Ruslan Oleksiyovuch

Поповнення в майстерню 3б161

28 повідомлень у цій темі

Добрий день та з святом форумчани .тиждень тому став власником круглошліфувального станка 3б161 .

IMG-06490d3f8a3c435971380056e769d971-V.jpg

IMG-034d8606baee50bbc3f426df94bca003-V.jpg

IMG-06490d3f8a3c435971380056e769d971-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні свято та перший день відпустки але не сидиться  розпочав з того що позливав мастило ,в сумі получилось 150л , а коли станок був розкритий зробив йому водні процедури керхером ,картина класична всі глазки залиті фарбою ,відсутні декілька пускачів . Далі буду розбирати увесь  та ремонтувати.

IMG_20190819_185410489_HDR.jpg

IMG_20190819_185418796.jpg

IMG_20190819_185433317.jpg

IMG_20190819_185444162_HDR.jpg

IMG_20190819_185453542.jpg

IMG_20190819_185505108.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Планую станок розбирати там де він зараз знаходиться тобто під відкритим небом ,для того щоб можна було перевести в приміщення де він буде жити тобто потрібно облегчити до 3 тон а його 4500. Для того щоб зняти столи ,бабки .гідравліку та двигуни потрібно кран .не на пупаж його все. Питання може хтось робив тимчасового козлового крана можна навіть стійки з дерева.в наявності двутавр 10см.  4м лебідка цепна ручна 1 т 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20181021_183202591.jpgIMG_20180927_125233538_HDR.jpgIMG_20181109_193800930.jpg

9 минут назад, AmatorXL сказал:

Ох...и поздравляю приобретением! и немного соболезную,главное чтоб хватило сил и терпения перевезти и поставить на ноги.Станок серьёзный.

Рік тому піднімав 3е711 було проблем трохи. Потім 6 т 12 обійшлось тільки мийкою покраскою заміною всіх змазок переборкою шпинделя і все. З цим надіюсь проблем не буде  до першого снігу думаю запущу .

Змінено користувачем Ruslan Oleksiyovuch
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До першого снігу це я погарячився . виявились нюанси по направляючих а саме  задіри  по центру  направляючих столу та менше на станині ,не приємно але нічого не зробиш .Нагадаю що геометрія в нормі  обкатував по всій довжині . Вирішено на стіл поклеїти зедекс а станину пройти паро проходів шабером і залишити ті масляні океони в спокої. зедекс вже замовив 1500грн .Цього було слід очікувати від станка з пофарбованими глазками . направляючі шліфувальної бабки майже ідеальні ,сліди шліфовки видно кругом ролики теж в нормі . Станок вже майже повність розібраний  лишилась тільки станина та розподільник з трубками .План наступний голу станиту відчищаю ,мию .крашу а потім перевожу  на місце проживання ,далі поагрегатна розборка мийка покраска . питання до форумчан може в когось валяється пускач з катушкою на 127в 1 шої та 2 гої величини  куплю. шпіндель поки куда добрався то в нормі легенько крутиться  люфтів на ощуп немає ,конуса як нові. І ще застарілий бруд не бере ніяка хімія навіть щітка по металу лизує лише зрізати ножем або фарбувати по ньому .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір. Сьогодні домив  станок та розпочав красити ,та підвів мене валик з паралону від краски розлізся хоча перед цим красив такими ж було все добре. Довелось відчищати комплектуючі  а саме задню бабку та насос змазки шліфувальної бабки ,все розбираю мию змащую 

IMG_20190922_191558463.jpg

IMG_20190922_191627304.jpg

IMG_20190922_191647576.jpg

IMG_20190922_191634482.jpg

IMG_20190922_191644862.jpg

IMG_20190922_191621506.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Станок вже переїхав в майстерню ,облегшив його приблизно до 3тон та погрузчико м нюхоландом поставили туди де він має жити навіть не прийшлося нічого підправляти ломиками, водій погрузчико інтузіаст получає кайф від своєї роботи дуже акуратний і дотошний чоловік ,таку роботу довірив тільки йому і не зря . З трьома перехватами та переїздами він це зробив.вечері скину фото

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Станок вже переїхав в майстерню ,облегшив його приблизно до 3тон та погрузчико м нюхоландом поставили туди де він має жити навіть не прийшлося нічого підправляти ломиками, водій погрузчико інтузіаст получає кайф від своєї роботи дуже акуратний і дотошний чоловік ,таку роботу довірив тільки йому і не зря . З трьома перехватами та переїздами він це зробив.вечері скину фото

IMG_20191113_174356751.jpg

IMG_20191113_174407619.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З появою шліфовок з'явилася потреба в обігріві майстерні в морози хоча  сож позаливав і в токарний та фрезер .буржуйка буде обігрівати гарячим повітрям ще дві кімнати, конструкція повністю моя ,Колісник та перегородки зроблені з квадратної труби 40х80 по боках повітряні рубашки через це все буде подавати вентилятор  повітря та гарячим по 110трубі подаватись в інше приміщення

IMG_20191113_174548104.jpg

IMG_20191113_174607209.jpg

IMG_20191113_174624468.jpg

IMG_20191113_174615028.jpg

Змінено користувачем Ruslan Oleksiyovuch
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З появою шліфовок з'явилася потреба в обігріві майстерні в морози хоча  сож позаливав і в токарний та фрезер .буржуйка буде обігрівати гарячим повітрям ще дві кімнати, конструкція повністю моя ,Колісник та перегородки зроблені з квадратної труби 40х80 по боках повітряні рубашки через це все буде подавати вентилятор  повітря та гарячим по 110трубі подаватись в інше приміщення

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні майстри ,таке питання? Провірив продольної направляючі довжина яких 3 метра і є виробітка по середині 0.02мм  довжиною 200мм   ,там де задіри.чи вплине це на точність ,довжина столу 1800мм.на стіл буду клеїти зедекс .може залишити так як є?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ауу!!! ну невже ніхто нічого не порекомендує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година назад, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Шановні майстри ,таке питання? Провірив продольної направляючі довжина яких 3 метра і є виробітка по середині 0.02мм  довжиною 200мм   ,там де задіри.чи вплине це на точність ,довжина столу 1800мм.на стіл буду клеїти зедекс .може залишити так як є?

 

Ну, незнаю. Як помені, то для шліфовки зношенність в 2 сотки наче суттєва. Причому ще й "клаптем" на проміжку 200мм. 

А так дивіться самі, шабрити без належного досвіду і інструментів V-подібні направляйки - можна наробити гірше. Віддавати кудись/комусь - три тони "бандуру" возити теж накладно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли стояв стіл то відхилень по індикатору не було. Тобто той участок не відкривається ,він завжди накритий столом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ruslan Oleksiyovuch может стоить собрать, запустить и прошлифовать контрольный образец? приложить руки всегда успеется

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не маю бажанні ті столи знімати ,такі тяжкі що просто капець, поклею зедекс пришабрю і в бій .і так не можу до нього дійти то робота то свято то закази.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можете поиметь головную боль. Вы наклеите зедекс минимум 2мм. Соответственно стол поднимется на те же 2мм. Фрезеровать под зедекс Вы я так понимаю не будете. И у Вас уйдут центра бабки изделия и шлифовальной бабки относительно горизонта. Т.. Есть при шлифовке у вас сместится направление силы резания ниже шлифуемого изделия. Не знаю понятно ли изложил. Я свой шлиф до ума довожу второй год. Уже на финишной прямой. Осталось СОЖ собрать. Но как Вы верно заметили нуж но ещё деньги параллельно зарабатывать. Поэтому и сроки запуска станка затянутые. 

Змінено користувачем olegons
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

поклею зедекс пришабрю 

Не розумію ,навіщо зедекс без шліфовки направляйок ??? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, semi сказал:

Не розумію ,навіщо зедекс без шліфовки направляйок ??? 

Через зідіри на столі  майже по всій довжині.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olegons сказал:

Можете поиметь головную боль. Вы наклеите зедекс минимум 2мм. Соответственно стол поднимется на те же 2мм. Фрезеровать под зедекс Вы я так понимаю не будете. И у Вас уйдут центра бабки изделия и шлифовальной бабки относительно горизонта. Т.. Есть при шлифовке у вас сместится направление силы резания ниже шлифуемого изделия. Не знаю понятно ли изложил. Я свой шлиф до ума довожу второй год. Уже на финишной прямой. Осталось СОЖ собрать. Но как Вы верно заметили нуж но ещё деньги параллельно зарабатывать. Поэтому и сроки запуска станка затянутые. 

Це зрозуміло що деталь буде вище на 2 мм але на що конкретно це вплине? Діаметр шліфувального круга 600мм думаю що таке зміщення відносно такої окружності нічого не зміне. Можу зібрати все як є і не заморачуватись але не хочу утворення нових задірів ,всім відомо що з накладками цього не буде. Потрібно також рейку опускати на тіж самі 2мм .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Це зрозуміло що деталь буде вище на 2 мм але на що конкретно це вплине? Діаметр шліфувального круга 600мм думаю що таке зміщення відносно такої окружності нічого не зміне. Можу зібрати все як є і не заморачуватись але не хочу утворення нових задірів ,всім відомо що з накладками цього не буде. Потрібно також рейку опускати на тіж самі 2мм .

Задиры образовались из за недостаточной смазки. Направляющие скольжения работают на масляном клине т.е нет трения чугун - чугун.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так звісно про масляний клин вкурсі але система змазки по невідомі мені причині призвела до задірів  можливості пошліфувати не маю так як і профрезерувати під зедекс. Територіально знаходжусь в Хмельницькій області.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Так звісно про масляний клин вкурсі але система змазки по невідомі мені причині призвела до задірів  можливості пошліфувати не маю так як і профрезерувати під зедекс. Територіально знаходжусь в Хмельницькій області.

Возможно не то масло применялось. В моём шлифе 3 вида масла залито и5 для шлиф бабки и бабки изделия, тп22с для гидравлики и вниинп 401 вроде для смазки направляющих. Общим объёмом 320литров. Хотя в том же шлифе 711- ом смазка и гидравлика с одним маслом работает ТП 22с. А может банально не отрегулирована должным образом подача смазки на правую и левую направляющие. Тут такой момент. Если больше давление масла в системе смазки, то масло будет убегать из под лабиринтных канавок. Да и стол может приподнимать( так паспорт пишет). К нам частенько бригады ремонтников из Лубнов приезжают. Шабрят круглошлифовальные. Так они направляющие нижнего стола не трогают. Шабрят плоскость нижнего стола и верхний стол . Причём выработка в основном там где передняя и задняя бабки передвигаются. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, olegons написав:

Возможно не то масло применялось. В моём шлифе 3 вида масла залито и5 для шлиф бабки и бабки изделия, тп22с для гидравлики и вниинп 401 вроде для смазки направляющих. Общим объёмом 320литров. Хотя в том же шлифе 711- ом смазка и гидравлика с одним маслом работает ТП 22с. А может банально не отрегулирована должным образом подача смазки на правую и левую направляющие. Тут такой момент. Если больше давление масла в системе смазки, то масло будет убегать из под лабиринтных канавок. Да и стол может приподнимать( так паспорт пишет). К нам частенько бригады ремонтников из Лубнов приезжают. Шабрят круглошлифовальные. Так они направляющие нижнего стола не трогают. Шабрят плоскость нижнего стола и верхний стол . Причём выработка в основном там где передняя и задняя бабки передвигаются. 

У нас в Че ще залишились якісь виробництва з таким станковим парком?!Здивований....думав все вже розвалили

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Stomck сказал:

У нас в Че ще залишились якісь виробництва з таким станковим парком?!Здивований....думав все вже розвалили

Так всё и развалили. Станки у частников. Фирм по металлообработке много.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку