alex1a616

Допоможіть оцінити роботу

68 повідомлень у цій темі

Доброго вечора, зробив замовлення не знаю як правильно порахувати замовнику ціну, зірочки привіз замовник їх я росточив на токарному в розмір по нутроміру сотка в сотку,а решта робив із свого матеріалу який я купляв десь пів року назад навіть цін не пам'ятаю,але точно знаю що це сталь45,всі отвори в шайбах і у втулці також робив по нутроміру.IMG_20190823_213357.jpgIMG_20190823_213119.jpgIMG_20190823_213137.jpgIMG_20190823_213251.jpgIMG_20190823_213302.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, alex1a616 написав:

Доброго вечора, зробив замовлення не знаю як правильно порахувати замовнику ціну, зірочки привіз замовник їх я росточив на токарному в розмір по нутроміру сотка в сотку,а решта робив із свого матеріалу який я купляв десь пів року назад навіть цін не пам'ятаю,але точно знаю що це сталь45,всі отвори в шайбах і у втулці також робив по нутроміру.IMG_20190823_213357.jpgIMG_20190823_213119.jpgIMG_20190823_213137.jpgIMG_20190823_213251.jpgгарна робота, за ціну нічого не скажу, самому цікаво. То деколи коли я скажу замовникови 100гр\год то очі аж налоба лізуть.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@alex1a616 Сталь 45 я на той неделе брал на металлобазе по 32гр кг.По работе-ну ведь сразу нужно было хоть примерно оценить и озвучить заказчику.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Промазал, оценил звездочки(((

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так и есть 100 грн/час. Это минимальная оплата. Это так что-бы штаны не спали... Плюс расходы на металл...

 Если почитать чего написано на сайте на тему "коко стоить", не хватит и ночи.

Змінено користувачем Металлист
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло, завтра треба буде спитати ціни на метал,а по роботі більш менш визначився,всім дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Металлист написав:

Так и есть 100 грн/час. Это минимальная оплата. 

Та яка мінімальна. Тут на пана працюєш і 70-85 грн/год. Тебе нічого не обходить з обладнання, матеріалу, інструменту, енергії, бухгалтерії і т.д. Прийшов, відпрацював зміну, і пішов додому. 

Люди! Цінуйте свій час і здоров'я. Може вже хватить задурно продаватись? І от після такого жаліються про бідну країну і низьку зарплату. А самі за власним бажанням вганяють себе в рабство(утрирую).

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Еще полтора года назад брали 200 грн. за час

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что один токарь сделает за час -дркгой будет делать 1.5-2 часа.

И что второй должен получить больше за ту же самую работу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не так давно була темка в якій теж складали ціну роботі. Там була "відкривачка" для винних бочок. Почалось від зварних швів а закінчилось оцінкою роботи і філовськими роздумами. Як знайду скину посилання, там знайдете відповіді.

І взагалі в вашому випадку почасова оплата то не коретно, потрібно оцінювати роботу, а не час. Зараз поясню. Ви розточуєте 4 отвори за одну годину, заробили 100 грн. Або ви розточуєте ці самі отвори за 20 хв і оцінюєте роботу в 100 грн. А інші 40 хв. шліфуєте головки по 200 грн, і по 10 хв. на одну головку. Того маємо в годину 900 грн. А якщо брати з розрахунку погодинної оплати то буде 100 грн. І який сенс в погодинній оплаті в вашому випадку? 

На цю тему написано дуже багато на форумі, і буває часто проскакують такі дискусії на форумі. І один відомий бухгалтер про те добре розяснив, було б тільки бажання про це дізнатись і подумати.

Так як багато раз шукав виконавців роботи, профільтрував не одного. Питання, а чому? А тому, коли розказав, що треба зробити починалось - я не знаю скільки це займе часу, це довго, це складно, в мене година коштує 150 грн і пішло поїхало. Як же це дратує, мене цікавить ціна роботи, а не те скільки ти це будеш робити і яка там почасова оплата в тебе. Мене цікавить кінцевий результат ( в деяких випадках сроки). А потім я зустрічав цих виконавців на форумі, які розказували - що немає роботи, то не вигідно, то щось танцюристу мішає. Так треба навчитись продавати послуги, а не херньою (вибачте на слові) займатись, і що не мало важно - робити гарно.

Змінено користувачем sanlevdb
Доповнив.
6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знайшов тему. Я проявив неточність, той пристрій називається "відкорковувач винних бочок")

Не сильно звісно схоже на зірочки, але суть не в тому. Ось і власне сама темка, яка впринципі виявилася не так деко від вашої.

http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/11679-допоможіть-скласти-ціну-за-нестандартну-роботу/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, alex1a616 сказал:

Доброго вечора, зробив замовлення не знаю як правильно порахувати замовнику ціну, зірочки привіз замовник їх я росточив на токарному в розмір по нутроміру сотка в сотку,а решта робив із свого матеріалу який я купляв десь пів року назад навіть цін не пам'ятаю,але точно знаю що це сталь45,всі отвори в шайбах і у втулці також робив по нутроміру.IMG_20190823_213357.jpgIMG_20190823_213119.jpgIMG_20190823_213137.jpgIMG_20190823_213251.jpgIMG_20190823_213302.jpg

Как можно что то делать не договорившись  за оплату??????  А потом писать помогите отценить)))) а как вы до этого ценили свой труд? Детский сад  уж извините.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завжди оцінюйте наперед, з запасом, щоб потім скидку зробити. Коли замовник погодиться на вашу суму, а при оплаті ще й частину, хай невелику, назад отримає, в його очах ваш авторитет виросте. Принаймі більшість моїх замовників це діяло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, sergeyf2c сказал:

Как можно что то делать не договорившись  за оплату??????  А потом писать помогите отценить)))) а как вы до этого ценили свой труд? Детский сад  уж извините.

Ну я починаю тільки робити і були деякі замовлення маленькі,а в ціновій політиці я не дуже розбираюсь ось і питаю,а замовник заплатить я думаю просто треба щоби ціна була оптимальна і для мене і для замовника

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цена должна быть оптимальной для исполнителя. У заказчика всегда есть возможность «пройтись по базару»

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, sanlevdb написав:

Я проявив неточність, той пристрій називається "відкорковувач винних бочок")

Пивних

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@alex1a616 на  будущее, если не можете оценить свою работу и хотите узнать её рыночную  стоимость тему нужно создавать до, а не после её выполнения.

 Элементарно. Ватсон.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, Иванович сказал:

на  будущее, если не можете оценить свою работу 

 

Просто надо отдать сделанную роботу автору темы,что бы не портить свой имедж за ту цену которая оговорена.

А на будущее надо правильно и серьезно подходить к такому вопросу, а то можно потенцыальных заказчиков потерять.

Змінено користувачем Vip
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Категорически не согласен с выше написанным . В каждом новом деле есть первые шаги и как правило не уверенные, ну и грабли... По крайней у меня их было,  и не только в железнячем деле. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Озвучивайте цену работы  100 грн, больше никто за такое не берет.

P.S.  Я заказчик (шутка).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хорошо  пришли подстричься, спрашиваете сколько будет стоить  стрижка  сказали вам 40 грн согласились - вас подстригли  устаете с кресла а вам говорят мы постригли вас но это будет стоить 100 грн.

Я к такому мастеру не пойду больше. 

Договор дороже денег.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vip сказал:

Хорошо  пришли подстричься, спрашиваете сколько будет стоить  стрижка  сказали вам 40 грн согласились - вас подстригли  устаете с кресла а вам говорят мы постригли вас но это будет стоить 100 грн.

Я к такому мастеру не пойду больше. 

Договор дороже денег.

Вы прикалывпетесь? Сел 40 встал 100)))  встал 40 дал и пошел.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Cracker сказал:

Что один токарь сделает за час -дркгой будет делать 1.5-2 часа.

И что второй должен получить больше за ту же самую работу?

для этого существует понятие нормо-часа за определенную работу,просто надо найти.

У меня на большинство работ есть такое,я умею быстрее в среднем на треть но иногда бывают сложности и это не касается цены.

Шкрябать те шайбочки на Тв-4 три часа или 20 мин на пром станке-цена не изменится.Если сверло сломал,другого нет-клиент не платит за поездку в магазин и новое сверло.Он платит за частичный износ существующего.Справедливая цена за час работы опытного станочника на его личном оборудовании-от 200 грн в час,именно ОТ.Изготовить заготовку звездочки мотоцикла,одну-30мин,десять-час-полтора.Это просто шайба с точным отверстием,прочее +-0.1.Материал заказчика-оплачивается отдельно.Даже если он исполнителя-одинаково,цена металла известна.

"Начинающему"-в кавычках,потому что начинающий должен тренироваться на себе прежде чем брать заказы,а шото понимающий может просить меньшую сумму,дольше возиться,но качество должно быть приемлемым.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Barth сказал:

для этого существует понятие нормо-часа за определенную работу,просто надо найти.

У меня на большинство работ есть такое,я умею быстрее в среднем на треть но иногда бывают сложности и это не касается цены.

Шкрябать те шайбочки на Тв-4 три часа или 20 мин на пром станке-цена не изменится.Если сверло сломал,другого нет-клиент не платит за поездку в магазин и новое сверло.Он платит за частичный износ существующего.Справедливая цена за час работы опытного станочника на его личном оборудовании-от 200 грн в час,именно ОТ.Изготовить заготовку звездочки мотоцикла,одну-30мин,десять-час-полтора.Это просто шайба с точным отверстием,прочее +-0.1.Материал заказчика-оплачивается отдельно.Даже если он исполнителя-одинаково,цена металла известна.

"Начинающему"-в кавычках,потому что начинающий должен тренироваться на себе прежде чем брать заказы,а шото понимающий может просить меньшую сумму,дольше возиться,но качество должно быть приемлемым.

Какой нормо час ))) вы на предрриятии? Клиент- станочник .точка(а крапка))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а какая разница?Иначе как считать?Я изготовлю ходовой винт и гайку к нему точно в допусках за 8 часов,норма-10,другой за 28.Но деталь не хуже.И работа стоит 2000грн.

И почему собственно я не на предприятии?Работаю одинаково.Даже больше.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку