fasonark

Зникла повторяємість розмірів при обробці діаметрів на верстаті ИТ1М

8 повідомлень у цій темі

Добрий вечер. Потрібна порада, як відновити повторяємість діаметральних розмірів при обробці на токарному верстаті ИТ1М. Верстата в нормальному стані не роздовбаний. Точив до сьогодніщнього дня можна сказати ідеально. А сьогодні не можу зрозуміти , що сталося - не можу зловити розмір по  поперечному лімбові. Ціна 1 поділки 0,05мм на на радіус (на діаметр виходить 2*0,05= 0,1мм).  При точінні виставляю 10 поділок і замість 10*0,05= 0,5 мм на радіус   або 1мм на діаметр в мене виходить  або 1,15мм на діаметр, або 1,21мм , або 1,17мм. Люфта на поперечному гвинту майже нема.Можливо хтось стикався з такою проблемою напишіть, буду дуже вдячний..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заочно вам ніхто не скаже. Дивіться пару гайка-гвинт, кріплення гайки, кронштейн гвинта, кріплення мп, клин мп, різцетримач.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Різець дійсно підповзає. Індикатор ставив, по індикатору все грає 1 поділка по лімбу - по індикатору 0,05 мм.(замір проводив не в процесі різання, а при зупиненому верстаті) . Спробую підтягнути клина. Різцетримач стоїть жорстко.Гайка, кронштейн гвинта, кріплення мп все також жорстко тримається .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы измеряете фактический диаметр детали или стоит индикатор на поперечке и вы сверяете показания лимба с показаниями индикатора? 

Размер по лимбу  всегда "плывет" в плюс?

Осевой люфт винта проверьте и крепление гайки винта поперечке - может открутилось чего... и резец "затягивает"? Подобная (слово на букву "е", она же есть - "у коня") была у меня на 16к25.

Можно, конечно и клин подтянуть, но логичнее сначала определить причину ухода размера.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Блин... А почитать штатные инструкции от станков никак?
Там ведь есть все способы поверки...
У вас (как и у всех) банальный износ пар трения в "клиньях". Это ведёт к "капиталке" станка.  
Всего-то делов.
Разберите суппорты. Промойте их от грязи. Много интересного узнаете...
Износ(ы) имеет нелинейный характер (по-простому: "пузо"). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Станок я преобрел в отличном состоянии - никакого износа негде не было. Все узлы я пересматривал. На салазках поперечки  видна шабровка. Если бы станок был изношен, то я бы эту тему не подымал на чипмейкере.

Змінено користувачем fasonark
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

открутите крышку гайки поперечки,проверьте затяжку всего что должно быть затянуто,зажмите вместо резца деревяшку или пластик,поупирайтесь в любую болванку не включая станок,в том числе на себя,проблема может быть и дальше,например задний подшипник шпинделя или его посадка.Одномоментно появившаяся проблема-обычно не в направляющих.

Станки из кунгов не для производства делались а шоб було. Резьбу прослабленную потянуло дето и вроде все на местах а летает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Був прослаблений клин. Підтянув і зараз все ідеально. Дякую всім за поради.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку