Vitamin-C

Дріб стальний колотий для струменевої очистки металу

65 повідомлень у цій темі

Хочу зробити собі для камери циклон. Може хтось щось порадить по конструкції. Яку товщину листа металу брати для циклону???? Які розміри?

Фото було б чудово.

Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vitamin-C

Добра Вам. Знайшли те що шукали по ціклону?

Змінено користувачем ZeS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, ZeS написав:

@Vitamin-C

Добра Вам. Знайшли те що шукали по ціклону?

Добрий вечір

Та щось не дуже

Поставив дане питання на паузу до кращих часів

Може ще щось знайду по циклону.

Працюю без циклону.

А що є якісь пропозиції?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свого часу столярував. Тому облаштування майстерні було не на останньому місці, от і збирав по всьому інтернету різне, цікавеньке, втому числі і данні про циклони. Конструкції, креслення і т.д. Якщо потрібно можу поділитися файлами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, ZeS сказал:

Свого часу столярував. Тому облаштування майстерні було не на останньому місці, от і збирав по всьому інтернету різне, цікавеньке, втому числі і данні про циклони. Конструкції, креслення і т.д. Якщо потрібно можу поділитися файлами.

якщо можна, то і мені киньте

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ZeS написав:

Свого часу столярував. Тому облаштування майстерні було не на останньому місці, от і збирав по всьому інтернету різне, цікавеньке, втому числі і данні про циклони. Конструкції, креслення і т.д. Якщо потрібно можу поділитися файлами.

Будь ласка скиньте і я б хотів подивитись

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.03.2019 в 20:29, ZeS сказал:

Свого часу столярував. Тому облаштування майстерні було не на останньому місці, от і збирав по всьому інтернету різне, цікавеньке, втому числі і данні про циклони. Конструкції, креслення і т.д. Якщо потрібно можу поділитися файлами.

А лучше ,если возможно,в тему.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vitamin-C написав:

Потрібні контакти продавця?


Займаєтесь піскоструйною очисткою?

Доброго дня@Vitamin-C, будь ласка, можна й мені контакти продавця ? Шукаю саме колотий стальний дріб, теж фракції 0,3 - хочу спробувати у гаражних умовах дробоструїти невеликі деталі чи очаги корозії на авто, за допомогою "рекуперативного" пістолету. Усі постачальники, з якими зв'язувавсь на prom-і відвантажують від тони - то для аматора дуже занадто. Дякую заздалегідь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Jimmy написав:

Шукаю саме колотий стальний дріб, теж фракції 0,3 - хочу спробувати у гаражних умовах дробоструїти невеликі деталі чи очаги корозії на авто

Використання дробу для цих цілей — погана затія.  Поб'є дріб та покрутить тонкі деталі як Тузик грілку.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Використання дробу для цих цілей — погана затія.  Поб'є дріб та покрутить тонкі деталі як Тузик грілку.

Під номером два у мене електрокорунд, тут простіше - із Запоріжжя можна купувати у мішках по 25кг, доступні різні фракції. Але ж навіть "поб'є й покрутить" хочеться побачити, як воно. Можливо, для якоїсь частини задач воно теж буде добре.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jimmy написав:

Можливо, для якоїсь частини задач воно теж буде добре.

З власного досвіду, зі всіма недоліками і перевагами, для вас мабуть найоптимальніше буде застосовувати  пісок. Я розумію, що пилюка, але чистити можна і на вулиці. Це — найпростіший і найдешевший варіант. Дроб краще підійде для дробометної установки, з рекуперацією використаного дробу.

 

, Jimmy написав:

Під номером два у мене електрокорунд, тут простіше - із Запоріжжя можна купувати у мішках по 25кг, доступні різні фракції.

 Електрокорунд дає менше пилюки, але все ж її не уникнути. Так, як і пісок має обмежений цикл застосування, але значно дорожчий від піску.

 

, Jimmy написав:

Але ж навіть "поб'є й покрутить" хочеться побачити, як воно.

Якщо ви бачили переднє крило від мотоцикла МТ і уявляєте його форму, товщину металу... то після дробу його могло покрутити так, що потрібно було його здавати в металолом. Свого часу приходилось фарбувати порошковою фарбою партію мотоциклів в США, то щоб очистити без наслідків, приходилось вварювати в середину крила розпорні трубки, після очистки які вирізались. Бо інакше било і крутило крило до невпізнання. :crazy_mini:  Автомобільна бляха значно тонша від мотоциклетної.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Jimmy написав:

Доброго дня@Vitamin-C, будь ласка, можна й мені контакти продавця ? Шукаю саме колотий стальний дріб, теж фракції 0,3 - хочу спробувати у гаражних умовах дробоструїти невеликі деталі чи очаги корозії на авто, за допомогою "рекуперативного" пістолету. Усі постачальники, з якими зв'язувавсь на prom-і відвантажують від тони - то для аматора дуже занадто. Дякую заздалегідь.

Хіба що скинутись і взяти в складчину

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, IMP написав:

Дроб краще підійде для дробометної установки, з рекуперацією використаного дробу.

 

Електрокорунд дає менше пилюки, але все ж її не уникнути. Так, як і пісок має обмежений цикл застосування, але значно дорожчий від піску.

Я ж саме з "локального рекуператора" й хочу почати ) Там замкнутий цикл виробництва, все під гумовим ковпачком. Не для реклами, а тільки щоб проілюструвати:

 

782457585_w700_h500_piskostruminnij-pist

Така штука притуляється до поверхні, й потихеньку...

 

З теорії, корунд не містить кварцу, й як і дріб утворює невелику кількість пилу, що значно краще для здоров'я ніж пісок. А що до ціни - то й використовувати корунд й дріб можна багато разів.

 

Розумію, що деталі з листового металу може "покрутити", але навіть це - буде цікаво подивитись. Окрім того, будуть в мене задачі й по сталюці 3-12мм.

 

3 години назад, Jason_dinAlt написав:

Хіба що скинутись і взяти в складчину

А це - також ідея. Пропоную усім бажаючим відписати мені в приватні скільки ДСК фракції 0,3мм їм потрібно і в яке місто доставка, й під кінець тижня я викладу скільки нас набирається й чи проходимо ми "вступний ценз", тобто чи потягнемо тонну. Навіть цікаво. Якщо це буде мати сенс, то я відкрию окрему тему, й там вже будемо вирішувати логістичні питання.

Змінено користувачем Jimmy
доповнив
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jimmy написав:

Доброго дня@Vitamin-C, будь ласка, можна й мені контакти продавця ? Шукаю саме колотий стальний дріб, теж фракції 0,3 - хочу спробувати у гаражних умовах дробоструїти невеликі деталі чи очаги корозії на авто, за допомогою "рекуперативного" пістолету. Усі постачальники, з якими зв'язувавсь на prom-і відвантажують від тони - то для аматора дуже занадто. Дякую заздалегідь.

Доброго дня. Я Вам написав особисте повідомлення.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку