Taras

Реставрація токарного станка. ДИП300 (1М63)

63 повідомлення у цій темі

Привіт друзі. Знову потрібна ваша допомога. Якщо хтось в курсі, чи має якісь догадки - допоможіть. Буду вдячний...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гола станина )

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю заслужив на лайк )) 

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт народ, скоро запуск. Фартух, суппорт вже також готовий. 

 

DSCN3351.JPG

DSCN3356.JPG

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарна робота,щодо поперечки ручка повинна виключатись електро муфтою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Iван сказал:

Гарна робота,щодо поперечки ручка повинна виключатись електро муфтою.

Дякую. Цікава думка щодо електромуфти. Я навіть про таке не думав, бо винт з ручкою на одному валі. По ідеї воно би відключило повністю. Скину передню кришку і ще раз все перевіру. Заставлю все робити, бо електромуфти робочі всі на 100%.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  Очень симпатично получилось!

Ручка поперечки должна постоянно быть выключена. Когда надо что-бы работала ручка ,проворачивается  и входит в зацепление.. А вообще лучше разобрать и все станет понятно.

 Когда включена продольная подача, поперечка "работать " не должна. У нас токаря за это "мозги" выносят. В электросхеме для этого что-то предусмотрено (не электрик, и как это называется не знаю).

 А в целом накрасили вы его хорошо, главное что*бы так-же работал... 

Змінено користувачем Металлист
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я коли на такому робив ставив червону кночку-грибок на фартухі дуже зручно вимикати не дивлячись. Біля патрона накривав невиличким козирком щоб на кнопки нічого не попало. Пофарбували патріотично)) як на мій смак усі болти краще виглядають коли вони "білі".

54 минуты назад, Металлист сказал:

Ручка поперечки должна постоянно быть выключена. Когда надо что-бы работала ручка ,проворачивается  и входит в зацепление.. А вообще лучше разобрать и все станет понятно.

Повністю згодний там кнопка повина виводити із зацеплення ручку. У мене була стара ручка на сварного який свій "пятак" сував поки я підводив різець намотало сварну куртку. Сам дуже швидко зробив собі куртку без нижніх карманів. Після того верстата звичка на верстат куртка без карманів внизу. Верстат гарний але дуже сильний будьте дуже уважні цей дуже швидко за нехлюство мстить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1 час назад, Металлист сказал:

  Очень симпатично получилось!

Ручка поперечки должна постоянно быть выключена. Когда надо что-бы работала ручка ,проворачивается  и входит в зацепление.. А вообще лучше разобрать и все станет понятно.

 Когда включена продольная подача, поперечка "работать " не должна. У нас токаря за это "мозги" выносят. В электросхеме для этого что-то предусмотрено (не электрик, и как это называется не знаю).

 А в целом накрасили вы его хорошо, главное что*бы так-же работал... 

Спасибо. Рад что вам понравилось. На станке есть переключатель и продольная с поперечной могут вместе работать при точения длинных конусов. Для работы на станке надо будет еще купить "джентельменский" набор инструмента.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Harmix сказал:

Я коли на такому робив ставив червону кночку-грибок на фартухі дуже зручно вимикати не дивлячись. Біля патрона накривав невиличким козирком щоб на кнопки нічого не попало. Пофарбували патріотично)) як на мій смак усі болти краще виглядають коли вони "білі".

Повністю згодний там кнопка повина виводити із зацеплення ручку. У мене була стара ручка на сварного який свій "пятак" сував поки я підводив різець намотало сварну куртку. Сам дуже швидко зробив собі куртку без нижніх карманів. Після того верстата звичка на верстат куртка без карманів внизу. Верстат гарний але дуже сильний будьте дуже уважні цей дуже швидко за нехлюство мстить.

На нових токарних, або з реставрації теж присутня кнопка грибок. Що зручно знаю. Колись 3 роки відпрацював на металопластиковому Kaban AC 1040 там теж була кнопка грибок, дуже зручно з цією кнопкою. Я догадувався, що має кнопка відключати ручку , але не був впевнений. Вона в мене не працює. Треба буде розібрати. Правда як вона розбирається ше не знаю. Радий що вам сподобалось. Про болти думав обклеювати, але рішив шо воно займає багато часу і передумав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Taras сказал:

Я догадувався, що має кнопка відключати ручку , але не був впевнений. Вона в мене не працює. Треба буде розібрати. Правда як вона розбирається ше не знаю.

Якщо ще не забув то з торця ручки гужон стоїть.уважно із пружиною. місце кріплення подвижного люнету можно було не фарбувати якщо люнет маете))

 

31 минуту назад, Taras сказал:

Для работы на станке надо будет еще купить "джентельменский" набор инструмента.

О це сама велика камасутра. )) Я років 12 інструмент не чіпав десь ще із рязанца лежить крестовий пермикач трохи його обточував бо в грузина не хтів заходити. А свердло 75мм по майстерням досі кочуе. Далі раджу зробити щось таке. Верстат стане грати іншими кольорами. 

 

Змінено користувачем Harmix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ось колись як міг переклав тут поклав 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Harmix сказал:

ось колись як міг переклав тут поклав 

 

Дякую. Сходу є дещо не зрозуміло. Але думаю розберуся. Зберіг файл, і дійсно цікавого є багато.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Регуліровка фрикціону токарного станка 1М63 ДИП300

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Молодець гарна робота. Чекаю продовження.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Iван сказал:

Молодець гарна робота. Чекаю продовження.

Дякую, продовження скоро. Не можу дочекатись першої стружки )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Отличная работа! Фрикцион работает как надо!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Грандіозна робота!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Металлист сказал:

 Отличная работа! Фрикцион работает как надо!

Спасибо!

1 час назад, VoVaN сказал:

Грандіозна робота!!!

Велике дякю!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ремонт задньої бабки 1М63 (ДИП300)

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарна робота.Задня бабка не клюэ в низ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Iван сказал:

Гарна робота.Задня бабка не клюэ в низ?

Скоріше за все що ні. Але точно сказати не можу. Точно скажу зможу безпосередньо після запуску. Дякую.

P.S Якщо маєте наувазі піноль, то точно ні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене був на роботі Грузин а він був без  легкого ходу задньої бабки. "Грудак" качае не треба ніякого залу. )) І цей верстат навчив не стояти на лінії різу як багато хто лізе на малих верстатах. Там така "луска" сипе що краще за різцедержкою ховатись)).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли я купляв свій, теж думав що "грудак" качатиму, але коли поставив підшипники, то все змінилось. В мене ще є щиток для захисту від стружки. Але нема куда його вчіпити. А колхозити не хочу. Там таякби має йти біля труби "СОЖ" на супорті ще одна труба, а на ній вже кріпитися захисний екран. Також зустрічав що екран кріпиться прямо на трубі "СОЖ" Не знаю як правильно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Біля СОЖ стойка для кожуха  ставиться. ось так. tokarno-vintoreznyj-stanok-1m63-tehniche

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку