Володимир_Фещук

6Р81Ш мій новий "лобзик"

214 повідомлення у цій темі

Про таємничий отвір на повздовжних направляючих. Різьбовий штифт там таки є. Але обламаний

IMG_20190717_120214.jpg

А тепер до серйозного. Тут явно чогось бракує. Чого саме?

IMG_20190726_115023.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І ще, коли я знімав прижимні планки - мене настигло дежавю.

IMG_20190726_115456.jpg

І тут я зрозумів. Маю в господарстві ось таку річ, якій не знав призначення.

Увага, запитання до знавців нашої програми "ШоЯкКуда?": З якого це верстату?

IMG_20190726_115522.jpgIMG_20190726_115532.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З зубчатим валом розібрався. Переміряв діаметри, і вибив його в бік вертикальних направляючих.

 

Підшипники забиті стружкою

1564132249300154039095.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ось перебираю зубчаті пари каретки, і... ну що вам сказати. Підкажіть будь-ласка, хто де затарюється підшипниками? Дорогі зараз не потягну, і їх тут чимало ще буде. Або можливо в когось з форумчан їх є багато на продаж, щоб не купувати кожен типорозмір підшипника в окремого продавця?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Я ось перебираю зубчаті пари каретки, і... ну що вам сказати. Підкажіть будь-ласка, хто де затарюється підшипниками? Дорогі зараз не потягну, і їх тут чимало ще буде. Або можливо в когось з форумчан їх є багато на продаж, щоб не купувати кожен типорозмір підшипника в окремого продавця?

Чи можливо цю тему ніхто не читає, і мені краще створити окрему тему по купівлі підшипників?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Совсем плохие подшипники? Если не гремят на холостую то назад. Я проверяю воздухом, помытый бризгнул ВДешкой  и с пистолета дую на сепаратор, розгоняет лихо и все слышно. Не факт, что новый будет лучше старого. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Володимир Фещук сказал:

Болт м5/м5, він же болт-цвях.

Для таких болтов есть отдельная классификация отверстий и инструмента :)
А вообще: ничего удивительного.
У "нас" регламент обслуживания станков вообще практически никогда и нигде не соблюдался (кроме покраски).
Я, глядя на свой "шипман" почему-то радуюсь качеству исполнения. И никак не радуюсь тому, как с ним обходились работнички...
"Нутелла" с "кирпичами" повсеместно. Сорванные винты-болты. Метрический М10 внаглую завёрнутый в дюймовую резьбовую посадку...
Вместо утерянного барашка поджимной гайки - поводок с болтом поперёк...
И всё это на станке, который шлифовал детали для фрезерных станков на Одесском заводе по производству тех самых фрезерных станков...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Не факт, что новый будет лучше старого. 

От з цим я вже стикався.

 

Ну, не всі прямо жахливі. Але явно мертві є. Як мінімум один з них суттєво так (як для підшипника) люфтить в усіх напрямках.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:


Я, глядя на свой "шипман" почему-то радуюсь качеству исполнения. И никак не радуюсь тому, как с ним обходились работнички...

От тепер і я розумію, про що мова. Як мінімум бачив тему Анатолія по відновлення його чистокровного скакового фрезерувального верстату, і бачив там, як він фарбував "внутрянку" коробок. Про якість лиття в совку я краще промовчу!!!! ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, камасутра написав:

Это ось ограничения поперечного хода. Справа в ней должен стоять палец - примерно 80-100 мм. При срабатывании концевиков, ось смещается и пальцем нажимает на ролик путевого выключателя, который отключает двигатель подач или все двигатели - точно не помню. Загугли 6р81 картинки и поймёшь какой вид это имеет - пальчик на токарном подогнать.

В тих двох штуках, які сидять на валу з пазом (вал доречі гнутий, і взагалі судячи з шороховатості зроблений з пластелину) - є отвори з різьбою, здається, м10. З чого я зробив висновок, що там теж щось було. Але мабуть просто гужони, для фіксації упорів. А лівий торець вала - обламаний. Там теж "нєпоняткі"

IMG_20190805_162229.jpg

IMG_20190805_162241.jpg

IMG_20190805_162221.jpg

IMG_20190805_162235.jpg

А тим часом ми продовжуємо. Злив мастило з консолі. Першою пішла просто вода. Десь 200-500мл

IMG_20190805_155626.jpg

IMG_20190805_155621.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що можна віднести до ймовірно позитивних показників - мастила було майже "рівень", тобто добіса багато. Інтимні фото додаю

IMG_20190805_161156.jpg

IMG_20190805_161201.jpg

IMG_20190805_161152.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От і вся любов )))

2019-08-05 16.52.44.jpg

2019-08-05 16.53.08.jpg

2019-08-05 16.53.34.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі, радив би коробку подач зняти та придивитись ,в мене був випадок, все добре працювало не гриміло не скриготіло,одним словом як повинно бути, але щось мене потягнуло туди, досі не розумію чому але почав розбирати, і коли розколов ,вона з двох частин, то один підшипник висипався в жменю ,і сипаратора походу давно там не було,але працювало тихо та справно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, semi написав:

До речі, радив би коробку подач зняти та придивитись ,в мене був випадок, все добре працювало не гриміло не скриготіло,одним словом як повинно бути, але щось мене потягнуло туди, досі не розумію чому але почав розбирати, і коли розколов ,вона з двох частин, то один підшипник висипався в жменю ,і сипаратора походу давно там не було,але працювало тихо та справно.

Ще не побачив, де вона розколюється, але планую розбирати повністю. Дякую за поради, і за увагу до моєї теми.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вечером гляну в компі, свої старі фото, здається повинні бути. Якщо що не соромся, напрягай, допоможу чим зможу .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як адекватно зняти цю кришку? Чи потрібно перед цим зняти половинку муфти (не хоче виходити, хоча на валу навіть трохи люфтить) та заглушку що на фото?

 

Ніяких вижимних болтів не передбачено, а штифти, само собою розуміється, вийняв першочергово.

IMG_20190805_194028.jpg

IMG_20190805_194034.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Треба знімати опору консолі,та стакан що в середині.

Ота кришка то корпус кпп

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пишіть номер рельсу ,зараз наберу , якщо маєте можливість розмовляти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю два запитання.

 

Перше:

Хотів би вже зняти верстат з брусків, а спершу його потрібно поставити на певній відстані від стіни. Шляхом нескладних підрахунків визначив відстань за паспортом.

IMG_20190816_103102.jpg

 

Заздалегідь виставляв з запасом.

IMG_20190816_103526.jpg

Але по факту маємо ось що.

IMG_20190816_103541.jpgIMG_20190816_103544.jpgIMG_20190816_103607.jpg

 

Мені здається, що повзун мав би переміщуватися далі, щоб голова була ще ближче до колони. Хоча, в той же час з іншого боку велика частина повзуна і так вже "висить".

IMG_20190816_103927.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друге запитання:

 

Розбираю консоль.

IMG_20190816_104144.jpg

Вийняв блок з штурвалами.

IMG_20190816_104150.jpg

Перед цим опустив консоль на колодки. Не знаю, чи вірно я все зробив.

IMG_20190816_104418.jpg

Тепер я хочу вийняти коробку.

Запитання наступне. Мабуть спочатку потрібно вийняти гвинт зі стаканом. Як це все вірно зробити?IMG_20190816_104356.jpgIMG_20190816_104403.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, камасутра написав:

Ползун  должен примерно 120 мм заходить за вертикальные  направляющие  - двигай его от стены миллиметров на 150 -180!

Дякую! Так і зроблю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Паралельно маю ще кілька запитань. 

Всі кришки були на прокладках. З чого робити нові прокладки? Параніт листовий? Якої товщини?

Лише прокладки вистачить, чи потрібен ще й герметик? Якщо так - то який? (Віктор рейнз не пропонувати)

По змазці для підшипників (окремо шпіндельних та всіх інших) - чим змащувати? Є змазка "ЖРО", здається так називається. Підійде?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

прокладки делал паранитовые 1мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ANDRE MG42 написав:

прокладки делал паранитовые 1мм

Дякую. Додатково промащували герметиком?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу. Стакан із гвинтом і шестернею знімається купою, спочатку гайка гвинта- Ви її вже відкрутили. Потім чотири гвинта на 8 під шестигранник знизу, на дні самої консолі, вони тримають фланець, до якого приварена труба, там прокладка або герметик, розшатати, щоб випала вниз. Потім чотири гвинта корпусу гайки на підошві та два конічних штифта, їх видно. Саму консоль я піднімав домкратом, установивши його під самою колонною, з перестановками, повище. Гвинт можна вкрутити в гайку вручну, зменшивши габарит. Збирається в зворотному порядку. Знімав тв ставив декілька разів, недолуга конструкція масловідбійної шайби під шестернею, масло витікає по гвинту, вже й нову шайбу зробив, глибоку, точену а не штамповану- все рівно по гвинту тече... Збирав весь станок на герметик, без ніяких прокладок, думаю, вони не потрібні, якщо їх мазати герметиком- потім відчищати потрібно, а так почистив прилягаючі площини- і до слідуючого разу. Мені здається, якщо нормально все зробити, то заглядати туди нічого, ці станки в декілька змін роками працювали, можливо деякі і на серії і дожили дотепер в непоганому стані, а в наших умовах по декілька деталей і то не кожен день- мені здається, що однієї капіталки вистачить на все життя...

Змінено користувачем стани
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку