Reiter

Який токарний обрати для домашньої майстерні?

356 повідомлень у цій темі

, Reiter написав:

Мені ще до морозів саму майстерню треба звести.... Ато доведеться везти верстати в зйомний гараж. Сподіваюсь встигнути, якщо погода дозволить....

 

А поки познімав ЗБ (ох і важка ж зараза) , малу продо

 

 

Мої найщіріші вітаня з покупкою! За темою сліткував з самого початку, нічого неписав бо і без мени було написано багато. Тепер стало зрозуміло чому хотів верстат взяти за недорого ,бо що за майстерня без фрезера. Думаю що покупка двох верстатів вдала ідея. Я свої версати скуповував більше 5ти років . Щоб купити дешиво і сердито потрібний час, щось подібно як виграти в лотерею.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Деньковський Василь сказал:

Мої найщіріші вітаня з покупкою! За темою сліткував з самого початку, нічого неписав бо і без мени було написано багато. Тепер стало зрозуміло чому хотів верстат взяти за недорого ,бо що за майстерня без фрезера. Думаю що покупка двох верстатів вдала ідея. Я свої версати скуповував більше 5ти років . Щоб купити дешиво і сердито потрібний час, щось подібно як виграти в лотерею.

Дякую :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ота кутанына не есть хорошо. Под той пленкой будет собираться масса конденсата, особенно при нынешней погоде.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Y.fowler. сказал:

Ота кутанына не есть хорошо. Под той пленкой будет собираться масса конденсата, особенно при нынешней погоде.

Так а шо робити? 

 

Я залив маслом. Тоді накрив мішками як з під цукру, а потім плівкою.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Ота кутанына не есть хорошо. Под той пленкой будет собираться масса конденсата, особенно при нынешней погоде.

 

 Клас!  Перекладіть , будь-ласка.:ktulhu3:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В верхних точках организовать вентиляцию, на фрезере достаточно одной, на токарнике 2-3. Например - врезать с помощью скотча куски пластиковой трубы 40-50, сантиметров по 10, внешние концы опустить. Это как хранить машину в гараже без вентиляции и под навесом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Так а шо робити? 

 

Я робив наступним чином. Направляючі та інші відкриті нефарбовані частини змастив солідолом. Станок обгорнув супердифузійною мембраною. Я використовував Strotex 1300, але можна застосувати і щось дешевше. У мене той стротекс залишився від будівництва. Над "коконом" зробив дашок із старого шиферу, щоб дощ не падав. Зварна нефарбована конструкція із фрезерованими частинами простояла так два роки, навіть поверхневої ржі не з'явилося. Змив солідол і до роботи.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Zalizovskiy написав:

Я робив наступним чином. Направляючі та інші відкриті нефарбовані частини змастив солідолом. Станок обгорнув супердифузійною мембраною. Я використовував Strotex 1300, але можна застосувати і щось дешевше. У мене той стротекс залишився від будівництва. Над "коконом" зробив дашок із старого шиферу, щоб дощ не падав. Зварна нефарбована конструкція із фрезерованими частинами простояла так два роки, навіть поверхневої ржі не з'явилося. Змив солідол і до роботи.

Cолідол сам по собі воду містить, то вам просто пощастило з умовами, в більшості випадків після солідолу вже доводиться шабером махати після одного сезону з переходом через точку роси.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

Cолідол сам по собі воду містить, то вам просто пощастило з умовами, в більшості випадків після солідолу вже доводиться шабером махати після одного сезону з переходом через точку роси.

Можливо я неправильно ідентифікував мастило. В будь-якому випадку, як про мене, головною є дифмембрана. Рядом з "коконом" під шифером стояла опорна частина (вкутаний був саморобний кран-маніпулятор), покрилася іржею досить сильно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мій 16к25 стояв в напів розваленому 

Приміщені без даху років 10 

Не накритий 

 

Пройшовся шабером по всіх направляйках і ні яких проблем 

Постраждали лише внутрішній конус шпіндель і підшибники фартуха те що не було змащене

Я думаю якщо станки так постоять хоть рік то їм нічого не буде

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підніму стару тему :)

Скажіть наскільки проблематичною є заміна розбитих втулок ПБ? Скільки таке задоволення може обійтись і де взагалі їх брати? І чи варто зв'язуватись зі станком в якого є така проблема? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Підніму стару тему :)

Скажіть наскільки проблематичною є заміна розбитих втулок ПБ? Скільки таке задоволення може обійтись і де взагалі їх брати? І чи варто зв'язуватись зі станком в якого є така проблема? 

Втулки бувають різні. Вкажіть конкретно який станок хочете ремонтувати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

9 минут назад, Сергей1986 сказал:

Втулки бувають різні. Вкажіть конкретно який станок хочете ремонтувати?

Німець. Karger. Такий як на фото

Img.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шо? Опять? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, andrey.drabchuck сказал:

Шо? Опять? 

Нє апать, а снова :)

 

Насправді просто зустрів такого станочка в продажі. Комплектний, станині після шліфовки, але вбиті втулки. 

 

А як раніше в темі писав, станочок такого плану подобається дуже.... Та й якість німецька :)

 

От і думаю чи варто зв'язуватись з тими втулками.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, Reiter сказал:

 

 

Німець. Karger. Такий як на фото

Img.jpeg

Немає нічого супер складного якщо початково стан не вбитий і шпіндель не плюхається у втулках. Люфт до десатки підшабрити реально. 

Якщо ж втулки добиті або працював без масла можуть бути проблеми. 

Це шліфовка шпінделя та виготовлення нових втулок. Ціна буде не зовсім приємна. 

В мене на Tos 18r люфт був більше двох десяток (шпіндель плюхався).

Передню втулку замінив та пришабрив. 

Все залежить від початкової ціни верстату. 

 

img47.jpg

img46.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Сергей1986 сказал:

Якщо ж втулки добиті або працював без масла можуть бути проблеми. 

Це шліфовка шпінделя та виготовлення нових втулок. Ціна буде не зовсім приємна. 

От якраз ситуація така. Маслостанція не працювала і втулки мають еліпс (зі слів продавця) 

 

Можете орієнтовно сказати скільки можуть коштувати втулки? 

 

Ваш станок дуже схожий :) Як взагалі себе показує? 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Reiter сказал:

Маслостанція не працювала і втулки мають еліпс

 

9 часов назад, Reiter сказал:

зі слів продавця

 

 

9 часов назад, Reiter сказал:

станині після шліфовки

 

9 часов назад, Reiter сказал:

 Та й якість німецька 

 

 

От немецкого качества там скоре всего почти ничего не осталось.Куча вопросов ведь должна возникнуть,из них самые главные-где и как шлифовали станину,и что в итоге вышло?Какой там элипс и фактическое состояние втулки и шпинделя?Тем более,судя по всему,Вы его в глаза не видели,только фото и слова продавца.Что сказать?Только одно,и это говорили уже раньше,и неоднократно-едьте,смотрите,меряйте.....А,и еще-перечитать эту тему с самого начала хотя бы раз.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, KOLIAN75 сказал:

 

 

 

 

От немецкого качества там скоре всего почти ничего не осталось.Куча вопросов ведь должна возникнуть,из них самые главные-где и как шлифовали станину,и что в итоге вышло?Какой там элипс и фактическое состояние втулки и шпинделя?Тем более,судя по всему,Вы его в глаза не видели,только фото и слова продавца.Что сказать?Только одно,и это говорили уже раньше,и неоднократно-едьте,смотрите,меряйте.....А,и еще-перечитать эту тему с самого начала хотя бы раз.

Тему перечитував. Дивитимусь однозначно, але спочатку хотів знати з досвіду інших чи варто в принципі через ситуацію з отими втулками... 

 

Станина знову ж зі слів продавця шліфувалась на строгальному зі шліф головкою. Що брали за базу невідомо... 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Reiter сказал:

Тему перечитував. Дивитимусь однозначно, але спочатку хотів знати з досвіду інших чи варто в принципі через ситуацію з отими втулками... 

 

Станина знову ж зі слів продавця шліфувалась на строгальному зі шліф головкою. Що брали за базу невідомо... 

Если на тех же чехов,втулки и шпинделя иногда проскакивают в продаже новые,то на этого немца вряд ли можно купить.Значит делать,придется.Отсюда-нужна правильная бронза,и плюс работа.Я даже не представляю-сколько это будет стоить,и кто возьмется.А взять его как памятник немецкого станкостроения для личного музея?Та ну,увольте.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Reiter сказал:

От якраз ситуація така. Маслостанція не працювала і втулки мають еліпс (зі слів продавця) 

 

Можете орієнтовно сказати скільки можуть коштувати втулки? 

 

Ваш станок дуже схожий :) Як взагалі себе показує? 

 

 

В мене станина має не великий знос. Маслостанції коли я забирав не було взагалі. У віконцях був паралон і наливаючи масло працювали. Втулку передню купив бу але в кращому стані.  Ціна втулки 1000 грн. Але це пощастило. 

В коробку  подач не лазили з дня випуску.  Тобто варіант який є сенс відновлювати.  Заплатив за станок 12000 грн. Однозначно воно того вартувало.

IMG_20200122_121642.jpg

IMG_20200122_121633.jpg

IMG_20200122_121627.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене є старий німецький (великий але простий). Так до нього деталей знайти - 0 варіантів. Сам станок рідкість. Чим старіше - тим убитіше і рідкісне.     Тому все залежить від ціни самого станка. Я брав кілька цін лому. Деталі до нього треба робити з нуля або з донорів. От і затягнувся його ремонт на роки. Але він куплявся не для заробітку. Та все ж найти деталі-донори - також роки пішли. Таки не думав, що так затянеться.

До слова. Купив ПБ якогось невеликого токарного, з вбитою втулкою. Так там упорна шийка була з добрим запасом, я її тріхи зточив і все працює добре.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години назад, KOLIAN75 написав:

Если на тех же чехов,втулки и шпинделя иногда проскакивают в продаже новые,то на этого немца вряд ли можно купить.Значит делать,придется.Отсюда-нужна правильная бронза,и плюс работа.Я даже не представляю-сколько это будет стоить,и кто возьмется.А взять его как памятник немецкого станкостроения для личного музея?Та ну,увольте.....

Можна ризикнути і взяти втулку від 1Е61МТ, їх якраз і з Каргера здерли, може і пощастить, та вони виявляться бодай подібними. Принаймні я б попросив власників обміряти їхні втулки і порівняти з тим що тут є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Curandero сказал:

Можна ризикнути і взяти втулку від 1Е61МТ, їх якраз і з Каргера здерли, може і пощастить, та вони виявляться бодай подібними. Принаймні я б попросив власників обміряти їхні втулки і порівняти з тим що тут є.

Для этого,нужно сначала рискнуть,и купить тот станок....Очень доходчиво кстати тов.@Bogdan  описал свою ситуацию со своим

с редким станком.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вес станка умножаем на 3.5 грн/кг. и можно брать. Если дано другое то данная авантюра не имеет смысла. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку