материалом станины, а вот вибрации от смены направления узлов станка будут (если это можно так назвать) низкочастотные, но при этом очень сильными - представьте 100-150 кг портал резко разигнвть и так же резко остановить - при нынешней конструкции портал будет "клевать" фрезой при движении по "У" и "Х".  Ладно там большое что-то резать - не так заметно, но вот мелочь - будет "танцевать" портал. 

По приведенным ссылкам - у Датрона станина гранитная и "ножки" помощнее, и сделаны, заметьте, под углом к порталу - тоже не просто так. 

по поводу Б/У станка - 12 штук не хватит - на 2 умножайте - нужен компрессор мощный и еще куча оснастки , а это не 2 копейки совсем. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрозумів))) 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, mikhail80 сказал:

а вот вибрации от смены направления узлов станка будут (если это можно так назвать) низкочастотные,

С этим понял.

 

2 часа назад, mikhail80 сказал:

представьте 100-150 кг портал резко разигнвть и так же резко остановить - при нынешней конструкции портал будет "клевать" фрезой при движении по "У" и "Х".

А при какой конструкции он клевать не будет? Силы действующие в направлениях XY уменьшить можно только одним способом. Временем разгона и торможения двигателями. На счет торможения до конца не уверен что что то путное получится. При условии что движущаяся масса неизменна и скорость. Компенсировать в некотором роде возможно максимально разнеся каретки. Сократить деформацию ног можно только одним способом, сократить их высоту. Да я это понимаю.
Всё что изображено на моих малюнках есть всего лишь компромис, между хочу и могу, сколько стоит сделать. Будь у меня женой дочка Рокфелера рисунок был бы совсем другой, поверте на слово.

2 часа назад, mikhail80 сказал:

По приведенным ссылкам - у Датрона станина гранитная и "ножки" помощнее, и сделаны, заметьте, под углом к порталу

Разные станины от гранитных до таких

https://www.höchsmann.de/GMhtml/datron_fraesmaschine_CAT3D-M3a.html

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/datron-m2-cnc-bearbeitungszentrum/1097408506-168-9633

Ножки у его обычная сварная конструкция из не самого толстого металла. Вот здесь хорошо видно

Первоначально была идея делать вообще без ног, чтоб X ездилY на подставках. И она мне нравится больше всего. Собрать такую конструкцию значительно дешевле и проще. Я б закрыл глаза на то что воруется рабочее поле по Х, хрен с ним, хотя и жалко. Но варить балки к нижней полке профиля я не представляю как чтоб его согнуло в колесо от сварки.

mikhail80 а в Одессе вроде как есть завод где можно пошлифовать крупноразмерные конструкции. Он еще работает? Не в курсе?

 

Змінено користувачем Henek
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

работает.  а варить их и не нужно- у вас клей есть - скрутите вместе, выставите в ноль и клей в щели залейте. будет жить

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не взирая на то что этим клеем клеят металические конструктивные элементы в пасажирских вагонах, не смотря на то что сам своими руками склеил две железяки и потом пробовал разорвать. Стрёмно как то.

По металу не рвёт конечно но разорвать реально не реально. В тисках ключем жабкой две железяки 3 мм разовать удалось изрядно погнув.

В щели залить не выйдет, там весьма жесткие требования к подготовке поверхности.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, olkogr сказал:

Зрозумів))) 

я теж... мовчу, ТС краще всіх все знає

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

я теж... мовчу, ТС краще всіх все знає

Поки він ніде не казав, що краще всіх все знає. Лише намагався пояснити, що його ідея має право на життя. В тій же мірі, в якій ви всі намагалися довести йому зворотнє.

Просто зауважив ?

Не дякуйте.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Поки він ніде не казав, що краще всіх все знає.

Владимир, за поддержку огромное спасибо.

Скажу больше на самом деле я не разу не прямо не косвенно не просил дать оценку тому что собираюсь делать. Я очень хорошо понимаю что и зачем я делаю. Хотя за здоровую критику благодарен и дискуссия получилась весьма интересная. Меня всего лишь интересовало где в Украине можно исполнить отдельные элементы конструкции под ключ. Интересовало мнение, типа качественно\не качественно делают, заплатиш деньги и нифига не получиш, заплатиш дофига денег, а сделают левой ногой или наоборот делают качественно, быстро за нормальные деньги.

Судя по всему кроме пары тройки мест негде вообще что либо сделать. Ну или специально уводят разговор в сторону с какой то непонятной целью.

Выглядит как то так.

Змінено користувачем Henek
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продовжуйте дискусію так далі і люди до вас потягнуться).

Зробити де є купа місць. Робіть креслення деталей, викладайте тут або скидайте фірмам (навіть на заході в кожному обласному центрі є не одна фірма яка вам виготовить деталі згідно ваших креслень).

Без креслень з вимогами і допусками вам ніхто нічого тут не порадить. А викладаючи збірки, ви б мали зрозуміти, що люди на форумі подумали що вам потрібна допопмога в конструюванні. В вашому ж випадку (з ваших слів) вам потрібно було виставити креслення деталей, і вам би спробували допомогти в тому чого ви так хочете.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Henek написав:

Владимир, за поддержку огромное спасибо.

Скажу больше на самом деле я не разу не прямо не косвенно не просил дать оценку тому что собираюсь делать. Я очень хорошо понимаю что и зачем я делаю. Хотя за здоровую критику благодарен и дискуссия получилась весьма интересная. Меня всего лишь интересовало где в Украине можно исполнить отдельные элементы конструкции под ключ. Интересовало мнение, типа качественно\не качественно делают, заплатиш деньги и нифига не получиш, заплатиш дофига денег, а сделают левой ногой или наоборот делают качественно, быстро за нормальные деньги.

Судя по всему кроме пары тройки мест негде вообще что либо сделать. Ну или специально уводят разговор в сторону с какой то непонятной целью.

Выглядит как то так.

Ласкаво просимо на наш форум, де критикують всіх новачків, або тих, хто не робить все абсолютно ідеально.

Разом з тим, тут є справді величні майстри.

Я і сам був в подібних ситуаціях. Елементарний приклад: мене критикували за відсутність щитового електричного ящика в майстерні. В той час, як всі не розуміли, що навіть срані дроти мені подарував батько, як і пачку пластикових хомутів. Як і моток в'язального дроту. А зі свого заробітку я не міг забезпечити свою дружину шматком м'яса на вечерю, бо кожна копійка йшла на засцяний відрізний різець і сверло.

Але мені махали пальцем, який я нехороший дурник.

Одна з найважливіших наших сил - йти вперед, коли навіть в тебе абсолютно ніхто не вірить. І при цьому не йти по людських головах (почуттях).

А це просто інтернет. Немає сенсу ображатися.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Без креслень з вимогами і допусками вам ніхто нічого тут не порадить.

olkogr Вы имели в виду что то такое?
image.png

44 минуты назад, olkogr сказал:

В вашому ж випадку (з ваших слів) вам потрібно було виставити креслення деталей, і вам би спробували допомогти в тому чого ви так хочете.

Там под 90 листов формата А3 и конец не близок, еще технологию описывать занятие не для слабонервных. Все выставить?

Змінено користувачем Henek
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Выставляйте проблемні деталі. Які вам не можуть виготовити. Я думаю не всі 90 листів проблемні. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По вашому кресленні. 

Перше то питання що воно не по ЄСКД, тобто віддати на виготовлення будь куди не вийде, воно тупо не пройде нормоконтроль. Хочете щоб вам хтось щось зробив і відповідав за це робіть креслення згідно норм. 

Друге. В вас на кресленні готова труба з соточними допусками. Ви б мали намалювати деталь яку ви отримаєте після обробки тієї труби. Відповідно розміри зовнішні мали б бути менші після обробки. По допусках, для чого вам наприклад допуск +-0,02 на отворах під рельси? По якому квалітету робити розміри без допусків? Де шороховатість поверхні? Матеріал, твердість... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Henek написав:

еще технологию описывать занятие не для слабонервных

Технологію пише технолог на виробництві, вивчивши ваші креслення і знаючи можливості свого обладнання. Вам воно без потреби. Вам головне результат. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну не можу втриматись.

olkogr спеціально ля тебе поставив Українську.

У мене немає проблемних  деталей, бо я ще нічого не розпочав робити. Мене інтересують відгуки про виробників металевих конструкцій, які можуть виробляти металеві конструкції з необхідною точністю. І коли буде потреба то я надішлю креслення виробнику того що мені потрібно зробити.

І як що пану нема що повідомити в тим керунку то мені байдуже куди там він потяґнеця.

Змінено користувачем Henek
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Henek написав:

Я открою маленькую тайну. За 12000 я могу купить какой нибудь MORI или HASS бу. весом тон в 5-7 из германии. Мне это не нужно. Хотя бы было надежно и железно бетонно, чугун, литой чугун, все на сервоприводах, со всеми кренделями.

 

 

І де такі станки для промки є?

Я маю на увазі точність і повторюваність деталей на виході з станка і ціну сформовану після пусконаладки. Трупів не розглядаєм. 

Тут заміна стройки промислової на промислову тягне на 10 У.Є. на робочій механіці, і то при обробці дерева, про метал взагалі мовчу.

Вам тут дають реально хороші поради, а Ви приймаєте все в штики, і й далі гнете свою лінію. Ну що ж, побачимо чим все закінчиться, коли від проекту справа перейде до реалізації. Якщо перейде...

З такими допусками на фрезеровку і сверловку отворів Ви довго будете шукати виконавця, і не лише в Україні. І справа тут не в ціні, а в можливості реалізації Ваших вимог. Ну не можна сверлити отвори з точністю в 2 сотки, ніяке обладнання не дасть такої точності при сверлінні, бо через неоднорідність матеріалу сверло повести може значно більше. А кожен отвір розточувати то якийсь садо-мазо. Те саме і з фрезеровкою. Ставте реальні задачі, і виконавець знайдеться швидше.

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Володимир Фещук сказал:

Поки він ніде не казав, що краще всіх все знає. Лише намагався пояснити, що його ідея має право на життя. В тій же мірі, в якій ви всі намагалися довести йому зворотнє.

ну давайте поглянемо правді в очі. люди зауважували, що його навантаження некорректне для розрахунків.

дуже некорректно вимагати "пару соток", якщо балка гнеться на сотку при вазі зетки посередині (що там з товстою плитою, нагадайте :) )

оце нема нам всім тут чого робити сіяти зраду і невіру у власні сили. Я рекомендую сісти, заспокоїтися і задуматися. і змоделювати більш-менш реальні умови. Я гнув верстат, що роблю. після пришабрювання колони деформації попадають в 10-15% розрахункових, тому вірити розрахункам можна якщо правильно поставите задачу.

 

по кресленням. проблеми будуть переважно з площинністю і прямолінійністю. тому малюйте деталі що під направляйки, указуйте ці оброблювані поверхні.я б вам взагалі рекомендував отвори самому робити чуть лі не дрелькою, бо за ті дрібниці нарахують по повній

 

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, aegis написав:

ну давайте поглянемо правді в очі. люди зауважували, що його навантаження некорректне для розрахунків.

дуже некорректно вимагати "пару соток", якщо балка гнеться на сотку при вазі зетки посередині (що там з товстою плитою, нагадайте :) )

оце нема нам всім тут чого робити сіяти зраду і невіру у власні сили. Я рекомендую сісти, заспокоїтися і задуматися. і змоделювати більш-менш реальні умови. Я гнув верстат, що роблю. після пришабрювання колони деформації попадають в 10-15% розрахункових, тому вірити розрахункам можна якщо правильно поставите задачу.

 

по кресленням. проблеми будуть переважно з площинністю і прямолінійністю. тому малюйте деталі що під направляйки, указуйте ці оброблювані поверхні.я б вам взагалі рекомендував отвори самому робити чуть лі не дрелькою, бо за ті дрібниці нарахують по повній

 

 

Михайле, я не казав, і не мав на увазі, що поради, які ви всі даєте гуртом - не конструктивні. Я все читаю, все бачу, "вбираю" 

Змінено користувачем Володимир Фещук
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Henek написав:

У мене немає проблемних  деталей, бо я ще нічого не розпочав робити.

Те що ви виставили то вже проблема. І я пояснив чому. З такими кресленнями ви не знайдете виготівника окрім гаражного. Деталь неможливо зробити бо немає припуску на обробку в заготовки. Отвори діаметр 5 без допуску, зате міжцетрове +-0,02  це теж неможливо, вірніше некоректно. 

Тому ви тут можете розпинатись скільки вам завгодно, але українська розкладка вас не спасе від вашого недолугого підходу. 

І якщо у вас такі ж 90 креслень А3  на інші деталі, то сідайте, вивчайте ЄСКД, ланцюги розмірів, конструювання машин.

І робіть це самі, бо нажаль ні критики ні своїх помилок вы не сприймаєте, хоча для чогось прийшли на форум. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, andrysir1 сказал:

І де такі станки для промки є?

Попробуйте начать поиск отсюда

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).pl/uslugi-firmy/wyposazenie-firm/q-frezarka-cnc/

Если Вас не забанили в гугл то попробуйте воспользоваться поиском с ключевой фразой "frezarka cnc urzywana kupić" или ей подобной.

Дальше шлете мейла на фирму с текстом "Dzień dobry. Chciałbym kupić frezarkę ......ссылка...... и дальше текст на руском, Украинском или еще каком нибудь языке"

На какую именно фирму обращатся советов дать не могу потому как не покупал. Уверяю, Вас никто к чертовой бабушке не пошлет. Хорошим тоном будет всё написать на Польском. Очень хорошо помогает в этом гугл переводчик. Только рекомендую переводить максимально короткие и простые фразы. Потому что зачастую смешно переводит. Собственно говоря это же можете проделать и с немцами, французами или еще кем нибудь. Хотя с немцами сложнее на мой взгляд, я у них кое чего покупал то они не захотели общатся на прямую, а нашли чеха рускоговорящего и мы прекрасно договорились и дружим уже 7 лет, до войны он в гости приезжал и мы ездили в крым, я его по территории украины сопровождал на своей машине чтоб его гайцы не раздели как липку на дороге. Всё просто.

8 часов назад, andrysir1 сказал:

Ну не можна сверлити отвори з точністю в 2 сотки, ніяке обладнання не дасть такої точності при сверлінні, бо через неоднорідність матеріалу сверло повести може значно більше.

На кординатном станке это делают. Открою тайну. Делают точнее.

Хотя до войны пробовал заказать приблуду для производства свинцовой проволоки калиброваной, с аналогичными допускам. В Украине сделать за адекватную цену не смог, сделали немцы, в Украине заломили ценник около $2500, у фрицев сделал за 500 европейских гривен, ну пересылка стала еще до ста евриков стала. но то я искал у себя в городе.

8 часов назад, andrysir1 сказал:

Ну не можна сверлити отвори з точністю в 2 сотки, ніяке обладнання не дасть такої точності при сверлінні

А с какой точность даст?

Там точность 4 сотки и не отверстий, а центров.

3 часа назад, aegis сказал:

по кресленням. проблеми будуть переважно з площинністю і прямолінійністю.

Я это понимаю. Поэтому считаю нормальным если производитель дает ответ на запрос выполнения работ "что так мол и так, то, то, то выполнить с заданой точность не можем, можем сделать с такой то точностью"...... Дальше смотрится кто может сделать наилучше и наидешевле и отдаеш в работу. Ну а потом развлекаешся с шабером, но согласитесь снять шлифмашинкой и шабером милиметр или пару соток это две большие разницы. Да и почти нигде нет допуска 2 сотки всюду 4.

3 часа назад, aegis сказал:

я б вам взагалі рекомендував отвори самому робити чуть лі не дрелькою, бо за ті дрібниці нарахують по повній

Я написал что еще технологию писать. Возможно не так выразился. Может нужно было написать "замечания". Дело в том что заказывать отверстия под рельсы я не решил окончательно. просто на чертеже пишется "отверстия поз№ХХ не исполнять, центра отверстий обозначить рисками" ну или центровочным сверлом на глубину или еще что нибудь. Об этом вопрос пока не стоит допуски и всё прочье будет еще менятся. Я конструкцию станка менял 4 раза. Всё начиналось с алюминевого тяжелого профиля бошевского и помысла купить нормальную торцовочную пилу и собрать всё на болтах, потому что опыт работы с профилем у меня есть и не малый.

1 час назад, olkogr сказал:

Деталь неможливо зробити бо немає припуску на обробку в заготовки.

Вы ж сами писали что технолог на производсте.......... То пусть и решает какой припуск нужен исходя из их технологических потребностей. А кто им будет трубы поставлять пусть решает их отдел снабжения.

1 час назад, olkogr сказал:

З такими кресленнями ви не знайдете виготівника окрім гаражного.

Что вы понимаете под фразой "гаражный производитель"? Да, и если "гаражный производитель" сделает то что мне необходимо то я ему дам деньги и буду благодарен.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку