Anton01

Безпечний антифриз

30 повідомлень у цій темі

13 години назад, Aluma написав:

Судя по запаху этот самый спирт (жидкость "И" у вояк летчиков)

Рідина ""І""- етилцелозольв. Ізопропанол в авіації не використовують.

І ще один нюанс по спиртовим антифризам-при міцності менше 20% відсотків і наявності доступу повітря майже всі одноосновні і багатоосновні спирти ( навіть етиленгліколь)можуть служити живильним середовищем для бактерій ( оцтовокислі, клострідії гліколікум,деякі види спірохет).

Змінено користувачем Куляста Блискавка
доповнення
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Куляста Блискавка сказал:

можуть служити живильним середовищем для бактерій ( оцтовокислі, клострідії гліколікум,деякі види спірохет).

Саме так. Я використовував гарілку "Ельцин" , була така у продажу якийсь час. Не подумайте чого, використовував як теплоносій у пальнику аргоновому . Їі вживати у середину, думаю що небезпечно. Трубки сіліконові , прозорі. У майстерні стояв стійкий запашок єтанолу. Крнцентрація його у рідині впала і завелася слизь якась зеленкувата, та забила грязьовий фільтр на насосі. Текти перестало і я засмутився. Промив, та воду залив дистільовану. На морозі не залишаю тай усе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста Блискавка написав:

І ще один нюанс по спиртовим антифризам-при міцності менше 20% відсотків і наявності доступу повітря майже всі одноосновні і багатоосновні спирти ( навіть етиленгліколь)можуть служити живильним середовищем для бактерій ( оцтовокислі, клострідії гліколікум,деякі види спірохет).

Я розвожу приблизно 50/50 і ніяка зараза не заводиться, та й при сильніших морозах не переживаю, що розморожу рукав, або радіатор блока охолодження.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

всякие бактерии живут где попало,на границе бензина и воды,других нефтепродуктов,тем более в местах поудобнее,потому и нужно использовать жидкости с добавками,антибиотиками и другими анти,от этого зависит срок работы жидкости,нужно менять не позже указанного.

А у кого используется эмульсия -регулярно кидать в бак несколько таблеток фурацилина,может что и посовременнее есть,но это дешево и доступно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Куляста Блискавка сказал:

Рідина ""І""- етилцелозольв. Ізопропанол в авіації не використовують

 Спорить не буду, моя инфа почти 40-ка летней давности.

 А бактерии да, живут где угодно, даже в топливных баках Боингов когда-то находили.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку