Reiter

Бюджетний каркасний гараж-майстерня

93 повідомлення у цій темі

30 минут назад, Y.fowler. сказал:

Так, побудував 1995р майстерню з двоповерховим флігелем.

Похвально.  Значить,  Ви  не  повинні  радити  всякі  тимчасові  будівлі,  маючи  в  будівництві  власний  досвід.   Наскільки  затратні  в   грошах  і  часі  оті  всі  тимчасові  будівлі,   Ви  прекрасно  розумієте.   І  ще  один  момент.   Незручності,  які ,  по  вашому,  будуть,  то  явище  тимчасове.  Так  зате,  починаючи  із  завтрішнього  дня,  вся  робота,  яка  буде  виконуватись,  буде  робитись  капітально,  раз  і  на  завжди.  Так,  що  і  онукам  вистачить.  І  головне,  на  тому  місці,  де  потрібно.  Маю  надію,  що  я  свою  думку  виклав  в  максимально  зрозумілій  формі.  А  вирішувати  питання  забудови  буде  щасливий  власник  земельної  ділянки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, я все зрозумів. Але є ніт, я не збираюсь грати в лотерею та ставити на забаганки дітей та онуків, хай чекають свого часу, а там як їм заманеться )))

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Y.fowler. сказал:

та ставити на забаганки дітей та онуків,

Я  мав  на  увазі,  що  все,  побудоване   капітально,    простоїть  100років,  і  правнукам  не  буде  соромно  за  свого  діда.    Якщо  навіть  вони  і  продадуть  те  обійстя,  то  із  гордістю  скажуть :  -  це  будував  наш  дід !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

нормально прикидывать долговечность построек на 50 лет.Потом кому надо подшаманит или развалит-перестроит.Все мы живем примерно столько,если отнять детство и доход.А строения,даже очень капитальные,тоже стареют,трескаются,оседают,просто становятся не интересными потомкам. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будував свію майстерню з 98 по2000й, 24 на 12, 2 поверхи, будинок 9х11, добудував сину 3й поверз в старому місті(офіційно)))) Досвід будівництва є, крім того продаю стінові матеріали. З власного досвіду наголошую та рекомендую - ніяких времянок, будуйте ОДНОПОВЕРХОВУ!!! майстерю з однією чи двума кімнатами, санвузлом та кухнею. Майстерню робіть з газобетону(швидко, тепло, певний період часу світла стіна) Житловий будинок робіть з кераміки ( словацький ЛЕЕР або польский Поротерм) При стіні в 250мм можна використати блок СБК або Керамейю. Газобетон - матеріал  для сухих районів. в нас на Волині середньорічна вологість 70-85 відсотків. Газобетон, маючи пористу структуру, вбирає вологу наче губка. Вбирає довго, але не віддає зовсім. Маєте бажання-зробіть експеремент, киньте шматок газобетону у воду, і за дві неділі дістаньте та положіть на сонце або в морозильник. Виробник заявляє від 20ти до 25 морозоциклів. насправді через максимум 15 залишиться купка піску. Крім того не забувайте що газобетон містить в собі крім, піску, вапна, та пудри, ще й певні досить складні по хімічному складу, присадки які, на мій погляд, абсолютно не добавпяють здоров*я. Керамічний поризований блок зроблений зі звичайної глини з добавленням дерев*яної стружки. При запіканні стружка випалюється залишаючи камери, які в свою чергу працюють як бар*єр для холоду. До речі, дуже рекомендую звернути увагу на кримський(одесський) ракушняк, дешево, природній матеріал, для здоров*я корисний(йод)))) Ще раз рекомендую не гратися у всіляки тимчасові споруди, втратите і час і кошти. Другий поверх не рекомендую, дуже затратно і після переселення в будинок Ви будете використовувати його як склад всілякого лахміття. Тоді як у варіанті одноповерхової будівлі, кімнати підуть на ура...Десь так....  

Змінено користувачем влад55
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажу ще й я, як син батьків, які будували "дітям на віка", учасник капітального будівництва, купи ремонтів і будівельник "времянок".

Дітям і нафіг не потрібні ваші творіння через 20-30 років. Не факт, що вони захочуть жити у вашому творінні; не факт, що вони захочуть жити у вашому населеному пункті; не факт, що вони захочуть жити у вашій країні. Хочете щось залишити? Купіть їм зливочок золота/акції/бакси/біткоіни/оплатіть навчання. Скільки разів я згадував ті гроші, що батьки затопорили в будинок, в якому ніхто не живе, в населеному пункті, де я не хочу жити!

Капітальні споруди обмежують вашу мобільність, забирають на себе кошти, які ви можете потратити на обладнання, навчання, подорожі, дівок, острови.

Якщо доступні кошти обмежені, при плануванні будівництва розраховуйте на 10-15 річну перспективу. За цей час діти стануть повнолітніми і розпочнуть навчання/власну справу. А споруда закономірно деградує і вимагатиме ремонту чи вдосконалення. От тоді і прийматимете рішення, що робити - чи будувати те, що протримається до вашої старості і залишиться нащадкам, чи зліпите ще одну "времянку", а зекономлені кошти потратите на подарунок онуку та станки.

10

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за поради :)

 

Дітей поки не маю, хоча розумію що вже пора.... Але наразі ще тільки дітей і взагалі можна вішатись :)

 

З приводу будівництва будинку, то для себе давно вирішив що хочу еко-бужинок. Каркасний і з натуральних матеріалів....

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В ‎18‎.‎06‎.‎2019 в 18:52, Reiter сказал:

Але подивились з дружиною, що в такому випадку будинок виходить по середині ділянки

И как это не странно, это самый классный вариант. Да он затратен, но комфорт стоит денег.

Если бы строил сейчас то именно так и было бы.

Собственно по улице все новые дома спрятаны вглбь участков.

@Reiter Гараж из горючих материалов... ну что же, ещё один способ быстро разорится.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В ‎20‎.‎06‎.‎2019 в 01:16, Zalizovskiy сказал:

Скажу ще й я, як син батьків, які будували "дітям на віка",.... чи зліпите ще одну "времянку", а зекономлені кошти потратите на подарунок онуку та станки.

Простите, но какая то цыганско-кибиточная философия.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Stebium1 сказал:

И как это не странно, это самый классный вариант. Да он затратен, но комфорт стоит денег.

Если бы строил сейчас то именно так и было бы.

Собственно по улице все новые дома спрятаны вглбь участков.

@Reiter Гараж из горючих материалов... ну что же, ещё один способ быстро разорится.

В гаражі все буде обшито негорючими матеріалами. Гіпсокартон і т.д.

 

А в чому плюс будинку посередині ділянки? 

 

Ми виходили з того, що не хочеться розбивати ділянку на 2 половини. Ну щоб позаду будинку була вся краса. Ландшафтний дизайн, бесідка та ін. (в майбутньому). Ну щоб все оглядалося з будинку ....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

В гаражі все буде обшито негорючими матеріалами.

В гараже всё должно быть негорючим!

Контейнер очень не плохой вариант для времянки или КУНГ. 

 

1 час назад, Reiter сказал:

А в чому плюс будинку посередині ділянки? 

Впереди сад, дома не видно, Вас не видно, Вам не слышно.

Завтра сфотографирую... сейчас сам бы так строил, а тогда будь добр 6-10м от красной линии,  что бы сиксоты тебя видели. 

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

как временный вариант жилья совсем неплох "дом на колесах" "автодом" - потом всегда можно продать....будет мешать строительству- легко передвинуть...никаких разрешений и справок....вариант к рассмотрению....

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підніму тему. 

Вже планував будувати з шлакоблоку, але передумав. 

 

Зупинився таки на каркасній майстерні-гаражі. 

Розмір 8х7. Половина як гараж для авто та мотоциклів, половина під майстерню. 

 

Стіни з дерева та пінопласту 100 мм. Далі обшиватиму зсередини гіпсокартоном, або штукатурка, зовні або штукатурка, або чимось обшию. 

 

Це наразі для мене найбільш прицнятний бюджетний варіант для тимчасової майстерні. Яку через кілька років легко буде демонтувати. 

 

Запитання. Яка мінімальна товщина підлоги може бути? 

1) основна частина

2) під станками (станки будуть на віброопррах) 

 

Або чим можна бюджетно замінити бетонну стяжку? Думав про тротуарну плитку, може ще є якісь варіанти? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плити можна шукати порожнисті. У декого лежать роками.

Буває такі плити в лісі лежать. Хтось привіз і забув, а може і не забув.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Або чим можна бюджетно замінити бетонну стяжку?

БУ дорожные плиты. Они есть здоровенные, есть поменьше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дорожні плити вийдуть в ціні бетону, купити, доставити. поласти... То не дешеве задовольнення) Ліпше забовтати бетон самому. У Вас невелика квадратура, порахувати, привезти щебінь та пісок, бетонозмішувач варто купити-стане в пригоді надалі))) За два вихідних зальєте.. Ну може за чотири)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут, на самом деле, как искать.

По объявлению, конечно, не сильно дешевле (если дешевле), чем самому лить.

А вот если проехаться внимательно в радиусе 10-20 км, можно и найти по огородам.

Но самомму залить бетон такого же качества как дорожная плита не получится. Там и арматура напряженная и бетон что нада. Имел "удовольствие" долбить - круче только шпала.

@Reiter  Вобще я вам скажу, люди с полами маньячат и правильно делают. Но в реальности подойдет что угодно. Сами когда-то по бедности положили плитку песчано-полимерную на раствор и хреновое основание, ничего стоит уже лет десять. Щас бы конечно леванули бетона сантиметров тридцать на весь цех, но никто уже ничего выносить не станет))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, влад55 написав:

За два вихідних зальєте.. Ну може за чотири)))

Пффф. За два дні двоє людей, якщо захотіти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Reiter написав:

Стіни з дерева та пінопласту 100 мм. Далі обшиватиму зсередини гіпсокартоном, або штукатурка, зовні або штукатурка, або чимось обшию

Якщо розраховувати на демонтаж, то ось вам максимально зручний варіант:

haza_mod_1_step_109.jpg

Пиріг стіни (зсередини->на зовні). OSB, пароізоляція, мінвата 150мм, мембрана, вентпроміжок, дошки "ялинкою".

Дешево, практично, тепло, легко розбирається.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

стены из чего попало и как попало,хоть из сендвича,а пол-только пром,без кроилова,лучше сразу с подогревом.с фотографиями что и как лежит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, Barth сказал:

стены из чего попало и как попало,хоть из сендвича,а пол-только пром,без кроилова,лучше сразу с подогревом.с фотографиями что и как лежит.

Трохи шкода заливати гроші в підлогу в тимчасовому гаражі :(

 

Яка мінімальна товщина має бути бетону під станками? 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

под станками точно как и под подьемниками мин.50см армированного,и ниже не болото.И что бы ни говорили я вообще не понимаю соединения "временное" и "станки".Да и станки-сильно разное понятие.Трубогиб,точило,циркулярка-тоже станки.Но они не дают нагрузку тонну на один кв.м.Тут еще было упоминание плит из напряженного бетона-не достанете аэродромных не бракованных плит уже.Цена новой более тысячи баксов,б.у.продавали по 300 и больше.И класть их тоже надо не как попало и не на что попало.Самое правильное-полная подготовка по феншую,заказ миксера и заливка за раз.И это не так дорого как кажется.Конечно если до точки работы не 50км.

3 часа назад, Zalizovskiy сказал:

Якщо розраховувати на демонтаж, то ось вам максимально зручний варіант:

haza_mod_1_step_109.jpg

Пиріг стіни (зсередини->на зовні). OSB, пароізоляція, мінвата 150мм, мембрана, вентпроміжок, дошки "ялинкою".

Дешево, практично, тепло, легко розбирається.

еще легче горит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Barth сказал:

Да и станки-сильно разное понятие

1а616 та 676. Будуть на віброопорах. 

 

Гараж тимчасовий. На декілька років. 

 

Будуватиму новий будинок, то майстерня там буде на цокольному поверсі. 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моя думка залити самому. Плита 250- 300мм. Армувати арматурою 12 з кроком 150мм. Від низу плиты 30мм. Бетон готувати самому м200. ГОСТ на рецепт є в інеті. Я би просто брав не 400 а 500 цемент для надійності. Пластифікатор обов'язково. Води мінімум, бажано провібровати. 

Буде стояти скільки треба. Гараж знесете, буде основа під бруківку чи ще щось. Тому гараж би ставив на місці майбутнього заїзду. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П. С. Сам гараж тимчасовий робіть з матеріалів які підуть на будівництво майбутнього будинку. Наприклад брус на каркас піде в подальшому на крокви чи мурлати. Дошка на опалубку чи лати. 

Змінено користувачем olkogr
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку