Володимир_Фещук

Допоможіть скласти ціну за нестандартну роботу

106 повідомлень у цій темі

3 часа назад, DimonDSS сказал:
4 часа назад, V.S.O.P. сказал:

Тому це замовлення може бути для Вас своєрідною рекламою. Не просто так цей замовник не хоче купувати готовий ключ за дешево а просить виготовити по його зразку. Я б порахував собівартість виробу, ну й накинув ще пару рублів собі на хліб

З таким підходом треба бути обережним, коли потім ціну піднімаєш клієнти "піняться" :-).  Я от робив одні деталюшки з матеріалу замовника, ціну брав тільки за роботу. А потім матеріал скінчився, я кажу - маю де брати, ціна за кг така то, + транспортні витрати, все ніби влаштувало. Але коли озвучив ціну готової деталі, почалося -"а чо так дорого, а може знижку зробиш.,, і т д." 

Ну і при чому тут мій підхід. Ваш замовник замовляв деталюшки зі свого матеріалу, скоріш за все він був халявний. Коли він платив лише за роботу це цілком його влаштовувало. Коли прийшлося заплатити і за  роботу і за матеріал + транспортні витрати це вийшло за межі його кошторису. Можливо ціна матеріалу перевищила вартість роботи, а тут ще й сама вартість роботи піднялася.

Змінено користувачем V.S.O.P.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ждём фото того что вышло:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обіцяв - виконую.

IMG_20190719_031011.jpg

IMG_20190718_211730.jpg

IMG_20190719_030956.jpg

IMG_20190719_030950.jpg

IMG_20190719_061925.jpg

IMG_20190719_031007.jpg

IMG_20190719_064400.jpg

IMG_20190719_064406.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20190719_115840.jpgIMG_20190719_115859.jpgIMG_20190719_115855.jpgIMG_20190719_115845.jpgIMG_20190719_124015.jpgIMG_20190719_123954.jpgIMG_20190719_124006.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20190719_124234.jpg

IMG_20190719_124142.jpg

IMG_20190719_124259.jpg

IMG_20190719_124151.jpg

IMG_20190719_124154.jpg

IMG_20190719_124234.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Швы нужно зачистить было.

А так нормально

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як то кажуть:

 

Screenshot_2019-03-12-08-35-48-269_com.instagram.android.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да швы не очень, как будто вертикально варили

А в чем проблема?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Blitzen написав:

Швы нужно зачистить было.

А так нормально

Клієнт хотів якнайшвидше забрати. Подумав, що не встигну, тому не чистив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, makks написав:

Да швы не очень, как будто вертикально варили

А в чем проблема?

Не вертикально.

Вони насправді не такі страшні, просто фарба сильно відблискує

, makks написав:

 

Трубу 50*50 варив 3-кою. І дарма.

, makks написав:

 

А в чем проблема?

Можливо руки не з плечей просто...

 

Взагалі апарат у мене поганенький. Дніпро-М саб-250М.

 

І я нікому не кричав, що я зварювальник. Клієнт хотів, щоб я відразу і поварив і віддав готове.

 

Якщо серйозно - варю не часто, нажаль. І буває поки налаштуюсь гарні шви класти - вже й зварювати закінчив. Не знаю, чи проблема в апараті, чи в браку теоретичних знань, чи практичних навичок.

Хоча я реально старався. Шви там всі міцні, добре проварені. Але дуже неоднакові по зовнішньому вигляду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, Володимир Фещук сказал:

Краще збризнути його хоча б балоном, а та вже як він бажає, фарбує чи не фарбує.

Тут не все так очевидно.

А якщо Замовник хоче на ключ покласти порошкову фоарбу ?

(А у випадку з цим ключем я би саме так і зробив би, ключ мав би "фірмовий вигляд"  )

І це для нього принципово.

А ви вже запаскудили поверхню ...і що тепер, віддавати на піскоструй ?

Такі речі треба обговорювати.

Просто. серед іншого спитати про фарбування, сказати, що можу,  мовляв, пирскнути для красоти, зі свого балончика.

По його відповіді вже будете бачити.

 

Сам багато замовляю без фарбування, бо те що нафарбують - мене не влаштовує.

А сам зроблю. як годиться.

Або відвезу в професійну майстерню, у якій я впевнений, бо там знають, що роблять.

Змінено користувачем технократ
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кривые швы не так страшны, если их зачистить. Зачистка более важна. Особенно, если под покраску.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Или купить полуавтомат для сварочных работ , очень удобно варить изделия из профильной трубы , швы получаються красивые , можно не зачистять

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук Потрібно тільки хвалити. чи можна трошки покритикувати?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V.S.O.P. написав:

@Володимир Фещук Потрібно тільки хвалити. чи можна трошки покритикувати?

 

Що означає потрібно? Хіба я десь на це натякав? Критикуйте наздуровля.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сварка  полная жесть.Такое за деньги  делать нельзя.

Если варить не умеете не нужно было браться..Я бы такую работу не взял.Это как  издевательство над клиентом.

...А  ну забыл ,деньги то нужны .Без обид .Сам хотели.

Пишу что вижу.А вижу халтуру ....да все вроде  работает,да все вроде крепко ,но отношение на иди ....сами знаете куда 

12 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Критикуйте наздуровля.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робота виконана на рівні ЖЕКівського зварювальника, який працює аби-як з ранку до вечора. Але вона ніяк не тягне на роботу Майстра який відкрив  свою майстерню з надання послуг з металообробки.

8 часов назад, Володимир Фещук сказал:

Клієнт хотів якнайшвидше забрати. Подумав, що не встигну, тому не чистив.

Якби клієнт приїхав те забирати зі своїм кумом попередньо випивши з ним плящину, він ніколи б непризнався йому що його і так все влаштовує. І крайніми були б Ви. Для зачистки тих 50см. зварювальних швів вистачили б 30хв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

Сварка  полная жесть.Такое за деньги  делать нельзя.

Если варить не умеете не нужно было браться..Я бы такую работу не взял.Это как  издевательство над клиентом.

...А  ну забыл ,деньги то нужны .Без обид .Сам хотели.

Пишу что вижу.А вижу халтуру ....да все вроде  работает,да все вроде крепко ,но отношение на иди ....сами знаете куда 

 

З усим згоден, окрім останнього речення

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V.S.O.P. написав:

Робота виконана на рівні ЖЕКівського зварювальника, який працює аби-як з ранку до вечора. Але вона ніяк не тягне на роботу Майстра який відкрив  свою майстерню з надання послуг з металообробки.

Якби клієнт приїхав те забирати зі своїм кумом попередньо випивши з ним плящину, він ніколи б непризнався йому що його і так все влаштовує. І крайніми були б Ви. Для зачистки тих 50см. зварювальних швів вистачили б 30хв.

Згоден. Дивно, я зазвичай зачищаю абсолютно всі шви. Навіть коли сходи варив в кав'ярню. За що мене, доречі, підколювали. Вкотре впевнююсь, що краще переробити, ніж потім червоніти.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может быть. Если  резко выразился прошу прощения .

Неплохой столяр  делает и устанавливает наличники . Берет сухое дерево отличной текстуры, обрабатывает,подгоняет все безупречно -а потом прибивает это все ржавыми гвоздями.

....Примерно так .

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если нет полуавтомата попробуйте в следующий раз варить уони 13/55 

Ток немного больше чем для ано36

Зажигается хуже, и после прерывания дуги кончиком электрода почухайте об бетонный  пол так как шлак токо не проводящий.

Но результат на много лучше и шов крепче.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если заменить квадратную трубу на круглую, гнутую (или надрезаную, гнутую, проваренную..), внешне открывалка смотрелась бы намного лучше, тогда такие и продавать можно. Народ смутила сварка, но меня смутила покраска. Если собрались что-то покрасить, нужно: зачистить, обезжирить, загрунтовать и покрасить как минимум автомобильной краской. Иначе красить не стоит. Я часто вижу, как люди качественно что-либо изготавливают, но портят всё покраской.

Попрактикуйтесь со сваркой и покраской, тогда все будет отлично! В этих делах главное не спешить.

Змінено користувачем Montis
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу всім пояснити. Я не боюся вашої критики, і спокійно реагую. Я і сам не сліпий, і розумію що добре що погано. Загалом пристроєм я задоволений. Він вийшов суттєво кращим ніж зразок, який принесли. Люфтів немає, зазори скрізь мінімальні, підігнав я все доволі точно. Під все зварювання робив розмітку і базував елементи за допомогою нашвидкуруч зроблених приспособ. Рівнем якості я задоволений.

А з приводу швів - не сперечаюсь. Деталь повинна бути гарна. Зробив висновок, що зачищати потрібно завжди. Проварити надійно я вмію. А от зробити гарний шов - з цим біда...

Справа в тому, що кращого апарату за свій теперішній в житті в руках не тримав. І варити мене по факту ніхто не вчив. Якщо хтось може порадити, наприклад, якийсь канал на ютубі, де можна вивчити теорію - буду дуже вдячний.

Доречі, найбільша біда з кутовими швами. Можливо не повірите, але вертикальні шви в мене в більшості виходять навіть гарні, а кутові - біда...

Не вистачає мені знань. Які рухи і під яким кутом робити щоб шлак витікав з ванни. Я варю, і сам бачу, що способи які я знаю не підходять, бо не формуються ванна, і зашлаковується. Також проблеми з тим, щоб проварити товстостінну деталь до тонкостінної, коли між ними зазор. Мені чомусь здається, що велика частина залежить від апарату, бо якось дуже нестабільно він варить. То не хоче запалюватися дуга, то запалюється за 2см від деталі (рідко, але буває). І я не знаю, як називається ця характеристика, але доводиться постійно варити на трохи підвищених струмах, бо душа якась слабка і нестабільна .

 

Згадав, колись трохи варив якимось інвертором (півавтомат +електрод), то там було зовсім не те. Дуга була дуже стабільна, і електрод лиш тихенько шкварчав, навіть не стріляли "кульки"

, Cracker написав:

Может быть. Если  резко выразился прошу прощения .

Неплохой столяр  делает и устанавливает наличники . Берет сухое дерево отличной текстуры, обрабатывает,подгоняет все безупречно -а потом прибивает это все ржавыми гвоздями.

....Примерно так .

Згоден, не солідно, і потрібно з цим щось робити. Вже раніше думав, що потрібно навчитися нормально варити. Видно час настав

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Dim Dimich написав:

Если нет полуавтомата попробуйте в следующий раз варить уони 13/55 

Ток немного больше чем для ано36

Зажигается хуже, и после прерывания дуги кончиком электрода почухайте об бетонный  пол так как шлак токо не проводящий.

Но результат на много лучше и шов крепче.

 

Дякую за пораду, варто буде спробувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Montis написав:

Если заменить квадратную трубу на круглую, гнутую (или надрезаную, гнутую, проваренную..), внешне открывалка смотрелась бы намного лучше, тогда такие и продавать можно. Народ смутила сварка, но меня смутила покраска. Если собрались что-то покрасить, нужно: зачистить, обезжирить, загрунтовать и покрасить как минимум автомобильной краской. Иначе красить не стоит. Я часто вижу, как люди качественно что-либо изготавливают, но портят всё покраской.

Попрактикуйтесь со сваркой и покраской, тогда все будет отлично! В этих делах главное не спешить.

Перед фарбуванням зачистив добре крацовкою на ушм, і добряче знежирив.

Хочу додати. Коли фарбував - згадав, що на минулій роботі, де ми відновлювали деталі авто - постійно по закінченню реставрації робітник фарбував шарові та ричаги балончиком. І ще тоді я вирішив, що це фарбування абсолютно до... Мабуть, якщо не просять - краще не фарбувати взагалі. Доречі, збитків я не наніс - фарба дуже легко змивається розчинником. Доречі, порадьте якісь нормальні грунтовки з тих, що продаються в будівельних супермаркетах.

Про круглу трубу - гарна ідея, дякую. Але до запуску фрезера я подібних речей робити більше не хотів би. Дуже довго і важко виходить

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку