vigorko

Люнет ФТ- 11 куплю

23 повідомлення у цій темі

Куплю люнет нерухомий (можливо і рухомий теж) до токарного станка ФТ-11 

Змінено користувачем vigorko
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

це не вони?

IMG_20180306_092524_HDR.jpg

IMG_20180306_091711_HDR.jpg

IMG_20180306_091738_HDR.jpg

IMG_20180306_092819_HDR.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Ширина підошви -280 приблизно, висоту поміряю сьогодні

Ціну будь ласка в ЛС

Змінено користувачем vigorko
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикидав цей не підійде- треба щоб підошва була трохи довшою , десь на 30мм і нижчий на30-40мм

Змінено користувачем vigorko
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може щось схоже з висотою цента 250мм в когось валяється?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не розглядали варіант зробити з 300-го діпа як показано у відео на ютубі? Якщо являєшся власником "типового безлюнетного" токарника, то варто забути про пошуки рідного люнета, я як власник ульянівця знаю про що кажу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.06.2019 в 10:52, Curandero сказал:

то варто забути про пошуки рідного люнета

Чому , я на ЛТ-10 знайшов нерухомий, але після того, як переробив вже під нього люнет з 1К62. А от нерухомого вже з Ит-1м переробив, а от рідного ще не знайшов.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Дядя Уєф написав:

Чому , я на ЛТ-10 знайшов нерухомий, але після того, як переробив вже під нього люнет з 1К62. А от нерухомого вже з Ит-1м переробив, а от рідного ще не знайшов.

ИТ та ЛТ не є "типово безлюнетними" верстатами. Їхніх люнетів у продажу вистачає, та і зовнішній вигляд не є таємницею, на відміну від згаданих мною ульянівців - УТ-16, 1Е61ПМ/ВП, та токарник автора теми, люнети до якого згадуються в інтернеті один чи два рази, та й то не з 100%-вою достовірністю. Такі можна шукати до другого пришестя...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.06.2019 в 10:52, Curandero сказал:

Не розглядали варіант зробити з 300-го діпа як показано у відео на ютубі? Якщо являєшся власником "типового безлюнетного" токарника, то варто забути про пошуки рідного люнета, я як власник ульянівця знаю про що кажу.

Розумію що реально не знайду оригінал, хоча все можливо, але підібрати хоча б донора під переробку і за нормальні гроші таки хочеться, вимоги- прохідний отвір- 180+ і можливість переробки

Від діпа прикидав- не самий кращий варіант (( ,та і немає їх занедорого

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я би взяв цього: 

по діаметру отвору якраз, по ширині в станину - також. Все що треба, то доставити знизу проставку на 50-60мм, а враховуючи, що там вже наварено сталеві накладки(доволі культурно), то переробка спрощується максимально: дві сталевих "щоки"(або самому випиляти, або на плазмі замовити) поверх існуючих, внизу між ними брусок, все обварити, заштифтувати на всякий, фрезернути(підшабрити потім) і працювати.

Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

самый рациональный вариант замены родного люнета, который и если найдется, то будет стоить раз в 5 дороже

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цей варіант бачив, -один із кандидатів на переробку, може трапиться щось більш підходяще

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Головне, щоб його не упустити)) Такий габарит за такі гроші... він себе за першу ж роботу окупить. Знайдете рідного, або кращого, то цього думаю перепродасте без проблем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачу таки купили його, розказуйте, три тижні пройшло майже, як справи з адаптацією? Думаю не одному мені цікаво...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все вірно, купив, вчора вже випробовував- все працює, фотки потім скину. Це люнет від 16д20 скоріш за все, ставим його на брусок товщиною біля 44мм здається- і все майже )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поздоровляю! Фото обов'язково завантажте, бо тема адаптації нерідних люнетів актуальна для багатьох користувачів і чужий досвід в цьому плані дуже корисний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фантазёры.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем привет .Недавно продав станок 16д20 и купив ФТ-11 без люнета но от 16д20 остались буду тоже переделивать.Когда снимал супорт профрезеровал и нарезал резьбу под крепление подвижного люнета .Осталось изготонить переходную планку вот с неподвижним прийдется немного поигратся .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

Поздоровляю! Фото обов'язково завантажте, бо тема адаптації нерідних люнетів актуальна для багатьох користувачів і чужий досвід в цьому плані дуже корисний.

В мене так вийшло- все працює :)

IMG_2739.JPG

IMG_2741.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут поцікавтесь, скільки запросить за ФТ-шного люнета заради інтересу: https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/prodam-zapchasti-k-stankam-lyunety-1m63-1k62-16k20-ft11-golovki-revol-IDEJ40T.html#831c523193;promoted хоча я переглянув всі фотки його оголошень і в упор їх там не бачу, але на сьомому фото даного оголошення, за двигуном і крюком крана виглядує ніби їхній зажимний барашок...

 

ft-11.png

Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Люнетів вже є два, один перероблений що на фото і знайшовся оригінальний, фото потім скину- щоб бачили як виглядає оригінал

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну у мене в бібліотеці збережені фотки цих люнетів, тому ніби знаю як вони виглядають. За скільки обійшовся оригінальний, якщо не секрет?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Біля шести тисяч

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку