Reiter

Який токарний обрати для домашньої майстерні?

356 повідомлень у цій темі

 А от змінні навряд чи є....

 

Да что, мало шестеренок в барахле?

 

Имхо, бери ешку. 

Её и продать будет легче, чем немца, который для Гитлера тормозные барабаны точил

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Брать немца 

я вот взял :) 

011.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@korak он как 1м95 или просто рядом сверлилка стоит?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, korak сказал:

Брать немца 

я вот взял :) 

011.jpg

Крутий у Вас станочок. 3 в 1

 

Німець мене вабить. І ціною і іншими параметрами. Але він "темна конячка" по точності....

 

А єшка підвищеної точності. Та й жорсткіший, бо в 2 рази важчий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, andrey.drabchuck сказал:

@korak он как 1м95 или просто рядом сверлилка стоит?

Сверлилка на нем , фрезер и долбежка . На 1м95 только сверлилка кажись есть. Еще есть выемка в станине.

Вот если интересно больше фото:

 

25 минут назад, Reiter сказал:

Німець мене вабить. І ціною і іншими параметрами. Але він "темна конячка" по точності..

Тогда брать оба .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, korak сказал:

Тогда брать оба .

Я б із задоволенням. Але хоч би на одного нашкрябати....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Reiter сказал:

Але хоч би на одного нашкрябати....

А что по чем предлагают, если не секрет?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter ты сказал, что 1е от тебя за 400 км. А по области или по городу ничего нет путнего? Просто посчитай сколько тебе доставка выйдет, ну и съездить туда-назад. Да и доставка по нашим дорогам... 

 

В общем, я и так уже в теме нафлудил, поэтому скажу прямо)))) Брать 1е и не думать. Или в любом случае комплектный по механике и с живой станиной. Если действительно берёшь станок как рабочий инструмент, а не как поиграться в слесаря. 

Я себе тоже такой присматриваю. Он и небольшой, и достаточно точный. Ну да, сменные шестерни гитары. Но зато простой. 

А если брать из забугорных, то я бы брал TOS s28. Такой @маляр продавал. Если такой или похожий живой найдешь -- то вообще класс. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, korak написав:

На 1м95 только сверлилка кажись есть.

Там все є, не тільки сверлилка.

, andrey.drabchuck написав:

@Reiter ты сказал, что 1е от тебя за 400 км. А по области или по городу ничего нет путнего? Просто посчитай сколько тебе доставка выйдет, ну и съездить туда-назад. Да и доставка по нашим дорогам... 

 

В общем, я и так уже в теме нафлудил, поэтому скажу прямо)))) Брать 1е и не думать. Или в любом случае комплектный по механике и с живой станиной. Если действительно берёшь станок как рабочий инструмент, а не как поиграться в слесаря. 

Я себе тоже такой присматриваю. Он и небольшой, и достаточно точный. Ну да, сменные шестерни гитары. Но зато простой. 

А если брать из забугорных, то я бы брал TOS s28. Такой @маляр продавал. Если такой или похожий живой найдешь -- то вообще класс. 

З 1е61 результат буде завідомо зрозумілий, тому підтримаю комент. 

П. С. Я  свій теж за 400км брав, за цінами 15-го року обійшлась доставка в майже 4к, на той момент на західній Україні нічого толкового я знайти не міг, одні гроби за дикими цінами, сумарно верстат+доставка+відновлення мені вийшли дешевше від того хламу, що тут продавалось, а стан язик не повернеться порівнювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Curandero сказал:

обійшлась доставка в майже 4к

мне через киев и бровары перевезти обошлось что-то около 1600-1800 в апреле этого года, а 400 км за 4000, то глупости, лишь бы станок того стоил, еще оснастки на него требуется купить как полстанка или станок...

Змінено користувачем PiroMAN
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PiroMAN написав:

мне через киев и бровары перевезти обошлось что-то около 1600-1800 в апреле этого года, а 400 км за 4000, то глупости, лишь бы станок того стоил, еще оснастки на него требуется купить как полстанка или станок...

Я вас здивую, по факту я платив за майже 800км, тобто в обидва боки, а так дешево обійшлось, бо то не була вантажівка, чи маніпулятор, а звичайний Спрінтер, засунули в кузов по дошках в Житомирі, витягли з кузова маніпулятором в мене(+500грн.) і власник буса був цілком задоволеним, казав, що йому не менш вигідно, ніж в білорусь за товарами їхати, але менше нервів через відсутність митниці. Перевізники на бусах рулять для верстатів з РМЦ до 700-750.

Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо все складеттся, то братиму 1е61. 

 

Тепер прошу поради якраз з приводу перевезення станка. Як це зробити найдешевше? Досвіду такого не маю. Перевозив за 40 км маніпулятором. Було дорого, бо брав погодинно....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter схема строповки должна быть в паспорте

или может так получится как 

29 минут назад, Curandero сказал:

засунули в кузов по дошках в Житомирі, витягли з кузова маніпулятором в мене(+500грн.) і власник буса був цілком задоволеним, казав, що йому не менш вигідно, ніж в білорусь за товарами їхати, але менше нервів через відсутність митниці.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю на увазі саме послуги перевезення. Якщо гнатиму від себе бус чи газель, то дороговато вийде....

 

Часто чую, що можна попутним транспортом. Але як то все відбувається і де його шукати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Reiter сказал:

А єшка підвищеної точності. Та й жорсткіший, бо в 2 рази важчий.

+ ще простяцкий станок і на нього можна теж 250-тий патрон поставить, потяне... Був би в мене вибір тепер купити дешевий хлам чи дорогий шикарний, то взяв би гарний станок... Тоодна шабашка прошла мимо , бо станок не хотів різати, то другу роботу прогавив бо станок ремонтував..., так що не так і вигідно буває дешевняк

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Часто чую, що можна попутним транспортом. Але як то все відбувається і де його шукати?

Забиваешь в поисковик "DELLA",заходишь на этот сайт грузоперевозок,создаешь там заявку и ждешь предложений. Я отправлял покупателям так не один раз. Ничего сложного.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, andrey.drabchuck написав:

@Reiter схема строповки должна быть в паспорте

или может так получится как 

 

В моєму випадку було простіше, бо в мене тумба суцільна, але думаю з нормальними дошками та лебідкою/талькою і з цим так проканає.

@Reiter головне напряму з воділою спілкуватись, щоб він уявляв що й до чого, загрузку, розгрузку, строповку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Блін доставка в районі 8000 грн, якщо бусом не рахуючи погрузки/розгрузки 0.о

 

Може його можна розібрати і по шматках самому прицепчиком за 3 ходки? Все ж дешевше.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если станок весит не более полутора тонн, то ищите знакомых на грузовой газели, ищите там и по месту кран или манипулятор... Дешевле будет, если сами всё организуете...

Спрашиваете у продавца, нет ли на примете знакомых с краном или манипулятором..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Reiter сказал:

Блін доставка в районі 8000 грн

:kenyo_04:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Може його можна розібрати і по шматках самому прицепчиком за 3 ходки? Все ж дешевше

Немца все таки решили брать?Потому как если таки Ешку брать,то  ездить три раза по 400км в одну сторону-я сомневаюсь,что будет сильно дешевле.Плюс,вернее минус,потраченное время....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Маю на увазі саме послуги перевезення. Якщо гнатиму від себе бус чи газель, то дороговато вийде....

 

Часто чую, що можна попутним транспортом. Але як то все відбувається і де його шукати?

Шукайте в гуглі супутній вантаж. Наприклад делла. Я так віз фрезер 2500кг. Вперше скористався, але все добре

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, KOLIAN75 сказал:

Немца все таки решили брать?Потому как если таки Ешку брать,то  ездить три раза по 400км в одну сторону-я сомневаюсь,что будет сильно дешевле.Плюс,вернее минус,потраченное время....

Це я таки про єшку. По бюджету не влазю.... Еа сам станок ледве.... а доставка занадто виходить...  Ну ще пошукаю варіанти.

 

Якщо ні, то таки на німця дивитимусь.

 

Ну ще на днях поїду гляну станочок. Не знаю взагалі що станок. Продавець " не розбирається". В моєму місті. А раптом "джекпот" ? :)

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Reiter сказал:

А раптом "джекпот" ?

Ну, его (идет обращение к листочкам из дерева инжир) такие джекпоты... Я тут нульцевому ладу всё никак не дам, там динозавр просто какой-то...

Если не влазите в бюджет - не стоит кидаться на что дешевле, либо подкопите ещё, либо займите..

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, PiroMAN сказал:

Ну, его (идет обращение к листочкам из дерева инжир) такие джекпоты... Я тут нульцевому ладу всё никак не дам, там динозавр просто какой-то...

Если не влазите в бюджет - не стоит кидаться на что дешевле, либо подкопите ещё, либо займите..

Ні-ні. Це я не німця-дмнозавра (хоча він теж може бути нічого, треба таки глянути :) ).

 

Я давав якось оголошення в місцеву газету " куплю токарний". От дядько подзвонив. Питаю: "Що за станок, яка модель?" А він мені: "Не знаю. Я в них не розбираюсь". Отак от :) Коротше поїду гляну що там. Може трупик, а може й "джекпот". Хто його знає :)

 

Як ціну формулювати рапом що? Бо він навіть не знає скільки за нього хоче :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку