softm

Львiв, перевалочна турбаза біля границі

56 повідомлень у цій темі

, 032triton написав:

Ну ви список перебільшили !

ЛОРТА працює , єдине не все об'єднання , але працює !

Галка працює , правда в меньшому об'ємі !

Шкірзавод теж працює !

Електрон телевізори далі клепає !

ЛАЗ , вивозять в Дніпропетровську область , але випускають продукцію під назвою ЛАЗ.

Деякі підприємства збільшують об'єми продукції , але більшість зменшили , особливо у порівнянні з радянським часом !

:D"...а де Петро?Поїхав на заробітки.А у нас у Львові,машинобудування,айті,......"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

Шкірзавод теж працює !

Працює чи здає приміщення в аренду?А якщо працює то що виробляє?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

Втратили актуальність, хіба ні?

Полярон - вирощував кристали кремнію  (сонячні панелі ,світлодіоди , елементи малої інтеграції) Чи може тепер все на лампах працює ?

Кінескоп був завод в заводі міі Кінескоп робив будь яке пром обладнання 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, viksel сказал:

:D"...а де Петро?Поїхав на заробітки.А у нас у Львові,машинобудування,айті,......"

Я трохи Вас не зрозумів , але то таке )))

Айті рулить , всі ВУЗи Львова зараз відкривають масу нових факультетів з програмуванням !

Завод на броньовій паше аж гудить , ЛОРТА знову почала працювати на ''оборонку'', правда вже не ті і не такі замовлення як при совку , але і то хліб для тих 3000  хто залишився на заводі з 33000 колишніх !

117 завод теж не без роботи !

22 минуты назад, Karmadon сказал:

 

Втратили актуальність, хіба ні?

Ви здивуєтесь , але поляроновські мікросхеми з ромбом , замовляють до сих пір , але заводу вже немає ні у Львові , ні у Хирові , а потреба у 106 серії і ще деяких серіях актуальна , а про лампи та вауумні конденсатори навіть не кажу , бо то взагалі могло тримати завод на плаву !

Факсимильну аппаратуру теж постійно запрошують іноземні військові менегери , але вже все накрилось тренажерами ))) , до війни на мікроприладі робили блоки для руських підводних атомних човнів , самі розумієте чому перестали робити .

Сучасні віяння із забудовою , приносять більші заробітки на 1 м² площі території заводів , тим більше ''вже і сьогодні'' , а не за продукцію , яка у далекому майбутньому принесе , можливо , такі самі девіденти !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, viksel сказал:

Працює чи здає приміщення в аренду?А якщо працює то що виробляє?

Яка різниця , він працює , бо ''знаменитий''запах від його ''роботи'' чути в районі не слабо )))

3 минуты назад, softm сказал:

Зато у нас кластер ДОЛЯ работает. Гребет как надо.

Є докази , в прокуратуру , а так то пузтозвонство )))

Якийсь дурень пустив мульку , а всі її роздувають в примножують !

Якби це було доказовою правдою , то Порошок би перший його посадив )))

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, softm сказал:

 

Дык меня то это отлично устраивает :)

В кінці речення замість смайлика , що має бути - знак оклику , знак питання чи багато крапок !? /)))

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, ter сказал:

Про моє місто Львів , я тут народився і живу . Місто колись було мега промислове .Прелік того що вже зникло

Полярон-мікросхеми

ФТА фабрика телеграфної апаратури

Кінескоп

 міі Кінескоп -Виробництво матриць для формування скла розмір карусельних станків був з 3 поверховий будинок -вирізали в один тиждень

Автонавантажувач

Лаз 

Єлектрон -той що телевізори

Куча малих майстерень при інститутах.

Навчальні заклади випускали спеціалістів у технічних галузях .

Тепер ми IT кластер і готельно поліграфічний центр. 

 

3 часа назад, softm сказал:

-завод фрезерных станков

-Лорта

-БРЕА+НИИРТИ

-Микроприлад

 

 

3 часа назад, viksel сказал:

Мясокомбінат

Галка

Радуга

Лікерогорілчаний:D

Шкірзавод

Прогрес

Арматурний

 

Так то покращення життя.

Воно настало. :dance3:

IMG_20191213_154126.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, 032triton написав:

Завод на броньовій паше аж гудить , ЛОРТА знову почала працювати на ''оборонку'', правда вже не ті і не такі замовлення як при совку , але і то хліб для тих 3000  хто залишився на заводі з 33000 колишніх !

117 завод теж не без роботи !

Звідки у Вас інформація по заводах Оборонпрому?Все так знаєте,і скільки там людей працює і що роблять...Не розголошуйте військових таємниць!:D

загружено.jpg

Змінено користувачем viksel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, viksel сказал:

Не розголошуйте військових таємниць!:D

 

Уже рассказал  поздно....:2f164c0206b157c4801fa0cd63210da5:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, 032triton написав:

Електрон телевізори далі клепає !

Дійсно працює?

А що за телевізори?

А то у мене навіть пару акцій того заводу десь валяються?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Sserge сказал:

Дійсно працює?

А що за телевізори?

А то у мене навіть пару акцій того заводу десь валяються?

Вони дійсно випускають телевізори  , і кажуть досить непогані , але об'єми зовсім-зовсім не такі як колись , та і телевізійний завод переїхав у інше приміщення і на другий кінець Львова !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Сайт есть...

Сподобалась стартова сторінка.

snap039.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Sserge сказал:

Сподобалась стартова сторінка.

snap039.png

А всі натякають про якісь таємниці )))

Навіть на сайті пишуть , що електронівці робили блоки керування до крилатих ракет )))

Отаке у нас відкрите суспільство !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.12.2019 в 18:20, viksel сказал:

Звідки у Вас інформація по заводах Оборонпрому?Все так знаєте,і скільки там людей працює і що роблять...Не розголошуйте військових таємниць!:D

загружено.jpg

Бляха лорта то здихаюче підприємство де два БеТеРа не можуть третій рік закінчити(і це не метафора дійсно два БеТеРа не можуть по електроніці зв'язати докупи) яка там в сраку таємниця - то позорище а не завод, нема фрезеровщика щоб шестерню на 127 зубів врізав ....

Одне добре прямо біля мене стоїть сороковий цех(ясно що теж недіючий) а під ним здоровенне бомбосховище а вот воно діюче, ніби і мирно живем а душу гріє

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, AStorm написав:

сороковий цех

Це той що під самим парканом аеропорту?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це той, що на городоцькій, до нього зараз софтсерв прибудували

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, AStorm сказал:

Бляха лорта то здихаюче підприємство де два БеТеРа не можуть третій рік закінчити(і це не метафора дійсно два БеТеРа не можуть по електроніці зв'язати докупи) яка там в сраку таємниця - то позорище а не завод, нема фрезеровщика щоб шестерню на 127 зубів врізав ....

Одне добре прямо біля мене стоїть сороковий цех(ясно що теж недіючий) а під ним здоровенне бомбосховище а вот воно діюче, ніби і мирно живем а душу гріє

Не перебільшуйте , працює ЛОРТА , і замовлення робить регулярно , і все у них зв'язується , та і 40-вого цеху на заводі немає , а те що Ви назвали є 22 цех , і там колись 4 прохідна була .

Я там пропрацював 16 років , і трохи знаю це підприємство і його філії теж !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, AStorm сказал:

Бляха лорта то здихаюче підприємство де два БеТеРа не можуть третій рік закінчити(і це не метафора дійсно два БеТеРа не можуть по електроніці зв'язати докупи) яка там в сраку таємниця - то позорище а не завод, нема фрезеровщика щоб шестерню на 127 зубів врізав ....

Одне добре прямо біля мене стоїть сороковий цех(ясно що теж недіючий) а під ним здоровенне бомбосховище а вот воно діюче, ніби і мирно живем а душу гріє

То ти десь щось почув, та як то кажуть - чув звін та не знаю де він. Та й нема їм більше що робить ніж одну шестерню різать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Brobdingnagian сказал:

То ти десь щось почув, та як то кажуть - чув звін та не знаю де він. Та й нема їм більше що робить ніж одну шестерню різать.

А ми вже на "ти" перейшли? Вся родина на лорта працювала і живу я під його парканом, сусіди там до сьогодні працюють, в нашому мікрорайоні все навколо того заводу крутиться, я не претендую на кінцеву істину, але завод пахне дохлятиною 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, AStorm сказал:

А ми вже на "ти" перейшли? Вся родина на лорта працювала і живу я під його парканом, сусіди там до сьогодні працюють, в нашому мікрорайоні все навколо того заводу крутиться, я не претендую на кінцеву істину, але завод пахне дохлятиною 

Кінець ЛОРТА почав майоріти , коли на завод повернувся ''майстер'' розвалу , почались затримки у зарплатах , людям почали змінювати заслужені розряди на менші , та почали зменшувати кількість робочих днів , зато фонтан на заводі зробив знатний , і це не афоризм !

Той ''майстер'' робить все щоб підприємство перевели з державного керування і щоб виставили на продажу , територія заводу , то дуже ласий шматочок , бо за парканом аеропорт та авіаремонтний завод , на територію заводу заведено потужну ж/д гілку .

Фактично всіх працівників зігнали у два цехи , де і робляться ''замовлення' оборонпрому''. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, AStorm сказал:

А ми вже на "ти" перейшли?

Это интернет, а не приемная президента, так что расслабься. Лорта - нормальный завод, не нужно наговаривать на то, чего не знаешь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да. Славных предприятий не осталось. Пра истенныя культурные ценности, говорить не приходиться. Не осталось их. Дорого, грязно, рагульно-шароварно.

Такие счас времена и нравы.

 І нема на те ніякої ради. 

Вобшем сказано давно умудренными: Нех... Тоесть Нехай щастить!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку