Anton01

Дивне пограбування комірчини

10 повідомлень у цій темі

Сама комірчина розташована в 9 поверхівці і являє собою просто відгороджений шматок площі коло сміттєпроводу. Комірчина на останньому поверсі, нікому нічим не заважала, тому що на тому поверсі йде глуха труба без сміттєвого отвору. Плани на комірчину були такі, так як я вже там не мешкаю, звільнити її  і далі передати в користування товаришу котрий там мешкає. Комірчина була забита під завязку різним "потрібними" речима, відкриваєш двері і вони починають на тебе випадати. Часто і методично я ходив і розбирав те сміття, чорний метал  до чороно металу, провода до проводів, дещо підрозбирав витягав трансформатори, часто мені допомогав товариш і його друг, не те що б вони щось робили, але там теревенили таке інше, чай пили, інколи товариш мого друга щось в мене купував по ціні лому, здається він це потім продавава на базарі бо має точку на барахолці. Коли вже комірчина була розібрана на 90% відсотків, відбулося дуже дивне пограбування, комірчина була обережно відчинена, з комірчини було витягнуте абсолютно все цінне, навіть сумку з дірявими мішками забрали, але залишили іржаві пластин листовогу металлу 10см x 200см x 5мм(щось подібні до ресор), які після розобору комірчини планував забрати мій товариш, не забирав тільки через те що вони іржаві і займають багато місця.

 

Комірчину грабували і до цьогу 2 чи 3 рази, але пограбування були такі, виломали двері, порилися нічого не взяли і кинули як було.

 

Тепер я сушу собі голову:
1) Чому не забрали ті рессори якщо винесли все підряд до останньої крихти? Навіть сумку з дірявим мішками і ту забрали.

2) Чому після зламу аккуратно закрили двері, якщо до цього просто все кидали?

 

Що ви думаєте з цього приводу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Показательный акт... Скорей. Если закрывают на замок, то что открывали. 

Змінено користувачем Vip
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Vip сказал:

Показательный акт... Скорей. Если закрывают на замок, то что открывали. 

Та як на замок, замок там з зігнутим засувом, видно загнули його забуваючи молотком а далі ломом віджали, після цього двері ломом знову закрили.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сусіди не могли рейдерством зайнятись?

Знають що вона ваша,але ви там не живите.Взламали,хлам викинули ну а листи залишили,пригодятся.Новий замок не поклали,щоб взнати які будуть наслідки.Якщо тишина,то вішають замок і з'являться нові господарі.

Змінено користувачем KiLLeR906
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Anton01  как мент, скажу,вашу комирчину обворовали Ваши  друзяки или по их наводке. Рванье забрали чтобы сбить Вас с толку, это легче чем   таскать  остатки рессор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Иванович сказал:

@Anton01  как мент, скажу,вашу комирчину обворовали Ваши  друзяки или по их наводке. Рванье забрали чтобы сбить Вас с толку, это легче чем   таскать  остатки рессор.

Поддержу, сам был в такой ситуации, друзья ,наводка и т.д. только у меня инструмента  тыс.на 40 вынесли. Правда года прошли,боль утихла.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Иванович сказал:

@Anton01  как мент, скажу,вашу комирчину обворовали Ваши  друзяки или по их наводке. Рванье забрали чтобы сбить Вас с толку, это легче чем   таскать  остатки рессор.

Та там крім відвертого сміття був мішок проводів, півмішка трансів, мішок плат, кілограм 30 алюмінію. Але якщо підсумвати вин

если все, але те що треба було товаришеві(ресори) залишили))))))))))))

10 минут назад, semi сказал:

Поддержу, сам был в такой ситуации, друзья ,наводка и т.д. только у меня инструмента  тыс.на 40 вынесли. Правда года прошли,боль утихла.

Сумно в цьому те, що як тепер запрошувати таких друзів кудись, додому чи ще кудись, можуть же знову навести....

Змінено користувачем Anton01
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ленивых, тупых, не порядочных, завистливых  и жаждущих выпить на халяву людей, все всегда больше чем нормальных трудолюбивых и порядочных, не то-что среди чужих, по и среди своих.Конечно украл тот, кто знал Вас в лицо и знал когда вы не прийдёте. С публикой, которая что-то за копейки притаскивает Вам на рабочее место, нужно встречаться на чужой территории и работу брать  брать у тех, кто может ее оплатить, а не за какие то обещания. Не известно какие друзья у ваших знакомых, зачастую ещё то г..но. Воры которые воруют метал, выносят его под чистую, так-как приезжают на машинах. 90% сохранили и отлично!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, Anton01 сказал:

але те що треба було товаришеві(ресори) залишили))))))))))))

....?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, gesichtslos сказал:

....?

 

Он обещал их товарищу отдать. Товарищ, оставив их, поскольку они и так предназначались ему, спалился.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, Georgy сказал:

 

Он обещал их товарищу отдать. Товарищ, оставив их, поскольку они и так предназначались ему, спалился.

Може в мене параноя але мені цей варіант здається дуже вірогідний, забрати діряві мішки але не взяти досить не важкі ресори)))))))))))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку