Володимир_Фещук

Не вистачає роботи, або реклама надання послуг

185 повідомлень у цій темі

Вітаю. Я лише переїхав в Київ, і приміщення вдалося знайти лише на окраїні. Місце абсолютно не прохідне, і навіть не проїздне.

Намагався кілька разів їздити роздавати візитки. Дехто радіє, хтось не хоче брати, а одного разу голова кооперативу навіть грозився мене побити ?.

На даний момент не можу надавати широкий спектр послуг, фрезер реставрую, є токарний, сверлильний, зварювальний, 5 точил, гора різьбонарізного та слюсарного інструменту, рівні руки, і 6 років досвіду.

Але люди, які до мене звертаються - зазвичай дуже задоволені.

Запитання в чому:

Як прорекламувати свою роботу в інтернеті? Щоб людина ввела запит в гуглі, і їй вибило мене?

Пробувала моя дружина купити рекламу гугла, за два дні зняло більше 200 грн, а зателефонував лише один чоловік. Він приїхав, я запропонував йому, як я можу вирішити його проблему, запропонував ціну, і він був дуже задоволений.

Цій людині потрібні деталі для підставок під рибальські вудки. От я і хочу якось залучити до себе цю різношерстну клієнтуру, яким іноді потрібно щось зробити зараз, а знайомого токаря сусіда немає.

Доречі, цей замовник приїхав з іншого краю Києва, але був дуже задоволений, що знайшов мене. І після моїх пропозицій різними варіантами вирішити його проблему - почав розпитувати, чи можу я йому зробити ще те, і оте, і тд. А я сиджу без роботи...

 

Прошу пробачення за довгий текст. Накипіло мабуть.

Порадьте, як рекламувати себе в інтернеті, бажано безкоштовно. (Інстаграм, лохаікс, фейсбук, інші сайти, чи самому робити сайт)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П.с. сторінку в інстаграмі я вже зробив, і намагаюся її оформити, заповнити. Але не покладаю великих надій. Думаю, що її не буде вибивати в гуглпошуку. Я робив її швидше заради альбому, щоб замовник міг поглянути мої роботи (бо посилання є на візитівці).

 

Далі  думаю спробувати зробити оголошення на лохаіксі. Тільки підозрюю, що його не опублікують, а будуть вимагати платити за рекламу. 

 

Фейсбук сторінку теж мабуть з часом зроблю, але думаю і її не буде вибивати в гуглпошуку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уже давно  на катана схема рекламы, снимаете видео  про роботу которую делаете каждый день и в Ютуб и все. 

Как пример ДМ...и другие.. 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А Ви не думали що "палка з двома кінцями"може бути.

От допустим реклама почала давати свої плоди,народ попер,закрутилось,роботи валом а толку ноль....Так так,мати роботу зовсім не означає мати гроші.

Тепер народ,тим більше в Києві,чекати не хоче,всі хочуть жити сьогодні і вже.

Подумайте собі над цим.Бо рано чи пізно "вищі сили" змилостяться над Вами,і тоді прийдеться пихтіти.Ви готові до цього?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Володимир Фещук сказал:

оголошення на лохаіксі.

 

Це спрацює.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук Ютуб, Л.О.Х

Там ролики там объявы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук Ещё рекомендую проехатся в сторону от Киева, фермерам ох как часто и густо нужна металлоброботка

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, viksel написав:

А Ви не думали що "палка з двома кінцями"може бути.

От допустим реклама почала давати свої плоди,народ попер,закрутилось,роботи валом а толку ноль....Так так,мати роботу зовсім не означає мати гроші.

Тепер народ,тим більше в Києві,чекати не хоче,всі хочуть жити сьогодні і вже.

Подумайте собі над цим.Бо рано чи пізно "вищі сили" змилостяться над Вами,і тоді прийдеться пихтіти.Ви готові до цього?

Думав, друже, думав.

Якщо толку нуль - то я мабуть щось роблю не так. А якщо робота не приносить гроші - то мабуть не варто за неї братися.

Так, пихтіти готовий. Працював вже і вечорами, і ночами, і вихідних маю дуже мало. Скажімо, морально готовий.

, Karmadon написав:

 

Це спрацює.

Дякую! Обов'язково скористаюся

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

@Володимир Фещук Ещё рекомендую проехатся в сторону от Киева, фермерам ох как часто и густо нужна металлоброботка

На 16Б16КП не багато наточиш на с/г техніку)

Я знаю, знаю, що потрібний більший токарний. І досвід роботи на 16Д25 більше трьох років, але поки немає коштів на ще один верстат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Реклама Гугла очень не простая вещь, ее нужно с умом использовать, при ваших потребностях - это из пушки по воробьям. Имхо, вам нужно сосредоточиться на досках объявлений, проплачивать посильные суммы подымая в топ свои объявления. Как дальнейшее развитие сайт на проме. Так или иначе в этом деле самое главное понять как люди ищут такие работы и максимально похоже на это писать объявления и рекламу

 

Забыл добавить, Ютуб и инста должны быть чем раньше тем лучше, но ощутимый результат они дадут намного позже, это такой задел на будущее, наполняйте их при любой возможности

Змінено користувачем JustCreate
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

@Володимир Фещук Ютуб, Л.О.Х

Там ролики там объявы.

Ой, все я надіявся обійти Ютуб стороною :)

, JustCreate написав:

Реклама Гугла очень не простая вещь, ее нужно с умом использовать, при ваших потребностях - это из пушки по воробьям. Имхо, вам нужно сосредоточиться на досках объявлений, проплачивать посильные суммы подымая в топ свои объявления. Как дальнейшее развитие сайт на проме. Так или иначе в этом деле самое главное понять как люди ищут такие работы и максимально похоже на это писать объявления и рекламу

За ці два дні найбільше шукали "токарные работы" і "токарные работы на заказ"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А на "Чипмейкере" Вы уже предложили свои услуги в соответствующем разделе?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Володимир Фещук сказал:

На 16Б16КП не багато наточиш на с/г техніку)

глупости, процентов 70 потребностей сможете удоволетворить.

Зделаете тыльный люнет ещё 10% добавите.

Плюсом сварочные работы, наварочно ремонтные.

Понятно что ДИП 300 веселее.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Так, пихтіти готовий. Працював вже і вечорами, і ночами, і вихідних маю дуже мало. Скажімо, морально готовий

Я добре знаю Київ по своїй основній спеціальності,і скажу що шанси у Вас досить великі.Тому і питав чи готові до того що "попре".

Це у нас на Західній Україні тишина і спокій,а там суматоха страшенна.

Колись починаючи трудовий шлях я дуже хотів багато роботи і замовників.Це мало мене не згубило.Аванси після "голодухи" були дуже ласими,перспективи радужними.Саме цікаве почалося потім,коли я зрозумів що "ноша заважка":D.Щоб витримати терміни прийшлось залучати третіх осіб.Впринципі я нічого не заробив тоді.Хіба сумний досвід,яким і поділився.Нехай щастить.

Прихований текст

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Володимир Фещук сказал:

Щоб людина ввела запит в гуглі, і їй вибило мене?

Я на рекламу в гугле, , трачу в среднем 3-5к грн в неделю (без учета объявлений для зарубежных заказчиков). И это при том, что я по основным запросам на первой странице из-за сео оптимизации. Естественно, звонят много людей, которым нужно сейчас что-то выточить-фрезернуть-восстановить, сделать что-то на сегодня и т.п., но это не мои клиенты. Так что тут два совета:

1. Поднять цену за клик, чтобы объявление чаще ротировалось в результатах

2. Создать объявления и выделить их на всем известном сайте объявлений - в основном, все кому нужно что-то по мелочи "тусуются" там

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

Уже давно  на катана схема рекламы, снимаете видео  про роботу которую делаете каждый день и в Ютуб и все. 

Как пример ДМ...и другие.. 

 

Я вже давно думав про це. Навіть брат подарував мені для цього екшн-камеру дешеву.

Але, скільки я бачив ютуберів, з впринципі нормальними відео, в яких лише кілька десятків-сотень переглядів. І все. Ніякого руху. З цього я робив висновок, що це нічого не дасть. Тим-паче я не вмію робити милі відео, з купою жартів і цікавинок. Я людина, мабуть, дуже занудна.

Невже за допомогою Ютуба справді можна якось розкрутитися?

, newengine написав:

А на "Чипмейкере" Вы уже предложили свои услуги в соответствующем разделе?

Слушне зауваження! Ще ні. А ви що саме маєте на увазі, "Мапу майстрів" ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Володимир Фещук сказал:

За ці два дні найбільше шукали "токарные работы" і "токарные работы на заказ"

То что их искали, это ещё не значит что с перехода вы получите хотя бы пол процента конверсии, особенно по таким широким понятиям как "токарные работы",  именно поэтому у Вас деньги съело, а звонок только один, если хотите больше конверсии пробуйте что-то более конкретное, и не забывайте, что человек который перешёл по ваше ссылке должен захотеть вам позвонить и легко это сделать. Без хорошего сайта, я слабо себе представляю как это можно сделать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

 

Снять как вы делаете устройство Х. Качественно. В йотюбик, со ссылкой - на сайт, где список сделанного вами с фото и тарифами.  ценами. емайл и вайбер иметь важно.

 

Вы забыли добавить, что это видео еще нужно прорекламировать, так как больше пары сотен просмотров на них не будет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@viksel

Дякую за поради!

Взагалі я дуже багато думав про цю палицю двох кінців, і тому обходив такий варіант десятою дорогою, але зараз вже не маю вибору.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm дякую, поради дуже слушні, але ще немає жодного гідного гідного "устройства", щоб його показати. Ще не доріс, мабуть

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Володимир Фещук сказал:

А ви що саме маєте на увазі, "Мапу майстрів" ?

"Товары и услуги", и "Мапу майстрів"

Ещё можно пройтись по мини заводикам (и по большим тоже). Они свои мастерские в металлолом посдавали, людей своими зарплатами поразганяли . Будут Вам стабильные заказчики.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук

В любом деле, как и в жизни как кому повезёт.что  бы работать на себя надо ещё и артестичность иметь, и анегдот рассказать и свою роботу показать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

@Володимир Фещук

В любом деле, как и в жизни как кому повезёт.что  бы работать на себя надо ещё и артестичность иметь, и анегдот рассказать и свою роботу показать. 

З усім погоджуюсь. Дякую, буду думати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук

А иногда тоже уже из жизни если не идёт дело, то надо что то другое что бы не влазить в финансы а потом продавать все купленное за пол цены. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Я дал обьяву на лохе токарных работ и пока обьява в топе телефон красный если ниже в списке то звонков не густо занимаюсь только мелочевкой типа болтик на м2,5 или втулка из капролона на 6мм но в моем городе такого никто больше сделать не может) так и живём найдите свою нишу я бы начал с лоха с проплаченой рекламой

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку