Володимир_Фещук

6Р81Ш мій новий "лобзик"

214 повідомлення у цій темі

Наступне запитання. Цей отвір - це "постріл мимо" ? :)

Потрібно з'єднати з канавкою, я вірно розумію?

IMG_20190717_120214.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Далі - збираюся перебирати ручний лубрикатор. Чи є якісь поради що до модернізації, чи якихось особливостей конструкції?

 

Зізнаюся чесно, немов невмілий коханець, в поспіху та нетерпінні, дві трубки згаряча зламав біля штуцерів))) буду робити нові

IMG_20190717_120509.jpg

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Останнє запитання, поки я не встиг розібрати, або знайти в паспорті.

Що це?

 

Доречі, чорти б його побрали, конусні штифти хтось мабуть кувалдою забивав. Грію, ллю WD, смикаю зворотнім молотком, зриває шляпки болтів, а вони не йдуть. Думаю просверлити в них наскрізь отвір менший за різьбу, щоб зменшити напруження, можливо тоді підуть

IMG_20190717_120902.jpg

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Останнє запитання, поки я не встиг розібрати, або знайти в паспорті.

Що це?

 

Доречі, чорти б його побрали, конусні штифти хтось мабуть кувалдою забивав. Грію, ллю WD, смикаю зворотнім молотком, зриває шляпки болтів, а вони не йдуть. Думаю просверлити в них наскрізь отвір менший за різьбу, щоб зменшити напруження, можливо тоді підуть

IMG_20190717_120902.jpg

Слева - масленки для смазки направяющих и поворотного стола(на 6Р81Г),справа - регулировка зазора в гайке поперечной подачи

Змінено користувачем спиртометр
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вернее продольной подачи стола

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зліва заглушки підшипників , а не смазка стола...

Змінено користувачем semi
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хтось може підказати, як безболісно викручувати оглядові віконця рівня мастила такого типу?

Лише спецключем?

IMG_20190717_184932.jpg

Хочу нормально вимити бачок лубрикатора (доречі литий з чавуну ?).

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробіть ключ самі, це не складно. Пластина з просвердленими двома отворами та пару прихвачених зваркою залишків від електродів "трійки"... Таким ключем відкрутив всі віконця на своєму 6н11, на лубрикаторі в тому числі. Тільки підігнати треба гарно, оргскло крихке. Отвір на направляючих на моєму станку також є, до системи змащування він не відноситься, там стоїть штифт, за що відповідає зараз не згадаю, може трохи згодом... Станки у нас трохи різні, та основне майже однакове, міток на гвинту з шестернями немає, корпуси шестерень стають на конусих штифтах. На своєму знімав все купою, разом із гвинтом, станок ішов під ремонт направляйок, тому й зняв гуртом, щоб із часом не розгубилось...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, стани написав:

Зробіть ключ самі, це не складно. Пластина з просвердленими двома отворами та пару прихвачених зваркою залишків від електродів "трійки"... Таким ключем відкрутив всі віконця на своєму 6н11, на лубрикаторі в тому числі. Тільки підігнати треба гарно, оргскло крихке. Отвір на направляючих на моєму станку також є, до системи змащування він не відноситься, там стоїть штифт, за що відповідає зараз не згадаю, може трохи згодом... Станки у нас трохи різні, та основне майже однакове, міток на гвинту з шестернями немає, корпуси шестерень стають на конусих штифтах. На своєму знімав все купою, разом із гвинтом, станок ішов під ремонт направляйок, тому й зняв гуртом, щоб із часом не розгубилось...

Прийшла мені інша ідея з приводу ключа. Голова була забита іншим, і я якось відразу не збагнув. На днях зроблю, і все покажу.

 

Доречі, є ідеї, як трохи висвітлити ці віконця? Я маю на увазі, що з часом деякі з них тускніють (жовтіють, коричневіють). Це лікується?

 

Якщо там штифт - то до нього я з часом доберусь.

 

Мені потрібна шліфувати робочу ти поверхню столу. А тоді вже не завадило б і повздовжні направляючі "поправити". Але ще не знайшов де...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Це лікується?

 

Легко.

1. Відмити спочатку керосином або солярою.

Бензином мити не можна, може бути бодяжений і може бути домішаний який-небудь розчинник пластику.

Таке часто бува, тоді на пластиках з"являються  сліди від роз"їдання.

 

2. Акуратно тонкою дерев"яною зубочисткою вишкрябати бруд з усіх куточків.

 

3. У суконну або грубу шерстяну тряпку (без піску та стружки) насипати зубного порошку або зубну пасту.

Легенько намочити та й терти цією пастою, і зверху і зсередини.

 

Зразу зніме коричневий наліт, а тоді відполірує і саме скельце. 

Глибокі подряпини треба зразу вивести більш крупною наждачкою, тоді трохи тоншою, наприкінці - мікронкою.

А потому - вже зубною пастою. 

 

Потребує часу.

 

Змінено користувачем технократ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, технократ написав:

Легко.

1. Відмити спочатку керосином або солярою.

Бензином мити не можна, може бути бодяжений і може бути домішаний який-небудь розчинник пластику.

Таке часто бува, тоді на пластиках з"являються  сліди від роз"їдання.

 

2. Акуратно тонкою дерев"яною зубочисткою вишкрябати бруд з усіх куточків.

 

3. У суконну або грубу шерстяну тряпку (без піску та стружки) насипати зубного порошку або зубну пасту.

Легенько намочити та й терти цією пастою, і зверху і зсередини.

 

Зразу зніме коричневий наліт, а тоді відполірує і саме скелце. 

Глибокі подряпини треба зразу вивести більш крупною наждачкою, тоді трохи тоншою, наприкінці - мікронкою.

А потому - вже зубною пастою. 

 

Потребує часу.

 

Дякую за поради. Намотав на вус.

 

1. Слушно.

2. Теж слушно, в голову не приходило таке.

3. Є багато нової мішковини. Про зубну пасту - навіть не думав, що допоможе.

 

Є запитання. Є одна табличка, яку поверх зафарбували..  мракобісся ще те! Як зняти фарбу, зберігши табличку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Про зубну пасту - навіть не думав, що допоможе.

Але потрібна звичайна біла, з крейдою.

Прозорі, гелеві не підходять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З табличками складніше.

Треба бути дуже обережним, визначити наступне :

1. Матеріал, та яким способом вона "напечатана".

2. Якою саме фарбою табличка зафарбована.

 

Заочно складно, все не розпишеш.

По-перше, на всяк випадок, не треба тупо терти її, не визначившись як її потрібно відновлювати.

По-друге, спробувати акуратно її зняти.

Змінено користувачем технократ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

гарну машинку маєш!

Змінено користувачем eduard
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, eduard написав:

гарну машинку маєш!

Дякую, Едік

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь, дивився фото віконець для масла з телефону, тепер на компі роздивився, у мене трохи інша конструкція, з двома отворами, до Вашого станка мій способ не підійде... По ремонту геометріїї тема на старому чіпі, там із фотками докладно вся моя робота з усіми помилками описана, про сам стіл також, якщо буде цікаво, почитайте, може й не на скільки направляйки та лице столу Вашого станка потребують втручання. Заводська шабровка ще видно на фото... 

IMG_20190718_095029.jpg

IMG_20190718_094955.jpg

IMG_20190718_094933.jpg

Змінено користувачем стани
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, стани написав:

Вибачаюсь, дивився фото віконець для масла з телефону, тепер на компі роздивився, у мене трохи інша конструкція, з двома отворами, до Вашого станка мій способ не підійде... По ремонту геометріїї тема на старому чіпі, там із фотками докладно вся моя робота з усіми помилками описана, про сам стіл також, якщо буде цікаво, почитайте, може й не на скільки направляйки та лице столу Вашого станка потребують втручання. Заводська шабровка ще видно на фото... 

IMG_20190718_095029.jpg

IMG_20190718_094955.jpg

IMG_20190718_094933.jpg

Нічого, я вже придумав як зробити приспособу, поки намагався зрозуміти, як застосовувати вашу пораду :) тому вважайте, що ви наштовхнули мене на думку.

Поки планую трохи перебрати, вимити, заглянути куди зможу, а потім буду перевіряти геометрію. Поки не хочу ганяти цей бруд і абразив по направляючих та підшипниках. Але посиланням на тему, якщо можна - поділіться. Можна в ЛС

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Володимир Фещук сказал:

Прийшла мені інша ідея з приводу ключа. Голова була забита іншим, і я якось відразу не збагнув. На днях зроблю, і все покажу.

 

Доречі, є ідеї, як трохи висвітлити ці віконця? Я маю на увазі, що з часом деякі з них тускніють (жовтіють, коричневіють). Це лікується?

При всем уважении-откручивать,потом восстанавливать эти глазки-пустая трата времени.В барахолке были предложения-новые глазки,чистые и прозрачные.И цена небольшая.Себе на токарный,я вобще самодельные делал,но то я так решил заморочиться-что б и красиво выглядело.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема називається "6н11, вопросы по восстановлению геометрии", не помилитесь, більше здається ніхто з такими ремонтами такого станка там не відмічався. Розумію, наші станки різні, але в частині геометріїї відмінностей не буде, як я думаю... Я не рівняв вертикальні направляйки ( хоча може й варто було б, не таке воно вже й страшне, як подивлюсь тепер), просто це був перший станок, до якого підійшов із шабером без ніякого досвіду, не був впевнений у своїх силах, та й як казали люди ( і правду казали) - фрезерний станок не найкращий для того, щоб освоювати шабровку в плані більш складної конструкціїї в порівнянні з токарним, наприклад... Якби не поради хлопців з того форуму, я б такого нашабрив...   Та дорогу осилить ідучий, станок зараз працює, я ним задоволений...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ііііі так, в вільний час драю. Забігаючи наперед скажу, що з того злополучного баку ЗОР вийнято 5 (п'ять) баклашок (!) гуана (болота з самих дрімучих проклятих лісів).

 

IMG_20190723_121115.jpg

IMG_20190723_121119.jpg

IMG_20190723_121122.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В одні руки скинув каретку.

 

Скажу вам ось що. Такелажний візок, що я зробив - неймовірно виручає. Він відноситься до тих речей, які... не знаєш, як без них обходився.

IMG_20190725_165728.jpg

IMG_20190725_165735.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фотографії в стилі НЮ ?

IMG_20190725_165747.jpgIMG_20190725_165751.jpg

 

Всі поверхні тертя і зубчаті пари бережно покриті абразивом і "чіпсами".

 

IMG_20190725_165755.jpgIMG_20190725_165757.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ось і низ каретки.

Вже зрозуміло що за заглушками. Їх я повиймав.

Самий короткий вал я вже вийняв. Довелося просверлити, нарізати різьбу, витягнути зворотнім молотком.

А ось з самим довгим валом біда. Він не обертається. Рухається лише міліметра 2. Наскрізь його вибити не виходить (хоча я ще не міряв діаметри). Підшипники потрібно якщо і не замінити - то як мінімум вичистити. Ще не придумав легкого способу це розібрати.

IMG_20190725_165801.jpg

IMG_20190725_165805.jpg

IMG_20190725_165812.jpg

IMG_20190725_165817.jpg

IMG_20190725_165823.jpg

IMG_20190725_165827.jpg

IMG_20190725_165838.jpg

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ледь не забув. Рубрика "детективні історії", де за допомогою дедукції ми будемо розгадувати послання та натяки предків.

І так. Болт м5/м5, він же болт-цвях.

IMG_20190725_165110.jpg

IMG_20190725_165142.jpg

IMG_20190725_165154.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одного штифта просто не було. Мабуть зайвий

IMG_20190726_114529.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку