Reiter

Мережевий шуруповерт

52 повідомлення у цій темі

6 минут назад, serg-nu сказал:

А акб які? Вже думаю краще китай на літій- іон акб чим нікель-кадмій. 

Сьогодні бачив у нас в магазині Макіту на літій-іонних акб. Правда всього 1,5 Ач

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Reiter сказал:

Чи варто зв'язуватись з б/у шкою?

 Имхо, лоторея.

Момент, развиваемый шуруповертом зависит от "пупырешек" на внешних кольцах планетарного редуктора. Со временем эти выступы изнашиваются и макс. передаваемый момент снижается.

Состояние зависит от того, как он эксплуатировался (сколько крутился при заторможенной бите) а проверить практически можно плюс-минус лапоть.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Сьогодні бачив у нас в магазині Макіту на літій-іонних акб. Правда всього 1,5 Ач

У мене вже 3роки Макіта 10.8В 1.3А. І цього досить.Головне що зарядка всього 40хвилин.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

купив на алі  на подобі  цього  з  двома   літій-іонниими акб 1,5 Ач    36н/м крутящого  моменту ( там  є  різні  від 21н/м) нормальна  річ, пів  року  працюю все  влаштовує, ціна  з двома  акб в  районі  1200 грн була на  той  моменнт,на   першій  швидкості  рукою стримати  майже  не  можливо не  зважаючи на  свій  10 з чим то вольтовий акб. до покупки роботи  ніби  на ньоготеж такої  не  було а тепер  підкрилок   закрутити, болти  клапанної  кришки, зробив  перехідник  на  1/2 тай  колісні  болти  теж ним  наживляю .

catalog_product_main_99784.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, SIV сказал:

купив на алі  на подобі  цього  з  двома   літій-іонниими акб 1,5 Ач    36н/м крутящого  моменту ( там  є  різні  від 21н/м) нормальна  річ, пів  року  працюю все  влаштовує, ціна  з двома  акб в  районі  1200 грн була на  той  моменнт,на   першій  швидкості  рукою стримати  майже  не  можливо не  зважаючи на  свій  10 з чим то вольтовий акб. до покупки роботи  ніби  на ньоготеж такої  не  було а тепер  підкрилок   закрутити, болти  клапанної  кришки, зробив  перехідник  на  1/2 тай  колісні  болти  теж ним  наживляю .

catalog_product_main_99784.jpg

На такого ж плану дивлюся зараз. Sturm. 1300 грн. 2 акб по 2 Ач. Підкупає, що за ці гроші є блокування шпінделя, зйомний патрон, 21 положення трищітки і вага в 1 кг....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В брата руобі 12в працює на стройці вже більше року і повністю ним задоволений, а до цього був интерскол на нікель-кадмію, то через півроку акб накрились. Якщо точно, то один акб заряд зовсім не тримає, і другого хватає закрутити кілька шурупів в гіпсокартон

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замовив Sturm CD3212DFR.

1380 грн. За ці гроші майже "повний фарш". Немає тільки індикації заряду.

 

Аналог від Дніпро-м коштує 2500 0.о При цьому єдина відмінність це аккумулятор самсунг на 2.5 Ач.

 

 

 

CD3212DFR-800x600.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так толковый аккум-это главное в таких машинках.Кроилово,оно всегда вылезает....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Barth сказал:

так толковый аккум-это главное в таких машинках.Кроилово,оно всегда вылезает....

Думаю вистачить і 2 Ач :) А взагалі практика покаже :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

та дело даже не в емкости,дело в качестве.Гнусмас умеет делать много чего хорошего хоть и массового,аккумуляторы туда входят.То таке,у меня есть явная подделка макиты где написано 18вольт а когда измерил-12,но работает пока,год время от времени жужжит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

для примера-набралось с пару десятков аккумуляторов 18650,на них написано что попало.любая емкость,что китаец захотел написать,вес отличается раз в 5,правдиво емкость указана на видексах,3400 и 2 с чем-то на еще одних,на достаточно дорогих накорябали 6800,на самом деле не более 2000,а легкие хорошо если 500 имеют с надписью 3000.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.05.2019 в 19:19, Barth сказал:

у меня скил с 6-ти метровым шнурком,мне подходит.Есть и батарейковый,одно другому не мешает.

Очень дельный шуруповерт!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Barth сказал:

для примера-набралось с пару десятков аккумуляторов 18650,на них написано что попало.любая емкость,что китаец захотел написать,вес отличается раз в 5,правдиво емкость указана на видексах,3400 и 2 с чем-то на еще одних,на достаточно дорогих накорябали 6800,на самом деле не более 2000,а легкие хорошо если 500 имеют с надписью 3000.

Якщо я правильно зрозумів з оглядів, то там 3 аккумулятори з'єднані. Такі як в ліхтариках. Разом видають 12 в. То такі аккуми самсунговські можна купить по 100 грн за шт. Тому навіть якщо замінити їх, то вийде + 600 грн. Але це всеодно вдвічі менше ніж різниця в ціні між штурмом і дніпром (1200 грн) :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години назад, Reiter написав:

Замовив Sturm CD3212DFR.

1380 грн. За ці гроші майже "повний фарш". Немає тільки індикації заряду.

 

Аналог від Дніпро-м коштує 2500 0.о При цьому єдина відмінність це аккумулятор самсунг на 2.5 Ач.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Reiter сказал:

То такі аккуми самсунговські можна купить по 100 грн за шт. Тому навіть якщо замінити їх, то вийде + 600 грн. Але це всеодно вдвічі менше ніж різниця в ціні між штурмом і дніпром (1200 грн) :)

Для шуруповертів та іншого електроінструменту потрібні високотокові акумулятори. Sony VTC6, Samsung INR 20S наприклад.  Такі баночки коштують трохи більше ніж 100 грн (140-160), але добре витримують перевантаження.  Є дешевші самсунги, в тому числі з більшою ємністю, але з меншими максимальними струмами (якраз такі в дніпро М). 

Є ще момент з зарядкою і платою контролю батареї, у деяких акумів відрізняються напруги повного заряду і розряду, але в якщо плата дає 4,2 заряд на банку і 3в нижній поріг розряду то в принципі банки не зіпсуються просто можуть віддавати не всю ємність (просто деякі акуми можна розряджати до 2,5В).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, DimonDSS сказал:

Для шуруповертів та іншого електроінструменту потрібні високотокові акумулятори. Sony VTC6, Samsung INR 20S наприклад.  Такі баночки коштують трохи більше ніж 100 грн (140-160), але добре витримують перевантаження.  Є дешевші самсунги, в тому числі з більшою ємністю, але з меншими максимальними струмами (якраз такі в дніпро М). 

Є ще момент з зарядкою і платою контролю батареї, у деяких акумів відрізняються напруги повного заряду і розряду, але в якщо плата дає 4,2 заряд на банку і 3в нижній поріг розряду то в принципі банки не зіпсуються просто можуть віддавати не всю ємність (просто деякі акуми можна розряджати до 2,5В).

Дякую. Корисна інформація.

 

Мацав на ринку Дніпро-М. Приємний шурік. Є додаткові "няшечки" в вигляді індикації заряду та затримки підсвічування після відпускання кнопки. Дрібниці, але зручності додають. Та все ж дорого :(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мабуть це доля :))))

 

Зайшов сьогодні на оелікс. І побачив свіженьке оголошення. Абсолютно новий шуруповерт Дніпро - М cd-122 q за 1500 грн (на сайті 2250). Людині подарувалі і він продає, бо йому не потрібен. Тож я швиденько домовився про покупку, а замовлення в інтернет магазині на Штурм скасував :)

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приїхав мій Дніпро-М. Поки що все подобається. Далі буду пробувати в роботі....

20190530_103104.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.05.2019 в 17:35, Reiter сказал:

Мабуть це доля :))))

 

Зайшов сьогодні на оелікс. І побачив свіженьке оголошення. Абсолютно новий шуруповерт Дніпро - М cd-122 q за 1500 грн (на сайті 2250). Людині подарувалі і він продає, бо йому не потрібен. Тож я швиденько домовився про покупку, а замовлення в інтернет магазині на Штурм скасував :)

 

 

 

 

Дивно що такі ''конячі" ціни !

Бо у фірмовому магазині ''Дніпро'' , шуроповерт мережевий 600Вт до 700 грн , а 700Вт до 800 грн. , а на ринку ще мінус 100 грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, 032triton сказал:

Дивно що такі ''конячі" ціни !

Бо у фірмовому магазині ''Дніпро'' , шуроповерт мережевий 600Вт до 700 грн , а 700Вт до 800 грн. , а на ринку ще мінус 100 грн

Це ж аккумуляторний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аккумуляторних дешевих не буває.Reiter.Скільки часу у вас зарядка ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Reiter сказал:

Це ж аккумуляторний

Неуважний був !

Просто тема називається ''Мережевий шуруповерт" , от і лаханувся з постом )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!!!
Був у мене шуруповерт на Ni-Cd батареях , які пропрацювали не довго. Я вирішив переробити його на Li-ion коли порахував скільки мені буде це коштувати (високотокові аккумулятори+контройлери заряду+зарядний пристрій= приблизно 600 грн) і це ще не відомо, що вийде в результаті.)))
Коротше кажучи добавив ще 400 грн і за 1000 грн купив шуруповерт Гранд ДА-12М

За таку ціну я від нього не очикував високої якості, але коли потримав в руках і попрацював ним він перевищив усі мої сподівання.
Так що беріть Гранд - не пошкодуєте...

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пораду. Взяв Дніпро і не шкодую поки що. Аккумулятори тримають добре. Швидкозмінний патрон - дуууже зручно! Блокування шпінделя. Правильна підсвітка (з затримкою після відпускання кнопки), індикація рівня заряду. Навіть свердла і біти (шкода, що не магнітні) виявились пристойної якості.... :)

 

Тим більше я його купив новим за 1500 грн, а не 2250 :)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку