serg-nu

Безпровідний інтернет. А дочка і дружина хочуть вай фай.

7 повідомлень у цій темі

Вітаю форумчани!

Почнем з далека. Ні провідного, ні оптики на жаль нема можливості провести так як приватний будинок (я не зможу знайти ще більше 5 точок для підключення, так як сусідів біля мене мало, а ті що є вже або віджили або доживають). Тому вже 7 років користуюсь бездротовим від інтертелекому. Так як часи змінюються, зараз потрібний ще вай фай.

Стало питання купити вай фай роутер з можливістю підключення юсб модема і з окремим електроживленням. Так як бюджет обмежений, придивився на аліекспрес ось такий роутер((Пользователь настолько умный, что экспертно может утверждать что его информация не является рекламой)): WE1626

Можливо хтось з форумчан користуется таким або щось порекомендує друге, но не дороге.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ставлю Микротик. Он проверено работает роутером на два канала. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, serg-nu сказал:

бездротовим від інтертелекому

Маю комплект інтертелеком, модем, антена і кабель, можу за півціни підігнати, якщо цікавить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не жадничайте,многие нормальные роутеры умеют раздавать вайфай от любых подключенных приколов-провода,свистка,в том числе в современных скоростных форматах,цена вопроса 100-300 баксов и хорошая надежность,долговечность,некоторые из них умеют самостоятельно качать что назначено,без компа,сразу на хард.

Конкретные модели называть не буду,у всех свои предпочтения и возможности.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, Barth сказал:

цена вопроса 100-300

Занадто "жирно" для поставленої автором теми задачі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо вистачить одного роутера, то ставте "Mikrotik hAP AC Lite", якщо будинок великий, то треба ставити декілька, але такі, що можна об'єднати в одну "WiFi мережу".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, bogdan1983 сказал:

Маю комплект інтертелеком, модем, антена і кабель, можу за півціни підігнати, якщо цікавить

Дякую але це все є у мене.

 

9 часов назад, Barth сказал:

цена вопроса 100-300 баксов

Якби вони лишні були ті 100-300 доларів. 

 

8 часов назад, Sebra сказал:

якщо будинок великий

Будинок то не дуже великий але хочеться невеликий радіус покриття ще в дворі. Тому і підбираю роутер з зовнішніми антенами. В знайомих побачив як це реалізовано але інтернет оптика. У них одна антена wi fi(антена не рідна) через кабель розміщена на криші.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку