Bib4ik

Зорієнтуйте по ціні....

18 повідомлень у цій темі

Привіт небайдужим! Взявся я за одну роботу, і чим ближче до фіналу тим гірше картинка "А скільки за це взяти".

Пригнали мені квадрик Polaris 500, попросили зробити перехідні фланці на 14 радіус дисків, так як на ньому 12, а в клієнта є гума на 14. Дав мені диск від волги і все.

Поїхав я на металоллом купив стальну плиту 20мм 65х65см, дав 700грн, потім розмітив і відвіз на плазморіз так як мій не тяне - ше +200грн. Вийшло 4 блінчика. Пообдирав, і вот такі параметри:

- зовнішній діаметр 200мм.

- товщина 17мм.

- наскрізний отвір 90мм.

- проточка для ступиці діаметр 131мм. глибина 10мм.

- виступ центруючий під диск діаметр 107мм. висота 3мм.

- розболтовка ступиці 4х155

- розболтовка диска 5х139.7

 

Залишилось просверлити 16 отворів, нарізати різьбу м10х1,5 і 20 отворів з різьбою м12х1.5.

 

Питання до вас колеги - хо як оцінить дану роботу? Матеріал і болти мої. Сам прикол в тому шо клієнт на самому початку намікав на 1500грн, тому ближче до кінця вот така картінкаTV-)WP_20190709_22_49_23_Pro[1].jpgWP_20190709_22_47_17_Rich[1].jpgWP_20190709_22_46_33_Pro[1].jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну якби в 2-2.5 рази більше то ще скромно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

700+200+500(їзда)=1400 це не ваші гроші. Вага  деталей  13 кг, "во все века" множилась  на 10 долл. =130 долл х 26= 3536гр.

Итого: 5000гр  по 1250гр за колесо. Якщо він натякав по 1500, то можете ще "скідку" зробити на 500гр нехай забере за 5500, щоб і вам приемно було і йому..

Причому з тих 3536 ви ще податків винні зплатити, та зарплатню робочим, та з неї знов податки. Бухгалтершї по договору. За аренду примїщення та обладнання. За знос інструменту та єлектроєнергію. За охорону та прибирання приміщення. На дійства по охороні праці та протипожежної безпеки відрахування зробити.

Ну що там вам залишилось?

Змінено користувачем Дядя Уєф
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Bib4ik сказал:

Привіт небайдужим! Взявся я за одну роботу, і чим ближче до фіналу тим гірше картинка "А скільки за це взяти"

Так с обговариваривания стоимости и нужно было начинать.А теперь,думаю,начнутся заламывание клиентом рук с криками-Чого так дорого,та-У мене таких грошей нема,ну и-давай дешевше,и т.д. и т.п....Будьте готовы именно к такому сценарию.Тем более,что клиент сразу намекал на 1500,а вы намек не поняли наверное...Дай Бог,что бы я ошибался.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Bib4ik сказал:

намікав на 1500грн

 

Він мав на увазі за кожну деталь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если откажется платить- выставить на продажу в другом месте, и вообще сначала изучаете оперативно расценки на работы, а не оперативно хватаетесь за то, чего не знаете.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Karmadon сказал:

 

Він мав на увазі за кожну деталь.

Та нє, за все :((((.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за поради, реально допомогли. Надіюсь ми з клієнтом дійдемо згоди, як ні то дійсно викладу на продаж, сьогодні відпишусь до чого дійшло. Просто я такими речами рідко займаюсь, тому доходить тяма під кінець.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю немного найдется желающих поставить колёса от Волги на Поларис .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, KOLIAN75 сказал:

Так с обговариваривания стоимости и нужно было начинать

 

1 час назад, Bib4ik сказал:

Та нє, за все :((((

Вот тут полностью согласен. Теперь это ваши проблемы как исполнителя. 

Вы могли при нём прозвонить на приёмку и узнать сколько будет лист стоить и тд. Что бы и заказчик услышал, не отходя от кассы так сказать. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я таких "клієнтів" які краще мене знають скільки коштує моя робота взагалі стараюсь боком обходити. Або якщо бачу що справді треба і я то можу зробити то обгрунтовую ціну. Якщо погоджуються починаю робити. Якщо в процесі виникають ускладнення зразу ж повідомляю замовникові і обговорюю ситуацію. Адже це його насамперед гроші і його інтерес. Мого лише заробіток. 

Це що стосується клієнтів.  А ще є друзі - родичі. Тут справді дуже складно. ?

А ще у вашій ситуації треба було б ціну прикинути і завдаток взяти. Хоча витрати на матеріал. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, softm сказал:

А жене за борщ забыли посчитать?

Хоч би ще вистачило.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 а  чого зразу не назвать  суму клієнту можна ж посчитать ,робота  не менше 2000 бо на зміну там точно  роботи одному , плюс все залізо по 27 грн кг як на базі ну плазма не знаю треба шоб своє було ,так шо робота 2000 плюс материал 1780 отака математика кажіть зразу ціну і не буде питань

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 в м

ене теж  часто така дурня з клієнтом  буває  виходить . найдіть в інтернеті похожі проставки  та й покажіть йому ціну ....  а ще краще на сайт РОLARIS /          та й квадроцикл це більше розкіш . і люди які таке купляють не бідні ..... але жадні... 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Bib4ik сказал:

Та нє, за все :((((.

за все ніяк не виходить там металу(матеріалу) тільки на дві тис якщо  з болтами

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Любой кусок металла всегда считается по цене металлобазы + ОТРЕЗКА. Потому, что блин Ф100 мм стоит условно 100 грн, а за отрезу на ленточной пиле металлобаза возьмёт ещё 100. Те же дела и с плазмой. И не важно - резали ли Вы это не металлобазе или подходящий кусок у Вас был.

 

Итого 4 детали 220х220мм (заготовка для плазмы) будут стоить 0.22х0.22х20х7.85х4х27 = 820 грн. Плюс плазма 100 грн/деталь = 400 грн. ИТОГО на заготовку клиент должен был потратить (или делегировать Вам это право) 1220 грн. Обычно, если клиент не предоставляет металл, то покатушки и рабочее время на покатушки добавляются к стоимости заготовки.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Много умного написано выше, но в первую очередь нужно разделить для себя две вещи, если какое занятие вам и нравится но и в тоже время приносит доход, за частую основной, то это не хобби, за это удовольствие должен платить клиент. Хобби как раз требует обратного...

Не нужно стесняется озвучивать цену, цените свой труд. Неудобного клиента можно отшить троекратной или большей  расценкой, если не проканало то бинго)))

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку