34 сообщения в этой теме

31 минуту назад, Bogdan сказал:

. Странно, что не слизали что-то более нормальное.

Як раз ""Дружба"" і злизана з довоенної ""німкені".

0

Поделиться сообщением

Настройка зажигания стробоскопом-бензопила Дружба,Урал

https://www.youtube.com/watch?v=DJ_6dHs339g

0

Поделиться сообщением

28 минут назад, Куляста Блискавка сказал:

Як раз ""Дружба"" і злизана з довоенної ""німкені"

Не хватай уривками. В ті "славетні" для неї роки було з чого (більш нормального) злизувати.

0

Поделиться сообщением

1 час назад, Bogdan сказал:

. Странно, что не слизали что-то более нормальное.

Як раз ""Дружба"" і злизана з довоенної ""німкені".

Цікаві старовинні пилки, можливо серед них і е прототип.   

1

Поделиться сообщением

11 час назад, Дядя Вова сказал:

Хто що може сказати за апарат Дружба 4 як він в роботі ітеде

Можу сказати, що на сам перед це інструмент. А кожен інструмент розроблений під певні задачі. Якщо є бажання доторкнутись до історії - то варто купувати. З точки зору функціонала, зараз є білш практичні речі. У себе в господарстві маю бензинову для валки і електро, для "розділки туш". Бувають випадки, коли потрібно залізти на дерево і зрізати гілляки, щоб задать напрямок для валки дерева. Слабо уявляю таку процедуру з "Дружбою" яку потрібно завести на дереві на висоті десять метрів)) 

0

Поделиться сообщением

Здравствуйте дядя Вова ! У моего дедушки тоже была пила Дружба) как он говорил незаменимая вещь в каждом мужском гардеробе ))) Могу вам ссылочку сбросить про нее с подробным описанием , вам будет интересно :http://nashprorab.com/benzopila-druzhba-tekhnicheskie-kharakt/

Сразу видно что писали специалисты , но думаю вы разберетесь )

0

Поделиться сообщением

Дядя Вова  привіт! Я не являюся спецом по пилах але мій батько має з ними справу ще з 90-х років.  На даний момент у нього в арсеналі 2 дружби , 2 урали, штіль та вікінг. Його думка така: робити валку добре старими зразками і то щоб хтось цю пилу носив😁 а крижувати,  відрізати гілки - штіль! 

Була історія коли у нас в селі вирішили зрізати усі старі дуби які ростуть біля церкви! Роботу доручили моєму батькові. Всі дерева спускав уралом - штіль із такою довжиною шини тоді коштував ого-го. Тоді навіть крижували уралом. Зараз батько має проблеми із спиною і плечем на якому ці пили тягав! 😐

А так вибір кожного окремий.

Изменено пользователем Богдан 1987
1
0

Поделиться сообщением

3 часа назад, Богдан 1987 сказал:

робити валку добре старими зразками і то щоб хтось цю пилу носив😁 а крижувати,  відрізати гілки - штіль! 

Все, таки, від марки того ж штіля залежить. 
Я вирізав садок старий (чистив). Я працював 440-им, а дружина 180-м. Ні з якими уралами і дружбами не порівняєш. Отой показник у дружби пару см доску за секунду - просто смішний, навіть, в порівнянні з 180-м.
Хто звик до старого - той може з ним миритись. Я в свій час тягав і дружби і урали і нові урали.... Якщо є - хай буде, а купувати - то ну їх. Тим більше якщо для роботи. Я Штіля купував на початку 2000-х, тоді він був золотий, але таки вирішив тильки штіля. Окупився за два місяці. 

Да. І пропрацював без жодних ремонтів, навіть свічку не міняв 15-ть років, щоправда велика нагрузка на нього була перші 4-5 років. Потім кільця замінив, ще маслонасос проситься. І все - працює далі...

0

Поделиться сообщением

Если уж так хочется динозавра, то уж лучше урал-2. Тому все ровно острая цепь или нет, и с насколько широкоотрытыми глазами её давят)) Мощь, 109см'3. 16кг

Изменено пользователем Кардан
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу