Володимир_Фещук

Допоможіть скласти ціну за нестандартну роботу

106 повідомлень у цій темі

Вітаю всіх. 

Замовник чекає, щоб я назвав ціну.

Це пристрій, щоб відкорковувати пивні бочки.

Потрібно зробити зі звичайного чорного металу. Весь матеріал мій. Креслення немає, потрібно зробити по зразку. Фарбує замовник. Вимоги до швів - аби тримало, і не різало око.

 

Спробував порахувати поопераційно, як я собі приблизно уявляю ціни на операції та матеріали - вийшло 2500. Це без урахування того, що замовник хоче забрати готовий пристрій завтра зранку.

 

Ціни на такі речі не знаю взагалі.

 

Хто що скаже?

IMG_20190718_121215.jpg

IMG_20190718_121230.jpg

IMG_20190718_121225.jpg

IMG_20190718_121249.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Вітаю всіх. 

Замовник чекає, щоб я назвав ціну.

Це пристрій, щоб відкорковувати пивні бочки.

Потрібно зробити зі звичайного чорного металу. Весь матеріал мій. Креслення немає, потрібно зробити по зразку. Фарбує замовник. Вимоги до швів - аби тримало, і не різало око.

 

Спробував порахувати поопераційно, як я собі приблизно уявляю ціни на операції та матеріали - вийшло 2500. Це без урахування того, що замовник хоче забрати готовий пристрій завтра зранку.

 

Ціни на такі речі не знаю взагалі.

 

Хто що скаже?

IMG_20190718_121215.jpg

IMG_20190718_121230.jpg

IMG_20190718_121225.jpg

IMG_20190718_121249.jpg

Добрый день.А есть ли такие готовые заводские изделия?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, по ідеї є, але я не знаю, що вводити в пошуковику.

, KOLIAN75 написав:

Добрый день.А есть ли такие готовые заводские изделия?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Умножте как минимум на 2

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

я не знаю, що вводити в пошуковику.

Ключ для вскрытия пивных кегов.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DimoR написав:

Ключ для вскрытия пивных кегов.

Вже приблизно на це я нарив в гуглі, але навіть приблизно схожої конституції не знаходжу

, Dim Dimich написав:

Умножте как минимум на 2

 

Хотілось би :)

Але боюся злякати клієнта. Хотілося б обгрунтувати ціну хоча б для самого себе

, KOLIAN75 написав:

Добрый день.А есть ли такие готовые заводские изделия?

Ось вже гортаю сайти. Але подібної конструкції не знаходжу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хоча б суб'єктивно скажіть багато/мало?

Як я уявляю собі роботу:

- труба 50*50 800мм

- порізка, зварювання

- два отвори діаметром 40-42

- втулка направляюча (матеріал, виготовлення, зварювання)

- труба на ручки ф22 1000мм

- її згинання і підсилення місця згину ребрами жорсткості

- втулка і чотири пластини з отворами (матеріал, виготовлення, зварювання)

- чотири пластини по два отвори в кожній (матеріал, виготовлення)

- болти два виготовити, чотири імбус, і шість гайок

- два кронштейни що приварюються до труби 50*50

- направляюча труба (матеріал, виготовлення)

- різьба на трубі + гайка

- втулка з двома пазами (матеріал виготовлення зварювання)

- втулка з різьбою під заглушку бочки

- базування всіх елементів, їх зварювання, зачистка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

оправдать просто - конструкция нестандартная, поэтому нужны чертежи(модель) - время, при чем неурочное, если на завтра забрать, а вечером принесли, работа - тоже сверхурочно получается, тоже плюс к цене.

 

Как-то считал одну деталь ради интереса, на ЧПУ, сделал сам, и потом интересно стало сколько такая работа будет стоить в Европе и США, есть сайты - кидаешь модель и получаешь варианты цен - так вот, если срочно сделать (там на 3-й день отправка) - образно 800 долларов, если неделя срока, то уже 550, это при нормальной точности 1 десятка, если нужно точнее, цена поднимается на треть на каждые 2 сотки. вот такие вот расчеты. Сварка в СМ считается, токарка фрезеровка в часах - умножаете на коэффициент (сверхурочный и/или срочный) и получите цену.

 

Вообще тут много тем по ценообразованию и есть одна неприятная черта - считать цену детали исходя из цены готового изделия - в корне неправильно и противоречит законам экономики - поясню - 

допустим Вы решили сделать мастерскую - написали бизнесс-план в котором составлена калькуляция прибыли на основании какого-то известного фактора, например цены человеко-часа (машинного-часа), в эту единицу включено множество факторов - электричество, инструмент, износ и прочее. Так вот посчитали что час работы в смену из 8 часов должен стоить образно 100 грн, отсюда ДОХОД 800 грн в смену, прибыль- ну пусть 40 процентов. На основании этих данных получаете рассчет окупаемости и своей "зарплаты".   Вас эта прибыль устраивает и Вы делаете работу и получаете прибыль, если не устраивает - поднимаете цену часа и В ЭТОТ план ни как не воходит человек которому нужно выточить болтик к изделию за миллион. Таким образом для клиента будет более понятно ценообразование, а для Вас отпадут этиже вопросы. И да - материал считается отдельно, при чем материал не тот что есть у Вас в закромах, а из Магазина по рыночной цене, потому что если упадет заказ на большое количество изделий, то закрома могут не справиться. 

Прошли те времена когда люди работали "За пузырь" - если такое есть, то крайне ненадежно (одноразово) и явно не на своем оборудовании. 

 

Ну и больше всего парят вопросы типа -" Ачто это такое? и (идет обращение к листочкам из дерева инжир) оно тебе нужно" - разве только узнать оружие это или нет - но там и так понятно.

 

Простите что в Вашей теме, но накипело - 5 лет мыкался по заводам и мастерским - везде одни и теже разговоры.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, mikhail80 написав:

,

Нічого проти не маю, пишіть.

 

Ціну постарався рахувати поопераційно, бо час прорахувати не можу. Матеріал рахував приблизно як в магазині. Можливо там і братиму труби і метизи частково.

 

Так, ось тому я і запитую, бо одна половина мені каже "2500 це завеликі гроші, клієнт не зрозуміє і взагалі піде геть", а інша половина каже "накинь до цих 2500 ще щось за терміновість та відсутність креслення"

Не знаю, що робити

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Володимир Фещук сказал:

Хоча б суб'єктивно скажіть багато/мало?

Всі ті ключі що нагуглив по ціні 350-700грн. Можливо ваша конструкція краща і зручніша. Питання на скільки.

14 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Як я уявляю собі роботу

На все про-все десь години чотири робочого часу. Плюс матеріал, плюс якісь свої забаганки. Як кажуть люди однієї національності: завжди проси більше, менше завжди дадуть. Особисто я як виконавець в залежності від обставин просив би не більше 2000грн. Як замовник більше 1500 не дав. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что-то мне сдается, что при наличии в продаже ключей по 349грн - https://prom.ua/p597369365-pivnoe-oborudovanie-klyuch.html

Ваш заказчик не захочет платить 2500, пусть даже эта конструкция и чем-то лучше.

Но за 349 грн я бы делать не стал, даже из материала заказчика.

Змінено користувачем 1Vlad1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V.S.O.P. написав:

Всі ті ключі що нагуглив по ціні 350-700грн. Можливо ваша конструкція краща і зручніша. Питання на скільки.

На все про-все десь години чотири робочого часу. Плюс матеріал, плюс якісь свої забаганки. Як кажуть люди однієї національності: завжди проси більше, менше завжди дадуть. Особисто я як виконавець в залежності від обставин просив би не більше 2000грн. Як замовник більше 1500 не дав. 

Дякую вам

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 1Vlad1 написав:

Что-то мне сдается, что при наличии в продаже ключей по 349грн - https://prom.ua/p597369365-pivnoe-oborudovanie-klyuch.html

Ваш заказчик не захочет платить 2500, пусть даже эта конструкция и чем-то лучше.

Мене це теж турбує.

Я просто намагався порахувати саме вартість виготовлення. А вигідно це, чи ні - нехай вже клієнт вирішує сам. За 1000 я теж не бачу сенсу братися за цю роботу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

За 1000 я теж не бачу сенсу братися за цю роботу

Я дам Вам пораду а вже самі вирішуйте прислухатися чи ні. Ця робота не є вже така складна і не вимагає якогось спеціфічного обладнання. Ви тільки переїхали на нове місце в нову майстерню. Тому це замовлення може бути для Вас своєрідною рекламою. Не просто так цей замовник не хоче купувати готовий ключ за дешево а просить виготовити по його зразку. Я б порахував собівартість виробу, ну й накинув ще пару рублів собі на хліб. Можливо навіть без масла і ковбаси. Правда це в тому випадку якщо маєте час і натхнення.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V.S.O.P. написав:

Я дам Вам пораду а вже самі вирішуйте прислухатися чи ні. Ця робота не є вже така складна і не вимагає якогось спеціфічного обладнання. Ви тільки переїхали на нове місце в нову майстерню. Тому це замовлення може бути для Вас своєрідною рекламою. Не просто так цей замовник не хоче купувати готовий ключ за дешево а просить виготовити по його зразку. Я б порахував собівартість виробу, ну й накинув ще пару рублів собі на хліб. Можливо навіть без масла і ковбаси. Правда це в тому випадку якщо маєте час і натхнення.

Порада логічна, дякую. Я теж маю таку думку, що першу роботу робити недорого, щоб привабити клієнта

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Домовився про ціну. 2000

Я сказав клієнту, що порахував по стандартних цінах, і вийшло 2500. Він запропонував 1800, і сказав "я вже питав, мені сказали до двох тисяч десь буде".

Зійшлися на 2000.

 

Всім, хто відгукнувся - велике дякую!!!!!! Виручаєте, товариство.

 

Якщо комусь цікаво - скину фото результату

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скидывайте конечно. И раз заказчик готов платить 2000 за эту конструкцию, то возможно те ключи за 349, чем-то много хуже? Возможно стоит сделать еще один ключ и попробовать продать на лохе? Если уйдет - сделать еще два и далее как рынок подскажет :)

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Якщо комусь цікаво - скину фото результату

Звичайно, що цікаво!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Володимир Фещук сказал:

Фарбує замовник. Вимоги до швів - аби тримало, і не різало око.

По якості та естетиці я б робив так як воно має бути а не лиш би влаштувало замовника. Та й балончик фарби в бюджет 2000грн. цілком вписується. Він його фарбувати не буде і будуть його хлопці тієї іржавою залізякою відкривати кеги. Коли ж до нього в гості завітає його колега по пивному бізнесі і побачить що річ дійсно класна він звичайно запитає де взяв. Та Володька з гаражів зробив. Він покрутить його в руках, подивиться на незачищені шви та іржу, спитає ціну, візьме Ваш ключ як зразок і понесе до іншого майстра.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, V.S.O.P. сказал:

Тому це замовлення може бути для Вас своєрідною рекламою. Не просто так цей замовник не хоче купувати готовий ключ за дешево а просить виготовити по його зразку. Я б порахував собівартість виробу, ну й накинув ще пару рублів собі на хліб

З таким підходом треба бути обережним, коли потім ціну піднімаєш клієнти "піняться" :-).  Я от робив одні деталюшки з матеріалу замовника, ціну брав тільки за роботу. А потім матеріал скінчився, я кажу - маю де брати, ціна за кг така то, + транспортні витрати, все ніби влаштувало. Але коли озвучив ціну готової деталі, почалося -"а чо так дорого, а може знижку зробиш.,, і т д." 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 1Vlad1 написав:

Скидывайте конечно. И раз заказчик готов платить 2000 за эту конструкцию, то возможно те ключи за 349, чем-то много хуже? Возможно стоит сделать еще один ключ и попробовать продать на лохе? Если уйдет - сделать еще два и далее как рынок подскажет :)

Згоден з усім сказаним. Теж приходила в голову така думка продублювати приспособу)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V.S.O.P. написав:

По якості та естетиці я б робив так як воно має бути а не лиш би влаштувало замовника. Та й балончик фарби в бюджет 2000грн. цілком вписується. Він його фарбувати не буде і будуть його хлопці тієї іржавою залізякою відкривати кеги. Коли ж до нього в гості завітає його колега по пивному бізнесі і побачить що річ дійсно класна він звичайно запитає де взяв. Та Володька з гаражів зробив. Він покрутить його в руках, подивиться на незачищені шви та іржу, спитає ціну, візьме Ваш ключ як зразок і понесе до іншого майстра.

Без сумнівів, я не зроблю як небудь, а постараюся зробити якнайкраще. Я не налаштований на "лиш би влаштувало".

Про балон фарби слушно. Краще збризнути його хоча б балоном, а та вже як він бажає, фарбує чи не фарбує.

Я би ні за що не віддав цю роботу з незачищеною іржею. Я відразу про це подумав.

 

Але загалом всі коментарі слушні.

Ще раз дякую за поради

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может быть, заказчик не знает, что где-то в интернете можно купить по 349.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Может быть, заказчик не знает, что где-то в интернете можно купить по 349.

Знає. Як мінімум тому, що я на цьому наголосив при останній розмові

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Згоден з усім сказаним. Теж приходила в голову така думка продублювати приспособу)

мабуть достатньо буде намалювати хоча б  ескіз так  для себе, а  пропозицію  уже готового  продукту  розмістит на одному  з цих вищеназваних сайтів, і  робити вже  під замовлення  (не  раз так  робив).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку