Reiter

Який токарний обрати для домашньої майстерні?

356 повідомлень у цій темі

Доброго часу доби. Якщо зірки вистрояться на небі в потрібну конфігурацію, то зможу общавестись токарним.

 

Маю два варіанти, що наразі для мене доступні:

1) 1к62 в гіршому стані, без патрона та деяких дрібниць.

 

2) 1е61м в гарному стані. Комплектний. 

 

Що обрати ? Майстерня домашня. Поки що хоббійна. Мотоцикли і так всілякі дрібниці :)

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приветствую. Я бы брал с наилучшим состоянием. Говорю, как любитель разукомплектованных станков. Любая отсутствующая железка в любом случае квест. А шабрение/шлифовка, отложит запуск станка на долгое время. 

А вообще, надо смотреть на конкретный случай.

Змінено користувачем тов.Дуков
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter я бы брал комплектный. если можно проточить -- то вообще хорошо. сразу увидите состояние. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До м-ки все одно доведеться гальму як мінімум робити, бо противключенням гальмувати то ще та задача, та і з шестірнями гітари треба розібратись, чи все є, а так верстат нормальний. Домашні потреби перекриє повністю, і не тільки їх.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Reiter сказал:

Доброго часу доби. Якщо зірки вистрояться на небі в потрібну конфігурацію, то зможу общавестись токарним.

 

Маю два варіанти, що наразі для мене доступні:

1) 1к62 в гіршому стані, без патрона та деяких дрібниць.

 

2) 1е61м в гарному стані. Комплектний. 

 

Що обрати ? Майстерня домашня. Поки що хоббійна. Мотоцикли і так всілякі дрібниці :)

На 1к62 я работаю на работе.Про 1е61м почитал по быстрому паспорт и описание.Ну и дома работаю на ИЖе 1И611П.Так чисто мое мнение,основано на эксплуатации дома именно меньшего станка-мне его в 95процентах случаев вполне хватает для хобби,помощи в ремонте и доводке мототехники,и кой каких заказов.Я уже понял,что мне проще и легче сделать небольшую партию условно мелких и точных деталей на Иже,чем к примеру ту же работу на Кашке.Опять таки-это моя ситуация.А в Вашем случае,опять таки вопросы:Наличие места,трех фаз,разрешенной мощности,предполагаемых работ,и т.д.Не знаю,вот мне пока совсем не хочется дома заиметь станок побольше.Если бы передо мной стоял такой выбор,то неверное все же склонялся бы к 1е61м,тем более что он,как Вы говорите,в лучшем состоянии.Ну и наличие комплектности в виде патрона еще ни о чем не говорит.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Reiter сказал:

Доброго часу доби. Якщо зірки вистрояться на небі в потрібну конфігурацію, то зможу общавестись токарним.

 

Маю два варіанти, що наразі для мене доступні:

1) 1к62 в гіршому стані, без патрона та деяких дрібниць.

 

2) 1е61м в гарному стані. Комплектний. 

 

Що обрати ? Майстерня домашня. Поки що хоббійна. Мотоцикли і так всілякі дрібниці :)

1к 62 це заявка на майбутні профессійні токарні роботи на багато авто та ще багато чого, 215 мм це не 170 мм якщо маете намір це зробити свїм ділом то звичайно цей верстат. Якщо все не так чьотко бачите у майбутньому то 1е61м 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, KOLIAN75 сказал:

Наличие места,трех фаз,разрешенной мощности,предполагаемых работ,и т.д

3 фази проводитиму. Майстерня в майбутньому плануєттся нормального розміру (приватний будинок). Поки що влізе що один, що інший. Просто може буде трохи тісніше поки що :) Але в планах розширення майстерні.

 

Ну а по роботах. Прки точно не планую виконувати токарку на замовлення. Тобто мвої потреби з ремонту та виготовлення деталей мотоциклів та іншого обладнання для майстерні....

23 минуты назад, Harmix сказал:

якщо маете намір це зробити свїм ділом то звичайно цей верстат. Якщо все не так чьотко бачите у майбутньому то 1е61м 

Поки що таких планів немає.... Навіть якщо і проскакують, то дружина проти. Для себе будь-ласка, а стояти виконувати замовлення, вона категорично проти :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, я купив деякий час назад ТВ-4 Дубно у хорошому стані, але швидко стало зрозуміло що для домашньої майстерні треба брати 1М63/16М30Ф3, "на повному серйозі" :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, woodshop сказал:

швидко стало зрозуміло що для домашньої майстерні треба брати 1М63/16М30Ф3

Теж думав собі спочатку тв4, але попався нормально 1е61м, так ось тепер інколи бува і цього маловато))) Потім із сверлилкою таж історія, думав 2м112, але по ціні настольного купив напольний 2118а майже в пів тонни.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Ну а по роботах. Прки точно не планую виконувати токарку на замовлення. Тобто мвої потреби з ремонту та виготовлення деталей мотоциклів та іншого обладнання для майстерні....

Тоді 1е61м кращий вибір його робочої зони вам вистачить під ваші завдання до того ж 4,5 квт це не 7.5 або 10 що в приватній майстерні мае значення. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

то дружина проти

послушай женщину и сделай наоборот...

 

Я осенью нашел б/у С11мт болгарский почти в отличном состоянии, но не купил ибо отговорила по причине недостатка денег, хотя можно было занять, месяц меня зло брало за то что не взял его...  В итоге весной взял ИТ-1М в консерве, дороже болгарина... теперь играюсь вылавливая косяки, настраивая и модернизируя, что выливается в еще бОльшие вложения средств и времени.. 

Но у меня основные критерии были минимальный вес, минимальная мощность при высоте центров не менее 200 и рмц 1000, с желательным наличием съемной вставки в станине, а начинал хотеть вообще начиная с польского TSA-16... Сам вообще ни разу не токарь, даже в школе к своему стыду не сдал допуск на токарный по причине того что забил учить мат часть... Но выбирал станок по принципу наиболее ходовых размеров деталей там где планируется установка станка и да в планах уйти на вольные хлеба, а пока горбатимся на дядю...

 

На вашем месте я бы сформировал четкое понимание того что вам надо или хочется и выбирать то что более всего вам подходит..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, woodshop сказал:

Добрий день, я купив деякий час назад ТВ-4 Дубно у хорошому стані, але швидко стало зрозуміло що для домашньої майстерні треба брати 1М63/16М30Ф3, "на повному серйозі" :)

1м63 це серьозний верстат для майже всіх робіт для далекобійного авто. Дуже люблю цей верстат звичайно Рязань краще  але і Тбілісі не погано ходить якщо його не гвалтувати. Я обслуговував на такому белази,крази, камази. Але це для профессійної роботи і краще десь подалі від сусідів. Бо через рік два починае їх таке сусідство доставати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В чому питания? Ви думаєте вам знадобиться для ремонту мотоциклів станок більший від 1е61? Навпаки. Важливіше буде точність. Щоб не конусив, не дробив, по можливості різав різьбу. Вам же не головне зйом в 6мм за прохід?))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1к62 (трчніше 1к625) відпадає. Вже купили :) Навіть подивитись не встиг. Декілька днів телефонував продавцеві. Він все казав що хтось має приїхати дивитись його.... Ну знать "не судьба". Хоча й був в моєму місті і за "солодкою" ціною в 23 тис :)

 

Залишається 1е61м, якщо і він не "попливе". Але до нього треба їхати далеченько. На днях збираюсь.

 

Є ще правда один "цікавий" варіант. Старенький німець 30х років. Рмц приблизно 1 м, вага 700 кг. Щось типу аналога нашого ЛТ 10. Але стан невідомий. Станок взагалі розібраний.... Але ціна заманлива. Та не знаю чи варто з таким динозавром зв'язуватись. Та ще й розібраним..... Та й зовні мені 1е61 красивіший :) А як би це не було дивно, а зовнішність у обладнання для мене теж важлива :) Люблю щоб на верстат приємно було дивитись....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если вам работать, то берите рабочий станок, если вам для рукоблудия и ремонта станков, то модно и немца взять... 

Берите то что менее всего ушатано и не требует серьёзных ремонтных работ, кроме мытья и настройки..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, PiroMAN сказал:

осенью нашел б/у С11мт

если не секрет, какая цена была. имхо, очень удачный вариант за счёт вставки в станине

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Працював на 16Д25 та 16Б16КП (ще трішки на SV18RA розбитому). Спробую коротко. Якщо верстат підвищеної точності не видає заявлену точність - він стає верстатом нормальної точності, але трішки кращої якості виконання. Тому першочергово - стан верстату.

Тобто тут всьо три варіанти: або вам верстат реставрують за гроші, або ви реставруєте своїми силами, або задовільняєтеся тим що отримали (як я з 16Б16КП, поки-що).

Я виконую замовлення, абсолютно різні. Тому звертаю увагу на те, що часто бракує лише 16Б16, і не настільки через діаметр, чи ВМЦ (750), скільки через меншу жорсткість, ніж у того ж 16Д25. Скажу чесно, ніколи не працюю в режимах, які на грані між різанням та витисканням металу. В моєму кориті стружка лише звичайного "сірого" кольору. Але іноді я роблю роботу 3 години, яку міг зробити за 2. І мені ця різниця сильно помітна, адже іноді я стою за верстатом цілими днями. І за день на різних роботах може набігати 2-3 години "втраченого" часу, ну і не важко перевести скільки грошей.

Це я описав один бік. Інший бік дуже простий. Якщо роботи на токарний не багато - то головне, щоб він був в гарному стані. І тоді ви зробите роботу з задоволенням, навіть якщо на годину довше, ніж це було б можливо, "якби у баби був..." ну той, ви знаєте. А роботу, яка не влізе по габаритах, або буде економічно не вигідна на вашому верстаті - замовите у когось. Розділення праці частіше має позитивні наслідки.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Декілька днів телефонував продавцеві. Він все казав що хтось має приїхати дивитись його..

Будьте бдительны. На пути поиска велика вероятность встретить мошейников. Их задача продлить срок жизни объявления (кто то должен приехать, я не в городе, у нас сегодня выходной, киньте паспорт нужно оформить пропуск и т.п.) .

23 тыс грн за живой (с Ваших слов) станок весом 2140кг заставляет задуматься "А был ли мальчик?...", я знаю что сейчас крайне низкая цена лома, но все же.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Денис Береговой сказал:

Будьте бдительны. На пути поиска велика вероятность встретить мошейников. Их задача продлить срок жизни объявления (кто то должен приехать, я не в городе, у нас сегодня выходной, киньте паспорт нужно оформить пропуск и т.п.) .

23 тыс грн за живой (с Ваших слов) станок весом 2140кг заставляет задуматься "А был ли мальчик?...", я знаю что сейчас крайне низкая цена лома, но все же.

Та наче не схоже на розвод. Але хз.

Ось оголошення. Іще активне. Можна перевірити якщо хтось має бажання. Я навіть зрадію якщо розвод. Не так буде шкода :)

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/uk/obyavlenie/stanok-tokarnyy-1-k-65-IDEZo93.html

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вероятней всего развод.

Продается до сих пор.

Как только учуял мою яко бы заинтересованость начал спрашивать "От куда я".

Я гашу этот вопрос другими вопросами, он снова "От куда Я".

-"какая рзазница от куда я, где находится станок, адресс, с кем контактировать, доступ свободный?"

А вы с Черновецкой обласит.....

 

типично

 Никогда не говорите от куда Вы, т.к. если Вам близко смотреть Вы мошейникам не интересны, Вас нужно гасить (завтра, продан, и т.п.).

Змінено користувачем Денис Береговой
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Денис Береговой сказал:

Вероятней всего развод.

Продается до сих пор.

Как только учуял мою яко бы заинтересованость начал спрашивать "От куда я".

Я гашу этот вопрос другими вопросами, он снова "От куда Я".

-"какая рзазница от куда я, где находится станок, адресс, с кем контактировать, доступ свободный?"

А вы с Черновецкой обласит.....

 

типично

 Никогда не говорите от куда Вы, т.к. если Вам близко смотреть Вы мошейникам не интересны, Вас нужно гасить (завтра, продан, и т.п.).

Дякую. Ну тепер не страждатиму за цим станком :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Reiter сказал:

Є ще правда один "цікавий" варіант. Старенький німець 30х років. Рмц приблизно 1 м, вага 700 кг. Щось типу аналога нашого ЛТ 10.

буде можливість, зробіть фотку. добре?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Reiter сказал:

то дружина проти

Моя теж бурчала, як деталі до станка купляв і вечорами в гаражі зависав, але коли станок перші гроші заробив і процент дружині виділив то з:0b339520896a34f9618d7aa7aa561c99:стала :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, andrey.drabchuck сказал:

какая цена была

Не секрет, сначала за 67 сошлись, просили 68, а потом кто-то перебил и предложил 75, как бы 67 я ещё тянул, а 75 надо было занимать, но линейка, щупы, индикатор показали что геометрия в идеале, только пиноль чуть люфтила...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Reiter написав:

1к62 (трчніше 1к625) відпадає. Вже купили :) Навіть подивитись не встиг. Декілька днів телефонував продавцеві. Він все казав що хтось має приїхати дивитись його.... Ну знать "не судьба". Хоча й був в моєму місті і за "солодкою" ціною в 23 тис :)

 

Залишається 1е61м, якщо і він не "попливе". Але до нього треба їхати далеченько. На днях збираюсь.

 

Є ще правда один "цікавий" варіант. Старенький німець 30х років. Рмц приблизно 1 м, вага 700 кг. Щось типу аналога нашого ЛТ 10. Але стан невідомий. Станок взагалі розібраний.... Але ціна заманлива. Та не знаю чи варто з таким динозавром зв'язуватись. Та ще й розібраним..... Та й зовні мені 1е61 красивіший :) А як би це не було дивно, а зовнішність у обладнання для мене теж важлива :) Люблю щоб на верстат приємно було дивитись....

Довоєнні верстати спрощеної конструкції зазвичай дуже бідні на різьби та подачі, тому я б не радив. 61-ий потребує небагато доробок і не дуже багато шестірень для нарізки всіх ходових різьб, але дуже рідко попадається в дійсно гарному стані. Із плюсів - пази на поперечці, із мінусів - практично повна недоступність люнетів.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку