woodshop

Посоветуйте аппарат для MMA чугуна (до 300А) споддержкой TIG алюминия с осциллятором/безконт. поджигом

13 повідомлень у цій темі

У меня Патон полуавтомат ПСИ-160S, там 160А максималка, а для электродов на чугун я прочитал нужно 170-270А в зависимости от производителя и качества.

Кроме того этот аппарат без осциллятора, установка что-то около 5000 грн если не ошибаюсь, да и поддержка горелок только с вентилем, без кнопок.

 

Посоветуйте аппарат, чтобы поддерживал до 300А в ММА режиме для сварки/наплавки чугуна и поддержкой TIG с бесконтактным поджигом или установкой осциллятора.

С поддержкой кнопочных горелок. Поддержка педали вообще идеал. Алюминий тоже хочу сваривать. 380V есть.

 

Бюджет до 1 зеленной тысячи.

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, woodshop написав:

а для электродов на чугун я прочитал нужно 170-270А в зависимости от производителя и качества.

Де ви таке вичитали?

Рекомендации: Сварка выполняется на холодную или с незначительным подогревом. OK 92.18 (новое название OK Ni-CI) не рекомендуются к применению для чугунов с высоким содержанием серы и фосфора, а также для сварки больших толщин. Сварку рекомендуется выполнять на умеренных токах на предельно короткой дуге. Валики наплавлять только в продольном направлении без колебаний электрода участками длиной не более 50 мм. При многослойной наплавке, послойно охлаждать на воздухе до температуры 60°С. Немедленно после сварки проковать валик, пока наплавленный металл имеет тускло-красный цвет. Охлаждать максимально медленно, желательно в древесных опилках или теплом перлитном песке.

http://elektrod.ru/esab/?page=electrodes&category=castiron&name=OK 92.18

 

 В побутових умовах, як правило застосовують електроди діаметром 3 мм і зварюють ними на струмах біля 90 А.  

 На струмах в 300 ампер прийдеться заряжати до трьох електродів одночасно в вязку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, IMP сказал:

Де ви таке вичитали?

 

https://paton.ua/ua/cms/produktions/svarochnye_elektrody/paton_tl590.html

 

200-220A для Ø4,0 в нижньому положенні. Наплавка.

 

Для ЦЧ-4 та аналоги різні виробники дають 90-120-150А, а це максимум мого ПСИ-160S.

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А хіба ж ті електроди, що по ссилці для чугуна?

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, BWD сказал:

А хіба ж ті електроди, що по ссилці для чугуна?

 

Цитата

Електроди для наплавлення швидкозношуваних деталей машин із сталі і чавуну

 

Чи я щось не так зрозумів? Вибачайте, тільки знайомлюсь з цією індустрією.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Вам потрібні електроди з великим вмістом нікелю. Якщо не секрет, що ви збираєтесь наплавляти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, IMP сказал:

що ви збираєтесь наплавляти?

Відломані частки великих (Ø350-500) шківів. Роблю арт-проект з парою сотен шківів, від Ø50 до 500.

Замовляти/купувати такі шківи дуже дорого та непотрібно, є багато на прийомках та деяких місцях, з відломами.

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, woodshop написав:

Відломані частки великих (Ø350-500) шківів. Роблю арт-проект з парою сотен шківів, від Ø50 до 500.

По ідеї вам вистачить вашого напівавтомата.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Електроди зі змістом хрому наплавляють досить тверду поверхню, а для зварювання чавуна потрібні електроди зі змістом нікеля. Чим більше, тим краще. Для роботи з електродами 3, 4 мм цілком достатньо ССВА, тим більш, що чавун не вариться суцільним швом, а коротенькими з поковкою і очікуванням поки чавун охолоне до температури, коли можна приложити руку. Тому апарат не навантажується. А що до алюминию, то зараз усі ТИГ AC/DC апарати мають функцію ММА. Але ж тигом чавун краще вариться ніж ММА.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якшо вам треба варити так щоб тільки не поразлазилось і трималося купи, то Ваш ССВА буде варити і чавун і алюминій в режимі МИГ. Чавун навіть звичайним Св08Г2С. Якщо я правильно зрозумів, то Ваш проект - це статична інсталяція.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

учитывая предполагаемый вес и скорее всего форму изделия не в виде детской пирамидки надо использовать не сварку а мех.крепления.Понимаю что лень и что художнику некогда ерундой заниматься.Варить чугун чтоб реально держало люди учатся очень долго и то не всегда получается.Чугун тоже разный.И аппарат тут не самое главное.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, woodshop сказал:

Бюджет до 1 зеленной тысячи.

У меня такой на боевом дежурстве. Только ток до 370А.Он самодельный. Но автор в Америке жить стал и аппараты делать перестал, пока там живет.

Знаю еще одного владельца такого же аппарата, но тот в Португалию уехал кажется, и не знаю забрал его с собой или нет. Я ему должен кое чего, так сам на связь не пойду. Если он позвонит, то поспрошаю, если интерес у вас еще будет.

А насчет шкивов, так холодной сваркой поналепливать, да и пес с ними.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Дядя Уєф сказал:

если интерес у вас еще будет.

Я бы хотел типа заводской, с гарантией 3-5 лет.

40 минут назад, BWD сказал:

Якщо я правильно зрозумів, то Ваш проект - це статична інсталяція.

Ні, динамічна, кожен шків має рухатись. Пару годин у місяць, але рухатись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку