am.ok

Виточити шків головного двигуна до 1к62

5 повідомлень у цій темі

Отож, цікавлять ціни на наступну роботу: потрібно виточити шків до гол. двигуна 1к62. Креслення є тільки з рем. каталогу, шків там литий на мет. "бочці", відповідно багато чого треба спростити. По суті: п'ять рівчаків профіль Б, посадка на вал Ф38 з натягом (ще не визначився, але нехай буде) 5 соток і шпонпаз шириною 12 мм. Основна вимога: п'ять рівчаків повинні бути співвісні до отвору в 3-5 соток. Матеріал - ваш, але зі сплавом ще не визначився. Чавун або ж ст. 45. Д16Т мабуть занадто дорого вийде. Якщо хтось порадить щось на рахунок матеріалу/натягу - взагалі супер.

 

1k62.jpg

Змінено користувачем am.ok
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а купить готовый? думаю изготовить будет раза в два дороже чем на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Днепровский сказал:

а купить готовый? думаю изготовить будет раза в два дороже чем на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников)

Готовий, але ті дві пропозиції, що я знайшов, мені не підходять. В одному випадку посадочні 40 і 45, в іншому немає розточеного отвору під посадку і надовбаного шпонпазу. Я наразі немаю можливості ні розточити, ні надовбати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может, стоит двигатель поменять на 5.5 кВт, если для себя станок?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

могу и изготовить с ноля или надолбать и расточить готовый.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку