Zalizovskiy

Саморобний малий токарний станок

164 повідомлення у цій темі

Rechtsausladener Reitstock 690b Hommel UWG1 UWG2 Hommel Drehbank.jpgHommel UWG Reitstock 1.jpg

В 06.08.2020 в 00:12, Artem сказал:

Потому я и написал, что ник бабку оставить и сделать ещё одну для более длинных деталей

Артем верогідно мав на увазі ось таке рішення.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Harmix сказал:

Rechtsausladener Reitstock 690b Hommel UWG1 UWG2 Hommel Drehbank.jpgHommel UWG Reitstock 1.jpg

Артем верогідно мав на увазі ось таке рішення.

Такого решения ещё не видел, но имел ввиду именно его)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще поки що не токарний апдейт:

banya_26.jpg

 

Ще й старший поступає...

Токарка буде трошки пізніш. Залізяки лежать, руки сверблять.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будова моя має вже наступний вигляд:

banya_29.jpg

А в перебаннику вже постелена підлога:

banya_30.jpg

banya_31.jpg

 

І щодо токарного. Сьогодні зранку йде дощ, отож починаю помаленьку вертатися до залізяк.

Придумав як причепити велосипедну зірочку:

lathe_screw_cutting_star_mount_1.jpg

Гвинти проточені під конус і підтискають зірочку до шківа. Фіксується надійно.

lathe_screw_cutting_star_mount_2.jpg

 

Останнім часом почав помічати збільшення биття патрона. З огляду на те, як я використовую токарний, то не є дивно. Тим не менш, треба ліквідувати біду.

Причина биття виявилася банальною. Планшайбу та шпіндель я проточував на невисоких обертах, отож їх поверхні за більш ніж рік роботи згладилася і прилягання деталей погіршилося. Тому вирішив проточити циліндричну посадку на шпінделі, завтулити її і проточити зверху для щільнішої посадки планшайби. Потім проточую планшайбу по мінімуму, щоб покращити поверхню.

А щоб зробити ті всі проточки мені потрібен довгий жорсткий різець. Його я зробив із суцільного бруска 50х25, якого знайшов в загашниках. Просвердлив отвір 5.5мм, вставив туди твердосплавну вставку від КРС і підтиснув її гвинтиком.

rigid_tool_1.jpg

Вже посаджена з натягом 5 соток втулка:

rigid_tool_2.jpg

Далі все просто - проточка втулки, установка планшайби, проточка планшайби.

В результаті биття на затиснутій в патрон деталі повернулося до 2-3 соток.

 

Хочу відзначити, що зловити мінімальне биття при переставлянні деталі в патроні вже важче, ніж рік назад. Даються взнаки мої експерименти. Доля патронові дісталася важка але насичена подіями. :)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сировина для різців:

broken_mills.jpg

Ломані твердосплавні фрези з виробництва. Дуже гарний матеріал, добре витримує удар, непогано точиться.

Змінено користувачем Zalizovskiy
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щодо застосування уламків фрез. Один з варіантів використання наведено нижче. Державка - залишки фабричного напайного різця обрізаного болгаркою до потрібної форми. Уламок підтискається гужончиком.

lathe_tool_1.jpg

 

lathe_tool_2.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кілька тижнів назад проходячи повз якусь барахолку купив у дідів кілька огризків свердел відносно великого діаметру. З розрахунком переточити їх під деревообробні фрези. Щось переточив, щось завалялося.

Сьогодні виникла потреба просвердлити на токарному отвір діаметром 23мм. Погляд впав на ті огризки і зачепився за потрібне свердло.

Спочатку засумнівався. Але підправив ріжучу кромку, почистив конус, зацентрувався і помаленьку почав подавати піноль. Не те щоб легко, але справа пішла. По причині невеликих обертів і малої подачі нормальна стружка не утворювалась, помаленьку йшла "сипучка". Але рівномірно по обох ріжучих кромках.

23mm_1.jpg

Хвилина-друга і є результат:

23mm_2.jpg

Одним словом, не святі горшки ліплять.

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закортіло мені переробити планшайбу, а ця процедура як завжди потягла за собою багато чого іншого. І в результаті трапилася нагода сфотографувати більш-менш голу "станину" мого токарного:

lathe_bed_4.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і про планшайбу.

Після чергових експериментів, що закінчилися заклинюванням заготовки я помітив збільшене биття вже навіть не заготовки затиснутої в кулачки, а корпуса патрона. На корпусі патрона биття складало 5-8 соток, а на затиснутій в кулачки деталі - до десятки-півтори. Вимірювання підтвердили - деформувалася планшайба. Так як я її кілька разів проточував, товщина пояска, на який опирався торцем патрон складала 8мм. От він трошки і подався.

Зняв планшайбу, причепив "сальник" із картонки, освіжив циліндричну посадку. А заодно і проміряв її.

lathe_spindle_nose.jpg

Діаметр становить 29,45мм. Якщо придивитись, то можна помітити завтулену частину. То я якогось разу покращував прилягання на посадці.

Так як ходи у мого токарного досить обмежені, то прийшлося в якості різця використовувати твердосплавну вставку від КРС затиснуту в дебелому залізному бруску. Цю приспособу видно в нижньому правому кутку.

При проточці помітив збільшення люфту в поперечці. При звичайній роботі з ним можна було миритися, а от при наявності винесеного далеко вперед "суперрізця" ігнорувати вже не виходило. Коротше, розібрав поперечку. Не полінувався поміряти паралельність ластохвоста. Рухома частина виявилася рівною, от статична вкупі із клином косила на 15 соток. Такоє (с).

Із ситуації вийшов просто:

lathe_adjust_screws.jpg

Просвердлив отвори і закрутив регулювальні гужони. Але щоб просвердлити ті отвори, прийшлося скинути МП із станини. Що і пояснює походження фото в попередньому повідомленні.

Після модифікації ситуація змінилася на краще.

Заготовку планшайби закріпив просто:

lathe_faceplate_blank_fixture.jpg

Проточив торець, просвердлив і розточив центральний отвір. Останній розточував до десятки в мінусі від розміру.

Потім розібрав те господарство:

lathe_faceplate_blank_2.jpg

Одягнув шліцову частину на шпіндель, поправив торці. Так як нормального нутроміра у мене поки що немає, проточив начисто циліндричну посадку на шпінделі, щоб заготовки планшайби сіла. Притиснув крізь шпіндель шпилькою планшайбу до шліцової і прихватив їх разом трьома швами.

А далі проточка планшайби.

Ну і результат:

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто казав, що саморобний станок ні на що не придатний?

Фігачить на потреби територіальної оборони аж гай курить! :)

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Zalizovskiy сказал:

Фігачить

Шо фігачим?

Бо я тільки до шипів додумався.

Говорили ще про бутилкомет, але тупик з ним.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Деталі антен, специфічні роз'єми і ще дещо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже спеціальні дядьки просили передати особисту подяку тим людям, які мені колись подарували трішки ніштяків. Завдяки наприклад твердосплаву (особливо заготовкам різців для КРС) я зміг виконати на своєму крихітному верстаті певну специфічну роботу. І дядьки встигли зробити дуже боляче наволочі, яка поналазила з-за порєбріка.

cutting_plates.jpg

Ще раз, дякую!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трішки вище я розказував як робив планшайбу. Там така сама вставка використовувалася:

lathe_adjust_screws.jpg

Вставка заточується так як і розточний різець (заготовкою чого вона і є). Завтра зроблю фото. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку