andrey_drabchuck

Пожелания по визуальному оформлению форума

43 повідомлення у цій темі

Предлагаю здесь высказывать пожелания именно по визуальному оформлению форума. Фон, заголовки, отступы и т.д.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тема по фону форума уже есть вот

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@гера  жесть, ну и назвали...

Змінено користувачем andrey.drabchuck
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это пиар,что бы люди интересовались больше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vip  отступы, шрифты и тп обсуждали уже или только цвета? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1) додати українську локалізацію двигуна

2) весь статичний (не створений користувачами) контент зробити мінімального розміру

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@andrey.drabchuck

Пока нет,наверное не до этого пока.Да и честно сказать оно не важно,каким шрифтом я свою мысль напишу на форум, главное что есть где написать и её смогут прочитать.

А  название своей темы подкорректирую позже.

Змінено користувачем Vip
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, IhorO сказал:

2) весь статичний (не створений користувачами) контент зробити мінімального розміру

 

5 минут назад, Vip сказал:

Да и честно сказать оно не важно,каким шрифтом

а я бы так не сказал. 3 строчки на весь экран ой как неудобно

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уже две темы по одному вопросу...ребята-надо две темы в одну сводить или оставлять одну...потому как писать будут в разных темах..это бардак...а за цвета флага начали писать не в этих двух темах а в предложениях по работе форумаo.O

Змінено користувачем VAD-VAR
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кольори прапору на головній сторінці це добре, але краще було б зробити стилізацію на науково-технічну тематику.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, andrey.drabchuck сказал:

@Vip  отступы, шрифты и тп обсуждали уже или только цвета? 

Да шрифт уже обсуждали. В темах где-то есть. Stebium1 интересный предложил. Т.е написал ..

А визуальное оформление сайта в виде его программы  и правил разделов - очень надо. Вот, куда все силы надо кинуть. А шрифты и все такое, это третьестепенное.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зробіть візуалізацію яка буде КОРЕКТНО відображатися на планшетах і смартфонах, я взагалі неможу закрити купівлю лотів, контекстне вікно дає змогу тільки фото вставити, зарезервувати товар можливо тількі переключаючи рівень заощадження з середнього на екстрім і так пару раз. При рівні заощадження екстрім ВЗАГАЛІ неактивні сповіщення, пошта, відсутні кнопки резерв, повідомлення (без економії трафіку грузиться дууууууууууууууже довго) .Коли перелистуєш на іншу сторінку барахолки спочатку іде ссилка не на наступну сторінку а ( =&pageN) замість (&pageN) , це при екстрім, при налаштуваннях без заощадження там взагалі  жах з перепосилань і інколи відбувається збій на головну сторінку. Також нерозумію логіки "підписатися на лот" сповіщати при нових повідомленнях, якщо я задам питання то мені й так прийде сповіщення навіть якщо я не підписувався при повідомленнях в цій темі, а потрібно щоб приходили сповіщення про зниження ціни -а вони не приходять . Та й взагалі, chipmaker що ru,що ua сайти з найгіршою userfrendly до мобільних пристроїв щоб зайти на сайти треба бути збочинцем, та й сама структура не фонтан, вспливаючі таб меню( розумію що багато привикли до такої структури, але навіщо копіювати все, можна лише спеціалізацію сайта , а інше зробити краще) чого варта лише наявьність ДВОХ барахолок ( одна відразу під chipmaker, а інша в списку тем, спробуй здогадайся що то різні речі), ще й на одній написано только для частных объявлений,а інша що для юр . осіб і держ. організацій , може просто перейменувати в ШУКАЮ/ПРИДБАЮ, а іншу також в список тем розмістити, бо когнітивний дисонанс виникає?

Може варто придивитися до організації сайту априклад як raibert.info.

Але не сприймайте вороже все що написано, дуже Вам дякую за організацію данного сайту ,просто хочется щоб було зручніше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да просто попробуйте зайти с любого планшета, смартфона, и Вам станут понятны все "прелести"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm

Добав спойлери в форум, штука необхідна, дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm

Скрытый текст

Добав того хто слідкує і модерує тему в форум, штука необхідна, дякую

чи кнопку додати в шапку(запрос) 

деякі теми потрібно вести по типу 4пда, 1) це зручність пошуку 2)коли зручно люди це відчувають і підтягуться

 

Змінено користувачем voronin_10
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот два фото фотоаппаратом с зкрана ноутбука, вкладка на весь экран и уменьшена, разница есть? :)

 

IMG_2989.JPG

IMG_2990.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На певой фотке у вас полная версия сайта. На второй -- мобильная. Движок форума автоматом разметку выбирает.

 

По поводу ада на планшетах.

Я сейчас пишу с телефона 4.3 дюйма с разрешением 960*540 . Браузер Puffin. В настройках стоит "отображать полную версию"

Если у вас планшет или телефон не откровенный орех,хуже моего, то пользоваться можно вполне сносно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@andrey.drabchuck Андрей, ваш ответ прекрасен, спасибо успокоили, я уж подумал что программисты "криворукие"..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Визуальное оформление, особенно цветовое, совсем никудышное. Я не привередлив, но просматривать темы очень не комфортно, все в светлых тонах почти белое, невозможно разглядеть границу между разными постами, просто месиво из разных текстов на белом фоне. Шрифт очень большой, головой крутить устаешь. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Golem сказал:

Шрифт очень большой, головой крутить устаешь

Ну то зараз модно, одне гігантське речення великим шрифтом на цілий екран :) Більшість сайтів таких.

Я просто зменшив на два пункти у Firefox (два рази "Ctrl мінус")

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Назва форума ,і назви тем мають бути написані українською. Щоб не плутали з російським ""Чіпмейкером"". 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пане @softm, колись у вас вже запитував з приводу українізації сайту, можливо додання кількох мов, наприклад, української, російської, англійської.

Готовий допомогти, якщо це потрібно, з перекладом, або технічною роботою по заповненню всіх назв, написів і таке інше українськими словами. Було б непогано мати кілька мов, щоб кожен користувач міг вибрати собі до вподоби. Намагався вам написати в Приват, але отримав "softm не может получать сообщения" :(.

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю о чем думают владельцы форума, но он реально плохочитаемый из-за дизайна. А именно: Слишком много пустого пространства между строками, между темами. Неудобно глазу прыгать по таким строчкам.  Трудно указать в чем именно причина. + наверное нет каких либо линий/разграничений по структуре. Глазу зацепиться не за что.  Как бы не любил прошлый росийский чипмейкер, но в плане читаемости там было в 2  раза лучше. 
Думал вы пока поначалу настраиваетесь, потом допилите дизайн. Но нет, все по старому, оочень неудобно. Подумайте на эту тему. 
С лучшими намерениями.

Змінено користувачем Arpanx
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так посмотрел на старый чипмейкер, конкретно что напрягает в этом дизайне.
1) Белый фон. Он очень яркий и слишком контрастный. Серый фон старого чипмейкера не так сильно напрягает глаза. Программисты много работают с текстом, часто вообще фон ставят темный. Я не призываю делать его черным, но хотя-бы серым. 
2) Список сообщений разделить "зеброй" Чередование темного и светлого фона. Чтобы глазу легче было удерживаться в пределах одной строки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нормально всё читается, и мне непонятны претензии Arpanx, ИМХО.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку